Didysis gegužės mėnesio horoskopas (2023)

Didysis gegužės mėnesio horoskopas (2023)

Nuostabiausią pavasario mėnesį atgimusi gamta ir saulė trukdys susikaupti, taps vis sunkiau leisti įstaigoje ir vykdyti tas pačiais nusibodusias užduotis.

Gegužę visiems Zodiako ženklams bus svarbu būti labai atidiems ir apdairiems priimant sprendimus. Prieš pasirašydami bet kokius dokumentus, sudarydami sutartis ar prisiimdami naujus įsipareigojimus, skirkite sau pakankami laiko ramiai pasvarstyti, išsiaiškinti visus niuansus.. Bet kokie neapgalvoti, impulsyvūs veiksmai nulems klaidas ir gali tapti pragaištingi.

Antroje mėnesio pusėje stenkitės atidžiau išklausyti savo artimuosius, įsijausti į jų padėtį – taip išvengsite gresiančių konfliktų. Nesutarimai su šeimos nariais ir antrąja puse gegužės mėnesį bus labai skausmingi ir gali jus nualinti. Todėl verta sąmoningai pasirūpinti savo santykiai su brangiausias žmonėmis, skirti jiems daugiau dėmesio.

AVINAS (03 21–04 20)

Gegužę Avino ženklo atstovams nebus lengva pasiekti tarpusavio supratimo, nes jie per daug emocingai reaguos įvykius, todėl jų požiūris į aktualijas bus šiek tiek iškreiptas. Jų dirglumas ir karštas būdas gali sukelti rimtų konfliktų su kitais. O konflikto priežastimi gali tapti bet kokia smulkmena.

Gegužės mėnesį, pasinaudodamas jūsų patiklumu, vienas iš jūsų slaptų piktadarių ar priešų privers jus priimti neteisingus sprendimus. Ir dėl to galite prarasti kai kuriuos sau svarbius dalykus.

Todėl pasistenkite dar kartą patikrinti jus pasiekiančią informaciją ir nepriimkite jokių skubotų sprendimų. Šeimos reikaluose stenkitės neprimesti savo nuomonės artimiesiems, nes jie ne visada bus pasiruošę ją iš karto priimti.

Karjera ir finansai

Visą gegužę nepalankus Saturno poveikis trukdys jūsų planams ir apsunkins derybas. Paskutinį pavasario mėnesį neturėtumėte sudaryti rimtų verslo sutarčių ir pasirašyti svarbių dokumentų. Gali būti, kad būsite smarkiai apgauti, o tai sužinosite tik vėliau, kai nieko nebegalima bus pakeisti. Kurkite planus, sudarykite grafikus, aptarkite einamuosius reikalus su kolegomis, bet nieko naujo nepradėkite.

Intelektualine veikla užsiimantys šio Zodiako ženklo atstovai pirmosiomis gegužės dienomis neturėtų įsitraukti į sudėtingus skaičiavimus. Mėnulis atims iš jūsų sugebėjimą susikaupti ir privers klysti. Tas pats galioja ir ataskaitoms bei auditui. Nuo antros gegužės savaitės koncentracija ir mąstymo aštrumas sugrįš.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Vedusiems šio Zodiako ženklo atstovams astrologai žada ramų ir darnų gyvenimą. Santykiai su mylimu žmogumi taps švelnesni ir kupini šilumos. Jei pastaruoju metu jums pritrūko abipusio supratimo, džiaukitės – dabar tai pavyks pasiekti be didelių jūsų pastangų. Palankus Saulės ir Mėnulio poveikis padės jūsų porai susitarti vienu labai svarbiu klausimu, kurį reikėjo išspręsti seniai.

Nauji šio Zodiako ženklo atstovų santykiai bus gana trapūs. Ir viskas dėl jūsų noro lyginti dabartinį partnerį su ankstesniais. Jokiu būdu neminėkite tų, kurie kažkada suteikė jums džiaugsmo, kitaip šis romanas baigsis iš tikrųjų net neprasidėjęs. Nepasiduokite aplinkinių provokacijoms ir negadinkite savo išrinktajam nuotaikos banaliais samprotavimais.

JAUTIS (04 21–05 20)

Gegužės mėnesį Jautis bus linkęs daugiau bendrauti su draugais ir dažniau su jais susitikinėti. Kartais jūsų buvimas šalia jiems bus našta, tačiau, nepaisant to, visada galite tikėtis jų supratimo ir palaikymo.

Tuo pačiu patartina stengtis, kad jūsų bendravimas nebūtų susijęs su piniginiais reikalais. Ypač nerekomenduojama skolintis pinigų iš draugų arba atvirkščiai – skolinti jiems pinigų.

