Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (09.11-09.17)

Savaitės horoskopas 

avinas zodiako zenklai

Avinas

Judėsite į priekį. Jau nuo savaitės pradžios būsite užvaldyti beatodairiškos drąsos ir energijos, bet nepaisyti taisyklių bus rizikinga. Tikrai daugiau pasieksite, jeigu išliksite ramūs ir sugebėsite suvaldyti karštas emocijas. Trečiadienis puiki diena, kai jums seksis beveik viskas, ko imsitės, tik veikti reikėtų greičiau.

Antroje savaitės pusėje emocijos gerokai atlėgs. Nesunkiai rasite išeitį net iš painiausių situacijų. Savaitgalį turėsite įvertinti, kas jums yra svarbiau: nuotykiai ar santykiai su antrąja puse.

jautis zodiako zenklai

Jautis

Pirmoje savaitės pusėje santykiai su antrąja puse gali priminti "kas ką?". Kažisn ar dabar pavyks susitarti, nes kiekvienas bus linkęs tempti antklodę į savo pusę. Darbe galite jaustis neįvertinti. Svarbiausia, kad nuo to nenukentėtų jūsų savigarba. Trečiadienį nedemonstruokite pykčio aplinkiniams, tai gali sugadinti santykius su reikalingu žmogumi.

Antroji savaitės pusė atneš lengvumo atmosferą – ginčai pasibaigs, mėgaukitės gyvenimu ir stenkitės išlaikyti harmoniją savo namuose. Savaitgalį parodykite kuo daugiau kantrybės ir švelnumo bendraudami su aplinkiniais, ypač vaikais.

dvyniai zodiako zenklai

Dvyniai

Šią savaitę būsite atviri pasiūlymams ir norėsite nuveikti ką nors neįprasto. Šiuo laikotarpiu jus labai džiugins bendravimas su kitais žmonėmis: draugų ar giminaičių apsupty norėsite praleisti kuo daugiau laiko. Nebijokite naujovių, nes būtent jos į gyvenimą gali įnešti malonių pokyčių.

Antroje savaitės pusėje kažkoks įvykis privers pasitempti, o gal net įrodyti, kad esate verti to ką turite. Savaitgalį turėsite galimybių išbandyti kažką naujo: galbūt atrasite dar vieną pomėgį.

vezys zodiako zenklai

Vėžys

Šią savaitę palankus metas mokytis ir įgyti naujų įgūdžių. Jei seniai svarstote apie galimybę pradėti lankyti kursus, dabar tam bus tikrai geras laikas. Antradienį gali tekti susidurti su neplanuotomis išlaidomis, todėl būsite kiek suirzę. Trečiadienį jums daug sėkmingiau seksis spręsti svetimas, o ne savas problemas.

Gebėjimas klausytis ir girdėti gali būti kelias į sėkmę antroje savaitės pusėje. Tiesa, taip pat reikėtų galvoti ką kalbate. Savaitgalį nebijokite imtis iniciatyvos, būkite pasiruošę naujoms pažintims.

liutas zodiako zenklai

Liūtas

Šią savaitę būsite provokuojami, kolegos ar verslo partneriai iš jūsų gali tikėtis klaidų ir silpnumo apraiškų. Vėliau suprasite, kad tai buvo svarbi gyvenimo pamoka. Neleiskite, kad jus užvaldytų neigiamos emocijos, būtent pozityvumas padės išlaikyti pozicijas. Pirmadienį ir antradienį kūrybingas požiūris į darbą atneš apčiuopiamų rezultatų. Trečiadienį galite sulaukti svarbios informacijos.

Antroje savaitės pusėje žvaigždės žada malonias pažintis, todėl šis laikotarpis gali tapti tikru išbandymu įsipareigojusiems Liūtams. Turėsite įvertinti, kas jums yra svarbiau: nuotykiai ar santykiai su antrąja puse, todėl pasistenkite nepasiduoti pagundoms, kurios bus viliojančios, tačiau pavojingos.

mergele zodiako zenklai

Mergelė

Atrodo, kad esate pasimetę savo siekiuose ir troškimuose. Jūsų galimybės nėra neribotos. Turite užbaigti tai, ką pradėjote, ir padaryti tam tikras išvadas. Susikoncentruokite į darbą, stenkitės būti kantresni nedideliems aplinkinių trūkumais, kitaip jūsų nuolatinis niurzgėjimas dėl smulkmenų užkamuos bet ką.

Antroje savaitės pusėje būsite pasinėrę į savo vidinį pasaulį. Nejausite ypatingo poreikio bendrauti ar užsiimti aktyvia veikla. Šiuo laikotarpiu sieksite atgauti vidinę ramybę, todėl visą savo laisvalaikį norėsite praleisti vienumoje. Savaitgalį atkreipkite dėmesį į santykius su artimaisiais, galbūt tapote pernelyg kritiški?

svarstykles zodiako zenklai

Svarstyklės

Diplomatija ir žavesys – tai savybės, kurios padės įveikti bet kokias kliūtis šią savaitę. Žvaigždės pataria nieko neplanuoti, nes dabar visi planai gali sugriūti vos per vieną akimirką. Asmeniniame gyvenime stenkitės neleisti pagundoms užvaldyti jūsų mintis, atsitraukite laiku ar nukreipkite dėmesį į ką nors kita.

