Horoskopas savaitei: prognozės kiekvienam Zodiako ženklui (12.11-12.17)

Savaitės horoskopas

Šios savaitės horoskopas žada teigiamus pokyčius ir naujas galimybes daugeliui Zodiako ženklų. Tai vaisingų darbų metas. Savaitė gali būti skirtas savo tikslų siekimui, bei sudėtingų ir svarbių klausimų sprendimui. Daugelis dalykų klostysis gerai, o kelyje į tikslą nebus neįveikiamų kliūčių. Tačiau, kiekvienam Zodiako ženklui, labai svarbu suprasti, kokio rezultato jis nori ir nesitenkinti kukliomis sėkmėmis.

Taigi, ką antroji gruodžio savaitė atneš kiekvienam Zodiako ženklui?

Avinas

Šią savaitę jūsų planai pamažu pradeda pildytis. Savo energija ir aktyvumu galite sustiprinti pozicijas. Pasistenkite būti švelnesni nei įprastai, ypač santykiuose su artimaisiais. Antradienį gera diena pradėti naujus projektus ar spręsti sveikatos problemas. Trečiadienį neturėtumėte priimti svarbių sprendimų vieni. 

Antroje savaitės pusėje sėkmė lydės karjeros reikaluose, svarbu nieko neatidėlioti. Penktadienį būkite dėmesingi ir atidūs tvarkydami verslo dokumentus, sudarydami naujus sandorius.

Savaitgalis ramus. Puikiai leisite laiką draugų kompanijoje, ar daugiau laiko skirsite šeimai.

jautis zodiako zenklai

Jautis

Šią savaitę jūsų darbas pareikalaus visiško atsidavimo ir visų turimų žinių pritaikymo. Tačiau tai paspartins jūsų karjeros reikalus. Tikėtina, kad svarbios informacijos sulauksime antradienį. Trečiadienį planuoti nenaudinga, elkitės atsižvelgdami į susiklosčiusias aplinkybes.

Antroje savaitės pusėje stenkitės nepamiršti savo pareigų ir nekaupti einamųjų reikalų. Penktadienį galėsite sėkmingai išspręsti buitinę problemą.

Savaitgalį galėsite atsipūsti, ir susidėlioti savo mintis, kuriose paskutiniu metu vyravo tikras chaosas.

dvyniai zodiako zenklai

Dvyniai

Šią savaitę  jūsų nenumaldoma energija neleis ramiai nusėdėti vietoje. Geriausiai seksis organizacinė veikla. Šiuo metu turėsite galimybę bet kokias aplinkybes pakreipti savo naudai. Antradienį patartina susilaikyti nuo šiurkščių pareiškimų. Trečiadienį turėtumėte atsisakyti pernelyg kruopštaus planavimo, nes tikrai ne viskas klostysis būtent tai, kaip numatėte.

Antroje savaitės pusėje stenkitės išlikti realistais ir nepervertinti savo jėgų ir galimybių. Penktadienį svarbiausi dalykai vyks jūsų namuose, todėl pasistenkite čia praleisti kuo daugiau laisvo laiko.

Savaitgalį jūsų dėmesio pareikalaus vaikai ir augintiniai. O ir darbų, kuriuos reikia atlikti namuose, tikrai netrūks.

vezys zodiako zenklai

Vėžys

Kad ir kokias pastangas dėtumėte, reikšmingų pokyčių šią savaitę nesitikėkite. Tačiau atsiras galimybė pagerinti savo socialinį statusą. Antradienį verčiau nepriimkite skubotų sprendimų dėl asmeninių santykių. Trečiadienį atsisakykite tuščių pokalbių ir nereikalingų dalykų.

Antroje savaitės pusėje nesivelkite į diskusijas, verčiau pasinerkite į darbus, taip išvengsite intrigų ir apkalbų. Šis laikotarpis palankus vienišiams – gali būti, kad interneto platybėse sutiksite sau skirtą žmogų.