Sprendžiant darbo klausimus įrodysite, kad esate labai atkaklus žmogus, gebantis ryžtingai veikti. Tikriausiai pavyks aplink save suburti efektyvią bendraminčių komandą. Spręsdami sudėtingus klausimus, vadovaukitės logika ir savo gyvenimo patirtimi.

Karjera ir finansai

Atsakingi ir darbštūs šio Zodiako ženklo atstovai pirmąją gegužės dekadą pagaliau sulauks įvertinimo ir paskatinimo iš valdžios. Jei per pastarąsias dvi tris savaites pavyko pademonstruoti puikias profesines savybes, tai tikrai neliksite nepastebėti, gausite žodinę ar raštišką padėką,gal net ir piniginę premiją. Jei jaučiate, kad esate neteisėtai laikomas pernelyg žemose pareigose, pasikalbėkite su vadovybe gegužės mėnesį. Didelė tikimybė, kad pokalbio rezultatas jus nudžiugins.

Mėnesio viduryje stenkitės nedaryti jokių finansinių sandorių, neimti banko kreditų ir nesiskolinti pinigų. Gali būti, kad per šį laikotarpį prarasite arba iššvaistysite gana didelę sumą ir ir patirsite finansinių nuostolių. Ypatingai atsargiems patartina būti gegužės 14 dieną.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Prieš išsakydami priekaištus savo sielos draugei ar draugui, išanalizuokite savo elgesį. Ar jūs patys nesate priežastis tų partnerio veiksmų, dėl kurių žaliuojate iš pykčio? Dabar geriau ramiai pasvarstyti apie tai, kas vyksta, nei sukelti skandalą. Pirmą gegužės dekadą stenkitės skirti kuo daugiau dėmesio santykiams.

Jaučio ženklo moterys turi suteikti savo partneriui visišką veiksmų laisvę. Patikėkite juo, nedarykite spaudimo. Jūsų mylimasis noriai ruošis šventei ir pateiks jums nuostabią staigmeną. Šiomis dienomis įvyksianti vienišo Jaučio pažintis užsitęs tik tuo atveju, jei nė vienas nebandys užimti dominuojančios padėties.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Gegužės mėnesį Dvynių ženklo atstovai turėtų šiek tiek atsitraukti nuo savo darbinių problemų ir rūpesčių Nors einamiesiems reikalams reikės tiesioginio jūsų dalyvavimo, geriausia būtų krūvį šiek tiek sumažinti, dalį įsipareigojimų perkeliant ant kitų darbuotojų ir kolegų pečių.

Tai reikia padaryti taip, kad jūs patys turėtumėte šiek tiek daugiau laisvo laiko, kurį mielai leisite su šeima ir artimais žmonėmis. Be to, be jūsų prisidėjimo namų ruošos darbai gali būti tiesiog apleisti.

Šiuo laikotarpiu labai svarbu atkreipti dėmesį į savo fizinę būklę, verta užsirašyti į sporto salę. Ir čia svarbiausia net ne pasitaisyti figūrą prieš artėjantį paplūdimio sezoną, o veikiau gera nuotaika, kurią užsitikrinsite sportuodami.

Karjera ir finansai

Pirmąją gegužės dekadą turėtumėte laikytis ekonomiško gyvenimo būdo. Pinigus leiskite tiek mažiems, tiek dideliems pirkiniams ir paslaugoms, tik esant būtinybei. Prieš pirkdami ką nors ar investuodami gerai pasverkite visus tokio žingsnio privalumus ir trūkumus, kad vėliau nepatirtumėte bėdos. Geriau neskolinti, net ir artimiausiems žmonėms. Didelė tikimybė, kad šie pinigai jums bus atiduoti tik po kelių mėnesių arba visai negrąžinti.

Dvyniai, norintys įgyti naują profesiją, turėtų pradėti mokytis mėnesio viduryje. Jeigu atidėsite pradžią mėnesio pabaigai, nepalanki situacija gali jus suklaidinti. Arba persigalvosite dėl studijų, arba gausite per silpną mokytoją ar kursus ir patirsite didelį nusivylimą. Šį mėnesį neturėtumėte ieškoti naujo darbo. Net ir radus tinkamą vietą, vargu ar pavyks sėkmingai išlaikyti pokalbį ir atlikti testų užduotis.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Dvynių ženklo vyrai turėtų pabandyti atspėti savo sielos draugės troškimus ir pamaloninti ją staigmena. Negailėkite pastangų, ir jūsų širdies dama jausis laimingiausia moteris pasaulyje. Jei jūsų santykiai dar nesusitvarkė, atkreipkite ypatingą dėmesį į šį aspektą. Išsiaiškinkite, ko iš jūsų tikisi jūsų mylimas žmogus, ir galėsite suteikti jam daug džiaugsmo.

