Astrologinės prognozės trečiajai spalio mėnesio savaitei (10.16-10.22)

Savaitės horoskopas

avinas zodiako zenklai

Avinas

Ši savaitė atneš jums energijos antplūdį, ypač tiems Avinams, kurie ir taip nemėgsta sėdėti vietoje. Pirmadienis greičiausiai bus sunkiausia savaitės diena, šiuo metu neturėtumėte daryti staigių judesių. Antradienį ir trečiadienį spontaniški veiksmai žada atnešti sėkmę, tad drąsiai pasiduokite impulsui.

Antroje savaitės pusėje darbas grasina sunaudoti didžiąją dalį jūsų laiko, o rezultatas ir finansinis atlygis priklausys nuo jūsų užsispyrimo. Savaitgalį geriau nelikti namuose. Santūrumas šeštadienį padės nepatekti į gana nemalonią situaciją.

jautis zodiako zenklai

Jautis

Šią savaitę stenkitės atsargiau elgtis su pinigais, tikėtini nuostoliai, ypač trečiadienį. Tačiau penktadienis finansiškai pati palankiausia diena. Taip pat šiuo metu puikus metas pradėti naują verslą ar naują projektą. Visur jauskite saiką, protas dabar svarbesnis už jausmus.

Antroje savaitės pusėje jūsų gali laukti staigmena - lemtingas susitikimas. Dabar puikus metas kūrybai ir meilei. Žmones patrauksite savo aktyvumu ir pozityvumu. Savaitgalį galimos papildomos išlaidos. Stenkitės nešvaistyti pinigų trumpalaikiams pirkiniams, kurių jums greičiausiai net neprireiks. 

dvyniai zodiako zenklai

Dvyniai

Šią savaitę patartina senas problemas pastumti į šalį ir susikoncentruoti į naujas idėjas, ir naujus žmones, kurie atsiras jūsų gyvenime. Siekite nepriklausomybės versle ir laisvės kūryboje. Dabar galite drąsiai sugalvoti kažką grandiozinio ir nebijoti likti be paramos.

Antroje savaitės pusėje būsite linkę aplink save sukurti paslapties aurą ir jums atrodys, kad elgiatės teisingai. Tai naudinga, bet verta žinoti, kada sustoti. Galite sukurti tiek rūko, kad tapsite kažkam nematomi ir nebeįdomūs. Savaitgalį mažiau kritikos, o daugiau švelnių žodžių ir aistringų prisipažinimų.

vezys zodiako zenklai

Vėžys

Šią savaitę stenkitės mažiau pasakoti kitiems apie savo finansinius planus, taip jums bus lengviau juos įgyvendinti. Stenkitės neprarasti minčių aiškumo. Jūsų veiksmai turi būti tikslūs ir ryžtingi. Jeigu jaučiate, kad santykiai su mylimu žmogumi yra gilūs ir kupini rūpesčio bei tarpusavio supratimo, tuomet ši savaitė – pats tinkamiausias metas apsispręsti rimtam žingsniui.

Antroji savaitės pusė palanki naujiems komerciniams pasiūlymams, apsvarstykite juos visiškai rimtai. Savaitgaliais galite žengti pačius beprotiškiausius žingsnius. Svarbiausia būti tikram, kad esate teisūs, niekam netrukdyti ir nelinkėti blogo.

liutas zodiako zenklai

Liūtas

Šią savaitę nesistenkite nuolat būti priešakyje, dabar būtų geriau kuriam laikui pasitraukti į šešėlį. Darbe tikėtini pokyčiai į gerąją pusę, atsiras naujų profesinio augimo ir materialinės gerovės stiprinimo galimybių. Tačiau svarbu, kad jūsų energija nevirstų aklu pasitikėjimu savimi, neturėtumėte lipti per kitų galvas spręsdami diplomatijos reikalaujančius klausimus.

Antroje savaitės pusėje tinkamai apskaičiuokite savo jėgas, nepersistenkite. Būsite linkę prisiimti per daug pareigų, kurios gali privesti prie išsekimo - tiek fizinio, tiek nervinio. Savaitgalį galite būti per giliai pasinėrę į aplinkinių reikalus ir sunkiai rasite laiko sau, o tai kels susierzinimą ir konfliktines situacijas.

mergele zodiako zenklai

Mergelė

Šią savaitę norėsis tobulėti, įgyti naujų žinių, judėti į priekį, tačiau labai trūks laiko. Galite sutikti įtakingą asmenį, o tai turės teigiamos įtakos jūsų karjeros augimui. Antradienis – palanki diena su nekilnojamuoju turtu susijusiems klausimams spręsti. Trečiadienį darbe galimas nedidelis konfliktas, tačiau jis greitai išsispręs.

