Antros lapkričio savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (11.06-11.12)

Savaitės horoskopas

avinas zodiako zenklai

Avinas

Šią savaitę nesunkiai įveiksite visas iškylančias kliūtis, kas leis suprasti, kad einate teisinga kryptimi. Jūsų laukia susitikimai su žmonėmis iš praeities ir naujos pažintys. Antradienį stenkitės būti sąžiningi su savimi ir su aplinkiniais, geriau nepagražinkite vykstančių įvykių. Trečiadienį tikėtinas kūrybinės nuotaikos antplūdis.

Antroje savaitės pusėje jums gresia romantiška pažintis su labai įdomia perspektyva. Savaitgalį pasirūpinkite namų tvarka, išmeskite ar atiduokite nereikalingus daiktus tieks kam jų tikrai reikia. Šeštadienio vakaras tinkamas pasimatymams.

jautis zodiako zenklai

Jautis

Dabar ne laikas fantazijoms, geriau tvirtai stovėti ant kojų, pademonstruoti savo darbštumą. Spręskite problemas, kai jos iškyla, neeikvodami jėgų kritikai ir savęs gailėjimui. Antradienį nugalėkite tingulį, nevėluokite susitikdami su svarbiais asmenimis ar atlikdami pavestas užduotis, tai labai svarbu. Trečiadienį stenkitės susikaupti ir nešvaistykite laiko bei jėgų smulkmenoms.

Antroje savaitės pusėje rizikuojate susidurti su spaudimu dėl aplinkybių, kurios gali reikšmingai pakeisti jūsų ateities planus. Nepergyvenkite, galiausiai viskas susiklostys dar geriau, nei tikėjotės. Savaitgalį puikiai pailsėsite ir įgausite energijos ateinančiai savaitei keisdami aplinką ar įprastą kompaniją.

dvyniai zodiako zenklai

Dvyniai

Šią savaitę stenkitės likti nuošalyje nuo viliojančių nuotykių tiek meilėje, tiek darbe. Turite pademonstruoti daugiau diplomatijos ir lankstumo priimdami svarbius sprendimus, galios demonstravimas dabar netiks. Antradienį įsiklausykite į kolegų bei draugų patarimus, nes kai kurių dalykų patys galite nepastebėti. Trečiadienį bet kokia nauja informacija vienaip ar kitaip jums pravers.

Antroje savaitės pusėje galite sugalvoti kažką įdomaus, neįprasto ir taip išsiskirti iš pilkos minios. Tai sėkmingas laikas, kai labai tikėtini dideli pasiekimai. Savaitgalis palankus smagiems susitikimams su draugais ar giminaičiais.

vezys zodiako zenklai

Vėžys

Šią savaitę darbe gali kilti konfliktinių situacijų, nesileiskite stumdomi. Santykiai su kolegomis pagerės iki ketvirtadienio, o tai sukurs teigiamą atmosferą. Meilės reikalai neprisideda prie susikaupimo, tad geriau tai atidėkite savaitgaliui. Trečiadienį būkite atidesni, dažniau tikrinkite informaciją ir nesiimkite kelių darbų iš karto.

Antroje savaitės pusėje atkreipkite dėmesį į smulkmenas, jos jums atskleis daug įdomių dalykų. Savaitgalį suorganizuokite ką nors neįprasto ir originalaus savo artimiesiems. Atrodo pastaruoju metu jiems skyrėte per mažai dėmesio.

liutas zodiako zenklai

Liūtas

Šią savaitę jus gali varžyti kažkokie partnerystės įsipareigojimai, tačiau savaitės viduryje rasite sprendimus visais klausimais. Dabar neturėtų kankinti abejonės, tikėkite savimi, savo sugebėjimais. Antradienį neatmeskite draugų pagalbos, bet aklai nepasitikėkite jais, nesate apsaugoti nuo jų nerūpestingumo. Trečiadienį gali būti sudėtinga ir įtempta diena, valdykite savo emocijas.

Antroje savaitės pusėje sėkmė pareikalaus kruopštaus planavimo ir informacijos analizės. Savaitgalį aktyviau dalyvaukite šeimos reikaluose, tvarkykite asmeninį gyvenimą, stiprinkite santuokinius ryšius.

mergele zodiako zenklai

Mergelė

Šią savaitę tikėtini įdomūs susitikimai, pasimatymai ar viliojantys darbo pasiūlymai. Norėdami pasiekti gerų rezultatų profesinėje srityje, turėsite parodyti atkaklumą. Įtarumas ir perdėtas nepasitikėjimas aplinkiniais gali pakišti jums koją. Antradienį į užduotis žiūrėsite labai rimtai, nes jos gali būti reikšmingos jūsų karjerai. Trečiadienį atkreipkite dėmesį į detales, taip išvengsite klaidų.

