Savaitės horoskopas visiems Zodiako ženklams (11.13-11.19)

Savaitės horoskopas 

avinas zodiako zenklai

Avinas

Šią savaitę ramybės neduos daug susikaupusių reikalų, bus sunku apsispręsti, kurio imtis pirmiau. Meilės reikalai neprisideda prie susikaupimo darbe, tad geriau tai atidėkite savaitgaliui. Antradienį atkeliaus ilgai laukta informacija, kuri tikriausiai labai nudžiugins ir suteiks naujų jėgų bei užsidegimo veikti. Trečiadienį netradicinis požiūris gali padėti išspręsti kai kurias problemas.

Antroje savaitės pusėje sutelkite visas jėgas ir energiją į naujų verslo ryšių užmezgimą. Savaitgalį jūsų laukia ramybė ir gerovė namuose ir šeimoje. Laikas palankus meilei ir romantiškiems pasimatymams.

jautis zodiako zenklai

Jautis

Šią savaitę atkreipkite dėmesį į savo profesines pareigas. Pirmoje savaitės pusėje neverta perkelti atsakomybės ant kolegų pečių ir anksčiau išeiti iš darbo. Laikykitės tradicinių darbo proceso organizavimo būdų. Netradicinių sprendimų paieška neatneš laukiamos sėkmės. Antradienį bendraujant su aplinkiniais geriau vengti moralizuojančio tono. Trečiadienį teks spręsti problemas, kurios išsiurbs jūsų energiją.

Antroje savaitės pusėje jūsų gyvenimo horizonte gali pasirodyti naujas žmogus, kuris jums atvers įdomias perspektyvas. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite poilsiui, stenkitės pabūti dviese su mylimu žmogumi.

dvyniai zodiako zenklai

Dvyniai

Šią savaitę venkite vienatvės, daugiau būkite viešumoje, megzkite naujas pažintis ir plėtokite senus ryšius. Antradienį tikėtini įdomūs susitikimai, pasimatymai ar viliojantys darbo pasiūlymai. Trečiadienis ar ketvirtadienis tinkami ryžtingiems veiksmams profesiniuose reikaluose. Mažiau jaudinkitės, sėkmė dabar jūsų pusėje.

Antroje savaitės pusėje gali varžyti kažkokie partnerystės įsipareigojimai. Dabar neturėtų kankinti abejonės, tikėkite savimi, savo sugebėjimais. Savaitgalį išlaisvinkite savo gerumą ir švelnumą, atkreipkite dėmesį į tuos, kuriuos mylite, mainais priimdami tą patį jausmą.

vezys zodiako zenklai

Vėžys

Šią savaitę gali kilti problemų, kurias išspręsti pavyks tik asmeninių ryšių pagalba. Realybė gali pakeisti jūsų nerealius planus. Antradienį jūsų laukia gera žinia. Trečiadienį emocijos veršis per kraštus, o tai gali trukdyti objektyviai suprasti situaciją.

Antroje savaitės pusėje pasikliaukite tik savimi, nes kiti gali suklysti ar nesugebėti padėti dėl nuo jų nepriklausančių aplinkybių. Penktadienį galimi nusivylimai asmeniniame gyvenime. Savaitgalio užduotis – pradėti rūpintis savimi su ta pačia jėga ir energija, su kuria rūpinatės namais, šeima ir darbu.

liutas zodiako zenklai

Liūtas

Šią savaitę dirbti teks labai aktyviai, tačiau turėsite galimybę įgyvendinti savo kūrybinius sumanymus. Mažiau kalbėkite, daugiau dirbkite. Galimos sėkmingos derybos, kurios pakels jus į aukštesnį finansinį lygį. Antradienį reikia išlaikyti blaivų protą ir tramdyti emocinius protrūkius. Trečiadienį žvaigždės jums žada mažas pergales.

Antroje savaitės pusėje jūsų kūrybiniai planai bus įgyvendinti, jūsų kilnūs poelgiai bus įvertinti, o jūsų švelnūs jausmai ras atsaką. Pajusite, kad įžengėte į sėkmingą laikotarpį. Savaitgalį laiką leisite malonioje kompanijoje.

mergele zodiako zenklai

Mergelė

Šią savaitę būkite objektyvūs vertindami savo galimybes. Planuokite tik tai, ką galite atlikti šiuo metu. Savaitės pradžioje palankus metas užmegzti svarbius ryšius. Antradienį bandymas ką nors išmokyti gyventi gali peraugti į konfliktą. Trečiadienio sėkmė tiesiogiai priklausys nuo gebėjimo organizuoti komandinį darbą ar priimti pagalbą iš aplinkinių.

