Kurie Zodiako ženklai spalio mėnesį atsidurs ant sėkmės bangos

Sėkmė - Spalio mėnesio horoskopas

Spalis – pokyčių, vertingų pamokų ir galimybių mėnuo. Su kiekvienu šio mėnesio vėjo gūsiu atrandame kažką naujo, sužinome daugiau apie save, išryškiname savo išskirtinius asmenybės aspektus, kurie dažnai pasimeta kasdienybės šurmulyje.

2023-iųjų spalis bus ypač svarbus trims Zodiako ženklams. Jie galės džiaugtis savo pergalėmis.

mergele zodiako zenklai

MERGELĖ (08 24–09 23)

Mergelei spalis bus dvasinių kelionių metas. Prieš jus atsivers pasaulis, siūlantis neįtikėtinas galimybes. Nepraleiskite progos pamatyti kažką daugiau nei įprastai. Semkitės įkvėpimo iš įdomių žmonių, su kuriais susidursite, ir stenkitės maksimaliai realizuoti savo sugebėjimus bei talentus. Jeigu širdies gilumoje puoselėjate nedrąsų norą ką nors pakeisti gyvenime, spalis tam yra idealus metas. Ryžkitės!

saulys zodiako zenklai

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šaulio ženklo atstovų laukia ramybės ir romantikos mėnuo. Spalio energija pripildys jus vidinės harmonijos, atskleisdama tauriausias sielos gelmes. Leiskite sau rizikuoti ir įgyvendinti savo svajones. Santykiai klestės, jei kreipsite dėmesį į savo vertybes ir parodysite jas partneriui. Neleiskite neigiamam poveikiui sugriauti jūsų vidinės ramybės. Meditacijos praktika padės išlikti susikaupusiam ir priimti sprendimus užtikrintai.

oziaragis zodiako zenklai

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Ožiaragio ženklo atstovams spalis bus pasisekimų metas, kai pagrindinis dėmesys bus skiriamas karjerai ir finansams. Jūsų pastangos pradės duoti vaisių, tačiau būkite pasirengę jas priimti ir vertinti su dėkingumu sau ir pasauliui. Neleiskite išoriniams veiksniams ir nuomonėms paveikti jūsų įsitikinimų. Šis mėnuo taip pat atneš jums galimybę pagilinti santykius su artimaisiais. Dėmesys ir nuoširdus bendravimas padės nauju būdu pažvelgti į save ir supantį pasaulį.

alfa logotipas

Rekomenduojami video

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.