Nauji santykiai ar senų atnaujinimas: kam pasiseks sutikti meilę 2023 m. antroje pusėje

Meilės horoskopas 2023

Astrologai pranašauja, kad keturių Zodiako ženklų vienišiams antrąjį šių metų pusmetį situacija pasikeis. Jie gali jau dabar ruoštis naujai meilei.

jautis zodiako zenklai

JAUTIS (04 21–05 20)

Jaučio ankstyvą rudenį laukia sėkmė. Tai gali būti tiek nauji santykiai, tiek romantika ar draugystė. Tuo pačiu metu jis neturėtų pamiršti savo artimųjų. Šeimos ženklo atstovams reikia atkreipti dėmesį į antrąją pusę.

Vieniši žmonės turėtų kuo daugiau bendrauti su priešinga lytimi, eiti į pasimatymus, susitikimus. Jautis iš gyvenimo turėtų pasiimti viską. Gali būti, kad kai kurie iš šio Zodiako ženklo atstovų galės atnaujinti senus santykius, jei įžvelgs juose galimą perspektyvą. Jie turi priimti sprendimą, kaip elgtis ateityje, ir nebijoti žengti pirmojo žingsnio. Rudenį gali tekti sąmoningai stiprinti emocinį ryšį su mylimu žmogumi. Pasitikėjimas juo padės pasiekti sėkmę.

vezys zodiako zenklai

VĖŽYS (06 22–07 22)

Metų pabaigoje Vėžio ženklo atstovams teks išgyventi daugybę situacijų, kurios turės įtakos jų pasirinkimui gyvenime. Prieš planuodami tolesnius veiksmus, jie turi būti įsitikinę, kad savo antrajai pusei skiria pakankamai dėmesio ir laiko. Gali būti, kad jiems metas pagalvoti apie santykių pakėlimą į kitą lygį, o vienišiai turėtų atverti širdis romantikai. Teisingai nustatyti prioritetai ir noras eiti į kompromisus bus pagrindiniai laimės ir sėkmės raktai. Vėžio ženklo žmonės turi pagalvoti, ko jie nori iš savo partnerio ir ką svajoja matyti šalia savęs.

mergele zodiako zenklai

MERGELĖ (08 24–09 23)

Mergelė rudenį jausis labai pavargusi ir norės šiek tiek atsipalaiduoti nuo nuolatinio streso ir sunkaus darbo. Ji turės galimybę pasinerti į naujus santykius, kurie taps kai kuo daugiau už paprastą draugystę. Šio Zodiako ženklo atstovai galės mėgautis tuo, ką jiems dovanos gyvenimas, ir džiaugtis, kad jame atsirado ypatingas žmogus. Jiems patariama stengtis gyventi visavertį gyvenimą, dalytis laime su mylimu žmogumi. Reikia išmokti vertinti kiekvieną akimirką ir tada viskas susiklostys kuo geriausiai.

vandenis zodiako zenklai

VANDENIS (01 21–02 19)

Asmeniniame Vandenio gyvenime įvyks puikių pokyčių. Jo aistra ir kūrybiškumas padės sėkmingai įgyvendinti bet kokį sumanymą. Gali būti, kad gyvenimo draugu taps žmogus iš artimo rato. Šio Zodiako ženklo atstovai turėtų nedvejodami žengti pirmąjį žingsnį, jei nori arimų santykių. O jei romantiškas ryšys užsimegs darbo vietoje, tai bendra veikla tik dar labiau suartins. Neleiskite, kad pavydūs žmonės jus sulaikytų. Rimtas Vandenio nusiteikimas padės jam susitvarkyti savo gyvenimą taip, kaip jis nori, ir gauti iš jo viską, ko nori. Svarbiausia nepraleisti lemtingo šanso, nes jis žada sėkmę. 

alfa logotipas

Rekomenduojami video

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.