Savaitgalį turėsite progų atnaujinti nutrūkusius ryšius, susitikti su seniai matytais bičiuliais bei tiesiog pasimėgauti buvimu su pačiu savimi. Netikėtas draugų apsilankymas sekmadienį gali visai nedžiuginti.

liutas zodiako zenklai

Liūtas

Šią savaitę jūsų laukia nauji viliojantys horizontai. Tikėtina, kad teks kalbėti viešai, o tai kels jūsų autoritetą. Turite pamiršti senas nuoskaudas ir galvoti tik apie šviesią ateitį. Antradienį džiugins maži kasdieniai dalykai, ir jums bus sunku paaiškinti, kokia yra pagrindinė pakilios nuotaikos priežastis. Trečiadienį darbe galimi smulkūs nesutarimai, tačiau dėl jų neverta nuogąstauti – viskas išsispręs be didelių pastangų.

Antroje savaitės pusėje prasidės įdomus ir daug žadantis laikotarpis, kuris džiugins naujomis pažintimis ar net naujų draugų atsiradimu jūsų gyvenime.

Savaitgalį žvaigždės jums žada malonius įspūdžius, todėl nepraleiskite progų suplanuoti išvyką, apsilankyti teatre ar muziejuje.

mergele zodiako zenklai

Mergelė

Šią savaitę nepageidautina kišti nosį į kitų žmonių reikalus, geriau susitvarkykite su savo problemomis. Net ir tuomet, jei sulauksite nepagrįstos kritikos, pasistenkite nesivelti į konfliktus, kurie dabar bus bevaisiai ar net žalingi. Antradienį į pagalbą turėsite pasitelkti savo intuiciją ir išmintį. Trečiadienį nereikėtų tikėti viskuo, kas jums sakoma, visą informaciją tikrinkite patys.

Antroje savaitės pusėje neleiskite artimiesiems kištis į jūsų reikalus. Penktadienis palankus dalykiniams susitikimams bei svarbiems reikalams. Problemas spręskite iš karto, neatidėkite jų ateičiai.

Savaitgalį galite sulaukti netikėtų pasiūlymų, malonių staigmenų ar net dovanų.

svarstykles zodiako zenklai

Svarstyklės

Šią savaitę jūsų laukia sėkmė ir pelnas. Aplinkiniai vis dažniau pastebės ir įvertins jūsų gebėjimus. Antradienį būsite nusiteikę siekti maksimaliai gero rezultato, todėl būsite reiklūs ne tik sau, bet ir kitiems. Trečiadienį jūsų ir aplinkinių nuomonės gali nesutapti, o tai pakurstys nesutarimus. Kad ir kokie teisūs jaustumėtės, išklausykite, ką jums sako kiti.

Antroje savaitės pusėje neapleiskite savo sveikatos ir tausokite energiją, nes greitu metu galite pajusti įtempto gyvenimo ritmo pasekmes. Penktadienį galite sulaukti įdomių pasiūlymų smagiai praleisti vakarą ar savaitgalį. Pasinaudokite visomis galimybėmis.

Savaitgalį gali kilti didelis noras išlaidauti, o įsigyti niekučiai jau po kelių dienų nebebus reikalingi.

skorpionas zodiako zenklai

Skorpionas

Šią savaitę atsidursite įvykių centre. Staiga atrasite jums nerimą keliančios problemos sprendimo būdą arba sėkminga išeitis iš susidariusios situacijos. Taip pat tikėtinos malonios permainos asmeniniame gyvenime. Antradienį prireiks lankstumo nuolat besikeičiančiose situacijose. Trečiadienį gali kilti problemų, susijusių su informacijos iškraipymu.

Antroji savaitės pusė itin palanki visuomeninei veiklai, bei darbo santykių plėtojimui. Vertėtų atsisakyti besaikio išlaidavimo ar didesnių pirkinių. Gali būti, kad vėliau gailėsitės išleidę krūvą pinigų, o pasitenkinimo taip ir negavę.

