Gruodžio mėnesio meilė: prognozės kiekvienam Zodiako ženklui

Gruodžio mėnesio meilės horoskopas

Kad ir ką sakytume, vis tiek teks pripažinti, kad meilė rūpi visiems. Kiekvienas nori būti mylimas ir mylėti pats. Sužinokite, kaip seksis asmeniniame gyvenime gruodžio mėnesį.

avinas zodiako zenklas

AVINAS (03 21–04 20)

Gruodį Avinui teks galynėtis su pavydo jausmais. Ilgalaikių santykių lauks dar vienas krizės laikotarpis. Iš pirmo kivirčo nedarykite skubotų išvadų. Galų gale vis tiek nuspręsite, kad jūsų antroji pusė yra tas pats žmogus, kurio negalite pakeisti niekuo kitu. Patartina nekreipti dėmesio į įvairias provokacijas ir elgtis oriai.

Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai turi būti atviresni juos supančiam pasauliui. Nauji pažįstami gali padaryti klaidingas išvadas apie jūsų asmenybę. Kad neatrodytumėte piktas ir įtarus žmogus, stenkitės demonstruoti tik teigiamą nuotaiką ir geriausias savo savybes. Mėnesio pabaigoje surengsite smagų vakarėlį su draugais, pasinaudokite šia galimybe susitaikyti su žmogumi, su kuriuo jau seniai nutrūko ryšys.

jautis zodiako zenklas

JAUTIS (04 21–05 20)

Jaučiui metų pabaiga atneš daug naujų pažinčių ir malonių pasimatymų. Dėmesio tikrai netrūks. Bet kuris jūsų romanas prasidės staiga ir sparčiai vystysis. Kai kurie šio ženklo atstovai desperatiškai sutiks žengti rimtą žingsnį, tačiau žvaigždės pataria neskubėti, kitaip padarysite kokią nors kvailystę. Stenkitės savarankiškai kontroliuoti įvykių eigą ir neleiskite išrinktajam jumis manipuliuoti svarbiais reikalais.

Šeimą turintis Jautis norės ką nors pakeisti. Galbūt jums trūksta mažo vaiko, kuris sumažins nuobodulį ir atneš daug naujų emocijų į šeimos gyvenimą. Pasiruoškite neįtikėtiniems sprendimams ir staigiems posūkiams. Antrajai pusei labai patiks jūsų ryžtas ir nenuspėjamumas, tai padės sugrąžinti į santykius buvusią aistrą ir išvysti išrinktąjį naujoje šviesoje.

dvyniai zodiako zenklas

DVYNIAI (05 21–06 21)

Dvynių sėkmė meilės reikaluose tiesiogiai priklausys nuo sugebėjimo greitai pakeisti elgesio taktiką. Santykiai su priešinga lytimi bus lankstūs ir švelnūs jūsų labui. Dėl palankios žvaigždžių konsteliacijos jausitės reikšmingi ir galingi. Galite tikėtis tvirtos draugystės, tačiau nesididžiuokite savo pranašumu ir tuo, kad esate laikomi autoritetu. Panaudokite savo intelektualius sugebėjimus, kad neprarastumėte to, ką jau pasiekėte.

Vienišiems Dvyniams šansų užmegzti reikšmingas pažintis atsiras po gruodžio 20 d. Tarp naujų pažįstamų pasitaikys ir tokių, šalia kurių Dvyniai norės pasitempti patys. Atkreipkite dėmesį į senus ryšius. Žinoma, neatmetama ir skaudžių išsiskyrimų bei netekčių tikimybė, tačiau norint gauti kažką naujo, neišvengiamai tenka prarasti tai, kas paseno. Geriau neskubinti įvykių ir leisti jiems vystytis natūraliai. Šio Zodiako ženklo šeimos atstovai jaus dvasinio augimo poreikį, pritrauks namiškius į bendras išvykas ir kultūros renginius.

vezys zodiako zenklas

VĖŽYS (06 22–07 22)

Vėžiui meilės reikaluose atsiras intriguojančių momentų. Vėžys perims iniciatyvą iš antrosios pusės. Norėsite radikaliai pakeisti situaciją, kuriai ilgą laiką negalėjote rasti sprendimo. Jei ilgą laiką tęsėsi nesuprantami santykiai, tai būtent gruodį viskas paaiškės. Nebijokite nutraukti pasenusių ryšių. Kai uždarysite senas duris, atsidarys naujos.

