Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis 2023 metų rudenį

Ruduo

Rudenį gamta ima ruoštis žiemos miegui. Tačiau kai kurie Zodiako ženklai, priešingai, pajus gyvybingumo antplūdį ir pradės sėkmingus darbus. Kam iš jų seksis labiausiai?

mergele zodiako zenklai

MERGELĖ (08 24–09 23)

2023 metų rudens laimingoji yra Mergelė. Veneros palankumas subalansuos šio Zodiako ženklo norus ir galimybes. Apdairumas ir atsargumas padės šio ženklo atstovams sėkmingai paskirstyti savo laiko išteklius ir susidėlioti prioritetus. Finansinė padėtis pagerės. Gyvenimo patirtis ir intuicija padės puikiai užbaigti kone visus rudens laikotarpio darbus.

Meilės reikalai vaidins svarbų vaidmenį Mergelės gyvenime. Šio ženklo atstovai meilėje parodys geriausias savo savybes.

Jie artimiesiems padovanos ne tik malonių santykių akimirkų, bet ir taps patikimais patarėjais, ištikimais ir dėmesingais sutuoktiniais. Santuokos sąjunga bus kupina laimės. Jų siela atsivers priimti visiems gyvenimo malonumams.

Mergelei, ieškančiai sielos draugo, bus suteikia galimybę sutikti žmogų, kuris vertas tapti gyvenimo partneriu. Tada jausmai užplūs galinga banga. Astrologai pataria Mergelei pačiai imtis iniciatyvos, jei išrinktasis ne per daug aktyviai demonstruotų savo jausmus.

skorpionas zodiako zenklai

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Rudenį šiam Zodiako ženklui seksis visame kame. Padidės jo aktyvumas, gyvybingumas ir bendra energija. Sustiprės jo kūrybiškumas, originalios idėjos padės smarkiai pažengti į priekį. Finansų sektoriuje bus pokyčių į gerąją pusę. Intuicija padės išvengti daugumos Skorpiono kelyje tykančių bėdų.

Astrologai pataria vengti bendravimo su neigiamai nusiteikusiais žmonėmis, kurie gali sugadinti nuotaiką.

Jūs neturite jaudintis dėl savo sveikatos. Tačiau vis tiek nereikėtų pasikliauti sėkme susirgus, o imtis būtinų atsargumo priemonių. Juk rudenį orai kaprizingi. Išeidami iš namų nepamirškite pasiimti su savimi skėčio.

Šeimos santykiai bus neaptemdyti, jei Skorpionas išmoks labiau pasitikėti partneriu ir nekankins jo savo pavydu. Rūpestingumas ir dėmesys vieno kitam padarys santykius stabilesnius. Ieškantiems mylimo žmogaus likimas suteiks progą lemtingam susitikimui.

oziaragis zodiako zenklai

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Ožiaragiui ateina ryškus gyvenimo periodas. Sėkmė bus pasiekta per ryžtą ir pagrįstus sprendimus. Geri laimėjimai laukia tų šio Zodiako ženklo atstovų, kurie aiškiai žino, ko nori pasiekti gyvenime. Finansinių įplaukų netrūks. Tiesa, ir išlaidų bus daug. Kad viskas vyktų sklandžiai, turite planuoti protingai.

Ožiaragio šeimos santykiuose pirmuosius du rudens mėnesius vyraus ramybė. Lapkričio pabaigoje gali užklupti sezoninės krizės ir nesutarimai šeimoje. Astrologai rekomenduoja rasti bendrą kalbą, derinant abiejų sutuoktinių pomėgius. Tai suvienys partnerius.

Vienišą Ožiaragį likimas suves su žmogumi, su kuriuo bus galima kartu ilsėtis ilgais žiemos vakarais. Galbūt santykiai taps tvirti ir rimti, jei atidžiau įsijausite vienas į kitą.

alfa logotipas

Rekomenduojami video

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.