Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (03.20-03.26)

Savaitės horoskopas 

Avinas

Tikėtinaa, kad šią savaitę būsite užversti naujais pasiūlymais ir darbais. Per didelis emocionalumas antradienį neleis teisingai įvertinti situacijos ir priimti teisingo sprendimo, todėl valdykite save. Antroje savaitės pusėje atidžiai sekite naujienas, kad nepraleistumėte svarbios informacijos. Savaitgalį galite sulaukti gerbėjo dėmesio: jei suteiksite jam progą, galbūt jūsų bendravimas peraugs į kažką rimto?

Jautis

Šią savaitę būsite atviri naujovėms. Jus džiugins naujos patirtys bei galimybė megzti naujas pažintis, todėl jums bus sunku nustygti vietoje. Pirmadienį nesistenkite įrodinėti savo tiesos, nes galite įsivelti į ginčą, kuris peraugs į rimtą konfliktą. Trečiadienį rasite būdą, kaip išspręsti įsisenėjusią problemą. Penktadienį norėsite susikurti jaukesnius namus. Savaitgalį susitelkite į savo mintis: tikėtina, kad tai padės rasti atsakymus į ramybės neduodančius klausimus.

mergina mieste

Dvyniai

Savaitės pradžioje jums bus sunku kontroliuoti savo emocijas, tačiau vertėtų atminti, kad žodis – ne žvirblis. Jei pasiduosite impulsams, neatsargiai išsakytos pastabos gali įskaudinti aplinkinius, o vėliau teks sukti galvą, kaip atitaisyti padarytas klaidas. Antroji savaitės pusė palanki ieškotis naujo darbo ar naujos veiklos. Jūsų asmeninis žavesys bei humoro jausmas gali turėti teigiamos įtakos jūsų sėkmei daugelyje sričių. Šeimoje kivirčai galimi dėl savaitgalio planų nesutapimo. Siekite kompromiso.

Vėžys

Šią savaitę turėsite progą atskleisti savo talentus. Nors gali kilti dvejonių, ar einate tinkame linkme, tačiau kitų žmonių įvertinimas suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir motyvuos judėti į priekį. Pirmadienis tinkamas pasirašyti svarbias sutartis bei imtis naujų projektų įgyvendinimo. Antroje savaitės pusėje būkite ypač dėmesingi net ir labai nereikšmingiems pokyčiams darbe, nes galite praleisti kažką svarbaus. Suplanuotas savaitgalio poilsis gali nutrūkti dėl svarbių reikalų.

horoskopai pora kavineje

Liūtas

Šią savaitę vertėtų rasti laiko praplėsti savo profesines žinias. Kiekvienas naujas įgūdis, įgytas dabar, gali praversti ateityje. Pirmadienį ir antradienį geriau neprisiimkite papildomų profesinių įsipareigojimų, nes tai jums gali tapti per didele našta. Antroje savaitės pusėje susimąstysite apie savo gyvenimą, tikslus. Norėdami pradėti naują dvasinio augimo ir tobulėjimo ratą, turite negailestingai atsikratyti visko, kas nereikalinga, kas sukelia sumaištį jūsų gyvenime. Savaitgalį nesivaikykite praeities šmėklų, gyvenkite čia ir dabar.

Mergelė

Pats laikas pasireikšti - šią savaitę būsite labai energingi ir tiesiog nenugalimi, bei įveiksite tokias problemas, apie kurias net neįsivaizdavote. Pirmadienį neturėtumėte rodyti kitiems savo pažeidžiamumo, jūsų silpnumu gali pasinaudoti. Antroje savaitės pusėje jūsų laukia lemtingas susitikimas. Naujas žmogus gali įnešti šviežaus oro gūsį į jūsų gyvenimą. Penktadienio planus gali sutrukdyti netikėtos aplinkybės. Savaitgalį galite susimąstyti apie gyvenimo prasmę. 

horoskopai ziemos peizazas

Svarstyklės

Savaitė žada būti itin aktyvi. Bus daug veiklos, o jeigu pasiseks, turėsite galimybę palypėti karjeros laipteliu. Antradienį gauta svarbi informacija ar žinios iš toli stipriai paveiks jūsų planus. Antroje savaitės pusėje daugiau dėmesio skirkite kūrybiškumui, improvizacija gali būti daug naudingesnė nei tikslus skaičiavimas. Savaitgalį jūsų mylimasis pasiūlys tai, kas pradžiugins jus abu. Pamirškite abejones ir klausykite savo širdies.

