Pirmos gruodžio savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (12.04-12.10)

Savaitės horoskopas

avinas zodiako zenklai

Avinas

Šią savaitę darbinė veikla pateiks malonių staigmenų. Galite gauti naują pelningą darbą arba papildomų trumpalaikių pajamų. Prieš ką nors iš pagrindų keisdami savo gyvenime, pasverkite privalumus ir trūkumus. Antradienį džiugins įdomiomis naujienomis ir gerais pasiūlymais. Trečiadienį gali tekti bendrauti su ne itin maloniais, bet naudingais žmonėmis.

Susitikimas ar komandiruotė antroje savaitės pusėje gali atverti naujas perspektyvas. Penktadienį lepins partnerio dėmesys. Galėsite mėgautis harmoningais santykiais.

Savaitgalį išlaisvinkite savo gerumą ir švelnumą, atkreipkite dėmesį į tuos, kuriuos mylite, mainais priimdami tą patį jausmą.

jautis zodiako zenklai

Jautis

Šios savaitės planai gali pasikeisti spaudžiant aplinkybėms. Būkite itin dėmesingi gautai informacijai ir pasiruošę bet kada pradėti veikti. Per stiprios emocijos antradienį gali sukelti nemalonią situaciją. Trečiadienį nesielkite lengvabūdiškai, nes galite turėti nemalonių pasekmių.

Antroje savaitės pusėje į kai kurias situacijas pažvelgsite optimistiškiau ir atsiras naujų planų, kurie pakels nuotaiką.

Savaitgalį visiškai atsijunkite nuo darbų, suplanuokite nors trumpą išvyką į gamtą arba aplankykite teatrą.

dvyniai zodiako zenklai

Dvyniai

Šios savaitės planus patartina peržiūrėti ir koreguoti pagal esamą situaciją. Paskirstykite laiką taip, kad galėtumėte ne tik produktyviai dirbti, bet ir rasti laiko savo pomėgiams. Antradienį stenkitės suvaldyti emocijas ir nesakykite to, dėl ko vėliau gailėsitės. Trečiadienį gera diena bet kokiems pokyčiams.

Antroje savaitės pusėje galite sulaukti viliojančių verslo pasiūlymų, būtinai juos apsvarstykite. Nuo jų gali priklausyti jūsų karjera artimiausiu metu.

Savaitgalį galite sulaukti malonaus dėmesio iš žmogaus, kuriam jaučiate simpatiją

vezys zodiako zenklai

Vėžys

Šią savaitę būkite kantrūs, nepasiduokite sunkumams, tačiau neskubinkite įvykių, kad nepriskaldytumėte malkų. Gali kilti minčių apie darbo keitimą, tačiau panašu, kad šiuo metu vadovaujatės principu „gerai ten, kur mūsų nėra“, o ne realiai vertinate situaciją, todėl neskubėkite priimti galutinio sprendimo. Antradienis tinkamas sutarčių sudarymui bei dokumentų pasirašymui. Delsimas trečiadienį gali pridaryti bėdos.

Antroje savaitės pusėje galite patirti slaptą meilės romaną ar tiesiog slaptą aistrą. Penktadienį visos mintys bus nukreiptos į asmeninį gyvenimą. Net ir įtemptas darbo grafikas vargu ar atitrauks jus nuo minčių apie meilės reikalus.

Jūsų laukia gana judrus ir net šiek tiek chaotiškas savaitgalis. Dabar turėsite progą priminti apie savo jausmus, – jūsų pastangos bus įvertintos.

liutas zodiako zenklai

Liūtas

Šią savaitę turėsite per daug pareigų ir per mažai laiko tam, ką suplanavote. Norėdami pasiekti tikslus turite būti gerai organizuoti ir labai atidūs, kad nepadarytumėte klaidų. Antradienį visi darbo klausimai turi būti išspręsti greitai, vengiant bereikalingų dvejonių ir apmąstymų. Trečiadienį galite sulaukti netikėtų naujienų, kurios privers iš naujo susidėlioti prioritetus.

Antroje savaitės pusėje žvaigždės suteiks galimybę atkurti vidinę pusiausvyrą, būsite itin pozityvūs, džiaugsitės padidėjusiu dėmesiu iš priešingos lyties asmenų.

Savaitgalį žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo šeimos nariams: išeikite kartu pavakarieniauti, pradėkite planuoti bendras atostogas, ar tiesiog kartu pažiūrėkite linksą filmą.

mergele zodiako zenklai

Mergelė

Šią savaitę jūsų darbe bus daug neaiškių situacijų ir liks daug neišspręstų klausimų. Galbūt nuspręsite ką nors pakeisti arba pasirinksite kitą kryptį. Nesileiskite į kompromisus, geriau rinkitės tai, kas atneš jums finansinę gerovę ir moralinį pasitenkinimą. Antradienį būkite atidūs asmeniniuose santykiuose, neleiskite smulkiems kivirčams sugadinti santykius su artimu žmogumi. Trečiadienį būsite lengvai išmušami iš vėžių: atrodys, kad ir mažiausia smulkmena sukelia didžiulį erzelį. Žvaigždės pataria į viską žvelgti kiek paprasčiau.