Šeimą turintis Vėžys bus užsiėmęs buities darbais ir pasiruošimu šventei. Atsižvelkite į artimųjų ir giminaičių norus, suorganizuokite jiems tikras šventes. Metų pabaigoje nuotaiką gali sugadinti smulkūs skandalai dėl buitinių rūpesčių. Parodykite savo pasaulietišką išmintį ir pasinaudokite vyresnių, jums gera linkinčių giminaičių patarimais.

liutas zodiako zenklas

LIŪTAS (07 23–08 23)

Gruodžio mėnesio patarimas Liūtui: būkite ištikimi savo šeimos nariams. Jūsų artimiesiems reikia dėmesio ir palaikymo. Taip, pasitaiko kivirčų ir konfliktų, bet parodykite išmintį, kad ateityje jų išvengtumėte ir pirmi ženkite žingsnį susitaikymo link. Ramiai ir dalykiškai kartu svarstykite, kaip pagerinti santuokinius santykius, kaip racionaliai kartu tvarkyti buities reikalus, daryti remontą, vykti pas gimines, rūpintis vaikų auginimu. Po tokių atvirų nuoširdžių pokalbių daugumai porų pasikeičia akiratis.

Vienišas Liūtas norės užmegzti santykius. Turėsite progą susipažinti su įdomiais žmonėmis ir pasinerti į romantiką, tačiau ne anksčiau kaip nuo gruodžio 20 d. Susitikę stenkitės būti autentiški, be meilikavimo ir apsimetinėjimo. Neatidėliodami aptarkite savo ketinimus ir pageidavimus, kad paskui netektų skaudžiai nusivilti dėl nerealių lūkesčių.

mergele zodiako zenklas

MERGELĖ (08 24–09 23)

Mergelės šeiminiame gyvenime vyraus darna ir ramybė, jokių rimtų bėdų nenumatoma. Gali kilti smulkių buitinių rūpesčių, kuriuos nesunku bus pašalinti. Neprovokuokite artimųjų konfliktams ir nereikškite jiems priekaištų dėl menkniekių. Suraskite būdų maloniai praleisti laisvalaikį su antrąja puse, kartu eikite į romantišką pasimatymą, nuveskite vaikus pas senelius ir pabūkite dviese.

Laisva Mergelė domėsis naujomis pažintimis. Aplinkui bus daug priešingos lyties atstovų, bet tuos, kurie atitinka jos skonį, bus sunku pasiekti. Teks pačiai imtis iniciatyvos, jei norės ilgų ir rimtų santykių. Nebijokite pasitikėti ir atsiverti, kitaip nepavyks užkariauti potencialaus partnerio širdies. Draugystė taip pat gali įgauti romantikos, tačiau tęsinys priklausys nuo jūsų veiksmų.

svarstykles zodiako zenklas

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Gruodžio mėnesį Svarstyklės labai patenkintos savo partneriu. Kad neprarastumėte harmonijos, palaikykite antrąją pusę, dažniau kartu išeikite pasivaikščioti, turėkite bendrų interesų, lankykitės įvairiuose renginiuose.

Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovai galvos apie vaikus, jų auklėjimą ir ateitį. Pats laikas kurti planus ir juos įgyvendinti.

Vienišos Svarstyklės neskubės susieti savo likimo su nauju žmogumi, tačiau tendencija, kad iš praeities santykių gali išsivystyti kažkas rimto, bus gana aiški. Atsiras žmogus iš ankstesnių laikų, kuris sukels jums nostalgiją. Atminkite, kad antras šansas gali būti suteiktas tik tokiu atveju, jei esate pasirengęs naujam nusivylimui.

skorpionas zodiako zenklas

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Gruodžio mėnesį Skorpiono meilės srityje viskas bus labai painu. Skorpionui sunku priimti apgalvotus sprendimus, jis dažnai pasielgia spontaniškai. Jei galvojate, ką daryti tam tikroje situacijoje, pasitarkite su vyresniais giminaičiais, jie jums duos gerų racionalių patarimų. Kai kurie jūsų draugai tyčia jus nuliūdins, siekdami naudos sau, būkite atsargesni.

Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams bus sunku. Jūs trokštate sveikų, normalių santykių, bet tai nėra geriausias laikas jiems. Santykiai, kurie užsimegs gruodį, bus trumpalaikiai ir nerimti. Nenusiminkite, nes jūsų laukia visi įdomiausi dalykai ateityje. Kol kas pasirūpinkite savo namais ir pragyvenimu, padėkite vienam iš artimųjų, išvažiuokite su draugais ar kolegomis iš miesto ir palikite visus blogus dalykus, įskaitant sunkius santykius, kad jie pasibaigtų kartu su besibaigiančias metais.

saulys zodiako zenklas

ŠAULYS (11 23–12 21)

Vienišas Šaulys pagaliau turės galimybę susipažinti su įdomiais žmonėmis. Dėl to jūs peržiūrėsite savo požiūrį į santykius ir daugelį asmeninių pagrindų. Naujas partneris išmokys jus kažko kito, kas anksčiau jums atrodė nepriimtina. Atsitiktiniai susitikimai turės didelį tolesnio rimto vystymosi potencialą. Stenkitės viską priimti ramiai ir nepulkite į įvykius stačia galva.

Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie jau yra susituokę, teks susidurti su naujomis kliūtimis. Partneris parodys ne pačias geriausias savo savybes, kurių anksčiau neįtarėte. Jei negalite pakeisti situacijos, pakeiskite požiūrį į ją. Tačiau toleruoti smurtinių, agresyvių, nesveikų santykių neverta. Didelė tikimybė, kad metų pabaigoje nutrūks tokie klibantys santykiai, kurie Šauliui trukdė laisvai kvėpuoti.

oziaragis zodiako zenklas

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Vienišam Ožiaragiui meilės nuotykiai prasidės nuo gruodžio pradžios. Stiprios jausmų audros tęsis iki gruodžio pabaigos. Naujuose santykiuose stenkitės vengti netikrumų, nes būsite per daug pažeidžiami į materialius dalykus orientuotų žmonių, kurie jus naudos saviems tikslams.

Tie, kurie palaiko pastovius santykius, turi būti kiek įmanoma nuoširdesni su savo draugu. Dosnumas ir gerumas suteiks jums patikimą užnugarį pavydžių žmonių nemalonumų ir paskalų fone. Iki metų pabaigos jūsų jausmai dar labiau sustiprės. Jei dar neužtikrinote savo santykių santuoka, paskubėkite tai padaryti, nes gruodis tam bus tinkamas.\

Visi susituokę šio Zodiako ženklo atstovai turėtų parodyti humoro jausmą artėjančių aplinkybių akivaizdoje. Dažniau kalbėkitės, dalykitės pastebėjimais. Antroji pusė pasiruošusi jus palaikyti ir užjausti, tokios emocijos sustiprinss šeimą. Paskutinė mėnesio savaitė atneš nepamirštamų įspūdžių. Pasiruoškite šeimos nuotykiams.

vandenis zodiako zenklas

VANDENIS (01 21–02 19)

Laisvieji šio Zodiako ženklo atstovai pagaliau taps atviresni priešingai lyčiai. Reikėtų pamiršti savo neryžtingumą ir atsikratyti ankstesnių kompleksų. Susipažinti su naujais žmonėmis pavyks savaime be gėdos ir nejaukumo, pagaliau nustosite bijoti būti atstumti. Santykiai, kurie užsimegs gruodį, bus linkę sparčiai vystytis ir daugelis porų panorės greičiau pereiti prie kito žingsnio.

Jei jau seniai galvojate kam nors pasipiršti, tai gruodžio antroji dekada tam yra ideali.

Šeimą turintis Vandenis pagaliau pasieks santarvę. Tikėtina, kad nuo gruodžio 12 iki 22 d. įvyks keletas susidūrimų su antrąja puse, tačiau jie bus tokie menki, kad neturėtumėte į juos kreipti dėmesio. Paprastas rūpinimasis brangiu žmogumi ir meilė padės išlaikyti pusiausvyrą santykiuose. Metų pabaigoje kai kuriems šio Zodiako ženklo atstovams gali kilti mintis užmegzti slaptą romaną. Atminkite, kad tai labai rizikingas reikalas, dėl kurio neverta prarasti laimingos santuokos.

zuvys zodiako zenklas

ŽUVYS (02 20–03 20)

Kad ir kaip vienišos Žuvys metų pabaigoje svajotų apie rimtus santykius, gruodžio mėnesį joms liks katastrofiškai mažai laiko asmeniniams reikalams. Teks pasitenkinti lengvu flirtu ir beprasmiais susitikimais. To priežastis – per didelis krūvis darbe, tačiau ir ten be dėmesio neliksite. Tikėtinas biuro romanas su kolega, kuris ilgai neužsitęs, tačiau suteiks pasitikėjimo savimi.

Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie palaiko pastovius santykius, žvaigždės žada stipresnį ryšį. Nepaisant to, kad esate labai užsiėmę, galėsite daugiau laiko būti šalia ir mėgautis vienas kitu. Kai kurie blaškymaisi dėl neatidėliotinų reikalų jūsų porai tik padidins trauką ir entuziazmą. Paskutinėmis šių metų savaitėmis iš antrosios pusės galite tikėtis atvirų prisipažinimų ir rimtų žingsnių.

Susituokusios poros susidurs su nedideliais sunkumais ir pagundomis. Nesielkite lengvabūdiškai. Sąmoningai atsispyrę pagundoms paflirtuoti su svetimais, sustiprinsite savo santuoką ir išgyvensite niekuo nedrumsčiamos laimės momentų su savo antrąja puse.

alfa logotipas

Rekomenduojami video

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.