Meilės horoskopas gegužės mėnesiui (2023)

Meilės horoskopas gegužės mėnesiui

Gegužė – nuostabiausias pavasario mėnuo, kai visa gamta jau būna sužaliavusi ir pražydusi. Kas dar nespėjo įsimylėti šį pavasarį, turi vilties, kad tai įvyks būtent gegužę.

AVINAS (03 21–04 20)

Susituokusiems šio Zodiako ženklo atstovams astrologai žada ramų ir darnų gyvenimą. Santykiai su mylimu žmogumi taps švelnesni ir kupini šilumos. Jei pastaruoju metu jums pritrūko abipusio supratimo, džiaukitės – dabar tai pavyks pasiekti be didelių jūsų pastangų. Palankus Saulės ir Mėnulio poveikis padės jūsų porai susitarti vienu labai svarbiu klausimu, kurį reikėjo išspręsti seniai.

Nauji šio Zodiako ženklo atstovų santykiai bus gana trapūs. Ir viskas dėl jūsų noro lyginti dabartinį partnerį su ankstesniais. Jokiu būdu neminėkite tų, kurie kažkada suteikė jums džiaugsmo, kitaip šis romanas baigsis iš tikrųjų net neprasidėjęs. Nepasiduokite aplinkinių provokacijoms ir negadinkite savo išrinktajam nuotaikos banaliais samprotavimais.

JAUTIS (04 21–05 20)

Prieš išsakydami priekaištus savo sielos draugei ar draugui, išanalizuokite savo elgesį. Ar jūs patys nesate priežastis tų partnerio veiksmų, dėl kurių žaliuojate iš pykčio? Dabar geriau ramiai pasvarstyti apie tai, kas vyksta, nei sukelti skandalą. Pirmą gegužės dekadą stenkitės skirti kuo daugiau dėmesio santykiams.

Jaučio ženklo moterys turi suteikti savo partneriui visišką veiksmų laisvę. Patikėkite juo, nedarykite spaudimo. Jūsų mylimasis noriai ruošis šventei ir pateiks jums nuostabią staigmeną. Šiomis dienomis įvyksianti vienišo Jaučio pažintis užsitęs tik tuo atveju, jei nė vienas nebandys užimti dominuojančios padėties.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Dvynių ženklo vyrai turėtų pabandyti atspėti savo sielos draugės troškimus ir pamaloninti ją staigmena. Negailėkite pastangų, ir jūsų širdies dama jausis laimingiausia moterimi pasaulyje. Jei jūsų santykiai dar nesusitvarkė, atkreipkite ypatingą dėmesį į šį aspektą. Išsiaiškinkite, ko iš jūsų tikisi jūsų mylimas žmogus, ir galėsite suteikti jam daug džiaugsmo.

Gegužės pradžia geriausiai tinka santuokiniams klausimams spręsti. Moterims, kurios svarsto, ar priimti santuokos pasiūlymą, būtent šiuo laikotarpiu reikia pasakyti tvirtą „taip“ arba „ne“. Dvyniams, kurie jau susituokę, prasminga galvoti apie šeimos papildymą. Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurių širdis dar neužimta, astrologai kol kas neprognozuoja lemtingo susitikimo. Tačiau gegužės pradžia jiems suteiks keletą progų, tinkamų lengvam flirtui.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Mėnulis atneš jums sėkmės meilės sferoje, bet tik tuo atveju, jei pamiršite kvailus susitarimus ir nustosite slėpti savo jausmus. Gegužės 19 ir 20 d. darykite tai, ką liepia širdis, ir nebijokite atrodyti juokingai. Antroje mėnesio pusėje galite sutikti nepaprastą žmogų ir įsimylėti jį iš pirmo žvilgsnio. Nesipriešinkite tam, kas vyksta, nesistenkite suvaržyti kylančių emocijų.