Gegužės pradžia geriausiai tinka santuokiniams klausimams spręsti. Moterims, kurios svarsto, ar priimti santuokos pasiūlymą, būtent šiuo laikotarpiu reikia pasakyti tvirtą „taip“ arba „ne“. Dvyniams, kurie jau susituokę, prasminga galvoti apie šeimos papildymą. Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurių širdis dar neužimta, astrologai kol kas neprognozuoja lemtingo susitikimo. Tačiau gegužės pradžia jiems suteiks keletą progų, tinkamų lengvam flirtui.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Gegužės mėnesiui neturėtumėte nieko planuoti. Neverta daryti jokių prognozių, nes greičiausiai viskas klostysis ne taip, kaip planavote. Tačiau, nepaisant to, jūs vis tiek gausite tai, ko siekėte. Darbe apie savo perspektyvas teks kalbėtis su įmonės vadovybe.

Tikriausiai jums bus pasiūlytas paaukštinimas ar bent šioks toks materialinis paskatinimas, geriausiu atveju – atlyginimo pakėlimas. Pasiruoškite iš anksto, kaip gražiausiai galėtumėte apibūdinti savo motyvaciją.

Astrologai rekomenduoja, kad visi verslo pasiūlymai, kuriuos gausite šį mėnesį, būtų užfiksuoti popieriuje, kitaip žmonės, su kuriais apie tai kalbėjote, vėliau gali neteisingai suprasti jūsų susitarimų esmę. Šeimos reikaluose galimi staigūs nuotaikų svyravimai, kurių pasekmė gali būti nedidelis artimųjų kivirčas.

Karjera ir finansai

Sėkmės gegužės mėnesį sulauks tik tie šio Zodiako ženklo atstovai, kuriems pavyks neprarasti tikėjimo savo jėgomis. Pirmąjį pavasario mėnesį Vėžys bus linkęs į gana pesimistinį savo sugebėjimų vertinimą. Jei pasiduosite abejonėms, jūsų verslo reikalai susiklostys blogai. Laikydamiesi aiškaus iš anksto sudaryto plano galite apsisaugoti nuo bėdų. Kad ir kas nutiktų, elkitės pagal šį planą ir net negalvokite apie galimą nesėkmę.

Gegužės pirmoje pusėje nedarykite veiksmų, galinčių sukelti negrįžtamų pasekmių. Visų pirma, neskubėkite atleisti iš darbo savo pavaldinių, neleiskite savo iniciatyva valdiškų pinigų ir neišmeskite daiktų, kurie ilgą laiką renka dulkes jūsų darbo kambario spintelėse ar stalčiuose.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Mėnulis atneš jums sėkmės meilės sferoje, bet tik tuo atveju, jei pamiršite kvailus susitarimus ir nustosite slėpti savo jausmus. Gegužės 19 ir 20 dienomis darykite tai, ką liepia širdis, ir nebijokite atrodyti juokingai. Antroje mėnesio pusėje galite sutikti nepaprastą žmogų ir įsimylėti jį iš pirmo žvilgsnio. Nesipriešinkite tam, kas vyksta, nesistenkite suvaržyti kylančių emocijų.

Geriau nuoširdžiai padėkoti likimui už šią nuostabią dovaną. Greičiausiai Vėžio šeimos gyvenimas nebus harmoningas. Jūsų partnerio reikalavimai jums pradės atrodyti perdėti, o jo rūpestis taps įkyrus. Pradėsite priekaištauti savo sielos draugei ar draugui, kad trukdo jūsų savirealizacijai, o patys sulauksite kaltinimų dėl savo bejausmiškumo ir nedėmesingumo. Neleiskite, kad toks konfliktas smarkiai įsipliekstų, gesinkite jį.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Gegužė suteiks Liūtui galimybę atskleisti savo jausmingą potencialą. Tapsite atviresni ir patrauklesni, lengviau seksis bendrauti su priešinga lytimi.

Tai gali suteikti jums drąsos užmegzti kontaktą su žmogumi, kuris jums jau seniai patiko. Paskutinį pavasario mėnesį pasitaikys daug progų geriau pažinti šį žmogų. Darbe daug laiko praleisite kalbėdami apie verslą ir ne tik. Ilgesni paplepėjimai trukdys jums siekti gerų rezultatų.

Tačiau jeigu suprantate, kad kitaip reikalai nepajudės. Tai bent stengsitės bendrauti su tais žmonėmis, kurie jums gali padėti ir būti naudingi jūsų tiesioginiame darbe ar versle.. Gegužės pabaigoje teks įsigyti naują telefoną ar keletą elektroninių dalykėlių.

