Gegužės mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (2023)

Gegužės mėnesio horoskopas (2023)

Paskutinį pavasario mėnesį visiems Zodiako ženklams bus svarbu būti labai atidiems ir apdairiems priimant sprendimus. Prieš pasirašydami bet kokius dokumentus, sudarydami sutartis ar prisiimdami naujus įsipareigojimus, skirkite sau pakankami laiko ramiai pasvarstyti, išsiaiškinti visus niuansus.. Bet kokie neapgalvoti, impulsyvūs veiksmai nulems klaidas ir gali tapti pragaištingi.

Antroje mėnesio pusėje stenkitės atidžiau išklausyti savo artimuosius, įsijausti į jų padėtį – taip išvengsite gresiančių konfliktų. Nesutarimai su šeimos nariais ir antrąja puse gegužės mėnesį bus labai skausmingi ir gali jus nualinti. Todėl verta sąmoningai pasirūpinti savo santykiai su brangiausias žmonėmis, skirti jiems daugiau dėmesio.

AVINAS (03 21–04 20)

Gegužę Avino ženklo atstovams nebus lengva pasiekti tarpusavio supratimo, nes jie per daug emocingai reaguos įvykius, todėl jų požiūris į aktualijas bus šiek tiek iškreiptas. Jų dirglumas ir karštas būdas gali sukelti rimtų konfliktų su kitais. O konflikto priežastimi gali tapti bet kokia smulkmena.

Gegužės mėnesį, pasinaudodamas jūsų patiklumu, vienas iš jūsų slaptų piktadarių ar priešų privers jus priimti neteisingus sprendimus. Ir dėl to galite prarasti kai kuriuos sau svarbius dalykus.

Todėl pasistenkite dar kartą patikrinti jus pasiekiančią informaciją ir nepriimkite jokių skubotų sprendimų. Šeimos reikaluose stenkitės neprimesti savo nuomonės artimiesiems, nes jie ne visada bus pasiruošę ją iš karto priimti.

JAUTIS (04 21–05 20)

Gegužės mėnesį Jautis bus linkęs daugiau bendrauti su draugais ir dažniau su jais susitikinėti. Kartais jūsų buvimas šalia jiems bus našta, tačiau, nepaisant to, visada galite tikėtis jų supratimo ir palaikymo.

Tuo pačiu patartina stengtis, kad jūsų bendravimas nebūtų susijęs su piniginiais reikalais. Ypač nerekomenduojama skolintis pinigų iš draugų arba atvirkščiai – skolinti jiems pinigų.

Sprendžiant darbo klausimus įrodysite, kad esate labai atkaklus žmogus, gebantis ryžtingai veikti. Tikriausiai pavyks aplink save suburti efektyvią bendraminčių komandą. Spręsdami sudėtingus klausimus, vadovaukitės logika ir savo gyvenimo patirtimi.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Gegužės mėnesį Dvynių ženklo atstovai turėtų šiek tiek atsitraukti nuo savo darbinių problemų ir rūpesčių Nors einamiesiems reikalams reikės tiesioginio jūsų dalyvavimo, geriausia būtų krūvį šiek tiek sumažinti, dalį įsipareigojimų perkeliant ant kitų darbuotojų ir kolegų pečių.

Tai reikia padaryti taip, kad jūs patys turėtumėte šiek tiek daugiau laisvo laiko, kurį mielai leisite su šeima ir artimais žmonėmis. Be to, be jūsų prisidėjimo namų ruošos darbai gali būti tiesiog apleisti.

Šiuo laikotarpiu labai svarbu atkreipti dėmesį į savo fizinę būklę, verta užsirašyti į sporto salę. Ir čia svarbiausia net ne pasitaisyti figūrą prieš artėjantį paplūdimio sezoną, o veikiau gera nuotaika, kurią užsitikrinsite sportuodami.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Gegužės mėnesiui neturėtumėte nieko planuoti. Neverta daryti jokių prognozių, nes greičiausiai viskas klostysis ne taip, kaip planavote. Tačiau, nepaisant to, jūs vis tiek gausite tai, ko siekėte. Darbe apie savo perspektyvas teks kalbėtis su įmonės vadovybe.

