Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (05.22-05.28)

Savaitės horoskopas

Avinas

Šią savaitę būsite žavūs ir nusiteikę bendrauti, tad tikėtinos naujos pažintys bei svarbūs susitikimai. Pirmoje savaitės pusėje žvaigždės jums pranašauja visišką užimtumą: jūs patys nepaliksite sau nė minutės laisvo laiko, kurdami planus ir keldami sau naujus tikslus. Antroje savaitės pusėje apniks atostogų nuotaikos – net ir tada, jei poilsiui neturėsite jokių galimybių. Šiuo laikotarpiu palanku planuoti keliones ar susitikimus su seniai matytais bičiuliais. Savaitgalį apsidairykite aplink, galbūt nepastebite jums rodomo dėmesio?

Jautis

Minimalios pastangos šią savaitę duos maksimalų rezultatą. Antradienis džiugins įdomiomis naujienomis ir gerais pasiūlymais. Antroje savaitės pusėje būsite nusiteikę eksperimentuoti ir išbandyti naujoves. Tikėtina, kad būtent tai taps jūsų pagrindiniu motyvacijos šaltiniu profesinėje veikloje. Penktadienį galėsite šiek tiek atsipūsti, ir susidėlioti savo mintis, kuriose paskutiniu metu vyravo tikras chaosas. Meilės sferoje jūsų laukia malonios staigmenos ir ilgai laukti pokyčiai.

Dvyniai

Šią savaitę būsite įtaigūs, todėl rasti bendrą kalbą su viršininkais ar išlaikyti savo autoritetą nebus sunku. Antradienį nesigraužkite dėl to, ko negalite pakeisti. Trečiadienį galite sulaukti atsako į praeities poelgius. Antroji savaitės pusė itin palanki vienišiams – gali būti, kad interneto platybėse sutiksite sau skirtą žmogų. Penktadienį galite tikėtis draugų ar kolegų pagalbos. Savaitgalį pajusite jėgų antplūdį, galbūt jūsų laukia itin malonus pasimatymas.

Vėžys

Ši savaitė jums žada būti sėkminga ir pelninga. Galite tikėtis premijų, dovanų ar malonių siurprizų. Santūrumas ir iniciatyvumas – tai savybės, kurių jums prireiks, kad galėtumėte valdyti situaciją. Trečiadienį jus gali sustabdyti baimė ir nežinomybė. Antroje savaitės pusėje būsite labai smalsūs ir susidomėję įvairiomis veiklomis, todėl atrodys, kad paroje gerokai per mažai valandų. Savaitgalį tikėtinas malonus susitikimas su žmogumi iš praeities.

Liūtas

Šią savaitę reikės tvirtai stovėti ant kojų ir stengtis būti mažiau priklausomiems nuo kitų. Antradienį ir trečiadienį tikėtinas didelis darbo krūvis, tačiau jūsų pastangos bus įvertintos. Antroje savaitės pusėje gali tekti išsigryninti savo vertybes, ir atsirinkti, kas jums gyvenime yra svarbiausia, ir ko galite paprasčiausiai atsisakyti. Penktadienį jus pradžiugins naujienos asmeniniame gyvenime. Savaitgalį būsite linkę rūpintis savo išvaizda, garderobo papildymu.

Mergelė

Ši savaitė gali praplėsti pažįstamų ratą. Pirmadienį verslo derybos gali būti labai vaisingos. Atsargumas ir išmintis jums labai pravers trečiadienį, kai teks išspręsti konfliktą. Antroje savaitės pusėje rasite būdų, kaip įgyvendinti savo norus ar net svajones, tačiau neatsipalaiduokite, šiek tiek paplušėti reikės. Penktadienį būsite labai išsiblaškę, todėl galite privelti klaidų ar pasielgti pernelyg neapdairiai. Savaitgalį turėsite progų užmegzti įdomias pažintis, iš kurių gali išsirutulioti ir kai kas daugiau.

Svarstyklės

Nuobodžiauti neteks, savaitė bus kupina susitikimų, renginių ir drąsių ateities planų. Antradienį reikėtų galvoti ką kalbate. Antroje savaitės pusėje jūsų ir jus supančių žmonių nuomonės gali nesutapti, tačiau pasistenkite, kad vien dėl to neįsiliepsnotų kivirčas, kurį užgesinti gali būti sudėtinga. Penktadienį nebūkite per daug atviri su tais, kurių gerai nepažįstate. Savaitgalį stenkitės neįtraukti nepažįstamų žmonių į šeimos problemas. 

Skorpionas

Skorpionams ši savaitė bus gera, bet truputį nuobodi. Jus gali aplankyti dvejonės, ar einate teisingu keliu. Asmeniniame gyvenime gali tekti kažkam kažką įrodinėti. Antradienis palankus verslo susitikimams ar deryboms. Trečiadienį jūsų ausis gali pasiekti svarbi informacija. Antroje savaitės pusėje susikoncentruokite ties esminiais dalykais, nešvaistykite laiko tuštiems plepalams. Savaitgalį neatsisakykite progų išeiti pasilinksminti: žvaigždės jums žada malonias pažintis.

Šaulys

Šią savaitę gali kilti įtampa dėl problemų, kurios nėra jūsų, bet liečia jus. Pasistenkite sutvarkyti savo mintis ir susitelkti ties profesiniais klausimais. Antradienis palankus judėjimui į priekį ir pozicijų stiprinimui. Antroje savaitės pusėje įdomi pažintis gali prisidėti prie permainų asmeniniame gyvenime. Penktadienį aplinkybės susiklostys palankiai, tačiau jomis pasinaudoti nebus lengva dėl pašalinio žmogaus įtakos. Savaitgalis kupinas linksmybių ir romantikos.

Ožiaragis

Šią savaitę būsite aktyvūs ir kupini energijos, todėl išspręsti senas problemas neturėtų būti sudėtinga. Antradienį jus gali nemaloniai nustebinti aplinkinių žmonių išsakomos pastabos, tačiau pasistenkite nereaguoti pernelyg jautriai. Antroji savaitės pusė pareikalaus atidumo ir įžvalgos, gali tekti priimti svarbius sprendimus. Penktadienį galite sulaukti geranoriškų artimų žmonių patarimų. Savaitgalis – meilės metas: tegul mylimas žmogus tampa jūsų pasaulio centru.

Vandenis

Mažiau streso, pasistenkite nesivelti į neaiškius reikalus, bei atidžiau tikrinkite gautą informaciją. Darbe nedvejodami parodykite savo lyderio savybes ir organizacinius bei kūrybinius gebėjimus. Kad nesugadintumėte santykių su artimaisiais, raskite laiko ir šeimos vakarienei. Antroji savaitės pusė gali būti gana pelninga. Savaitgalį tikėtinos naujos pažintys ir trumpos išvykos. Galite netikėtai išleisti nemažą sumą neįprastiems dalykams.

Žuvys

Apatiją ir išsiblaškymą savaitės pradžioje pakeis linksmumas ir optimistiška nuotaika. Pirmadienį tikėtinas didelis darbo krūvis. Delsimas ir abejonės antradienį ne geriausi palydovai. Antroje savaitės pusėje galite lengvai užmegzti kontaktus, užkariauti įdomių žmonių dėmesį. Savaitgalį gali kilti didelis noras išlaidauti, o įsigyti niekučiai jau po kelių dienų nebebus reikalingi.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.