Karjera ir finansai

Šį mėnesį galite pastebimai pakilti karjeros laiptais, net jei jau esate užkopę gana aukštai. Jūsų paaukštinimo atsparos taškas, kad ir kaip būtų keista, bus konfliktas, kurio epicentre atsidursite gegužės viduryje. Nesutarimų su vienu iš kolegų priežastis bus skirtingi požiūriai į darbo procesus ir atsakomybę. Nepasiduokite emocijoms, protingai žiūrėkite į susiklosčiusią situaciją, ir viskas pasibaigs geruoju ir jums pačiam ir tiems, kurių likime dalyvausite.

Liūto ženklo atstovams, norintiems rasti papildomų pajamų šaltinių, patartina užsiimti aktyviomis paieškomis pirmąją gegužės savaitę. Labai tikėtina, kad šiuo laikotarpiu sutiksite patikimą ir dosnų darbdavį, su kuriuo sudarysite ilgalaikę sutartį. Tik nesistenkite mesti pagrindinio darbo, antraip patirsite didelių finansinių nuostolių

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Sėkmė meilės srityje suteiks jums naują įvaizdį – lengvą, ryškų, klestintį. Gegužės pradžioje viską apgalvokite iki smulkmenų. Jei reikia, pasikonsultuokite su gerais specialistais, dirbančiais mados ir grožio srityje. Pradėkite įgyvendinti idėjas pirmoje mėnesio pusėje. Jei jums pavyks pakeisti save, jūsų išrinktasis patirs stiprius jausmus ir tikrai žengs pirmąjį žingsnį suartėjimo link.

Gegužės viduryje neturėtumėte rodyti pavydo. Net jei jus kankina blogi įtarimai, nekelkite scenų. Arba užspauskite išgyvenimus savyje, arba ramiai pasakykite apie juos savo partneriui. Jokiu būdu nebandykite išmušti pleišto pleištu ir užmegzti romano iš šono. Tai tik apsunkins esamą situaciją.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Šis mėnuo Mergelės ženklo atstovams sąlyginai gali būti apibūdintas kaip teigiamų pokyčių metas. Fortūna globos jus gegužės mėnesį, todėl net ir su minimaliomis pastangomis viskas susiklostys palankiai, ir jūs galėsite gauti tai, ko norite.

Tačiau problema ta, kad ne visi jūsų aplinkos žmonės su malonumu priims šiuos pokyčius. Tai yra, jūsų aplinkoje atsiras nuoširdžiai pavydinčių asmenų. Be to, gali pasirodyti, kad tai žmonės, iš kurių to visai nesitikėjote. Atidžiau pažvelkite į savo kolegas.

Tikriausiai didžiausias piktadarys slepiasi tarp jūsų kolegų ar pažįstamų. Nepaisant šio mėnesio sėkmės, astrologai nepataria įsitraukti į azartinius žaidimus. Dėl to galite patirti rimtų finansinių nuostolių.

Karjera ir finansai

Paskutinį pavasario mėnesį sumažės Mergelės ženklo atstovų aktyvumas ir veržlumas. Tapsite ne tokie rimti ir atsakingi, imsite tingėti ir klysti. Gali būti, kad norėsite pakeisti veiklos sritį. Tačiau trenkti durimis ir išeiti, šiuo metu tikrai neverta. Pirmiausia susiraskite naują darbą – ir tik tada rašykite atsistatydinimo laišką.

Antrąją gegužės savaitę prasminga pasvarstyti, kiek veiksmingi yra jūsų naudojami metodai. Gali būti, kad eikvojate per daug energijos, todėl ir pasiekiate prastus rezultatus. Raskite naujų, efektyvesnių technologijų bei darbo metodų ir išbandykite juos. Šiuo laikotarpiu net nemėginkite ginčytis su valdžia, kitaip pateksite į nemalonę ir prarasite dabar turimas privilegijas.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Mylimo žmogaus laimė jums bus svarbesnė už viską pasaulyje. Jūs lengvai atidėsite asmeninius interesus, kad įtiktumėte savo partneriui. Galimybė padaryti labai gerą, malonų poelgį jums bus suteikta gegužės viduryje. Būtinai pasinaudokite suteikta proga, ir jūsų sielos draugo švelnūs jausmai jums sustiprės daug kartų.

