Didysis gruodžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (2023)

Gruodžio mėnesio horoskopas (2023)

Paskutinis šių metų mėnuo įneš daug pokyčių į žmonių gyvenimus. Gruodį bus daug įvykių, kurie privers permąstyti savo požiūrį į pasaulį ir save. Pajusite, kad atėjo laikas didelėms permainoms. Svarbu atsiminti, kad visi pokyčiai bus į gerąją pusę.

Gruodis mums būna reikšmingas dar ir tuo, kad juo užbaigiame metus. Jis susijęs su šventėmis, skubėjimu pabaigti metų projektus, pirkiniais, šurmuliu ir atsipalaidavimu. O visa tai vienaip ar kitaip paveikia ir žmonių finansinę padėtį, todėl svarbu protingai elgtis su pinigais.

avinas zodiako zenklai

AVINAS (03 21–04 20)

Gruodį Avinas jausis labai energingas ir pasitikintis savo jėgomis. Tai puikus metas pradėti naujus projektus, kurie atneš sėkmę ir pasitenkinimą. Tačiau nepamirškite, kad svarbu ne tik dirbti, bet ir ilsėtis.

Finansai

Pasitikėkite patikimais partneriais, venkite rizikingų finansinių žingsnių ir susikoncentruokite į kūrybinį procesą. Kantrybė taps pagrindiniu jūsų sąjungininku, ypač antroje mėnesio pusėje.

Meilė

Gruodį Avinui teks galynėtis su pavydo jausmais. Ilgalaikių santykių lauks dar vienas krizės laikotarpis. Iš pirmo kivirčo nedarykite skubotų išvadų. Galų gale vis tiek nuspręsite, kad jūsų antroji pusė yra tas pats žmogus, kurio negalite pakeisti niekuo kitu. Patartina nekreipti dėmesio į įvairias provokacijas ir elgtis oriai.

Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai turi būti atviresni juos supančiam pasauliui. Nauji pažįstami gali padaryti klaidingas išvadas apie jūsų asmenybę. Kad neatrodytumėte piktas ir įtarus žmogus, stenkitės demonstruoti tik teigiamą nuotaiką ir geriausias savo savybes. Mėnesio pabaigoje surengsite smagų vakarėlį su draugais, pasinaudokite šia galimybe susitaikyti su žmogumi, su kuriuo jau seniai nutrūko ryšys.

jautis zodiako zenklai

JAUTIS (04 21–05 20)

Jautis gruodį jausis emocingesnis nei įprastai. Galite dažnai jausti nuotaikų svyravimus ir ne visada suprasti, kas vyksta. Tačiau šis laikas jums taip pat gali būti labai produktyvus.

Finansai

Atlikite svarbias užduotis iki mėnesio vidurio, venkite nereikalingų išlaidų po 13 dienos dėl pakitusio Merkurijaus poveikio. Investavimas į save ir pasiruošimas naujiems metams bus tinkami žingsniai.

Meilė

Jaučiui metų pabaiga atneš daug naujų pažinčių ir malonių pasimatymų. Dėmesio tikrai netrūks. Bet kuris jūsų romanas prasidės staiga ir sparčiai vystysis. Kai kurie šio ženklo atstovai desperatiškai sutiks žengti rimtą žingsnį, tačiau žvaigždės pataria neskubėti, kitaip padarysite kokią nors kvailystę. Stenkitės savarankiškai kontroliuoti įvykių eigą ir neleiskite išrinktajam jumis manipuliuoti svarbiais reikalais.

Šeimą turintis Jautis norės ką nors pakeisti. Galbūt jums trūksta mažo vaiko, kuris sumažins nuobodulį ir atneš daug naujų emocijų į šeimos gyvenimą. Pasiruoškite neįtikėtiniems sprendimams ir staigiems posūkiams. Antrajai pusei labai patiks jūsų ryžtas ir nenuspėjamumas, tai padės sugrąžinti į santykius buvusią aistrą ir išvysti išrinktąjį naujoje šviesoje.

dvyniai zodiako zenklai

DVYNIAI (05 21–06 21)

Gruodį Dvyniams atrodys, kad pasaulis aplink juos keičiasi per greitai. Jausitės negalintys sekti ir suvokti visų įvykių, vykstančių jūsų gyvenime. Tačiau panikuoti neverta. Tiesiog stenkitės priimti sprendimus nuodugniau apgalvodami ir neskubėkite daryti išvadų.