Antroje savaitės pusėje laukia daug įdomių susitikimų, skambučių, kontaktų tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle. Savaitgalį labiau įsiklausykite į savo norus, emocijas, bei asmeninius poreikius, neužsikraukite ant savo pečių kitų žmonių problemų naštos.

svarstykles zodiako zenklai

Svarstyklės

Ši savaitė palanki pokyčiams, galite pradėti nuo įvaizdžio. Darbe jums bus keliami gana griežti reikalavimai, o tai gali išprovokuoti konfliktines situacijas. Antradienį gauta svarbi žinia stipriai paveiks jūsų planus. Trečiadienį nevenkite bendrauti, nesėdėkite namuose, bet kokie kontaktai dabar naudingi.

Antroje savaitės pusėje turėsite užbaigti anksčiau pradėtus darbus, be to, netrūks ir naujų užduočių, kurias turėsite atlikti ganėtinai skubiai. Savaitgalį gali varginti santykių problemos. Kad ir kaip norėtųsi nuo jų pabėgti, anksčiau ar vėliau ir vėl grįšite į tą patį tašką, todėl tiesiog susėskite ir ramiai pasikalbėkite.

skorpionas zodiako zenklai

Skorpionas

Šią savaitę svarbu sutelkti dėmesį į pagrindinį dalyką, o ne nervintis, ir bandyti aprėpti viską. Antradienį intelektualinė veikla bus sėkminga, ypač jei šalia bus bendraminčių. Tikėtina, kad šiuo laikotarpiu išgyvenate emocijų ir įspūdžių kupiną laikotarpį. Būkite atsargūs meilės reikaluose, yra nemaža tikimybė susipainioti. Jei nežinote, ką pasirinkti, pristabdykite santykius.

Antroje savaitės pusėje sveikas protas apsaugos jus nuo lengvabūdiškų veiksmų, todėl netrukdykite jo darbui prikimšdami į galvą visokių nesąmonių. Savaitgalį palankus metas atnaujinti nutrūkusius ryšius ar megzti romantiškas pažintis.

saulys zodiako zenklai

Šaulys

Šią savaitę jūsų kūrybinis potencialas bus aukštumoje, galite tapti naujų idėjų ir projektų generatoriumi. Tiesa, apie naujas idėjas kol kas geriau niekam nepasakoti, laikas dar neatėjo. Antradienį savo geranoriškumu galėsite lengvai nuginkluoti žmones, iš kurių sulaukiate tik kritikos. Trečiadienį neleiskite niekam užkrauti savo problemų ant jūsų pečių.

Antroje savaitės pusėje būsite dėmesio centre, turėsite galimybių užmegzti naujas pažintis. Savaitgalį bus palankus metas užkasti visus karo kirvius ir pagerinti santykius su aplinkiniais.

oziaragis zodiako zenklai

Ožiaragis

Šią savaitę neklausykite patarėjų, kurie jus moko gyventi, sugebate patys nuspręsti, kas jums geriau. Svarbių dokumentų ruošimą ir sutarčių pasirašymą geriau planuoti pirmai savaitės pusei. Trečiadienį gali į viešumą iškilti kažkas, ką norite laikyti paslaptyje, todėl būkite labai atsargūs.

Antroje savaitės pusėje galite pailsėti, pasisemti ryškių įspūdžių ar praleisti laiką su mylimu žmogumi. Jūsų laukia teigiamos emocijos ir romantiški pasimatymai. Savaitgalis tinkamas apsivalymui nuo nereikalingų daiktų, gautas rezultatas pradžiugins.

vandenis zodiako zenklai

Vandenis

Šią savaitę žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti asmeniniam tobulėjimui. Bus palanku investuoti į įvairius kursus, asmeninio tobulėjimo seminarus, knygas, ir t.t. Trečiadienį turite susikaupti ir pasistūmėti į prieki svarbiu klausimu, nors mintys ir suksis apie malonesnius dalykus.

Antroje savaitės pusėje be vargo gausite tai, ko norite. Užbaikite tai, ką pradėjote, kurkite naujus planus ir ramiai priimkite tai, kas vyksta. Stenkitės atrodyti stilingai ir ryškiai, nes tai gali paveikti asmenis, kurių palankumo tikitės. Savaitgalį pasimatymai ir susitikimai suteiks daug emocijų.

zuvys zodiako zenklai

Žuvys

Šią savaitę tikėtini daug žadantys susitikimai ir geri pasiūlymai. Naujos pažintys gali suvaidinti reikšmingą vaidmenį jūsų karjeroje ar įgyvendinant jūsų idėjas. Suaktyvės ryšiai su užsienio partneriais. Svarbius susitikimus suplanuokite savaitės pradžiai. Antradienį ir trečiadienį intuicija paskatins priimti teisingus sprendimus.

Antroje savaitės pusėje atmosfera Žuvų namuose taps harmoningesnė, tai geras laikas šiltiems ir atviriems pokalbiams. Savaitgalį meilės planetų įtaka jūsų asmeniniam gyvenimui bus spalvinga.

Rekomenduojami video

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.