Kalėdinių dovanų idėjos pagal Zodiako ženklus 

Kalėdinių dovanų idėjos pagal Zodiako ženklus 

Kalėdinių dovanų paieškos kartais būna tikrai ilgos ir varginančios, todėl astrologai siūlo pasidomėti, kokios dovanos labiausiai tinka skirtingų Zodiako ženklų atstovams. Kas žino, galbūt būtent tai padės jums išrinkti tikrai geras dovanas?

Avinas

Avinams visiškai nepatinka praktiškos dovanos, todėl šio Zodiako ženklo atstovas nesidžiaugs gavęs elektrinį prietaisą ar virtuvės reikmenų. Jei norite nudžiuginti Aviną, įteikite jam ką nors išskirtinio: puikiu pasirinkimu gali būti rankų darbo dovanos ar įvairūs personalizuoti gaminiai. Avinas tikrai įvertins jūsų pastangas!

Šio ženklo atstovai taip pat yra neabejingi meno kūriniams, jiems tikrai patiks dizainerių kurti drabužiai ar aksesuarai.

kalediniu dovanu idejos

Jautis

Nors Jaučiai yra labai praktiški žmonės, tačiau jų skonis yra išskirtinis. Jautis tikrai nesidžiaugs, jei dovaną jam nupirksite eiliniame prekybos centre. Jaučiai labai vertina kokybę, todėl dovanų geriausia ieškoti tam tikrose specializuotose parduotuvėse. Neišmeskite čekio – gali nutikti ir taip, kad Jautis sugalvos dovaną grąžinti į parduotuvę.

Jei baiminatės, kad jūsų įteikta dovana šio Zodiako ženklo atstovui gali nepatikti, paprasčiausiai įteikite tam tikros parduotuvės kuponą: Jautis tikrai išsirinks pačią geriausią dovaną.

Dvyniai

Dvyniai labai vertina originalumą, todėl jų tikrai nesužavės praktiškos dovanos ar dovanų čekiai. Šio Zodiako ženklo atstovus labiausiai džiugina geros knygos, stalo žaidimai, įvairūs meno kūriniai, ir t.t. Dvynių ženklo atstovai dažniausiai turi marias laisvo laiko, todėl galite jiems įteikti rankdarbiams skirtą dovaną ar daugybę detalių turinčią dėlionę. Galite net neabejoti, kad Dvynių ženklo atstovas labai greitai galės pasigirti sukurtu meno kūriniu.

kaledines dovanos

Vėžys

Vėžio ženklo atstovai yra labai sentimentalūs, todėl juos tikrai sužavės jautrios dovanos: pavyzdžiui, nuotraukų albumas su šeimos narių nuotraukomis. Taip pat Vėžius nudžiugins įvairūs antikvariniai dirbiniai ar rankų darbo gaminiai. Šio Zodiako ženklo atstovai daug laiko praleidžia namuose, todėl nesuklysite nusprendę padovanoti šiltą pledą, jaukias šlepetes, kvapnią žvakę, ir kt.

Liūtas

Liūtai pasižymi puikiai išlavintu skoniu ir stiliaus pajauta, todėl juos tikrai nudžiugins prabangūs daiktai. Žinoma, ne visada esame pasiryžę dovanai skirti didelę pinigų sumą, todėl galima pasidairyti ir tam tikrų „žemiškesnių“ dalykų. Pavyzdžiui, stipriosios lyties atstovą gali nudžiuginti naujas stilingas kaklaraištis, rankų darbo šalikas ar nauja kokybiška piniginė, o moterims patiks nauji auskarai, šiltos pirštinės ar kokybiškos odos priežiūros priemonės.

kaledines dovanos idejos

Mergelė

Išrinkti tinkamą dovaną Mergelei ne visada yra paprasta, tačiau tai padaryti tikrai yra įmanoma. Astrologai šio Zodiako ženklo atstovams rekomenduoja dovanoti kokybiškus praktiškus daiktus: venkite dovanoti pigius papuošalus ar kitus niekučius, kurie greičiausiai keliaus į šiukšlių dėžę. Mergelės daug laiko skiria namų jaukumo puoselėjimui, todėl šio Zodiako ženklo atstovams galima padovanoti eterinių aliejų ar kvapnių žvakių.

Svarstyklės

Svarstyklės nuoširdžiai džiaugiasi bet kokia dovana. Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai taktiški ir vertinantys parodytą dėmesį, todėl visai nesvarbu, kokią dovaną nuspręsite įteikti, tikėtina, kad tai Svarstyklėms pakels nuotaiką. Astrologai pataria šio Zodiako ženklo atstovams dovanoti įvairias namų dekoracijas, eterinius aliejus, kvapnias žvakes, ir t.t.

kaledines dovaneles

Skorpionas

Šio Zodiako ženklo atstovai neretai yra tikri melomanai, todėl juos gali nudžiuginti nauja mėgstamo muzikanto kompaktinė plokštelė. Skorpionai labai vertina su hobiais susijusias dovanas, todėl turėtumėte gerai pagalvoti, kaip dovanos gavėjas dažniausiai leidžia savo laisvalaikį. Galbūt jis tiesiog dievina žygius arba mėgsta sukinėtis virtuvėje? Tikėtina, kad būtent tai jums pasufleruos, kokią dovaną vertėtų įteikti.

Šaulys

Šauliai labai mėgsta nuotykius ir keliones, todėl šio Zodiako ženklo atstovus labiausiai žavi įspūdžių dovanos. Astrologai teigia, kad Šauliams vertėtų dovanoti bilietus į teatrą, koncertą ar į meno parodą: galite būti užtikrinti, kad tokia dovana jam patiks kur kas labiau nei įvairūs praktiški daiktai. Taip pat Šauliams galima dovanoti knygas ar knygynų kuponus, žurnalų prenumeratą, ir t.t.

kaledines dovanos eglute

Ožiaragis

Šio Zodiako ženklo atstovai labai daug dirba, tačiau taip pat nepraleidžia progų pasilinksminti. Ožiaragis tikrai apsidžiaugs, jei jam padovanosite atpalaiduojančio masažo kuponą, bilietus į koncertą ar gerą knygą. Šio Zodiako ženklo atstovai turi puikų humoro jausmą, todėl jiems galite drąsiai dovanoti įvairias šmaikščias dovanas. Tikrai neverta nuogąstauti, kad gavęs šmaikščią dovaną Ožiaragis gali įsižeisti.

Vandenis

Vandenio ženklo atstovai labai vertina tokias dovanas, kurios atskleidžia jų išskirtinį skonį ir individualumą. Jiems tikrai patiks įvairios personalizuotos dovanos, bilietai į meno parodą ar įvairios linksmos dovanos, kurios santūriuosius Vandenius privers nusišypsoti. Dauguma Vandenių yra tikri altruistai, todėl jie tikrai nesupyks, kad jų dovanai skirtą pinigų sumai tiesiog paaukosite ne pelno siekiančiai organizacijai.

kaledu dovanos idejos

Žuvys

Žuvų ženklo atstovai yra tikri svajokliai, kurie tiesiog skrajoja padebesiais. Žuvims galite padovanoti užrašų knygelę, kokybiškų maisto papildų ar bilietus į dominantį renginį. Šio Zodiako ženklo atstovai vertina bet kokias dovanas, nes jiems yra svarbiausias parodytas dėmesys.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.