Skorpionas

Šią savaitę pajusite visą savo žavesio galią, o aplinkinių dėmesys tik sustiprins jūsų pozicijas. Šiuo metu galite tapti lyderiu ir organizatoriumi. Greita reakcija ir susikoncentravimas į darbus padės susidoroti su užduotimis. Naujos idėjos turi galimybę būti įgyvendintos. Antroje savaitės pusėje būkite dėmesingi naujiems pažįstamiems ir jų pasiūlymams. Penktadienį stenkitės neprovokuoti apkalbų, parodykite santūrumą. Savaitgalį skirkite šeimai ar mylimiesiems.

horoskopai ziemos vaizdas is virsaus

Šaulys

Šią savaitę gali pavykti pasiekti apčiuopiamą rezultatą tame, į ką įdėjote daug pastangų ir kuo tikėjote. Antradienis – gera diena išmokti ką nors naujo ar pradėti mokytis. Trečiadienį neatskleiskite savo planų ir ketinimų pašaliniams asmenims. Antroje savaitės pusėję apims noras išlaidauti. Susiimkite, tikrai ne visi pirkiniai jums reikalingi. Penktadienis tinkamas išvykoms, komandiruotėms, susitikimams su žmonėmis, galinčiais jums padėti kopti karjeros laiptais. Savaitgalį nuotaiką praskaidrins netikėti svečiai.

Ožiaragis

Šią savaitę daug ką teks pradėti iš naujo, nuo nulio, o geriau pasikliauti tik savo jėgomis ir galimybėmis. Pirmadienį galite gauti puikų verslo pasiūlymą. Trečiadienį gali nudžiuginti nauja ir labai įdomi žinia. Antroje savaitės pusėje norėsite mėgautis žemiškais malonumais ir tam negailėsite nei laiko, nei pinigų. Penktadienį įsiklausykite į mylimo žmogaus nuomonę, tai gali būti naudinga ateityje. Savaitgalį pamaloninkite save naujais potyriais, tačiau saugokitės tuščių pokalbių ir nereikalingų kontaktų. Pesimistiškai nusiteikęs asmuo gali sugadinti jums nuotaiką.

pora ziema

Vandenis

Šią savaitę žvaigždės pataria tinkamai susidėlioti prioritetus ir pasistengti, kad jūsų pasirinkimai neįskaudintų kitų žmonių. Pirmadienį nebijokite priimti kiek nestandartiškų sprendimų. Trečiadienį galimi konfliktai dėl pinigų, ar kitos, su turtu ar finansais susijusios priežasties. Penktadienį norėsite daugiau laiko praleisti su brangiausiais žmonėmis, tačiau jūsų norų išsipildymui gali sutrukdyti pasikeitusios aplinkybės. Savaitgalį jūsų žavesiui bus sunku atsispirti. Tai puikus laikas pasibūvimui su šeima.

Žuvys

Jūsų laukia gana chaotiškas metas. Nors šiuo metu labiau norėsite ramybės, tačiau kol kas jos dar teks palaukti. Pirmoje savaitės pusėje jausitės labai rimti, net šiek tiek susikaustę ir įsitempę, todėl gali būti sunku išreikšti šiltus jausmus. Antroje savaitės pusėje jūsų kelyje gali pasitaikyti pagundų, kurioms atsispirti nebus paprasta. Penktadienį norėsite pabūti vieni, susidėlioti mintis, apgalvoti kitų metų tikslus ir siekius. Savaitgalį skirkite deramą dėmesį savo mylimam žmogui ir artimiesiems.

Rekomenduojami video

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.