Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (10.30-11.05)

Savaitės horoskopas 

avinas zodiako zenklai

Avinas

Šią savaitę daug kas priklausys nuo jūsų gebėjimo sutarti su aplinkiniais. Orientacija į rezultatą ir kruopštumas darbe leis pasiekti puikių rezultatų. Geriau viską darykite lėtai, bet efektyviai. Antradienį sėkmė lydės dalykiniuose susitikimuose ir derybose. Trečiadienį gali būti sunkiau apginti savo nuomonę.

Antroje savaitės pusėje pasistenkite nutraukti bet kokius ginčus, jei manote, kad negalėsite greitai įtikinti pašnekovo savo teisumu. Savaitgalį išvarykite melancholiją ir niūrias mintis ir eikite pramogauti.

jautis zodiako zenklai

Jautis

Šią savaitę būsite gyvybingi ir kupini optimizmo, o tai leis lengvai įveikti visas kliūtis ir pasiekti savo tikslus. Patartina susilaikyti nuo bet kokių pažadų, nes jų įvykdymui reikės skirti laiko, kurio nebūsite pasiruošę skirti svetimiems reikalams. Antradienį per didelis atkaklumas nebus jūsų sąjungininkas. Trečiadienį galimas įsitraukimas į konfliktą darbo aplinkoje.

Antroji savaitės pusė bus kupina kontaktų ir susitikimų. Neblogas metas keisti karjeros kryptį. Savo savaitgalį pasistenkite užpildyti intelektualine veikla: skaitykite knygą, aplankykite teatrą.

dvyniai zodiako zenklai

Dvyniai

Ši savaitė palanki verslui, mokslinei ir edukacinei veiklai. Didėja tikimybė sudaryti sandorius ar atlikti darbus, kurie peržengs jūsų įprastų pareigų ribas. Antradienį nieko neatidėliokite, palankus laikas veikti. Trečiadienį jūsų asmeninis žavesys bei humoro jausmas gali turėti teigiamos įtakos jūsų sėkmei daugelyje sričių.

Antroje savaitės pusėje neturėtumėte prisiimti jokių įsipareigojimų, nebent tai yra būtina. Savaitgalį skirkite tik savo asmeniniam gyvenimui, geras laikas papildyti savo garderobą ir pasirūpinti išvaizda.

vezys zodiako zenklai

Vėžys

Šią savaitę išmintis ir atsargumas bus pagrindiniai jūsų sąjungininkai. Jei nenorite įsivelti į skandalą, laikykitės atokiau nuo emociškai nestabilių kolegų ar draugų. Antradienį nebijokite pasitarti su kolegomis ar verslo partneriais, kelios galvos geriau nei viena. Trečiadienį kūrybinėje veikloje jūsų laukia ypatinga sėkmė.

Antroje savaitės pusėje sėkmė lydės kelionėse ir komandiruotėse. Taip pat sėkminga kelionių pradžia. Savaitgalį venkite bendravimo su jums nemaloniais žmonėmis.

liutas zodiako zenklai

Liūtas

Apie ramybę šią savaitę galite tik pasvajoti. Būkite kantrūs, kaupkite jėgas, apsiginkluokite žiniomis ir išmintimi. Bus labai svarbu išlaukti tinkamo momento, kad laimėti prieš susiklosčiusias aplimkybes. Antradienį turite pademonstruoti daugiau diplomatijos ir lankstumo priimdami svarbius sprendimus, galios demonstravimas dabar netiks. Trečiadienį nesiimkite kelių darbų iš karto, bandant aprėpti viską nukentės kokybė.

Antroje savaitės pusėje nugalėkite tingulį, nevėluokite susitikdami su svarbiais asmenimis ar atlikdami pavestas užduotis, tai labai svarbu. Savaitgalį gali pradžiuginti naujienos iš toli.

mergele zodiako zenklai

Mergelė

Apmąstydami kiekvieną savo veiksmą galite pagerinti šios savaitės rezultatus, o netradicinis požiūris padės išspręsti kai kurias problemas. Antradienį nežaiskite su savo likimu ir per daug nerizikuokite. Trečiadienį nedemonstruokite savo jėgos, įtakos bei neverskite kitų asmenų jaustis nejaukiai jūsų kompanijoje.

Antroje savaitės pusėje palanku planuoti atostogas, keliones ar romantiškas išvykas. Skirkite laiko seniai pamirštiems pomėgiams bei buvimui su savo šeimos nariais. Savaitgalis žada būti romantiškas - atrasite laiko pabūti su mylimu žmogumi.

svarstykles zodiako zenklai

Svarstyklės

Šią savaitę turėsite progą patobulinti savo žinias ar net pakeisti darbo vietą, todėl žvaigždės rekomenduoja būti atidiems. Antradienį galite sulaukti atsako į praeities poelgius. Trečiadienį nepalikite savieigai nei vieno svarbaus reikalo, viską stebėkite ir kontroliuokite.

