Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (05.15-05.21)

Savaitės horoskopas

Avinas

Savaitė bus darbinga, prireiks didelės kantrybės ir užsispyrimo. Kai kuriose situacijose žvaigždės pataria būti santūresniems. Antradienį neprovokuokite konfliktinių situacijų, geriau visai nelyskite į akis vadovybei. Antroje savaitės pusėje didelė sėkmės tikimybė tiek asmeniniuose reikaluose, tiek versle. Jūsų sąžiningas požiūris į darbą penktadienį bus įvertintas. Savaitgalį skirkite buities darbams, jų jau susikaupė nemažai.

Jautis

Šią savaitę būkite dosnūs kolegoms, dalinkitės idėjomis ir profesine patirtimi. Taip pat negailėkite palaikymo artimiesiems. Jūsų kūrybinis potencialas bus aukštumoje, galite tapti naujų idėjų ir projektų generatoriumi. Antroje savaitės pusėje galite sulaukti informacijos, kurią teks nutylėti. Penktadienį būkite itin sąžiningi ir nuoširdūs su draugais ir šeima. Savaitgalį spręsdami šeimos klausimus atsižvelkite į artimųjų norus ir neatmeskite jų pagalbos.

Dvyniai

Šią savaitę pasistenkite užbaigti visus užsitęsusius darbus. Tai suteiks jums palengvėjimą ir galėsite ramia širdimi pasinerti į pavasario malonumus. Darbe nedemonstruokite savo jėgos, įtakos bei neverskite kitų asmenų jaustis nejaukiai jūsų kompanijoje. Antradienį turėsite progą kai ką pakeisti savo naudai. Antroje savaitės pusėje vertėtų daugiau klausytis ir mažiau kalbėti. Penktadienį galite sulaukti pagalbos iš mažai pažįstamo žmogaus. Savaitgalį romantiška liesis laisvai.

Vėžys

Šią savaitę susikoncentruokite ties pagrindiniu dalyku, o smulkmenos gali šiek tiek palaukti. Deja, asmeniniame gyvenime tikėtini nesusipratimai, pavydas ir kivirčai. Pabandykite į santykių problemas pažvelgti iš partnerio pozicijos ir suprasti, kas jį neramina. Pirmadienį darbai gali strigti dėl dokumentų. Antroje savaitės pusėje tikėtina komandiruotė ar verslo kelionė, kuri leis laikinai pabėgti nuo kai kurių problemų. Savaitgalį ramybės ir energijos suteiks poilsis už miesto ribų.

Liūtas

Šią savaitę išvarykite visas baimes ir abejones, nes nėra jokių kliūčių siekti tikslo. Darbe pademonstruosite save kaip profesionalą, kuris nesipyksta su kolegomis ar vadovais dėl smulkmenų, bet ir neleidžia užlipti sau ant sprando. Antroje savaitės pusėje galimi barniai asmeniniuose santykiuose. Esate protingi, jūsų taiklūs pastebėjimai pataiko tiesiai į taikinį, tačiau kartais savo nuomonę geriau pasilikti sau, nes galite įžeisti mylimą žmogų. Savaitgalis suteiks naujų potyrių.

Mergelė

Šią savaitę, nepaisant reikšmingos pažangos darbuose, pagrindinės problemos gali likti neišspręstos. Vėliau, nors ir lengva forma, jos primins apie save. Neregskite intrigų, ypač už mylimųjų nugarų. Visos paslaptys anksčiau ar vėliau bus atskleistos. Antroje savaitės pusėje pokalbis su viršininku gali vykti šiek tiek pakeltu tonu, o tai pastebimai susilpnins jūsų pozicijas. Jei nesate tam pasiruošę, geriau venkite šio pokalbio. Savaitgalį artimieji gali tikėtis, kad priimsite svarbų sprendimą, nenuvilkite jų.

Svarstyklės

Šią savaitę jūsų ironiški pareiškimai gali išprovokuoti konfliktines situacijas, todėl galvokite ką kalbate. Antradienį gali tekti pakovoti už savo pozicijas. Trečiadienį būkite atsargūs, nes kažkas gali pakenkti jūsų reputacijai. Antroje savaitės pusėje susiklosčiusi situacija pareikalaus greitos reakcijos. Jeigu reaguosite tinkamai, jums būtinai pasiseks. Savaitgalį būsite linkę rūpintis savo išvaizda, garderobo papildymu.

Skorpionas

Šią savaitę žvaigždės šypsosis tiems Skorpiono ženklo astovams, kurie neatidėliodami imsis veiksmų ir atkakliai sieks savo tikslų. Pirmoje savaitės pusėje inovatyvūs sprendimai duos geresnius rezultatus. Antroje savaitės pusėje užmegzti nauji dalykiniai santykiai ateityje gali atnešti nemažai naudos, tad daugiau bendraukite. Savaitgalį geriau skirkite poilsiui gamtoje, o ne triukšmingiems renginiams ar vakarėliams.

Šaulys

Mėgstamas darbas šią savaitę gali tapti ne tik pajamų, bet ir geros nuotaikos šaltiniu. Santykiai su kolegomis ir vadovybe bus draugiški ir darnūs. Geriausių rezultatų pasieksite savaitės pradžioje. Daugiau naudos atneš kolektyvinis darbas. Trečiadienį susitaikykite su nedidelėmis nesėkmėmis ir stenkitės nekeisti artimiausių planų. Penktadienį būtų gerai suvaldyti savo emocijas. Savaitgalį svajosite apie keliones ir naujus potyrius. Stenkitės jį praleisti gamtoje.

Ožiaragis

Pasitikėk, bet tikrink - tai viena pagrindinių savaitės užduočių. Galite nuveikti daug, bet tik su kritišku požiūriu į save ir aplinkinius. Beje, pastebėję kolegų ar pavaldinių klaidas, stenkitės ne kaltinti, o padėti suprasti, ką jie daro ne taip. Supratingumas atsipirks. Antroje savaitės pusėje puikiai seksis kūrybinis, teisinis ir žurnalistinis darbas. Savaitgalį nebijokite garsiai kalbėti apie savo jausmus - jus supantys žmonės tai įvertins.

Vandenis

Šią savaitę sėkmė bus pasiekiama aktyvių ir drąsių veiksmų dėka. Gali praversti trys patarimai: jei kas nepasisekė, pradėkite iš naujo, tikėkite tuo ką darote ir niekada savęs nebarkite. Antradienį stenkitės vengti streso, apskritai į viską reaguokite ramiai. Antroji savaitės pusė atneš kūrybinį įkvėpimą, pajusite energijos antplūdį. Jums pavyks beveik viskas, ko imsitės. Penktadienį norėsite ramybės ir atsipalaidavimo. Savaitgalį asmenines problemas spręskite tiesiog kalbėdamiesi iš širdies.

Žuvys

Ši savaitė gali būti daug žadanti ir labai darbinga, bet įtemptoje dienotvarkėje pasitaikys tikrai malonių akimirkų, kurios džiugins ir motyvuos judėti į priekį. Sėkmei priartinti reikės daugiau iniciatyvos. Antradienį būkite atidesni smulkmenoms. Penktadienį pasistenkite nepasiduoti pagundoms. Antroje savaitės pusėje sėkmė tikėtina klionėse ir komandiruotėse. Savaitgalis bus kupinas romantikos, o gal ir linksmybių.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.