Tikriausiai jums bus pasiūlytas paaukštinimas ar bent šioks toks materialinis paskatinimas, geriausiu atveju – atlyginimo pakėlimas. Pasiruoškite iš anksto, kaip gražiausiai galėtumėte apibūdinti savo motyvaciją.

Astrologai rekomenduoja, kad visi verslo pasiūlymai, kuriuos gausite šį mėnesį, būtų užfiksuoti popieriuje, kitaip žmonės, su kuriais apie tai kalbėjote, vėliau gali neteisingai suprasti jūsų susitarimų esmę. Šeimos reikaluose galimi staigūs nuotaikų svyravimai, kurių pasekmė gali būti nedidelis artimųjų kivirčas.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Gegužė suteiks Liūtui galimybę atskleisti savo jausmingą potencialą. Tapsite atviresni ir patrauklesni, lengviau seksis bendrauti su priešinga lytimi.

Tai gali suteikti jums drąsos užmegzti kontaktą su žmogumi, kuris jums jau seniai patiko. Paskutinį pavasario mėnesį pasitaikys daug progų geriau pažinti šį žmogų. Darbe daug laiko praleisite kalbėdami apie verslą ir ne tik. Ilgesni paplepėjimai trukdys jums siekti gerų rezultatų.

Tačiau jeigu suprantate, kad kitaip reikalai nepajudės. Tai bent stengsitės bendrauti su tais žmonėmis, kurie jums gali padėti ir būti naudingi jūsų tiesioginiame darbe ar versle.. Gegužės pabaigoje teks įsigyti naują telefoną ar keletą elektroninių dalykėlių.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Šis mėnuo Mergelės ženklo atstovams sąlyginai gali būti apibūdintas kaip teigiamų pokyčių metas. Fortūna globos jus gegužės mėnesį, todėl net ir su minimaliomis pastangomis viskas susiklostys palankiai, ir jūs galėsite gauti tai, ko norite.

Tačiau problema ta, kad ne visi jūsų aplinkos žmonės su malonumu priims šiuos pokyčius. Tai yra, jūsų aplinkoje atsiras nuoširdžiai pavydinčių asmenų. Be to, gali pasirodyti, kad tai žmonės, iš kurių to visai nesitikėjote. Atidžiau pažvelkite į savo kolegas.

Tikriausiai didžiausias piktadarys slepiasi tarp jūsų kolegų ar pažįstamų. Nepaisant šio mėnesio sėkmės, astrologai nepataria įsitraukti į azartinius žaidimus. Dėl to galite patirti rimtų finansinių nuostolių.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Šį mėnesį jums bus labai svarbu stengtis teisingai suderinti asmeninius ir šeimos interesus. Kad ir kaip norėtumėte, visiškai atsiriboti nuo šeimos reikalų nepavyks. Todėl teks išspręsti daugybę klausimų, susijusių su artimais giminaičiais.

Darbo santykiuose teks susidurti su tam tikromis problemomis, susijusiomis su savo pozicijos tarp lyderių nesupratimu. Tačiau tai – išsprendžiami klausimai, ir iki mėnesio pabaigos visiems paaiškės, kad buvote teisūs.

Asmeniniame gyvenime tikėtinas nedidelis kivirčas su mylimu žmogumi, kurį sukels laikinas jausmų atšalimas. Pasistenkite labiau rūpintis artimaisiais, tada probleminių situacijų bus galima išvengti.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Gegužės mėnesį Skorpionui svarbiausia bus finansinių klausimų sprendimas. Būsite linkę į dideles išlaidas ir negalėsite atsisakyti malonumo įsigyti kai kurių svarbių daiktų, apie kuriuos seniai svajojote.

Darbo reikaluose turėtumėte parodyti santūrumą ir apdairumą. Dabar jums labai nepageidautina priimti skubotų sprendimų. Jūs galite padaryti daug kvailų dalykų ir prisišaukti bėdų. Turėtumėte parodyti daugiau pagarbos bendraudami su vyresnio amžiaus žmonėmis.