Antroje savaitės pusėje atsisakykite rizikingų ar nuotykių kupinų pasiūlymų. Atrodys, kad viską galite, bet iš tiesų nuveiksite nedaug. Neskubinkite įvykių: vargu ar šiuo laikotarpiu pavyks greitai užbaigti svarbų reikalą. Savaitgalį nepraleiskite progos nudžiuginti mylimą žmogų dovanėle.

skorpionas zodiako zenklai

Skorpionas

Šią savaitę žvaigždės pataria į viską žvelgti kiek paprasčiau, ir nesijaudinti, jei ko nors negalite pakeisti. Laikas palankus meilės ieškantiems Skorpionams – didelė tikimybė, kad būtent dabar sutiksite sau skirtą asmenį. Antradienį jums gali būti priminta apie neištesėtus pažadus. Trečiadienį nepraleiskite pro ausis artimiausių žmonių patarimų, nes jie ateityje gali labai praversti.

Antroje savaitės pusėje jus užklups kūrybinio pakilimo banga, būsite kupini naujų idėjų ir planų. Savaitgalį galite tikėtis susitikimų su draugais, ryškių įspūdžių ir malonių pasimatymų.

saulys zodiako zenklai

Šaulys

Šią savaitę spinduliuosite optimizmu ir tuo trauksite aplinkinius. Bendravimas su įdomiais žmonėmis leis rasti papildomų pajamų šaltinį. Profesinėje veikloje būkite aktyvūs ir parodykite daugiau iniciatyvos. Antradienį nevertėtų tikėti viskuo ką žmonės jums sako, geriau pasikliauti savo nuojauta. Trečiadienį skirkite laiko sau, pabūkite vieni, susidėliokite jausmus ir mintis.

Antroje savaitės pusėje skirkite daugiau laiko namams ir poilsiui. Pasidomėkite artimųjų sveikata, suorganizuokite šeimos vakarienę ar pasikvieskite draugų. Savaitgalį atsiribokite nuo viskuo nepatenkintų personų ir nusiteikite pozityviai.

oziaragis zodiako zenklai

Ožiaragis

Šią savaitę Ožiaragių laukia karjeros augimas ar reikšmingas pajamų padidėjimas. Ypač užsispyrę ir darbštūs asmenys turės galimybę pakloti tvirtus pamatus savo ateities gerovei. Tačiau negyvenkite vien darbu, jūsų širdis prašosi meilės ir romantikos. Neslėpkite savo jausmų, nebijokite atvirų prisipažinimų. Antradienį stenkitės nešvaistyti jėgų akivaizdžiai neįmanomoms užduotims. Trečiadienį patartina daugiau laiko skirti darbui vienumoje.

Jeigu esate vieniši, antroje savaitės pusėje susitarkite dėl pasimatymo. O ir porą turintiems Ožiaragiams vertėtų atgaivinti priblėsusius jausmus. Savaitgalį neatsisakykite dalyvauti viešuose renginiuose, tai praskaidrins jums nuotaiką.

vandenis zodiako zenklai

Vandenis

Šią savaitę geriau už stilingus drabužius ar madingą šukuoseną jus puoš tokios savybės kaip diplomatija ir kantrybė. Darbe galite padaryti kokybinį šuolį, be to, sėkmingai susitvarkysite su problemomis namuose. Antradienį tikriausiai teks daug dirbti su dokumentais ir bendrauti su žmonėmis. Trečiadienį klausykite savo intuicijos, tai leis rasti reikiamą sprendimą keblioje situacijoje.

Antroje savaitės pusėje galite pasirašyti labai pelningą sutartį. Nebijokite papasakoti viršininkui savo idėjas. Savaitgalį turėsite progą ištaisyti santykiuose su artimaisiais padarytas klaidas.

zuvys zodiako zenklai

Žuvys

Seni norai šią savaitę gali išsipildyti. Įvykiai darbe bus gana nenuspėjami, bet jums naudingi. Antradienį gali tekti dalyvauti sprendžiant svetimas problemas. Trečiadienio darbai bus sėkmingi, o tai leis patikėti savo sugebėjimais. Kruopštus darbas pradeda duoti vaisių.

Antroji savaitės pusė kontrastinga. Vieną akimirką norėsite šaukti iš laimės, o kitą – jau verkti iš nevilties. Savaitgalį daugiau laiko skirkite savo šeimai – kartu praleistas laikas bus smagus ir turiningas, o atmintyje išliks ilgam.

Rekomenduojami video

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.