Dvyniai turėtų būti lankstūs, o Svarstyklės – kantrios: Taro kortų prognozė gegužės mėnesiui

Taro kortų prognozė gegužės mėnesiui

Paskutinis pavasario mėnuo daugeliui taps lūžio tašku. Jis suteiks visiems Zodiako ženklams unikalių šansų. Ir kiekvienam savo: kažkas įgis pasitikėjimo, kažkas susitaikys su artimaisiais, o kažko laukia svaiginančios perspektyvos.

horoskopas avinas

AVINAS (03 21–04 20)

Zodiako rato pradininkams teko 5 kardų korta, kuri ragina „Nugalėk!“. Tačiau Avinas neturėtų bijoti. Priešingai, jis turėtų kovoti su savo baimėmis. Būtent jos stabdo jo vystymąsi, lėtina progresą. Būkite atidūs ir įveikite savo baimes – tik jos užkerta kelią į sėkmę.

horoskopas jautis

JAUTIS (04 21–05 20)

Plėskite savo akiratį! Jūsų gyvenimas neturėtų tilpti į vieno miesto, vieno namo, vienos sferos rėmus. Žinių korta primena, kaip svarbu atrasti kažką naujo. Būtent gegužę įgytos naujos žinios padės Jaučiui pasirinkti tokią gyvenimo strategiją, kuri nuves jį į sėkmę. Nestandartinis požiūris į įprastus reikalus padidins autoritetą kitų akyse. Nebijokite rizikuoti.

horoskopas dvyniai

DVYNIAI (05 21–06 21)

Kardų karalienės korta rodo, kaip svarbu būti lanksčiam šiuolaikiniame pasaulyje. Kuo greičiau Dvyniai prisitaikys prie naujos situacijos, tuo geriau. Gegužės mėnesį šio Zodiako ženklo atstovų laukia daug derybų, kelionių ir bendravimo. Jūsų žavesys ir charizma padės įtikinti pašnekovą priimti jums naudingą sprendimą. Tačiau kartais Dvyniams teks rinktis. Tokiu atveju verta prieš tai išnagrinėti priežastis ir ankstesnę asmeninę patirtį.

horoskopas vezys

VĖŽYS (06 22–07 22)

Šio Zodiako ženklo atstovų laukia graži gegužė. Prabangos korta byloja apie jausmingus malonumus. Vėžys pavasario pabaigoje galės gauti viską, ko nori. Taigi mėgaukitės kiekviena akimirka ir nekreipkite dėmesio į nemalonias smulkmenas.

horoskopas liutas

LIŪTAS (07 23–08 23)

Darbo korta įspėja apie įtemptą laikotarpį. Liūto laukia produktyvus ir rūpesčių kupinas mėnuo. Jis turės daug darbo. Dažniausiai tai bus nuobodžios įprastinės užduotys. Liūtas gali net nuobodžiauti. Iš gerų dalykų gegužės mėnesį galima paminėti finansinį stabilumą ir rimtų problemų nebuvimą. Judėjimas tikslo link bus lėtas, bet gana sėkmingas.

horoskopas mergele

MERGELĖ (08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovų laukia darbingas mėnuo. Kardų princesės korta nurodo, kad Mergelė lengvai susidoros su visomis užduotimis. Ypač efektyvus bus intelektualus darbas. Todėl Mergelei patartina užsiimti treniruotėmis, padidinti fizinį krūvį, kad išlaikytų pusiausvyrą. Mergelė galės žaibiškai suvokti gautą informaciją, ją nuodugniai išanalizuoti ir lengvai atgaminti. Puiki galimybė tiems, kurie nori pagerinti savo finansinę padėtį. Svarbiausia nenuvertinti savo pasiekimų. Jų negalima sumenkinti dėl vienos kitos klaidos.

horoskopas svarstykles

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Vežimo korta įspėja apie pokyčius. Svarstyklėms nepatartina bandyti priešintis permainoms. Gegužės mėnuo bus puikus verslo veiklai ir įvairioms kelionėms. Jei norite, galite leistis į kelionę su šeima. Jei užsibrėžėte savo tikslą, būtinai ženkite į jį negaišuodami ir neieškokite priežasties sustoti. Tačiau tam reikės kantrybės.

horoskopas skorpionas

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Gegužė bus didelių pokyčių mėnuo. Skorpionui pavasario pabaigos įvykius pranašauja Mėnulio korta. Ji skatina paieškas. Galbūt atėjo laikas ieškoti savo tikslo, misijos. Tačiau kartais į galvą ima lįsti niūrios mintys. Štai kodėl taip svarbu mažiau galvoti, o daugiau jausti. Sutelkite dėmesį į savo būseną. Neleiskite baimei ir išankstiniams nusistatymams jūsų valdyti. Puikus mėnuo energijai įsikrauti. Tai galima daryti įvairiais būdais: šokiais, joga, dvasinėmis praktikomis.

horoskopas saulys

ŠAULYS (11 23–12 21)

Gegužės mėnesį šio Zodiako ženklo gyvenimas pasikeis. Be to, šie pokyčiai bus sklandūs ir tausojantys. Daugumai šio Zodiako ženklo atstovų pokyčiai bus susiję su profesine veikla. Šaulys gali pakeisti pareigas, eiti į kokius nors kursus (pavyzdžiui, išplėstinius mokymus), imtis svarbaus projekto. Santykiai su partneriu taps gilesni ir labiau pasitikintys. Geras mėnuo vedybų pasiūlymui, vestuvėms. Galbūt gegužę apie save primins žmonės iš praeities.

horoskopas oziaragis

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Darbštiems ir atsakingiems šio Zodiako ženklo atstovams prasideda idealus laikotarpis. Tai bus laimėjimų ir pergalių mėnuo. Ožiaragis galės parodyti visą savo galybę ir kompetenciją. Net pagrindiniai priešininkai negalės su tuo ginčytis. Lazdų riterio korta ragina nedvejojant reklamuoti save, savo sugebėjimus ir gabumus. Parodykite lyderio gabumus darbe ir namuose. Imkitės iniciatyvos asmeniniuose santykiuose. Patikėkite, jūsų partneris tai įvertins. Geras mėnuo susirasti sielos draugą ir užmegzti romaną.

horoskopas vandenis

VANDENIS (01 21–02 19)

Vandeniui gegužė apskritai bus sėkmingas mėnuo. Tik jam reikėtų būti apdairesniam ir atsargesniam bendraujant su žmonėmis. Paliaubų korta kalba apie ryšių su žmonėmis kūrimo svarbą, pagrįstą intelektualiniu artimumu. Ieškokite savo bendraminčių. Susilaikykite nuo konfliktų ir savo tiesos įrodinėjimo. Vandenis turi puikią galimybę aplink save suburti darbščią ir taikią visuomenę.

horoskopas zuvys

ŽUVYS (02 20–03 20)

Kardų riterio korta pranašauja Žuvims dinamišką ir kupiną įvykių mėnesį. Šio Zodiako ženklo atstovams gegužė prabėgs labai greitai. Patartina skirti laiko mokymuisi, savo idėjų įgyvendinimui ir įgūdžių ugdymui. Pavasario pabaiga – palankiausia vystymuisi. Nevenkite susitikimų su naujais žmonėmis. Tai padės išplėsti asmeninį akiratį ir net pakeisti pasaulėžiūrą.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.