Astrologinės prognozės paskutinei rugsėjo savaitei: ką žada žvaigždės (09.25-10.01)

Savaitės horoskopas

avinas zodiako zenklai

Avinas

Kuo mažiau šią savaitę galvosite apie savo naudą, tuo sėkmingesni bus jūsų veiksmų rezultatai.  Antradienį stenkitės nepanikuoti ir nedaryti skubotų išvadų. Priimkite žmones ir situacijas tokius, kokie jie yra. Geros naujienos trečiadienį suteiks jums optimizmo ir pasitikėjimo savimi. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, jiems reikia išmintingų jūsų patarimų. 

Antroje savaitės pusėje gauta informacija gali būti netiksli ir iškreipta, todėl stenkitės būti atsargesni. Prieš sprendžiant problemą, vertėtų pasitarti su draugais. Savaitgalį pailsėkite ir pasisemkite jėgų.

jautis zodiako zenklai

Jautis

Šią savaitę turėsite daugiau įsipareigojimų darbe, o tai pareikalaus ir daugiau pastangų. Stenkitės, kad nuovargis nepaveiktų santykių su artimaisiais. Daugiau bendraukite su vaikais. Antradienį laukite gerų žinių. Trečiadienį neturėtumėte su niekuo ginčytis ir dalytis savo planais, geriau dirbkite išsijuosę.

Antroje savaitės pusėje bus sunku susisiekti su reikalingu žmogumi, teks apsišarvuoti kantrybe. Savaitgalį reikėtų pasilepinti kažkuo maloniu, taip numalšinsite nuobodžią, monotonišką atmosferą.

dvyniai zodiako zenklai

Dvyniai

Ši savaitė bus dosni romantiškų pasimatymų ir kelionių galimybėmis. Karjeros klausimai spręsis jūsų naudai. Sėkmė versle priklausys nuo jūsų aktyvumo. Antradienį nesiimkite kelių dalykų vienu metu, ši našta jums gali būti per didelė. Trečiadienį palankus metas spręsti profesines ir asmenines problemas.

Antroje savaitės pusėje nesivaikykite miražų, žiūrėkite į pasaulį realistiškai. Tikėtinos premijos darbe. Kad ir ką užsibrėžtumėte savaitgaliui, jums tikrai pasiseks, jei, žinoma, imsite įgyvendinti savo planus.

vezys zodiako zenklai

Vėžys

Šią savaitę bendruomeniškumas ir žavesys padės užmegzti naujus dalykinius ryšius, reikiamus kontaktus ir rasti papildomų pajamų šaltinių. Vaikai jus džiugins savo pasiekimais. Antradienį bus daug reikalų, o laiko  mažokai. Trečiadienį mokslinis ir kūrybinis darbas gali duoti gerų rezultatų.

Antroje savaitės pusėje gali kilti pasirinkimo problema, pavyzdžiui: ar užsidirbti pinigų, ar smagiai praleisti laiką? Taip pat gali tekti rinktis vieną iš kelių gerbėjų. Savaitgalį neleiskite, kad piktų žmonių pavydas ir apkalbos priverstų jus sustoti pusiaukelėje.

liutas zodiako zenklai

Liūtas

Šią savaitę galite patekti į įvykių sūkurį. Šurmulys aplinkui bus per didelis, kad galėtumėte susikaupti, tačiau daug dalykų teks užbaigti, nes jų negalima atidėti ateičiai. Bus noro viską mesti, kad atsikratytumėte šios įtampos, tačiau neskubinkite reikalų, rezultatai pranoks visus lūkesčius. Galite gerai užsidirbti. Antradienis tinkamas sugriauti seną ir pradėti naują. Ši diena produktyvi kūrybai. Trečiadienį jūsų rimtas ir sąžiningas požiūris į darbą negali likti nepastebėtas.

Antroje savaitės pusėje, prieš ką nors nuspręsdami, atsisakykite iliuzijų ir pabandykite pamatyti esamą situaciją iš šalies. Savaitgalį savo gera nuotaika užkrėsite visus šalia esančius.

mergele zodiako zenklai

Mergelė

Šią savaitę galite gauti labai įdomų ir pelningą pasiūlymą, kuris pakylės jus aplinkinių akyse. Spinduliuosite optimizmu, o jūsų pakili nuotaika taps užkrečianti. Tai padės sukurti malonesnę atmosferą darbe ar namuose. Antradienį gali nutrūkti svarbus susitikimas. Trečiadienį būsite pasinėrę į savo vidinį pasaulį. Nejausite ypatingo poreikio bendrauti ar užsiimti aktyvia veikla.