Finansai

Išlikite nepriklausomi ir saugokitės kitų patarimų, ypač po 13 d. Priimdami finansinius sprendimus nesileiskite įtakojami kitų žmonių – tai padės išvengti painiavos ir apsaugos jūsų materialinę padėtį.

Meilė

Dvynių sėkmė meilės reikaluose tiesiogiai priklausys nuo sugebėjimo greitai pakeisti elgesio taktiką. Santykiai su priešinga lytimi bus lankstūs ir švelnūs jūsų labui. Dėl palankios žvaigždžių konsteliacijos jausitės reikšmingi ir galingi. Galite tikėtis tvirtos draugystės, tačiau nesididžiuokite savo pranašumu ir tuo, kad esate laikomi autoritetu. Panaudokite savo intelektualius sugebėjimus, kad neprastumėte to, ką jau pasiekėte.

Vienišiems Dvyniams šansų užmegzti reikšmingas pažintis atsiras po gruodžio 20 d. Tarp naujų pažįstamų pasitaikys ir tokių, šalia kurių Dvyniai norės pasitempti patys. Atkreipkite dėmesį į senus ryšius. Žinoma, neatmetama ir skaudžių išsiskyrimų bei netekčių tikimybė, tačiau norint gauti kažką naujo, neišvengiamai tenka prarasti tai, kas paseno. Geriau neskubinti įvykių ir leisti jiems vystytis natūraliai.. Šio Zodiako ženklo šeimos atstovai jaus dvasinio augimo poreikį, pritrauks namiškius į bendras išvykas ir kultūros renginius.

vezys zodiako zenklai

VĖŽYS (06 22–07 22)

Vėžys gruodį jausis stipriai emocijų valdomas, ypač mėnesio pabaigoje. Taip gali nutikti dėl to, kad jaudinsitės dėl artimųjų ar kokių nors svarbių gyvenimo įvykių. Svarbu nepamiršti pasirūpinti savimi ir savo sveikata.

Finansai

Organizavimas ir aplinkos sutvarkymas bus raktas į jūsų finansinę gerovę. Planuokite artėjančias šventes iš anksto, venkite rizikingų žingsnių ir nepasikliaukite vien intuicija.

Meilė

Vėžiui meilės reikaluose atsiras intriguojančių momentų. Vėžys perims iniciatyvą iš antrosios pusės. Norėsite radikaliai pakeisti situaciją, kuriai ilgą laiką negalėjote rasti sprendimo. Jei ilgą laiką tęsėsi nesuprantami santykiai, tai būtent gruodį viskas paaiškės. Nebijokite nutraukti pasenusių ryšių. Kai uždarysite senas duris, atsidarys naujos.

Šeimą turintis Vėžys bus užsiėmęs buities darbais ir pasiruošimu šventei. Atsižvelkite į artimųjų ir giminaičių norus, suorganizuokite jiems tikras šventes. Metų pabaigoje nuotaiką gali sugadinti smulkūs skandalai dėl buitinių rūpesčių Parodykite savo pasaulietišką išmintį ir pasinaudokite vyresnių, jums gera linkinčių giminaičių patarimais.

liutas zodiako zenklai

LIŪTAS (07 23–08 23)

Gruodį Liūtas jausis kaip niekad pasitikintis ir stiprus. Tai puikus metas pasirūpinti savo verslu ir siekti naujų aukštumų. Tačiau nepamirškite apie savo draugus ir artimuosius. Šiuo laikotarpiu jie jums bus labai svarbūs.

Finansai

Palaikykite ryšį su maloniais žmonėmis, nenusiminkite ir būkite aktyvūs. Metų pabaigoje galėsite išspręsti daugybę problemų ir padidinti pajamas, jei išliksite ant teigiamos bangos.

Meilė

Gruodžio mėnesio patarimas Liūtui: būkite ištikimi savo šeimos nariams. Jūsų artimiesiems reikia dėmesio ir palaikymo. Taip, pasitaiko kivirčų ir konfliktų, bet parodykite išmintį, kad ateityje jų išvengtumėte ir pirmi ženkite žingsnį susitaikymo link. Ramiai ir dalykiškai kartu svarstykite, kaip pagerinti santuokinius santykius, kaip racionaliai kartu tvarkyti buities reikalus, daryti remontą, vykti pas gimines, rūpintis vaikų auginimu. Po tokių atvirų nuoširdžių pokalbių daugumai porų pasikeičia akiratis.