Santuoką sudarę Mergelės ženklo atstovai neturėtų būti tušti. Jei jums bus nuobodu, pradėsite kaltinti nekaltą partnerį ir galiausiai patys sukelsite didžiulį skandalą. Susitaikyti po jo pavyks labai labai greitai. Tad susiraskite sau ne tik įdomią, bet ir įkvepiančią veiklą ir nekreipkite dėmesio į kitų elgesį. Partnerio ieškantiems Mergelės ženklo žmonėms patartina dažniau išeiti iš namų ir neatsisakyti kvietimo į draugišką vakarėlį. Neignoruokite draugų noro su kuo nors jus supažindinti – vienas iš šių pažįstamų gali pasirodyti perspektyvus.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Šį mėnesį jums bus labai svarbu stengtis teisingai suderinti asmeninius ir šeimos interesus. Kad ir kaip norėtumėte, visiškai atsiriboti nuo šeimos reikalų nepavyks. Todėl teks išspręsti daugybę klausimų, susijusių su artimais giminaičiais.

Darbo santykiuose teks susidurti su tam tikromis problemomis, susijusiomis su savo pozicijos tarp lyderių nesupratimu. Tačiau tai – išsprendžiami klausimai, ir iki mėnesio pabaigos visiems paaiškės, kad buvote teisūs.

Asmeniniame gyvenime tikėtinas nedidelis kivirčas su mylimu žmogumi, kurį sukels laikinas jausmų atšalimas. Pasistenkite labiau rūpintis artimaisiais, tada probleminių situacijų bus galima išvengti.

Karjera ir finansai

Pirmoji gegužės dekada – puikus metas profesiniam tobulėjimui. Labai tikėtina, kad jums pavyks rasti naudingų kursų ir seminarų. O jeigu ne, patys pradėkite skaityti profesinę literatūrą ir kaipti patirtį konsultuodamiesi ar stebėdami geriau dirbančius. Tikriausiai darbdavys neatsisakys sumokėti už jūsų pasirinktus mokymus, todėl nedvejodami jo apie tai pasiteiraukite. Net jei jums nebus suteikta finansinė parama, darbo grafikas tikrai bus pakoreguotas ir labiau pritaikytas studijoms.

Gegužės mėnesį sustiprės Mėnulio ir Merkurijaus poveikis, todėl suaktyvės jūsų mąstymas.. Protinis darbas šiuo laikotarpiu ne tik teiks didelį malonumą, bet ir duos reikšmingų rezultatų. Jei nepasiduosite pavasariniam saulėtų dienų tinguliui ir nesiblaškysite dėl nereikšmingų smulkmenų, tikrai jums kils puikių idėjų ir sugalvosite veiksmingą būdą, kaip išspręsti sudėtingą užduotį.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Saulė sustiprins jūsų lengvabūdiškumą ir patiklumą. Tai gali turėti blogų pasekmių: būsite paveikti žmogaus, kuris nepasižymi nei padorumu, nei sąžiningumu. Nepraraskite budrumo! Prieš leisdami įsižiebti romantikai, atidžiai pažvelkite į savo išrinktąjį ir pasistenkite suprasti tikruosius jo tikslus.

Susituokusioms Svarstyklėms teks leistis į kompromisus. Tačiau tai nesukels jums didelio diskomforto. Nusileidimas savo partneriui nulems tokį akivaizdų santykių pagerėjimą, kad akimirksniu pamiršite dalykus, kurių turėjote atsisakyti. Išoriniai įvykiai taip pat prisidės prie jūsų išmintingo elgesio.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Gegužės mėnesį Skorpionui svarbiausia bus finansinių klausimų sprendimas. Būsite linkę į dideles išlaidas ir negalėsite atsisakyti malonumo įsigyti kai kurių svarbių daiktų, apie kuriuos seniai svajojote.

Darbo reikaluose turėtumėte parodyti santūrumą ir apdairumą. Dabar jums labai nepageidautina priimti skubotų sprendimų. Jūs galite padaryti daug kvailų dalykų ir prisišaukti bėdų. Turėtumėte parodyti daugiau pagarbos bendraudami su vyresnio amžiaus žmonėmis.

Savo ruožtu jie galės duoti patarimų, kurie padės susidoroti su sudėtinga situacija. Sunkiais laikais galite tikėtis iš draugų pagalbos ir palaikymo. Jie jūsų nenuvils.

Karjera ir finansai

Įdėję šiek tiek pastangų, rasite veiksmingų būdų, kaip padidinti savo pajamas. Geriausios idėjos jus aplankys apie gegužės vidurį. Jei jums bus pasiūlyta galimybė užsidirbti papildomų pajamų, sutikite. Darbus atliksite be jokio streso ir per trumpą laiką, už tai gausite labai gerą atlyginimą. Dabar rizikuoti turimomis lėšomis neverta. Tad neskubėkite investuoti, beprasmiškai išlaidauti ir neloškite.

