Gruodžio dovanos kiekvienam Zodiako ženklui: Vėžiui – meilė, Liūtui – karjera, Šauliui – pinigai

Gruodžio mėnesio horoskopas (2023)

Gera žinia visiems Zodiako ženklams: 2023-iųjų gruodis žada būti teigiamų pokyčių ir naujų galimybių asmeninei raidai laikotarpis. Ką paskutinis 2023 metų mėnuo atneš kiekvienam Zodiako ženklui?

AVINAS (03 21–04 20)

Avinai 2023 gruodį bus kupini energijos, todėl šį laikotarpį vertėtų tinkamai išnaudoti. Jei kils minčių imtis vieno ar kito projekto, neatidėkite to ateičiai: jūsų užsidegimas bus kaip niekad didelis, todėl galėsite nuveikti daug. Gruodžio mėnesį sutikti žmonės gali atlikti jūsų gyvenime svarbų vaidmenį, jie nukreips jus teisinga linkme. Jei kitiems prireiktų jūsų pagalbos ar patarimo, neatsisakykite padėti: prireikus jie jums atsilygins tuo pačiu.

JAUTIS (04 21–05 20)

Jaučiai gruodį bus produktyvūs ir energingi, todėl įveikti savo kelyje iškylančias kliūtis galės gerokai paprasčiau. Jei vis kildavo minčių savo gyvenime kažką pakeisti, dabar turėtumėte to neatidėlioti ir imtis veiksmų. Paskutinį metų mėnesį jus džiugins ir artimų žmonių geranoriškumas: jei prireiktų pagalbos ar patarimo, drąsiai kreipkitės į artimiausius draugus ar giminaičius.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Gruodžio mėnesį Dvyniai gali sulaukti netikėtos naujienos, kuri ne tik sujauks jų planus, bet ir privers į gyvenimą pažvelgti kitomis akimis. Nors tokie pokyčiai gali šiek tiek išgąsdinti, tačiau greitai suprasite, kad tai jums naudinga. Būkite atviri naujovėms, nes būtent jos padovanos gyvenimo džiaugsmą ir motyvuos judėti į priekį.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Gruodis - palankus metas vienišiems Vėžiams. Galite tikėtis naujų pažinčių ar netikėto meilės prisipažinimo. Nors šiuo laikotarpiu nemažai laiko praleisite namuose, tačiau tai neužkirs kelio maloniems netikėtumams. Net ir tuomet, jei jus užklups niūrios nuotaikos, nepamirškite, kad kažkas apie jus nuolatos galvoja ir mini pačiais geriausiais žodžiais.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Gruodžio mėnesį Liūtai nesunkiai įveiks visas iškylančias kliūtis, kas leis suprasti, kad jie eina teisinga kryptimi. Pasitikėjimas savimi išaugs, tikėtinas karjeros augimas ar reikšmingas pajamų padidėjimas. Ypač užsispyrę ir darbštūs Liūtai turės galimybę pakloti tvirtus pamatus savo ateities gerovei. Antroje gruodžio pusėje Liūtų laukia susitikimai su žmonėmis iš praeities ir naujos pažintys. 

MERGELĖ (08 24–09 23)

2023 metų gruodį Mergelės bus kupinos energijos, todėl gali užsimoti daugiau nei įstengs įgyvendinti. Tai bus geras laikas, kai galėsite nuveikti daug naudingų dalykų ir pasiekti džiuginančius rezultatus. Žvaigždės šiuo laikotarpiu jums bus tikrai palankios, tačiau pasistenkite neperdegti. Net ir tuomet, jei atrodys, kad galite nuveikti daugiau, nepamirškite, kad poilsis taip pat labai svarbus. 

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23) 

Svarstyklių ženklo atstovui gruodis palankus pasimatymams ar meilės išgyvenimams. Būsite maloniai nustebinti artimo žmogaus. Jeigu dar neturite antrosios pusės - nesirinkite vienatvės, nauja pažintis padarys jūsų egzistavimą malonesnį. Antroje mėnesio pusėje galite patirti slaptą meilės romaną ar tiesiog slaptą aistrą. 

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Gruodžio mėnesį žvaigždės Skorpionui žada mažas pergales. Artėja naujas etapas, kupinas naujos energijos, išmintingų sprendimų bei šviesių vilčių. Sėkmę šiuo metu pagreitins bendravimas su žmonėmis bei apsikeitimas aktualia informacija. Gruodis itin palankus Skorpionams - karjeristams. Šiuo metu augsite ir tobulėsite, labai tikėtinas kvalifikacijos kėlimas. 

ŠAULYS (11 23–12 21)

Darbas, darbas, darbas... Šuo laikotarpiu Šauliai turės kaip reikiant paplušėti, tačiau tai turės ir teigiamą pusę: jūsų pastangos nepraeis veltui, todėl greitai galėsite džiaugtis papilnėjusia pinigine. Vis dėlto, žvaigždės pataria atsakingiau planuoti savo išlaidas: šventinių pagundų tikrai netrūks, todėl turėtumėte vengti perdėto pinigų švaistymo.  

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Gruodis turėtų būti skirtas meilei ir kūrybai. Žvaigždės šiuo metu Ožiaragiams pataria kurti ilgalaikius planus, generuoti naujas idėjas bei mėgautis gyvenimu. Palanku planuoti atostogas, keliones ar romantiškas išvykas, skirti laiko seniai pamirštiems pomėgiams bei buvimui su savo šeimos nariais. Nepersistenkite sportuodami – šiuo laikotarpiu bus nemaža traumų tikimybė.

VANDENIS (01 21–02 19)

Turite realią svajonę? Dabar geras laikas bandyti ją įgyvendinti. Pats likimas padės pasiekti tai, ko norite. Vandenių laukia gana judrus ir net šiek tiek chaotiškas gruodis. Tai puikus metas užsiimti savo verslu ar karjeros reikalais. Tiesa, gali prireikti šiek tiek daugiau pastangų ir novatoriškų metodų.  

ŽUVYS (02 20–03 20)

Gruodžio mėnesį žvaigždės pataria į viską žvelgti kiek paprasčiau, ir nesijaudinti, jei ko nors negalite pakeisti. Laikas palankus meilės ieškančioms Žuvims – didelė tikimybė, kad būtent dabar sutiksite sau skirtą asmenį. Antroje mėnesio pusėje Žuvys patirs vidinę transformaciją ir išmoks giliau suprasti save. Dabar palankus metas asmeniniam augimui. 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.