Antroje savaitės pusėje atsikratykite abejonių ir baimių, jos stabdo progresą. Savaitgalį net ir opiausios problemos išsispręs, bus rasta išeitis iš komplikuotų situacijų.

svarstykles zodiako zenklai

Svarstyklės

Šią savaitę būtų gerai elgtis santūriau, atidžiau išklausyti kitų nuomonę, nepraleisti pro ausis svarbios informacijos. Antradienį stenkitės nepervertinti savo jėgų ir neprisiimti per daug darbo. Trečiadienį galimos nenumatytos išlaidos.

Antroje savaitės pusėje stenkitės kuo mažiau pasakoti apie save, ypač atsitiktinai sutiktiems žmonėms. Savaitgalį aktyviau dalyvaukite šeimos reikaluose, tvarkykite asmeninį gyvenimą, stiprinkite santuokinius ryšius.

skorpionas zodiako zenklai

Skorpionas

Šią savaitę būkite dėmesingi viršininkų pastaboms, dabar turite visas galimybes kilti karjeros laiptais. Antradienį neskubinkite įvykių ir nedemonstruokite pasipiktinimo bei katrybės stokos. Trečiadienį į užduotis žiūrėsite labai rimtai, nes jos gali būti reikšmingos jūsų karjerai.

Antroje savaitės pusėje būkite taupesni, venkite spontaniškų pirkinių ir stenkitės nesinaudoti kreditine kortele. Savaitgalį pravartu visiškai atitrūkti nuo kasdienės rutinos. Kur nors išvykite ir visiškai pamirškite darbus.

saulys zodiako zenklai

Šaulys

Šią savaitę turėtų išsispręsti jūsų finansinės problemos ir su tuo susiję apribojimai. Greičiausisi gausite didesnį pelną arba rasite papildomą pajamų šaltinį. Šiomis dienomis gali užsimegzti perspektyvūs verslo kontaktai. Nedvejodami ieškokite naujų galimybių. Antradienį būtų gerai paslėpti emocijas ir išlikti ramiems, bent jau išoriškai. Trečiadienį leisti įvykiams vystytis nesikišant į tai, kas vyksta.

Antroje savaitės pusėje jus džiugins naujos pažintys, susitikimai ir artimas žmogus. Svarbi šio savaitgalio užduotis – apsispręsti, ką norite keisti savo gyvenime. Sekmadienį norėsite ramybės.

oziaragis zodiako zenklai

Ožiaragis

Šią savaitę turėtumėte labiau sutelkti dėmesį į glaudesnių ryšių su kolegomis užmezgimą. Antradienį nežiūrėkite į viską per daug rimtai, būkite pasirengę eiti į kompromisus. Trečiadienį jūsų iniciatyva žada įgauti gana apčiuopiamą formą.

Antroje savaitės pusėje pasitikėjimas savimi išaugs. Jūsų laukia susitikimai su žmonėmis iš praeities ir naujos pažintys. Savaitgalį laikas smagiems susitikimams ar jaukiems pasisėdėjimams.

vandenis zodiako zenklai

Vandenis

Šią savaitę turėsite rinktis iš kelių palankių galimybių, todėl pasinersite į ilgus apmąstymus. Nors dažniausiai pasikliaujate savo protu, tačiau šį kartą žvaigždės pataria klausyti širdies. Antradienį būsite žavūs ir įtaigūs, todėl dabar yra palankus metas užmegsti naudingus ryšius. Trečiadienį galite pajusti jėgų antplūdį, pasistenkite tai tinkamai išnaudoti.

Antroje savaitės pusėje būsite ryžtingi ir nusiteikę imtis naujos veiklos. Šiuo metu bus palanku pasirašyti svarbias sutartis ar imtis naujų projektų įgyvendinimo. 

Savaitgalį gali tekti pripažinti, kad kadaise suklydote. Nuoširdus atsiprašymas kartais daro stebuklus, todėl pasistenkite įveikti išdidumą.

zuvys zodiako zenklai

Žuvys

Šią savaitę jūsų fantazijos gali nuvesti jus gana toli. Ar esate pasirengę jas įgyvendinti? O gal esate per daug tingūs ką nors daryti ir tiesiog mėgstate svajoti? Panašu, kad būsite nusiteikę leisti reikalams tekėti sava vaga, o to daryti neturėtumėte. Antradienį geriau vengti parduotuvių. Trečiadienį nepasiduokite provokacijoms, venkite konfliktinių situacijų, tai gali pakenkti.

Antroje savaitės pusėje aplinkinius sužavėsite savo išmintimi, gerumu ir nuoširdžiu noru padėti. Savaitgalį pasilepinkite gurmaniškais valgiais. Jei skirsite dalį savo laiko šeimai, už tai pajusite dėkingumą ir šilumą.

Daugiau hproskopų: horoskopai.patarimupasaulis.lt

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.