Savo ruožtu jie galės duoti patarimų, kurie padės susidoroti su sudėtinga situacija. Sunkiais laikais galite tikėtis iš draugų pagalbos ir palaikymo. Jie jūsų nenuvils.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Paskutinį pavasario mėnesį Šauliui labai pravers užimti lyderio poziciją. Jei savo žodžiais ir veiksmais pavyks įrodyti kitiems, kad turite teisę vadintis lyderiu, tuomet galite būti tikri, kad darbo kolektyvo dauguma stos į jūsų pusę ir jus palaikys.

Todėl turėtumėte dėti visas pastangas, kad žmonės jus išgirstų ir suprastų. Gegužė bus palankus mėnuo tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie užima vadovaujančias pareigas savo įmonėse. O šeimos reikaluose turėtumėte, priešingai, įsiklausyti į savo antrosios pusės nuomonę.

Tai padės išvengti nereikalingų buitinių kivirčų. Be to, nuoširdus pokalbis su mylimu žmogumi padės geriau pažinti vienam kitą ir pradėti kurti naujus bendrus ateities planus.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Gegužės mėnuo Ožiaragiui žada būti geras – jis galės realizuoti visas savo galimybes. Jums bus malonu daryti tuos dalykus, kurie dėl tam tikrų aplinkybių buvo atidėti vėlesniam metui. Dabar turėsite laiko ir noro įgyvendinti savo planus.

Finansiniu atžvilgiu bus viskas gerai. Galėsite ne tik gerai užsidirbti, bet ir pasidaryti šį bei tą dėl savo ateities karjeros. Darbo reikaluose valdžios palankumas bus jūsų pusėje. Todėl nepatirsite jokių sunkumų, susijusių su darbo procesu.

Pablogėję santykiai su kaimynais dėl buitinių reikalų gali šiek tiek apsunkinti jūsų gyvenimą. Gali kilti nedidelis konfliktas, bet jei sugebėsite suvaldyti savo emocijas, tai įrodysite jiems, kad jie klysta.

VANDENIS (01 21–02 19)

Apskritai gegužė Vandeniui bus gana geras mėnuo. Sugebėsite ne tik sėkmingai išspręsti esamas problemas, bet ir susidoroti su naujais rūpesčiais, kurie jus užgrius netikėtai. Iš esmės kebliausios bus tik problemos, susijusios su praeities įvykiais iš jūsų asmeninio gyvenimo.

Kai kurie žmonės, su kuriais santykiai buvo nutrūkę ilgą laiką, bandys sugrąžinti jus į savo draugų ratą ir tai nejučiomis išprovokuos įtemptas situacijas. Verslo klausimais turėtumėte dar kartą patikrinti informaciją, gaunamą iš nepatvirtintų šaltinių.

Jei jums siūloma pasirašyti svarbius popierius ar sutartis, pasistenkite neskubėti. Galbūt pirmiausia turėtumėte parodyti dokumentą teisininkui ar kitam kompetentingam specialistui ir paprašyti, kad jį įvertintų.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Šį mėnesį Žuvų ženklo atstovai visą dėmesį skirs santykiams su savo sielos drauge ar draugu. Tuo pačiu galite būti tikri, kad yra žmonių, kurie nori kištis į jūsų reikalus. Galbūt tai yra asmuo, kuriam naudinga, kad jūsų sąjunga žlugtų. Bet kokiu atveju turėtumėte apie tai pagalvoti ir būti apdairūs.

Jei dar nesukūrėte savo šeimos, gegužę turėsite puikią galimybę susitikti su žmogumi, su kuriuo galėsite užmegzti tvirtus ilgalaikius santykius. Tuo pat metu jūsų draugai ir kolegos stengsis savo problemas užkrauti jums. Pasistenkite mandagiai jų atsisakyti.

Ir tikėkite, kad niekas jūsų už tai nepasmerks. Juk jums užtenka savo reikalų. Kai kuriuos darbus net teks parsinešti namo, kad spėtumėte viską atlikti laiku.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.