Geriau nuoširdžiai padėkoti likimui už šią nuostabią dovaną. Greičiausiai Vėžio šeimos gyvenimas nebus harmoningas. Jūsų partnerio reikalavimai jums pradės atrodyti perdėti, o jo rūpestis taps įkyrus. Pradėsite priekaištauti savo sielos draugei ar draugui, kad trukdo jūsų savirealizacijai, o patys sulauksite kaltinimų dėl savo bejausmiškumo ir nedėmesingumo. Neleiskite, kad toks konfliktas smarkiai įsipliekstų, gesinkite jį.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Sėkmė meilės srityje suteiks jums naują įvaizdį – lengvą, ryškų, klestintį. Gegužės pradžioje viską apgalvokite iki smulkmenų. Jei reikia, pasikonsultuokite su gerais specialistais, dirbančiais mados ir grožio srityje. Pradėkite įgyvendinti idėjas pirmoje mėnesio pusėje. Jei jums pavyks pakeisti save, jūsų išrinktasis patirs stiprius jausmus ir tikrai žengs pirmąjį žingsnį suartėjimo link.

Gegužės viduryje neturėtumėte rodyti pavydo. Net jei jus kankina blogi įtarimai, nekelkite scenų. Arba užspauskite išgyvenimus savyje, arba ramiai pasakykite apie juos savo partneriui. Jokiu būdu nebandykite išmušti pleišto pleištu ir užmegzti romano iš šono. Tai tik apsunkins esamą situaciją.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Mylimo žmogaus laimė jums bus svarbesnė už viską pasaulyje. Jūs lengvai atidėsite asmeninius interesus, kad įtiktumėte savo partneriui. Galimybė padaryti labai gerą, malonų poelgį jums bus suteikta gegužės viduryje. Būtinai pasinaudokite suteikta proga, ir jūsų sielos draugo švelnūs jausmai jums sustiprės daug kartų.

Santuoką sudarę Mergelės ženklo atstovai neturėtų būti tušti. Jei jums bus nuobodu, pradėsite kaltinti nekaltą partnerį ir galiausiai patys sukelsite didžiulį skandalą. Susitaikyti po jo pavyks labai labai greitai. Tad susiraskite ne tik įdomią, bet ir įkvepiančią veiklą ir nekreipkite dėmesio į kitų elgesį. Partnerio ieškantiems Mergelės ženklo žmonėms patartina dažniau išeiti iš namų ir neatsisakyti kvietimo į draugišką vakarėlį. Neignoruokite draugų noro su kuo nors jus supažindinti – vienas iš šių pažįstamų gali pasirodyti perspektyvus.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Saulė sustiprins jūsų lengvabūdiškumą ir patiklumą. Tai gali turėti blogų pasekmių: būsite paveikti žmogaus, kuris nepasižymi nei padorumu, nei sąžiningumu. Nepraraskite budrumo! Prieš leisdami įsižiebti romantikai, atidžiai pažvelkite į savo išrinktąjį ir pasistenkite suprasti tikruosius jo tikslus.

Susituokusioms Svarstyklėms teks leistis į kompromisus. Tačiau tai nesukels jums didelio diskomforto. Nusileidimas savo partneriui nulems tokį akivaizdų santykių pagerėjimą, kad akimirksniu pamiršite dalykus, kurių turėjote atsisakyti. Išoriniai įvykiai taip pat prisidės prie jūsų išmintingo elgesio.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Venera privers siekti asmeninės nepriklausomybės. Dėl to jūsų sielos draugas liks be deramo dėmesio ir nebus geriausios psichologinės būklės. Jokiu būdu nepalikite šio fakto be dėmesio! Darykite viską, kad nuramintumėte savo partnerį ir užtikrintumėte nuoširdžią meilę.

Dar nė mėnesio neturintys Skorpiono santykiai klostysis pagal nenuspėjamą scenarijų. Neturėtumėte kurti jokių planų, nes vargu ar jie išsipildys. Nepriimkite pernelyg rimtai nusivylimo, kuris jus ištiks gegužės pirmoje pusėje. Tiesiog nusiimkite rožinius akinius ir pažvelkite į savo išrinktąjį santūresniu žvilgsniu. Kai tik nustos jus akinti turtinga vaizduotė, situacija ims keistis į gerąją pusę. Lemtingas susitikimas vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams kol kas neprognozuojamas. Tačiau tai nėra priežastis nusiminti. Paskutinį pavasario mėnesį nejausite priešingos lyties dėmesio trūkumo – mėgaukitės tuo.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Romantiški jausmai jus užvaldys, tačiau tai neatneš daug laimės jūsų partneriui. Faktas tas, kad sutelksite visą dėmesį į savo išgyvenimus ir nepradėsite atsižvelgti į jo vidinę būseną. Jūsų emocinį savanaudiškumą dar labiau sustiprins Veneros įtaka. Ir vis dėlto prisiverskite bent gegužės mėnesio viduryje atitraukti dėmesį nuo savo asmens ir nukreipti žvilgsnį į mylimąjį.