Antroje savaitės pusėje nelaukite, kol problemos išsispręs savaime, nes taip gali ir nenutikti. Pasvarstykite, ką galėtumėte padaryti jau dabar, kad reikalai pajudėtų tinkama linkme. Savaitgalio pramogos jus taip įtrauks, kad pamiršite, kada paskutinį kartą buvote nuliūdę.

skorpionas zodiako zenklai

Skorpionas

Šią savaitę nesunkiai išsisuksite iš įvairių sudėtingų situacijų: aštrus protas ir netikėti sprendimai leis išlipti sausam net ir iš didžiausios balos. Tiesa darbas atims didžiąją dalį jūsų laiko ir daug energijos. Antradienį jus gali aplankyti naujos originalios idėjos. Trečiadienį jus nustebins aplinkinių geranoriškumas.

Antroje savaitės pusėje bus itin palankus metas atnaujinti nutrūkusius ryšius: galite paskambinti ar parašyti laišką seniai matytam draugui ar giminaičiui. Tai jums suteiks malonių emocijų, o atnaujinta draugystė paglostys širdį. Savaitgalį tikėtinos permainos namuose ar asmeniniame gyvenime.

saulys zodiako zenklai

Šaulys

Šią savaitę turėsite galimybę įgyvendinti net pačius ekstravagantiškiausius planus. Todėl nešvaistykite laiko veltui, o veikite. Nebijokite prireikus rizikuoti, dabar palankus metas ryžtingiems veiksmams. Tikėkite savo jėgomis. Trečiadienį sulauksite gerų naujienų, tačiau tikėtina, kad jos bus kiek perdėtos.

Antroje savaitės pusėje darbe neskubėkite ir būsite pirmi. Penktadienį labai nepageidautina rodyti agresiją, ši diena palanki santykių atkūrimui. Savaitgalį jūsų bendravimas pavers jus bet kurios kompanijos siela.

oziaragis zodiako zenklai

Ožiaragis

Šią savaitę būsite kaip niekada žingeidūs: jus domins net ir tokia veikla, apie kurią anksčiau net nesusimąstėte. Kursite ateities planus ir svarstysite ką čia dar nuveikus. Vis dėlto, pernelyg greitas užsidegimas gali greit nuslopti. Pasistenkite neperdegti. Trečiadienį kils nedidelių problemų, tačiau galite tikėtis draugų ar kolegų pagalbos.

Antroji savaitės pusė bus turininga ir įdomi. Tiesa, bus ir smulkių rūpesčių, skambučių, prašymų padėti. Penktadienį būsite itin tiesmukiški, galite pasakyti daugiau nei reikia. Savaitgalį palankus metas atnaujinti nutrūkusius ryšius, ieškoti verslo partnerių ar megzti romantiškas pažintis.

vandenis zodiako zenklai

Vandenis

Šią savaitę galėsite pristatyti savo novatoriškas idėjas, kurios palankiai paveiks jūsų profesinę sėkmę. Gebėjimas svajoti ir įgyvendinti savo svajones padės įveikti visas iškilusias kliūtis ir sunkumus. Antradienį darbe galimas nedidelis konfliktas, tačiau jis greitai išsispręs.

Antroje savaitės pusėje gali varginti santykių problemos. Kad ir kaip norėtųsi nuo jų pabėgti, anksčiau ar vėliau ir vėl grįšite į tą patį tašką, todėl tiesiog susėskite ir ramiai pasikalbėkite. Jei pavyks rasti abiem pusėms tinkantį kompromisą, karo kirvį bus užkastas ilgam.

zuvys zodiako zenklai

Žuvys

Jūsų sėkmė šią savaitę priklausys nuo jūsų noro eiti į kompromisus ir rasti bendrus sprendimus. Turite puikių kūrybinių idėjų, tačiau kolkas dar neskubėkite girtis ir pasakoti visiems aplinkui, vertėtų jas pabrandinti. Antradienį reikėtų nesivelti į abejotinus reikalus. Trečiadienį puikiai seksis bendrauti su užsienio atstovais.

Antroje savaitės pusėję apims didelis noras išlaidauti. Susiimkite, tikrai ne visi pirkiniai jums reikalingi. Penktadienis tinkamas išvykoms, komandiruotėms, susitikimams su žmonėmis, galinčiais jums padėti kopti karjeros laiptais. Savaitgalį nepraleiskite progos nudžiuginti mylimą žmogų dovanėle.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.