Nauji darbuotojai, kurie į jūsų įmonę ateis gegužės pradžioje, pasirodys protingi ir patyrę žmonės. Artima pažintis su jais jums bus ne tik maloni, bet ir naudinga. Kontaktą greičiausiai pavyks užmegzti per porą dienų. Būkite draugiški, juokaukite, klauskite ir jums tikrai bus įdomu.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Venera privers siekti asmeninės nepriklausomybės. Dėl to jūsų sielos draugas liks be deramo dėmesio ir nebus geriausios psichologinės būklės. Jokiu būdu nepalikite šio fakto be dėmesio! Darykite viską, kad nuramintumėte savo partnerį ir užtikrintumėte nuoširdžią meilę.

Dar nė mėnesio neturintys Skorpiono santykiai klostysis pagal nenuspėjamą scenarijų. Neturėtumėte kurti jokių planų, nes vargu ar jie išsipildys. Nepriimkite pernelyg rimtai nusivylimo, kuris jus ištiks gegužės pirmoje pusėje. Tiesiog nusiimkite rožinius akinius ir pažvelkite į savo išrinktąjį santūresniu žvilgsniu. Kai tik nustos jus akinti turtinga vaizduotė, situacija ims keistis į gerąją pusę. Lemtingas susitikimas vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams kol kas neprognozuojamas. Tačiau tai nėra priežastis nusiminti. Paskutinį pavasario mėnesį nejausite priešingos lyties dėmesio trūkumo – mėgaukitės tuo.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Paskutinį pavasario mėnesį Šauliui labai pravers užimti lyderio poziciją. Jei savo žodžiais ir veiksmais pavyks įrodyti kitiems, kad turite teisę vadintis lyderiu, tuomet galite būti tikri, kad darbo kolektyvo dauguma stos į jūsų pusę ir jus palaikys.

Todėl turėtumėte dėti visas pastangas, kad žmonės jus išgirstų ir suprastų. Gegužė bus palankus mėnuo tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie užima vadovaujančias pareigas savo įmonėse. O šeimos reikaluose turėtumėte, priešingai, įsiklausyti į savo antrosios pusės nuomonę.

Tai padės išvengti nereikalingų buitinių kivirčų. Be to, nuoširdus pokalbis su mylimu žmogumi padės geriau pažinti vienam kitą ir pradėti kurti naujus bendrus ateities planus.

Karjera ir finansai

Gegužės pirmoje pusėje turėtumėte dirbti pagal iš anksto sudarytą planą. Jei pradėsite blaškytis, chaotiškai griebdamiesi įvairių problemų sprendimo, būsite pralaimėjęs visuose frontuose. Gegužės 3 ir 4 d. patartina skirti planų rengimui. Būtent šiomis dienomis galėsite susikaupti, atsižvelgti į visas svarbias būsimo verslo ar projekto detales ir susidaryti tikslų grafiką, ko pirmiausia turėtumėte siekti.

Pirmąją gegužės dekadą darbinį entuziazmą gerokai aptemdys nenumatyti trukdžiai ar gedimai. Galite padaryti daugybę aplaidumo ar neatidumo klaidų ir susipykti su vienu iš savo kolegų. Kad išvengtumėte tokių problemų, stenkitės nepersitempti protiškai ir psichologiškai, vakarais pailsėti ir gerai išsimiegoti per naktį. Neprisiimkite atsakomybės už pernelyg sunkias užduotis, nesiginčykite su viršininkais ir nevėluokite į darbą.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Romantiški jausmai jus užvaldys, tačiau tai neatneš daug laimės jūsų partneriui. Faktas tas, kad sutelksite visą dėmesį į savo išgyvenimus ir nepradėsite atsižvelgti į jo vidinę būseną. Jūsų emocinį savanaudiškumą dar labiau sustiprins Veneros įtaka. Ir vis dėlto prisiverskite bent gegužės mėnesio viduryje atitraukti dėmesį nuo savo asmens ir nukreipti žvilgsnį į mylimąjį.

Šeimos santykius gali kiek supurtyti nesutarimai dėl finansinių klausimų. Greičiausiai norėsite didelių išlaidų, o partneris nuspręs įvesti taupymo režimą. Kad išvengtumėte rimtų kivirčų, susilaikykite nuo neplanuotų apsipirkimų antroje gegužės pusėje. Daugeliui vienišų šio Zodiako ženklo atstovų paskutinėmis pavasario dienomis netrūks priešingos lyties dėmesio. Jūsų energija bus stipresnė nei bet kada, todėl galite drąsiai flirtuoti! Tačiau apie rimto romano pradžią kalbėti neverta.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Gegužės mėnuo Ožiaragiui žada būti geras – jis galės realizuoti visas savo galimybes. Jums bus malonu daryti tuos dalykus, kurie dėl tam tikrų aplinkybių buvo atidėti vėlesniam metui. Dabar turėsite laiko ir noro įgyvendinti savo planus.