Antroje savaitės pusėje galite tikėtis permainų asmeniniame gyvenime, kurios paglostys širdį. Neįsipareigojusiems ženklo atstovams tikėtinos malonios pažintys, o turintiems antrąją pusę – netikėtos staigmenos. Savaitgalį palanku atnaujinti nutrūkusius ryšius, ar megzti romantiškas pažintis.

svarstykles zodiako zenklai

Svarstyklės

Šią savaitę nestokosite kūrybinių idėjų ir degsite nekantrumu kuo greičiau įgyvendinti savo sumanymus. Išmeskite abejones ir pajusite norimą palengvėjimą. Antradienį nereikėtų pasinerti net į savo problemas, jau nekalbant apie svetimas – jų visai nereikėtų spręsti. Trečiadienį kils nedidelių sunkumų, tačiau galite tikėtis draugų pagalbos.

Antroji savaitės pusė bus kupina įvykių, sukeliančių stiprias emocines reakcijas. Būkite protingi, neišleiskite pykčio ir susierzinimo. Savaitgalį skirkite deramą dėmesį savo mylimam žmogui ir artimiesiems.

skorpionas zodiako zenklai

Skorpionas

Šią savaitę turite nuspręsti, ko norite iš gyvenimo. Būtent tai ir gausite artimiausiu metu. Pasistenkite nusiteikti teigiamai ir pamatysite, kaip keičiasi jūsų pasaulio suvokimas. Antradienį stenkitės imtis iniciatyvos, bet neleiskite, kad visos užduotys kristų tik jums, krūvis turi būti paskirstytas. Trečiadienį turėsite galimybę gerokai pasistūmėti į priekį vienu stringančiu klausimu, nesiseks tik tinginiams.

Antroje savaitės pusėje ne visos jūsų idėjos bus priimtos, bet apskritai jums seksis. Rūpinkitės santykiais su artimaisiais ir senais draugais. Savaitgalį nevenkite svečių, nes nuo jų apsilankymo liks ne tik neplauti indai, bet ir geros emocijos.  

saulys zodiako zenklai

Šaulys

Ši savaitė atneš vidinės laisvės pojūtį. Aktyviai judėkite savo tikslo link, artimieji ir kolegos jums padės ir palaikys. Antradienį būkite atidūs ir visas savo jėgas atiduokite vykdomai veiklai. Trečiadienį bus palanku pasirašyti svarbias sutartis ar imtis naujų projektų: tikėtina, kad šiuo metu pradėti darbai turės pasisekimą.

Antroje savaitės pusėje būsite susitelkę į finansinės situacijos gerinimą. Šiuo laikotarpiu galite sulaukti patrauklių pasiūlymų, kurie jūsų gyvenimą gali pakeisti iš pagrindų. Savaitgalį komunikavimas su kitais žmonėmis padės jums išsklaidyti liūdnas mintis ar net taps įkvėpimo šaltiniu.

oziaragis zodiako zenklai

Ožiaragis

Pirmoji savaitės pusė bus produktyvesnė nei antroji, todėl visus svarbius darbus geriau planuoti savaitės pradžioje. Taip pat stenkitės pamatuoti savo jėgas, nes dabar nėra pats geriausias laikas žygdarbiams. Tačiau dėl meilės galite rizikuoti. Ką bedarytumėte antradienį, geriau padaryti mažiau, bet kokybiškiau. Trečiadienį nedemonstruokite kolegoms perteklinių reikalavimų.

Antroji savaitės pusė palanki kūrybinei veiklai, arba praturtinti save naujais įspūdžiais.  Savaitgalį galite kažkuo labai nusivilti, tačiau pasistenkite neigiamas emocijas vyti į šalį. Ieškokite gerų pojūčių, bendraukite su draugais, daugiau laiko praleiskite su vaikais.

vandenis zodiako zenklai

Vandenis

Šią savaitę pabandykite išsiaiškinti, ar esate patenkinti vaidmeniu, kurį šiuo metu atliekate? Jei ne, tuomet galite lengvai to atsisakyti. Apsidairykite aplinkui ir be iliuzijų pažvelkite į savo gyvenimą. Antradienį turėtumėte nesivelti į abejotinus reikalus ir pasisaugoti netikrų draugų. Trečiadienio darbai ar veiksmai gali priartinti jūsų svajonės išsipildymą

Antroje savaitės pusėje privalote rasti aukso viduriuką tarp darbo ir asmeninių reikalų. Labiau įsiklausykite į savo norus, emocijas, bei asmeninius poreikius. Savaitgalį norėsis surengti staigmeną, suburti draugus piknikui už miesto ribų ar tiesiog pasivaikščioti miško takeliu.

zuvys zodiako zenklai

Žuvys

Šią savaitę būsite pastebėti, pagirti ar paaukštinti pareigose. Tik nesislėpkite šešėlyje, demonstruokite savo profesinius gabumus. Antradienį galimi konfliktai dėl pinigų, ar kitos, su turtu ar finansais susijusios priežasties. Trečiadienį neįrodinėkite savo tiesos ir nesivelkite į konfliktus su aplinkiniais, nieko gero iš to nebus.

Antroje savaitės pusėje daugiau laiko skirkite poilsiui, ar kurkite ateities planus. Būtų malonu jei savaitgalį ne tik reikalautumėte dėmesio iš jums neabejingų žmonių, bet ir už tai ką nors duotumėte mainais.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.