Astrologinės prognozės paskutinei spalio savaitei: ką žada žvaigždės (10.23-10.29)

Savaitės horoskopas

avinas zodiako zenklai

Avinas

Avinai šią savaitę bus smalsūs ir žingeidūs: degs nekantrumu sužinoti ar pamatyti kažką naujo. Dabar jų norams bus lemta išsipildyti. Savaitės pradžia palanki naujų idėjų ir drąsių projektų gimimui. Trečiadienį stenkitės ne tik išsikalbėti, bet ir išklausykite pašnekovus, taip galite pritraukti įtakingą asmenį.

Antroji savaitės pusė atneš dovanų – malonių kontaktų, įvairių susitikimų ir įdomių išvykų. Savaitgalį palankus metas atnaujinti nutrūkusius ryšius, ieškoti verslo partnerių ar megzti romantiškas pažintis.

jautis zodiako zenklai

Jautis

Šią savaitę daugiau mąstysite, svajosite. Gali pavykti suvokti savo giliausius jausmus, jų priežastis, o tai ateityje padės priimti teisingus sprendimus. Turite puikių kūrybinių idėjų, tačiau kolkas dar neskubėkite girtis ir pasakoti visiems aplinkui, vertėtų jas pabrandinti. Trečiadienį sulauksite gerų naujienų, tačiau tikėtina, kad jos bus kiek perdėtos.

Antroje savaitės pusėje palanku pradėti naujo darbo paieškas ar siekti paaukštinimo dabartinėje darbovietėje. Savaitgalį aplankykite sporto klubą, baseiną, užsirašykite grožio procedūroms, atnaujinkite savo garderobą ar kt.. Darykite viską, kas teikia malonumą ar leidžia pasijusti geriau.

dvyniai zodiako zenklai

Dvyniai

Šią savaitę stenkitės susikoncentruoti į tuos dalykus, kurie jums yra svarbūs, antraip galite pradėti spręsti svetimas problemas. Kūrybingos nuotaikos antradienį leis nustebinti vadovus, kolegas ar draugus šviežiomis idėjomis. Savaitės viduryje turėtumėte apsvarstyti ateities perspektyvas, gali kilti noras keisti veiklos sritį.

Antroje savaitės pusėje sėkmė lydės tuos Dvynių ženklo atstovus, kurie pasinaudos lakia vaizduote ir nebijos priimti nestandartinius sprendimus. Penktadienį asmeniniame gyvenime gali tekti kažkam kažką įrodyti. Savaitgalį neatsisakykite progų išeiti pasilinksminti: žvaigždės jums žada malonias pažintis.

vezys zodiako zenklai

Vėžys

Šią savaitę būsite kaip niekad žingeidūs: jus domins net ir tokia veikla, apie kurią anksčiau net nesusimąstėte. Kursite ateities planus ir svarstysite ką čia dar nuveikus. Antradienį turėsite progą parodyti savo talentus. Trečiadienį pamatuokite savo galimybes ir prisiimtus įsipareigojimus.

Antroje savaitės pusėje atkreipkite dėmesį į santykius su artimaisiais, galbūt tapote pernelyg kritiški? Penktadienį tikėtini kūrybiniai pasiekimai, pelnas ar viršininkų pagyrimai. Savaitgalį palankus metas atnaujinti nutrūkusius ryšius ar megzti romantiškas pažintis.

liutas zodiako zenklai

Liūtas

Šią savaitę Liūto ženklo atstovai gali susimąstyti apie gyvenimo prasmę ir savo vietą šiame pasaulyje. Atėjo laikas ir iš naujo įvertinti vertybes ir galbūt kažką keisti savo gyvenime. Darbe jums gali būti keliami gana griežti reikalavimai, o tai gali išprovokuoti konfliktinę situaciją. Trečiadienį nesivelti į abejotinus reikalus, bei netikėti viskuo, kas jums sakoma ar žadama.

Antroje savaitės pusėje turėsite galimybių išlaisvinti savo kūrybinę energiją. Apie tolimą ateitį kol kas negalvokite: tikėtina, kad dauguma atsakymų ateis savaime. Savaitgalį norėsite daugiau laiko praleisti su brangiausiais žmonėmis, tačiau jūsų norų išsipildymui gali sutrukdyti pasikeitusios aplinkybės.

mergele zodiako zenklai

Mergelė

Šią savaitę svarbiausia elgtis sąžiningai, nelipti per kitų galvas. Gautus naujus pasiūlymus svarstykite, ateityje jie gali būti naudingi. Antradienį elkitės kaip reikia, o ne kaip norite, nes tai gali turėti įtakos jūsų ateičiai. Trečiadienį rasite būdą, kaip išspręsti įsisenėjusią problemą.