Antroje savaitės pusėje gali tekti bendrauti su ne itin maloniais, bet naudingais žmonėmis. Savaitgalį išlaisvinkite savo gerumą ir švelnumą, atkreipkite dėmesį į tuos, kuriuos mylite, mainais priimdami tą patį jausmą.

svarstykles zodiako zenklai

Svarstyklės

Šią savaitę nusiteikite nenumatytoms išlaidoms, tačiau savaitės viduryje taip pat galite sulaukti ir neplanuoto piniginės papilnėjimo. Antradienio sėkmė priklausys nuo praktiškų įžvalgų bei protingų ambicijų. Trečiadienį emocijas ir jausmus bus sunku suvaldyti, o jei esate nekantrus, tuomet geriau kuriam laikui atidėti svarbių sprendimų priėmimą, kad išvengtumėte klaidų.

Antroje savaitės pusėje būkite atidūs asmeniniuose santykiuose, neleiskite smulkiems kivirčams sugadinti santykius su artimu žmogumi. Savaitgalį neatsisakykite galimybės susitikti su seniai matytis bičiuliais, aplankykite giminaičius ar susiplanuokite trumpas atostogas – visa tai jums suteiks gerų emocijų.

skorpionas zodiako zenklai

Skorpionas

Šią savaitę pajusit naujų jėgų antplūdį, drąsą bei stiprybę. Ateitis siūlo neištirtas galimybes. Būkite itin dėmesingi gautai informacijai ir pasiruošę bet kada pradėti veikti. Viskas, ko jums reikia antradienį, yra aiškus veiksmų planas. Trečiadienį nežiūrėkite į viską per daug rimtai, būkite pasirengę eiti į kompromisus.

Antroje savaitės pusėje jūsų pareigos ar atsakomybės gali keistis. Stenkitės kontroliuoti savo emocijas ir venkite konfliktinių situacijų. Savaitgalį prioritetą teikite vaikams, kūrybai bei sportui.

saulys zodiako zenklai

Šaulys

Šią savaitę suprasite, kad pokyčiai yra jūsų varomoji jėga tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Stenkitės augti ir tobulėti, nepalikdami vietos abejingumui ir tinginystei. Antradienį pasistenkite nuvyti pašalines mintis, ir visą savo dėmesį skirkite pagrindinei veiklai. Trečiadienį būkite atlaidesni nedideliems aplinkinių trūkumams. Nuolatinis jūsų niurzgėjimas gali privesti prie rimto konflikto.

Antroje savaitės pusėje darbų netrūks, tačiau žvaigždės pataria šiek tiek laiko skirti ir nedideliems malonumams. Savaitgalį visiškai atsijunkite nuo darbų, suplanuokite nors trumpą išvyką.

oziaragis zodiako zenklai

Ožiaragis

Atrodo, kad kai kurios jūsų pažiūros šiek tiek pasenusios. Išmokite pažiūrėti į situaciją iš viršaus ir nebijokite keistis. Antradienį galite sulaukti atsako į praeities poelgius. Trečiadienį tikėtini nesusipratimai ar net konfliktai, nes jūsų interesai gali šiek tiek skirtis nuo kitų žmonių interesų.

Antroje savaitės pusėje gyvensite lengvame chaose, bus sunku susidėlioti prioritetus. Norėdami sėkmingai užbaigti reikalus, turėsite elgtis itin apdairiai ir diplomatiškai. Savaitgalį galite sulaukti malonaus dėmesio iš žmogaus, kuriam jaučiate simpatiją

vandenis zodiako zenklai

Vandenis

Šią savaitę galite drąsiai pradėti kardinaliai keisti savo gyvenimą. Atsikratykite to, kas trukdo ir erzina. Antradienį būkite atidesni skirstydami savo laiką ir energiją, jų prireiks ne tik darbe, bet ir namuose. Trečiadienį sėkmingos kelionės ir komandiruotės. Ši diena tinkama griauti seną ir kurti nauja.

Antroje savaitės pusėje būkite atsargūs – rizikuojate pasiduoti neapgalvotiems potraukiams. Savaitgalį nesistenkite iškelti save aukščiau kitų, tai gali apsunkinti santykius su aplinkiniais.

zuvys zodiako zenklai

Žuvys

Minimalios pastangos šią savaitę duos maksimalų rezultatą. Nelinkėkite niekam blogo, net jei jie to nusipelnė. Išmokite klausytis ir išgirsti kitus, sužinosite daug įdomių dalykų, ir tapsite išmintingesni. Nors antradienį gauta žinia nebus pati maloniausia, tačiau ji privers į tam tikrus dalykus pažvelgti kitomis akimis. Trečiadienį būsite nusiteikę eksperimentuoti ir išbandyti naujoves.

Antroje savaitės pusėje neleiskite, kad jus aplankytų melancholija ir neviltis. Bet jeigu taip ir nutiko, blogos nuotaikos greitai išsisklaidys. Jūsų laukia gana judrus ir net šiek tiek chaotiškas savaitgalis.

Rekomenduojami video

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.