Paskutinės lapkričio savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (11.27-12.03)

Savaitės horoskopas

avinas zodiako zenklai

Avinas

Šią savaitę jums atsivers naujos galimybės ir naujos pagundos. Neužsikraukite ant pečių daugiau, nei galite pakelti. Tikėtina, kad dabar atrasite naują, jums patinkančią, veiklą, kuriai norėsite skirti didžiąją dalį savo laisvalaikio. Antradienį gali tekti susirungti su rimtais konkurentais, tačiau dėl to nereikėtų nerimauti: ši „kova“ taps įdomia patirtimi, kuri ateityje bus naudinga. Trečiadienį verčiau nepriimkite skubotų sprendimų, viską apgalvokite ir su kuo nors pasitarkite.

Antroje savaitės pusėje priešingos lyties atstovus trauksite tarsi magnetas, todėl turėsite progų užmegzti naujas pažintis. Savaitgalį skirkite šiek tiek laiko savo jausmų analizei, pagalvokite, ką galėtumėte daryti kitaip. Sekmadienį būsite nusiteikę gana nostalgiškai, todėl gali būti sunku susikaupti.

jautis zodiako zenklai

Jautis

Atrodo, kad ši savaitė bus labai užimta. Neatsisakykite siūlomos pagalbos, vieniems bus sunku atlikti kai kurias svarbias užduotis. Svarbiausius reikalus, susitikimus, problemų sprendimus patartina planuoti pirmai savaitės pusei. Antradienis ir trečiadienis – palankios dienos verslo problemoms spręsti, visos derybos ir oficialių dokumentų pasirašymas vyks be jokių kliūčių.

Antroje savaitės pusėje bus sunku atsispirti pagundai šiek tiek patinginiauti, tačiau žvaigždės pataria susiimti. Šis laikotarpis bus itin vaisingas: visos jūsų pastangos atsipirks. Savaitgalį santykiai su artimaisiais bus darnūs, o vaikai džiugins savo pasiekimais.

dvyniai zodiako zenklai

Dvyniai

Šią savaitę gali atsiverti naujos galimybės. Nors šiuo metu tikrai nespindėsite dideliu entuziazmu ir netrykšite energija, tačiau žvaigždės pataria suimti save į rankas. Antra tokia proga gali nepasitaikyti, todėl pasistenkite nepraleisti nieko svarbaus. Antradienį atrodys, kad niekas jūsų nesupranta, tačiau gali būti, kad aplinkiniams keliate neaiškius reikalavimus, ar neišsakote savo lūkesčių. Trečiadienį jūsų pasiekimus įvertins jūsų artimieji.

Antroje savaitės pusėje veiklos netrūks, tačiau žvaigždės pataria rasti laiko dažniau pabūti tarp žmonių. Galbūt jau seniai lankėtės kino teatre ar koncerte? Tokios pramogos dabar džiugins kaip niekada anksčiau. Savaitgalį nestokosite pasiūlymų smagiai praleisti laiką, todėl atsiribokite nuo darbų ir leiskite sau atsipalaiduoti.

vezys zodiako zenklai

Vėžys

Šią savaitę jūsų galvoje gali gimti pačių įvairiausių idėjų, tačiau ne visas jų bus lengva įgyvendinti. Jei nuspręsite imtis naujo projekto, turėtumėte įvertinti sėkmės tikimybę, nes priešingu atveju tik veltui iššvaistysite laiką ir energiją. Antradienį įvykiai klostysis jums palankia linkme, netikėtai galite atrasti naujų karjeros perspektyvų. Trečiadienį vyraus ganėtinai niūrios nuotaikos, ir jums bus sunku paaiškinti to priežastį.

Antroje savaitės pusėje žvaigždės žada malonias pažintis, todėl šis laikotarpis gali tapti tikru išbandymu įsipareigojusiems asmenims. Šiuo metu bus palanku ieškoti papildomų pajamų šaltinių. Savaitgalis bus kupinas linksmybių ir romantikos.

liutas zodiako zenklai

Liūtas

Šią savaitę žvaigždės bus palankios tik tiems Liūto ženklo atstovams, kurie neišsigąs naujų iššūkių ir stengsis judėti į priekį. Jei rinksitės kiurksojimą ant sofos, greitu metu teigiamų pokyčių tikėtis neverta. Antradienį nereikėtų tikėti viskuo, kas jums sakoma, visą informaciją tikrinkite patys. Taip išvengsite sunkiai pataisomų klaidų. Trečiadienį neleiskite artimiesiems kištis į jūsų reikalus, viską galite padaryti patys.

Antroje savaitės pusėje susikoncentruokite rimtam darbui, o savaitgalį pasisemkite kuo daugiau teigiamų emocijų, pavyzdžiui pasivaikščiokite miške, smagiai praleiskite laiką baseine ar sporto salėje.

mergele zodiako zenklai

Mergelė

Šią savaitę gali kilti pagundų suvesti sąskaitas su seniai nematytais žmonėmis, tačiau žvaigždės pataria vengti negatyvių emocijų ir susitelkti vien tik į tai, ką savo gyvenime matote gražaus. Kad ir kaip norėtųsi ieškoti teisybės, dabar tam bus nepalankus metas. Pasistenkite atrasti vidinę ramybę ir kuo mažiau žvalgykitės į praeitį. Antradienį nedvejodami imkitės naujų projektų, megzkite naujus kontaktus ar planuokite ateitį. Trečiadienį nebijokite prašyti draugų ar kolegų patarimo – atminkite, kad dvi galvos visada geriau nei viena.