Antroje savaitės pusėje žvaigždės pataria ieškoti dvasinės pusiausvyros ir atrasti dalykus, kurie jums padeda atsipalaiduoti. Savaitgalį susitelkite į savo mintis: tikėtina, kad tai padės rasti atsakymą į ramybės neduodantį klausimą.

svarstykles zodiako zenklai

Svarstyklės

Šią savaitę žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti asmeniniam tobulėjimui. Savaitės pradžioje būsite ganėtinai jautrūs, todėl net ir nedidelės nesėkmės gali išmušti ir vėžių. Antradienį nebūkite labai patiklūs – jus gali apgaudinėti žmonės, kuriais besąlygiškai pasitikite. Trečiadienis tinkamas skolų, draudimo bei mokesčių reikalams tvarkyti.

Antroje savaitės pusėje būsite ryžtingi ir nusiteikę siekti užsibrėžto tikslo. Nors kelyje į sėkmę gali pasitaikyti staigmenų, tačiau pasistenkite neprarasti motyvacijos ir neatsisakykite savo svajonės. Savaitgalį vieniši ženklo atstovai gali tikėtis malonių permainų: jei dažniau apsidairysite, tikrai pastebėsite, kad kažkas jumis susidomėjo.

skorpionas zodiako zenklai

Skorpionas

Šią savaitę tradicinis požiūris į problemų sprendimą nepasiteisins. Panašu, kad turėsite būti išradingesni. Pirmoje savaitės pusėje stenkitės atrodyti stilingai ir ryškiai, nes tai gali paveikti asmenis, kurių palankumo jums šiuo metu labai reikia. Antradienį neleiskite, kad nepagrįstos baimės ir abejonės jus vargintų. Trečiadienį bus palankus metas užkasti visus karo kirvius ir pagerinti santykius su artimaisiais.

Antroje savaitės pusėje nežiūrėkite į viską per daug rimtai, būkite pasirengę eiti į kompromisus. Penktadienį įsitikinkite, kad jus suprato teisingai. Savaitgalį tikėtina maloni kelionė ar netikėtas svečių apsilankymas.

saulys zodiako zenklai

Šaulys

Šią savaitę būsite atviri naujovėms. Jus džiugins naujos patirtys bei galimybė megzti naujas pažintis, todėl jums bus sunku nustygti vietoje. Antradienį mažiau bendraukite su žmonėmis, antraip daug laiko praleisite tuščiam plepėjimui. Trečiadienį pasižymėsite įžvalgumu, tad problemų sprendimas gali tapti gerokai paprastesnis.

Antroje savaitės pusėje gali pavykti pajudinti iš mirties taško jau seniai užstrigusį reikalą. Ketvirtadienis ir penktadienis – beveik idealios dienos rimtų planų įgyvendinimui. Ypač įdomios idėjos jus gali aplankyti ketvirtadienį. Savaitgalį atsipalaiduokite ir neapkraukite galvos mintimis apie darbą.

oziaragis zodiako zenklai

Ožiaragis

Šią savaitę intuicija padės planuoti artimiausios ateities įvykius, kurie bus tikrai naudingi. Antradienis žada būti viena sėkmingiausių šios savaitės dienų, kai jums seksis viskas ko imsitės. Trečiadienį kažkam bus sunku susitaikyti su jūsų pranašumo faktu.

Antroje savaitės pusėje nepasiduokite provokacijoms, geriau prikąsti lūpą ir atleisti skriaudikui, nei įsivelkite į beprasmę ir negailestingą kovą. Penktadienį jūsų laukia pasimatymas itin romantiškoje aplinkoje. Savaitgalį palepinkite save naujais potyriais.

vandenis zodiako zenklai

Vandenis

Tikėtinaa, kad šią savaitę būsite užversti naujais pasiūlymais ir darbais. Turėsite labai pasistengti, kad sumažintumėte darbų kiekį. Spręsdami savo problemas nepamirškite apie artimųjų interesus. Per didelis emocionalumas antradienį neleis teisingai įvertinti situacijos ir priimti teisingo sprendimo, todėl valdykite save.

Antroje savaitės pusėje turite susikaupti ir pasistūmėti į prieki svarbiu reikalu, nors mintys suksis apie malonesnius dalykus. Savaitgalį pasistenkite išlaikyti gerus santykius su šeimos nariais: šiuo laikotarpiu įsiplieskę ginčai gali ilgam pasėti nesantaikos sėklą.

zuvys zodiako zenklai

Žuvys

Šios savaitės darbai bus itin monotoniški, bet gana vaisingi. Jei pasiduosite impulsams, neatsargiai išsakytos pastabos gali įskaudinti aplinkinius, o vėliau teks sukti galvą, kaip atitaisyti padarytas klaidas. Antradienį gali erzinti kitų žmonių išsakoma nuomonė ir priimami sprendimai. Trečiadienį impulsyvus sprendimas gali pridaryti daugiau žalos nei duoti naudos.

Antroji savaitės pusė palanki ieškotis naujo darbo ar naujos veiklos. Jūsų asmeninis žavesys bei humoro jausmas gali turėti teigiamos įtakos jūsų sėkmei daugelyje sričių. Savaitgalį norėsite susikurti jaukesnius namus.

Rekomenduojami video

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.