Vienišas Liūtas norės užmegzti santykius. Turėsite progą susipažinti su įdomiais žmonėmis ir pasinerti į romantiką, tačiau ne anksčiau kaip nuo gruodžio 20 d. Susitikę stenkitės būti autentiški, be meilikavimo ir apsimetinėjimo. Neatidėliodami aptarkite savo ketinimus ir pageidavimus, kad paskui netektų skaudžiai nusivilti dėl nerealių lūkesčių.

mergele zodiako zenklai

MERGELĖ (08 24–09 23)

Mergelė gruodį pajus, kad smarkiai padaugėjo energijos ir jėgų. Tai bus geras laikas, kai galėsite nuveikti daug naudingų dalykų ir pasiekti jus džiuginančių rezultatų. Tačiau nepamirškite, kad reikia mokėti reguliariai pailsėti ir atsipalaiduoti nuo rūpesčių.

Finansai

Atlikite svarbiausias užduotis iki gruodžio 12 d., investuokite į savo tobulėjimą ir sveikatą. Antroje mėnesio pusėje stokosite kantrybės, todėl geriau neatidėlioti jokių darbų ir rūpesčių ir viską daryti nedelsiant.

Meilė

Mergelės šeimyniniame gyvenime vyraus darna ir ramybė, jokių rimtų bėdų nenumatoma. Gali kilti smulkių buitinių rūpesčių, kuriuos nesunku bus pašalinti. Neprovokuokite artimųjų konfliktams ir nereikškite jiems priekaištų dėl menkniekių. Suraskite būdų maloniai praleisti laisvalaikį su antrąją pusę, kartu eikite į romantišką pasimatymą, nuveskite vaikus pas senelius ir pabūkite dviese.

Laisva Mergelė domėsis naujomis pažintimis. Aplinkui bus daug priešingos lyties atstovų, bet tuos, kurie atitinka jos skonį, bus sunku pasiekti. Teks pačiai imtis iniciatyvos, jei norės ilgų ir rimtų santykių. Nebijokite pasitikėti ir atsiverti, kitaip nepavyks užkariauti potencialaus partnerio širdies. Draugystė taip pat gali įgauti romantikos, tačiau tęsinys priklausys nuo jūsų veiksmų.

svarstykles zodiako zenklai

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Gruodį Svarstyklėms atrodys, kad gyvenimas tampa vis sudėtingesnis ir nenuspėjamas. Tai gali sukelti stresą ir nepasitikėjimą savimi. Tačiau neskubėkite daryti išvadų ir nepanikuokite. Tiesiog nepamirškite, kad galite įveikti bet kokį iššūkį, jei tikėsite savimi ir savo sugebėjimais.

Finansai

Pirmosios mėnesio dienos bus palankios aktyviam darbui ir apsipirkimui. Kruopščiai planuokite dienas, palikdami laiko netikėtiems finansiniams ir darbiniams reikalams, kad mėnesio pabaigoje galėtumėte lengviau atsikvėpti nuo rūpesčių ir užsiimti šventėmis.

Meilė

Gruodžio mėnesį Svarstyklės labai patenkintos savo partneriu. Kad neprarastumėte harmonijos, palaikykite antrąją pusę, dažniau kartu išeikite pasivaikščioti, turėkite bendrų interesų, lankykitės įvairiuose renginiuose.

Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovai galvos apie vaikus, jų auklėjimą ir ateitį. Pats laikas kurti planus ir juos įgyvendinti.

Vienišos Svarstyklės neskubės susieti savo likimo su nauju žmogumi, tačiau tendencija, kad iš praeities santykių gali išsivystyti kažkas rimto, bus gana aiški. Atsiras žmogus iš ankstesnių laikų, kuris sukels jums nostalgiją. Atminkite, kad antras šansas gali būti suteiktas tik tokiu atveju, jei esate pasirengęs naujam nusivylimui.

skorpionas zodiako zenklai

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Skorpionas gruodį įsitikins, kad jo gyvenimas tampa vis įdomesnis ir intensyvesnis. Atėjo laikas išbandyti kažką naujo ir įdomaus. Tačiau nepamirškite apie savo artimuosius ir draugus. Šį mėnesį jie jums bus svarbūs.

Finansai

Pasiruoškite galimoms didelėms išlaidoms, skirkite pinigų dovanoms ir buities reikmėms. Tačiau venkite neplanuoto švaistymo menkaverčiams dalykams, kruopščiai išanalizuokite savo buhalteriją ir sutvarkykite visus susikaupusius reikalus. Visą gruodį Marsas bus jūsų sąjungininkas.