Savaitgalį susitvarkykite daiktus ir sukurkite komfortą namuose. Šeštadienio vakarą geriausia praleisti ramioje aplinkoje, su lengva vakariene ir ramia muzika.

saulys zodiako zenklai

Šaulys

Šią savaitę pajusite permainų vėją. Naujos idėjos, pasiūlymai, projektai neleis atsikvėpti. Nedvejodami plėtokite savo kūrybinę ir profesinę veiklą, šio laikotarpio rezultatai bus svarbūs ateityje. Antradienį net apkalbos gali tapti stulbinančia reklama. Trečiadienį kažkam bus sunku susitaikyti su jūsų pranašumo faktu.

Antroje savaitės pusėje nereikėtų skubėti įgyvendinti drąsių idėjų, iškils per daug kliūčių. Geriau skirkite laiko senų darbų užbaigimui. Penktadienis žada būti viena sėkmingiausių šios savaitės dienų.

Savaitgalį atsipalaiduokite ir pasistenkite atgauti jėgas. Palepinkite save naujais potyriais.

oziaragis zodiako zenklai

Ožiaragis

Šią savaitę žvaigždės pataria pasimėgauti šventiniu laikotarpiu ir per daug savęs nevarginti apsikraunant naujais darbais. Antradienį jūsų laukia malonūs susitikimai su seniai nematytais bičiuliais ar net naujos pažintys. Trečiadienį būsite labai išsiblaškę, todėl galite privelti klaidų ar pasielgti neapdairiai.

Antroje savaitės pusėje  gali tekti išsigryninti savo vertybes, ir atsirinkti, kas jums gyvenime yra svarbiausia, ir ko galite paprasčiausiai atsisakyti.

Savaitgalį gali kilti problemų dėl riboto požiūrio į kai kuriuos dalykus. Mažiau gilinkitės į kitų žmonių gyvenimus, mažiau reikalaukite iš kitų, o kartais ir iš savęs.

vandenis zodiako zenklai

Vandenis

Šią savaitę jūsų kūrybinis potencialas bus labai didelis, tad gali kilti naujų idėjų, planų, kuriuos verta pradėti įgyvendinti nedelsiant. Stenkitės racionaliai eikvoti savo energiją ir būtinai išsimiegokite. Antradienį neturėtumėte dalintis savo idėjomis ir planais, jeigu nenorite, kad kas nors juos įgyvendintų be jūsų žinios. Trečiadienį asmeniniame gyvenime tikėtinos audros. Nustokite priekaištauti dėl smulkmenų.

Antroji savaitės pusė gali praplėsti jūsų galimybes, tačiau ar esate pasiruošę prisiimti daugiau atsakomybės? Nesivelkite į ginčus ir bevertes diskusijas, rezultato nepasieksite, tik nervus pagadinsite.

Savaitgalį neatsisakykite susitikti su bičiuliais, aplankykite giminaičius ar susiplanuokite trumpas atostogas – visa tai jums bus tikrai naudinga.

zuvys zodiako zenklai

Žuvys

Šią savaitę apims šventinės nuotaikos, kils naujų idėjų, atsiras ilgalaikių planų. Tikėtinas paaukštinimas ar naujos pareigos, tačiau su jomis nesunkiai susidorosite. Antradienį atkreipkite dėmesį į smulkmenas, jos jums atskleis daug įdomių dalykų. Trečiadienį nežiūrėkite į viską per daug rimtai, būkite pasirengę eiti į kompromisus.

Antroje savaitės pusėje turėsite peržengti įprastas ribas, kad geriau suprastumėte esamą situaciją ir pamatytumėte tolesnes perspektyvas.

Savaitgalį daugiau laiko skirkite savo šeimai – kartu praleistas laikas bus smagus ir turiningas, o atmintyje išliks ilgam. 

Daugiau hproskopų: horoskopai.patarimupasaulis.lt

Rekomenduojami video

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.