Šeimos santykius gali kiek supurtyti nesutarimai dėl finansinių klausimų. Greičiausiai norėsite didelių išlaidų, o partneris nuspręs įvesti taupymo režimą. Kad išvengtumėte rimtų kivirčų, susilaikykite nuo neplanuotų apsipirkimų antroje gegužės pusėje. Daugeliui vienišų šio Zodiako ženklo atstovų paskutinėmis pavasario dienomis netrūks priešingos lyties dėmesio. Jūsų energija bus stipresnė nei bet kada, todėl galite drąsiai flirtuoti! Tačiau apie rimto romano pradžią kalbėti neverta.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Mokate valdyti savo jausmus, o šio įgūdžio jums tikrai prireiks gegužės pradžioje. Nebūkite pernelyg atviri ir nesipuikuokite tuo, kas vyksta jūsų sieloje. Tapkite paslaptimi savo partneriui, priverskite jį šiek tiek pasikankinti dėl nežinomybės. Patikėkite, visa tai bus tik į naudą jūsų santykiams. Sustiprėjęs Saulės ir Jupiterio poveikis padės jums tapti santūresniems ir romantiškesniems.

Su menkai pažįstamais asmenimis reikėtų elgtis labai atsargiai ir skeptiškai. Rūpinkitės savimi, nesipykite su žmogumi, kuris savo nenuspėjamais veiksmais gali išmušti jus iš įprastų vėžių. Atminkite, kad tokie žmonės jums atneš tik nusivylimą. Kad išvengtumėte problemų, draugiškos pažinties, kuri įvyks gegužės viduryje, nesistenkite paversti romantiška.

VANDENIS (01 21–02 19)

Neleiskite sau varžytis su partneriu. Bet kokia konkurencija šiuo metu sukels kivirčų ir nusivylimų. Jei jaučiate, kad mylimasis jums dėl kokių nors priežasčių pavydi, pasistenkite sušvelninti jo jausmą. Gegužės 7 ir 8 d. susilaikykite net nuo žaismingų pastabų. Pradėdami nuo humoristinių pašaipų, galite tyliai pereiti prie rimtų įžeidimų.

Jei jūsų santykiai prasidėjo neseniai, pasirūpinkite jais. Dabar vienas neapgalvotas poelgis gali sukelti konfliktą, nulemsiantį išsiskyrimą. Gegužės pradžioje jokiu būdu neparodykite savo pavydo ir neerzinkite partnerio. Neleiskite savo partneriui pamanyti, kad jūsų mintis užvaldė kažkas kitas. Pasijutęs jūsų atsarginiu variantu, jis įsižeis iki širdies gelmių ir mieliau leisis ieškoti naujos meilės. Gali būti, kad vieniši šio Zodiako ženklo atstovai šiuo laikotarpiu norės grįžti pas buvusį partnerį ir atgaivinti santykius. Geriausia tai pabandyti gegužės antroje pusėje.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Jūsų mylimas žmogus turės didelių problemų. Jis bus visas paniręs į jų sprendimų paieškas ir skirs jums daug mažiau dėmesio nei anksčiau. Jokiu būdu neleiskite sau įsižeisti ir nepradėkite priekaištauti partneriui, nes jam dėl to bus tik dar sunkiau. Geriau pagalvokite, kaip galėtumėte jam padėti šioje situacijoje. Teisingą sprendimą jums tikrai pavyks surasti.

Painūs Žuvų santykiai gali tapti šiek tiek paprastesni apie gegužės vidurį. Atidėkite kuriam laikui savo išdidumą ir atvirai pasakykite savo partneriui, kas jus iš tikrųjų trikdo. Jeigu jis neatsakys tuo pačiu, tai bent jau išklausys su dideliu susidomėjimu. Tada galėsite vėl užduoti klausimus, į kuriuos anksčiau nebuvo atsakyta. Šį kartą jūsų smalsumas bus patenkintas. Žuvims, kurių širdis vis dar laisva, gali atrodyti, kad neseniai sutiktas simpatiškas priešingos lyties asmuo yra joms likimo skirtas. Neįtikinėkite savęs tuo – netrukus suprasite, kad klydote.

alfa logotipas

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.