Meilė

Gruodžio mėnesį Skorpiono meilės srityje viskas bus labai painu. Skorpionui sunku priimti apgalvotus sprendimus, jis dažnai pasielgia spontaniškai. Jei galvojate, ką daryti tam tikroje situacijoje, pasitarkite su vyresniais giminaičiais, jie jums duos gerų racionalių patarimų. Kai kurie jūsų draugai tyčia jus nuliūdins, siekdami naudos sau, būkite atsargesni.

Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams bus sunku. Jūs trokštate sveikų, normalių santykių, bet tai nėra geriausias laikas jiems. Santykiai, kurie užsimegs gruodį, bus trumpalaikiai ir nerimti. Nenusiminkite, nes jūsų laukia visi įdomiausi dalykai ateityje. Kol kas pasirūpinkite savo namais ir pragyvenimu, padėkite vienam iš artimųjų, išvažiuokite su draugais ar kolegomis iš miesto ir palikite visus blogus dalykus, įskaitant sunkius santykius, kad jie pasibaigtų kartu su besibaigiančias metais.

saulys zodiako zenklai

ŠAULYS (11 23–12 21)

Gruodį Šaulys aiškiai pajus, kad jame ir aplink jį vyksta nesuprantami pokyčiai. Tai gali sukelti nerimą ir baimę, tačiau nepanikuokite. Tiesiog nepamirškite, kad pokyčiai bus tik į gerąją pusę ir kad jūs įveiksite visus sunkumus.

Finansai

Nerizikuokite su investicijomis ir neeikvokite energijos abejotiniems projektams. Mėnesio pradžia bus produktyvi, kruopštumas padės įveikti sunkumus. Siekite finansinio savarankiškumo.

Meilė

Vienišas Šaulys pagaliau turės galimybę susipažinti su įdomiais žmonėmis. Dėl to jūs peržiūrėsite savo požiūrį į santykius ir daugelį asmeninių pagrindų. Naujas partneris išmokys jus kažko kito, kas anksčiau jums atrodė nepriimtina. Atsitiktiniai susitikimai turės didelį tolesnio rimto vystymosi potencialą. Stenkitės viską priimti ramiai ir nepulkite į įvykius stačia galva.

Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie jau yra susituokę, teks susidurti su naujomis kliūtimis. Partneris parodys ne pačias geriausias savo savybes, kurių anksčiau neįtarėte. Jei negalite pakeisti situacijos, pakeiskite požiūrį į ją. Tačiau toleruoti smurtinių, agresyvių, nesveikų santykių neverta. Didelė tikimybė, kad metų pabaigoje nutrūks tokie klibantys santykiai, kurie Šauliui trukdė laisvai kvėpuoti.

oziaragis zodiako zenklai

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Ožiaragis gruodį pagaliau supras, kad jam reikia daugiau laiko poilsiui ir atsipalaidavimui. Tai gali atrodyti keista, bet atėjo toks metas, kai reikia išmokti ilsėtis ir mėgautis gyvenimu. Nepamirškite savo laisvalaikio pomėgių ir interesų.

Finansai

Paskutinį metų mėnesį susitelkite į pareigas ir darbus. Iškelkite naujus tikslus, kol jūsų motyvacija neišblės mėnesio pabaigoje. Ieškodami naujo darbo kreipkite ypatingą dėmesį į savo išvaizdą.

Meilė

Vienišam Ožiaragiui meilės nuotykiai prasidės nuo gruodžio pradžios. Stiprios jausmų audros tęsis iki gruodžio pabaigos. Naujuose santykiuose stenkitės vengti netikrumų, nes būsite per daug pažeidžiami į materialius dalykus orientuotų žmonių, kurie jus naudos saviems tikslams.

Tie, kurie palaiko pastovius santykius, turi būti kiek įmanoma nuoširdesni su savo draugu. Dosnumas ir gerumas suteiks jums patikimą užnugarį pavydžių žmonių nemalonumų ir paskalų fone. Iki metų pabaigos jūsų jausmai dar labiau sustiprės sustiprės. Jei dar neužtikrinote savo santykių santuoka, paskubėkite tai padaryti, nes gruodis tam bus tinkamas..