Finansiniu atžvilgiu bus viskas gerai. Galėsite ne tik gerai užsidirbti, bet ir pasidaryti šį bei tą dėl savo ateities karjeros. Darbo reikaluose valdžios palankumas bus jūsų pusėje. Todėl nepatirsite jokių sunkumų, susijusių su darbo procesu.

Pablogėję santykiai su kaimynais dėl buitinių reikalų gali šiek tiek apsunkinti jūsų gyvenimą. Gali kilti nedidelis konfliktas, bet jei sugebėsite suvaldyti savo emocijas, tai įrodysite jiems, kad jie klysta.

Karjera ir finansai

Ožiaragio pajamos gegužę padidės. Gali būti, kad valdžia jums išmokės solidžią premiją ar net nuspręs pakelti atlyginimą. Galite laimėti lažybas ar išlošti loterijoje. Pagalvokite apie pinigų investavimą į solidžią įmonę, tik būtinai pasikonsultuokite su specialistais.. Galite ramiai priimti pasiūlymą, kuris jums bus pateiktas 24 dieną.

Paskutinį pavasario mėnesį geriau truputį sumažinti darbo aktyvumą. Jei pradėsite dirbti iki perdegimo, prarasite per daug jėgų, o atsigauti paskui bus labai sunku. Esant galimybei, gegužės viduryje pasiimkite porą papildomų poilsio dienų. Iš važiuokite į gamtą su artimiausių žmonių kompanija, pasportuokite sporto salėje ar tiesiog išsitieskite ant sofos su mėgstama knyga rankoje

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Mokate valdyti savo jausmus, o šio įgūdžio jums tikrai prireiks gegužės pradžioje. Nebūkite pernelyg atviri ir nesipuikuokite tuo, kas vyksta jūsų sieloje. Tapkite paslaptimi savo partneriui, priverskite jį šiek tiek pasikankinti dėl nežinomybės. Patikėkite, visa tai bus tik į naudą jūsų santykiams. Sustiprėjęs Saulės ir Jupiterio poveikis padės jums tapti santūresniems ir romantiškesniems.

Su menkai pažįstamais asmenimis reikėtų elgtis labai atsargiai ir skeptiškai. Rūpinkitės savimi, nesipykite su žmogumi, kuris savo nenuspėjamais veiksmais gali išmušti jus iš įprastų vėžių. Atminkite, kad tokie žmonės jums atneš tik nusivylimą. Kad išvengtumėte problemų, draugiškos pažinties, kuri įvyks gegužės viduryje, nesistenkite paversti romantiška.

VANDENIS (01 21–02 19)

Apskritai gegužė Vandeniui bus gana geras mėnuo. Sugebėsite ne tik sėkmingai išspręsti esamas problemas, bet ir susidoroti su naujais rūpesčiais, kurie jus užgrius netikėtai. Iš esmės kebliausios bus tik problemos, susijusios su praeities įvykiais iš jūsų asmeninio gyvenimo.

Kai kurie žmonės, su kuriais santykiai buvo nutrūkę ilgą laiką, bandys sugrąžinti jus į savo draugų ratą ir tai nejučiomis išprovokuos įtemptas situacijas. Verslo klausimais turėtumėte dar kartą patikrinti informaciją, gaunamą iš nepatvirtintų šaltinių.

Jei jums siūloma pasirašyti svarbius popierius ar sutartis, pasistenkite neskubėti. Galbūt pirmiausia turėtumėte parodyti dokumentą teisininkui ar kitam kompetentingam specialistui ir paprašyti, kad jį įvertintų.

Karjera ir finansai

Gegužės pradžioje neturėtumėte siekti valdžios. Jei gausite valdžios vadžias į rankas, tada su didelė tikimybė, kad pridarysite daug klaidų. Šiuo metu iškilęs, tapsite lengvabūdišku, arogantišku ir ne per daug mandagiu viršininku, kurio vargu ar kas nors norės klausytis. Taigi šiuo metu jums geriau būti vadovaujamam kitų, o ne prisiimti atsakomybę už komandos darbą.