Antroje savaitės pusėje dėl susiklosčiusių aplinkybių kaltinsite aplinkinius, tačiau turite suprasti, kad tai nieko nepakeis. Gerai pagalvokite apie tai, ką galėtumėte pakeisti patys, ir nedelsdami imkitės veiksmų. Savaitgalį skirkite poilsiui ir atsipalaidavimui, turite prikaupti energijos ateinančiai savaitei.

svarstykles zodiako zenklai

Svarstyklės

Ši savaitė turėtų atnešti gerą nuotaiką ir išaugusį kūrybinį potencialą. Seksis karjeros reikalai, tačiau jums gresia didelis darbų krūvis. Antradienį stenkitės realiai apskaičiuoti savo jėgas ir neprisiimkite papildomų darbų bei apsunkinančių įsipareigojimų. Trečiadienį galimos sėkmingos derybos ar naudingų ryšių plėtra. Reikėtų pasikliauti tik savimi, svetimas nuomones išklausykite tačiau nesivadovaukite jomis.

Antroje savaitės pusėje gebėjimas analizuoti ir atsirinkti tai kas svarbiausia bus tiesiog būtinas sėkmei. Atidžiai stebėkite savo kolegų ar pavaldinių veiksmus, jie gali padaryti klaidų, kurias teks tvarkyti jums. Savaitgalį jūsų ramumas ir taikumas išlygins aštrius kampus.

skorpionas zodiako zenklai

Skorpionas

Šią savaitę būsite atviri naujovėms. Jus džiugins įvairios naujos patirtys bei galimybė megzti naujas pažintis, todėl bus sunku nustygti vietoje. Antradienį nedemonstruokite savo pranašumo prieš kolegas ar verslo partnerius, tai gali įžiebti konfliktą, o tai jums visai nenaudinga. Trečiadienį jausitės labai rimti, net šiek tiek susikaustę ir įsitempę, todėl gali būti sunku išreikšti šiltus jausmus.

Antroje savaitės pusėje protas bus aštrus, leis pamatyti esamą situaciją iš visų pusių ir rasti originalų problemos sprendimo būdą. Savaitgalį gali kilti didelis noras išlaidauti, o įsigyti niekučiai jau po kelių dienų nebebus reikalingi.

saulys zodiako zenklai

Šaulys

Šią savaitę į pagalbą turėsite pasitelkti savo intuiciją ir išmintį. Prireiks lankstumo nuolat besikeičiančiose situacijose, išmokti valdyti emocijas. Antradienį galite gauti papildomo uždarbio pasiūlymų, tačiau pagalvokite, ar juos priėmę nesusidursite su laiko trūkumu. Trečiadienį neplanuotas nukrypimas nuo plano gali padovanoti šį tą tikrai vertingo.

Antroje savaitės pusėje teks padirbėti iš peties, tačiau galite tikėtis solidaus pelno. Nedvejodami įgyvendinkite savo svajones. Tuo pačiu stenkitės išlikti realistais ir nepervertinti savo jėgų ir galimybių. Savaitgalį raskite laiko mažiems malonumams, kuriuos per darbus buvote visiškai pamiršę.

oziaragis zodiako zenklai

Ožiaragis

Šią savaitę gali atrodyti, kad jūsų kantrybė išseko. Erzins net ir pačios menkiausios smulkmenos, todėl atrasti vidinę ramybę nebus lengva. Bendraudami su kitais žmonėmis pasistenkite ieškoti kompromisų ir nesivelkite į ginčus, nes tai gali išsunkti daug energijos. Antradienį būkite atidesni, nepraleiskite pro akis smulkių detalių, kurios šiuo metu bus kaip niekad reikšmingos. Trečiadienis gali būti šiek tiek sudėtingas. Ieškosite būdų problemos sprendimui, tačiau tikėtina, kad trypsite vietoje.

Antroje savaitės pusėje rinksite savo darbo vaisius. Jūsų autoritetas darbe pamažu augs, prieš jus gali atsiverti naujos galimybės. Savaitgalį būkite švelnus ir dėmesingas mylimam žmogui, jums bus atlyginta tuo pačiu.

vandenis zodiako zenklai

Vandenis

Šią savaitę Vandeniams geriausiai seksis ta veikla, kurios imsitės ir kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Ryžtas ir greita reakcija padės pasiekti norimą rezultatą. Antradienį stenkitės susilaikyti nuo kišimosi į kitų žmonių gyvenimus ir nespręsti jų problemų. Trečiadienį stenkitės be reikalo nesivelti į konfliktus.

Antroje savaitės pusėje neleiskite savo gerumo naudoti savanaudiškiems tikslams, žinokite, kaip pasakyti „ne“, kai to tikrai reikia. Savaitgalį jūsų laukia jaukūs pokalbiai su artimaisiais, kartu galite atrasti įvairių problemų sprendimo būdų bei idėjų įgyvendinimo galimybių.

zuvys zodiako zenklai

Žuvys

Labai permaininga savaitė, gali būti ir gerų ir blogų akimirkų. Kad pasiektumėte norimą rezultatą, gali prireikti daugiau energijos nei galvojote. Antradienis itin palankus visuomeninei veiklai, bei darbo santykių plėtojimui. Taip pat sėkmė lydės sprendžiant įvairius oficialius reikalus. Trečiadienį vertėtų atsisakyti besaikio išlaidavimo ar didesnių pirkinių. Vėliau gailėsitės išleidę krūvą pinigų, o pasitenkinimo taip ir negavę.

Antroje savaitės pusėje būsite dėmesio centre, net apkalbos gali tapti stulbinančia reklama. Jūsų laukia naujos pažintys ir malonūs susitikimai. Savaitgalį susitvarkykite daiktus ir sukurkite komfortą namuose.

Daugiau hproskopų: horoskopai.patarimupasaulis.lt

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.