Visi susituokę šio Zodiako ženklo atstovai turėtų parodyti humoro jausmą artėjančių aplinkybių akivaizdoje. Dažniau kalbėkitės, dalinkitės pastebėjimais. Antroji pusė pasiruošusi jus palaikyti ir užjausti, tokios emocijos sustiprins šeimą. Paskutinė mėnesio savaitė atneš nepamirštamų įspūdžių. Pasiruoškite šeimos nuotykiams.

vandenis zodiako zenklai

VANDENIS (01 21–02 19)

Gruodį Vandenis suvoks, kad gali pasiekti didesnių gyvenimo aukštumų. Tai puikus metas užsiimti savo verslu ir siekti naujų tikslų. Tačiau nepamirškite apie poilsį ir rūpinimąsi savo sveikata.

Finansai

Gruodis suteiks progą naujai finansinei veiklai, tačiau po 13 d. būkite atsargūs, viską kruopščiai apskaičiuokite, nes galite pridaryti skaudžių klaidų dėl energingumo nuosmukio. Venkite neapgalvotų išlaidų ir pinigų skolinimosi.

Meilė

Laisvieji šio Zodiako ženklo atstovai pagaliau taps atviresni priešingai lyčiai. Reikėtų pamiršti savo neryžtingumą ir atsikratyti ankstesnių kompleksų. Susipažinti su naujais žmonėmis įvyks savaime be gėdos ir nejaukumo, pagaliau nustosite bijoti būti atstumti. Santykiai, kurie užsimegs gruodį, bus linkę sparčiai vystytis ir daugelis porų panorės greičiau pereiti prie kito žingsnio.

Jei jau seniai galvojate kam nors pasipiršti, tai gruodžio antroji dekada tam yra ideali.

Šeimą turintis Vandenis pagaliau pasieks santarvę. Tikėtina, kad nuo gruodžio 12 iki 22 d. įvyks keletas susidūrimų su antrąja puse, tačiau jie bus tokie menki, kad neturėtumėte į juos kreipti dėmesio. Paprastas rūpinimasis brangiu žmogumi ir meilė padės išlaikyti pusiausvyrą santykiuose. Metų pabaigoje kai kuriems šio Zodiako ženklo atstovams gali kilti mintis užmegzti slaptą romaną. Atminkite, kad tai labai rizikingas reikalas, dėl kurio neverta prarasti laimingos santuokos.

zuvys zodiako zenklai

ŽUVYS (02 20–03 20)

Žuvys gruodį taps nepaprastai jausmingos, emocingos ir jautrios bei lengvai pažeidžiamos. Šis laikas jums gali būti sunkus, tačiau svarbu atsiminti, kad tai praeis. Pasirūpinkite savo brangiausiais žmonėmis, prisiminkite, kokie jie yra jums svarbūs. Jie suteiks jums reikalingą atramą gyvenime, padės jums ir neleis sulinkti nuo galimų nesėkmių naštos.

Finansai

Pirmoje mėnesio pusėje galite drąsiai tvarkyti savo finansinius reikalus ir net imtis naujų investicijų, tačiau po gruodžio 13 dienos venkite finansinių operacijų ir pradėkite ruoštis šventėms iš anksto. Mėnesio pradžia bus tinkama sudėtingiems darbams, tad išnaudokite šį laiką savo naudai.

Meilė

Kad ir kaip vienišos Žuvys metų pabaigoje svajotų apie rimtus santykius, gruodžio mėnesį joms liks katastrofiškai mažai laiko asmeniniams reikalams. Teks pasitenkinti lengvu flirtu ir beprasmiais susitikimais. To priežastis – per didelis krūvis darbe, tačiau ir ten be dėmesio neliksite. Tikėtinas biuro romanas su kolega, kuris ilgai neužsitęs, tačiau suteiks pasitikėjimo savimi.

Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie palaiko pastovius santykius, žvaigždės žada stipresnį ryšį. Nepaisant to, kad esate labai užsiėmę, galėsite daugiau laiko būti šalia ir mėgautis vienas kitu. Kai kurie blaškymaisi dėl neatidėliotinų reikalų jūsų porai tik padidins trauką ir entuziazmą. Paskutinėmis šių metų savaitėmis iš antrosios pusės galite tikėtis atvirų prisipažinimų ir rimtų žingsnių.

Susituokusios poros susidurs su nedideliais sunkumais ir pagundomis. Nesielkite lengvabūdiškai. Sąmoningai atsispyrę pagundoms paflirtuoti su svetimais, sustiprinsite savo santuoką ir išgyvensite niekuo nedrumsčiamos laimės momentų su savo antrąja puse.

alfa logotipas

Rekomenduojami video

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.