Gegužės antroje pusėje jūsų einamieji reikalai bus visiškai chaotiški. Griebsitės vieno dalyko, paskui kito, bet kažkas labai svarbaus nuolatos išslys iš rankų. Tačiau iš šio laikotarpio nereikėtų tikėtis ypatingų nemalonumų. Dirbkite sistemingai, nenutraukite to, ką pradėjote, pusiaukelėje, laiku išspręskite visas problemas, net ir pačias smulkiausias, ir iki birželio pradžios jūsų darbinis gyvenimas grįš į įprastas vėžes.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Neleiskite sau varžytis su partnerio. Bet kokia konkurencija šiuo metu sukels kivirčų ir nusivylimų. Jei jaučiate, kad mylimasis jums dėl kokių nors priežasčių pavydi, pasistenkite sušvelninti jo jausmą. Gegužės 7 ir 8 dienomis susilaikykite net nuo žaismingų pastabų. Pradėdami nuo humoristinių pašaipų, galite tyliai pereiti prie rimtų įžeidimų.

Jei jūsų santykiai prasidėjo neseniai, pasirūpinkite jais. Dabar vienas neapgalvotas poelgis gali sukelti konfliktą, nulemsiantį išsiskyrimą.. Gegužės pradžioje jokiu būdu neparodykite savo pavydo ir neerzinkite partnerio. Neleisk savo partneriui pamanyti, kad tavo mintis užvaldė kažkas kitas. Pasijutęs jūsų atsarginiu variantu, jis įsižeis iki širdies gelmių ir mieliau leisis ieškoti naujos meilės. Gali būti, kad vieniši šio Zodiako ženklo atstovai šiuo laikotarpiu norės grįžti pas buvusį partnerį ir atgaivinti santykius. Geriausia tai pabandyti gegužės antroje pusėje.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Šį mėnesį Žuvų ženklo atstovai visą dėmesį skirs santykiams su savo sielos drauge ar draugu. Tuo pačiu galite būti tikri, kad yra žmonių, kurie nori kištis į jūsų reikalus. Galbūt tai yra asmuo, kuriam naudinga, kad jūsų sąjunga žlugtų. Bet kokiu atveju turėtumėte apie tai pagalvoti ir būti apdairūs.

Jei dar nesukūrėte savo šeimos, gegužę turėsite puikią galimybę susitikti su žmogumi, su kuriuo galėsite užmegzti tvirtus ilgalaikius santykius. Tuo pat metu jūsų draugai ir kolegos stengsis savo problemas užkrauti jums. Pasistenkite mandagiai jų atsisakyti.

Ir tikėkite, kad niekas jūsų už tai nepasmerks. Juk jums užtenka savo reikalų. Kai kuriuos darbus net teks parsinešti namo, kad spėtumėte viską atlikti laiku.

Karjera ir finansai

Gegužės pradžią stenkitės praleisti kuo ramiau. Gerai pailsėkite ir kaupkite jėgas kovoti dėl vietos po saule. Jei šiuo metu nėra galimybės pasiimti trumpų atostogų, tiesiog tvarkingai atlikite kasdienes pareigas ir nesistenkite atkreipti į save viršininkų dėmesio. Plaukite pasroviui. Nesipriešinkite aplinkybėms ir viskas susitvarkys jums kuo geriausiai.

Antroji mėnesio pusė atneš daug naujų rūpesčių ir galimybės pasisemti patirties, kuri pravers būsimai karjerai. Turėsite parodyti rimtas kovines savybes, kad gautumėte tai, ko norite. Susidursite su stipriais priešininkais, kuriuos nugalėti nebus paprasta. Reikia tikėti savimi ir pergalė bus jūsų.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Jūsų mylimas žmogus turės didelių problemų. Jis bus visas paniręs į jų sprendimų paieškas ir skirs jums daug mažiau dėmesio nei anksčiau. Jokiu būdu neleiskite sau įsižeisti ir nepradėkite priekaištauti partneriui, nes jam dėl to bus tik dar sunkiau. Geriau pagalvokite, kaip galėtumėte jam padėti šioje situacijoje. Teisingą sprendimą jus tikrai pavyks surasti.

Painūs Žuvų santykiai gali tapti šiek tiek paprastesni apie gegužės vidurį. Atidėkite kuriam laikui savo išdidumą ir atvirai pasakykite savo partneriui, kas jus iš tikrųjų trikdo. Jeigu jis neatsakys tuo pačiu, tai bent jau išklausys su dideliu susidomėjimu. Tada galėsite vėl užduoti klausimus, į kuriuos anksčiau nebuvo atsakyta. Šį kartą jūsų smalsumas bus patenkintas. Žuvims, kurių širdis vis dar laisva, gali atrodyti, kad neseniai sutiktas simpatiškas priešingos lyties asmuo yra joms likimo skirtas. Neįtikinėkite savęs tuo – netrukus suprasite, kad klydote.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.