Antroje savaitės pusėje jūsų savigarba ir santykiai su aplinkiniais gali atrodyti itin trapūs. Tačiau žvaigždės bus palankios meilės ieškančioms Mergelėms – didelė tikimybė, kad būtent dabar sutiksite sau skirtą asmenį.

Savaitgalį palankus metas atnaujinti nutrūkusius ryšius ir megzti romantiškas pažintis.

svarstykles zodiako zenklai

Svarstyklės

Atrodo, kad jus drasko prieštaringi jausmai. Laiku gauti patarimai gali padėti priimti teisingą sprendimą. Pasiruoškite nenumatytoms išlaidoms, tačiau savaitės viduryje taip pat galite sulaukti ir neplanuoto kišenės papilnėjimo. Antradienį tikėtinos erzinančios kliūtys darbuose, tačiau jas nesunkiai įveiksite. Trečiadienį nežiūrėkite į viską per daug rimtai, būkite pasirengę eiti į kompromisus.

Antroje savaitės pusėje stenkitės augti ir tobulėti, nepalikdami vietos abejingumui ir tinginystei. Jūsų pareigos ar atsakomybės gali keistis.

Savaitgalį laikas smagiems susitikimams ar jaukiems pasisėdėjimams.

skorpionas zodiako zenklai

Skorpionas

Šią savaitę daugiausia dėmesio skirsite namų jaukumui ir santykiams šeimoje. Būsite laimingi tik tada, kai būsite apsupti meilės ir komforto. Šiuo laikotarpiu labiau nei bet kada anksčiau norėsite, kad jumis žavėtūsi ir jus girtų. Antradienį į daugelį dalykų reaguosite gana jautriai, jus bus lengva įskaudinti, emocijas ir jausmus bus sunku suvaldyti. Trečiadienį galite pajusti naujų jėgų antplūdį, pasistenkite tai tinkamai išnaudoti.

Antroje savaitės pusėje aktyviau dalyvaukite šeimos reikaluose, tvarkykite asmeninį gyvenimą, stiprinkite santuokinius ryšius.

Savaitgalį neatsisakykite progų išeiti pasilinksminti: žvaigždės jums žada malonias pažintis.

saulys zodiako zenklai

Šaulys

Šią savaitę žvaigždės jums žada mažas pergales. Tiesa sėkmė tiesiogiai priklausys nuo gebėjimo organizuoti komandinį darbą ar priimti pagalbą iš aplinkinių. Artėja naujas etapas, kupinas naujos energijos, išmintingų sprendimų bei šviesių vilčių. Antradienį tikėtina sėkmė versle, geras pelnas. Trečiadienį gali tekti atlikti daugiau darbų, tačiau būsite kupini jėgų, ir su visomis užduotimis susidorosite sklandžiai.

Antroje savaitės pusėje jus užklups kūrybinio pakilimo banga, būsite kupini naujų idėjų ir planų.

Savaitgalį gali tekti susidurti su pavydžių žmonių apkalbomis, tačiau žvaigždės pataria į tai niekaip nereaguoti.

oziaragis zodiako zenklai

Ožiaragis

Šią savaitę pagrindinė Ožiaragių užduotis – leisti įvykiams vystytis nesikišant į tai, kas vyksta. Kai kurių situacijų negalima paspartinti ar sulėtinti – jos truks tiek, kiek reikės, kad ir kaip stengtumėtės jas suvaldyti. Antradienį jums gali būti priminta apie neištesėtus pažadus. Trečiadienį įvykiai darbe bus gana nenuspėjami, bet jums naudingi.

Antroje savaitės pusėje galite tikėtis susitikimų su draugais, ryškių įspūdžių ir malonių pasimatymų.

Savaitgalį tikėtinas malonus susitikimas su žmogumi iš praeities.

vandenis zodiako zenklai

Vandenis

Šią savaitę būsite energingi ir pasiruošę įveikti bet kokius sunkumus. Ateitis siūlo neištirtas galimybes. Antradienį palanku pradėti naujus darbus, garsiai kalbėti apie savo sumanymus ar net ateities planus. Trečiadienį pajusite energijos pliupsnį, o tai leis sėkmingai išspręsti įsisenėjusias problemas.

Antroje savaitės pusėje jūsų sėkmė priklausys nuo praktiškų įžvalgų bei protingų ambicijų. Stenkitės augti ir tobulėti, nepalikdami vietos abejingumui ir tinginystei.

Savaitgalį puikus metas užkasti karo kirvį – jei kurį laiką nesutarėte su savo artimaisiais, dabar žvaigždės pataria tai ištaisyti.

zuvys zodiako zenklai

Žuvys

Šią savaitę jūsų laukia daug malonių susitikimų ir naudingų pažinčių. Sėkmė bus jūsų pusėje. Net sudėtingos užduotys bus atliekamos lengvai. Antradienį gali atrodyti, kad viskas einasi priešingai nei buvo suplanuota. Trečiadienį suprasite, kad ne viskas yra taip sudėtinga, kaip pasirodė iš pirmo žvilgsnio.

Antroje savaitės pusėje būkite atsargūs – rizikuojate pasiduoti neapgalvotiems potraukiams. Penktadienį venkite audringų vakarėlių ar triukšmingų kompanijų.

Savaitgalį stenkitės nesivelti į konfliktus, ypač su artimaisiais.

Daugiau hproskopų: horoskopai.patarimupasaulis.lt

Rekomenduojami video

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.