Meilės horoskopas vasariui: Žuvys mėgausis karštomis naktimis, o Avinai džiaugsis romantika

Meilės horoskopas vasariui

Paskutinis žiemos mėnuo daugelį Zodiako ženklų sušildys prieš pavasarį.

avinas zodiako zenklas

Avinas

Vasaris bus puikus mėnuo geriau suprasti save ir kurti tokius santykius, kokių norite. Labai svarbu susitvarkyti savo jausmus ir emocijas. Tie Avinai, kurie ieško poros, turėtų nustoti vaikytis nerealių idealų ir pažvelgti į tuos, kurie jiems rodo dėmesį.

Susituokusios poros mėgausis romantika. Skirkite laiko meilei ir savo antrąjai pusei. Suorganizuokite Valentino dieną taip, kad prisimintumėte ją ilgai.

jautis zodiako zenklas

Jautis

Negaiškite laiko žmonėms, kurie jūsų nevertina ar jums netinka. Vasario mėnesį galite tiksliai suprasti ko jums reikia ir pamatyti jus supančius žmones visai kitomis akimis. Viskas, ko norite, yra arčiau, nei manote.

Įsižiebs ugnis ramiame seniai susituokusios poros gyvenime. Suplanuokite smagią veiklą ar kelionę su savo antrąja puse. Tai suteiks gerų emocijų ir įkvėpimo.

dvyniai zodiako zenklas

Dvyniai

Atsiverkite pasauliui ir nustokite sėdėti namuose, tačiau būkite išrankūs ir nepaminkite savo norų. Be to, neleiskite niekam pažeisti jūsų ribų. Vienišiems Dvyniams vasaris bus sėkmės mėnuo meilės fronte. Naudokitės akimirka ir mėgaukitės jausmais. 

Jei jau radote savo puselę, tuomet daugiau kalbėkitės, ieškokite bendrų pomėgių ir dažniau leiskite laiką kartu.

vezys zodiako zenklas

Vėžys

Klausykite širdies. Imkitės iniciatyvos asmeniniame gyvenime ir patys pakvieskite patinkančius žmones į pasimatymą. Tačiau nepamirškite, kad kokybė yra svarbesnė už kiekybę. Drąsiems Vėžio ženklo atstovams Vasaris suteiks galimybę įgyvendinti savo norus. 

Šeimos turėtų puoselėti savo santykius ir dažniau kalbėtis. Jei jaučiate, kad duodate daugiau nei gaunate, laikas atkurti pusiausvyrą.

liutas zodiako zenklas

Liūtas

Vasaris yra Liūtų meilės mėnuo. Nenustebkite, jei šalia suksis daug gerbėjų. Tačiau neskubėkite rinktis partnerio visam gyvenimui. Jums meilė yra kaip geras vynas - jai reikia laiko, kad subręstų ir sužydėtų.

Poroje gyvenančių Liūtų laukia šeimyninio gyvenimo džiaugsmai ir malonumai. Tapsite artimesni ir norėsite daugiau laiko praleisti kartu.

mergele zodiako zenklas

Mergelė

Laikas dažniau išeiti iš namų, susitikti su draugais ir užmegzti naujas pažintis. Pradėkite džiaugtis gyvenimu ir tiesiog būkite laimingi. Neliūdėkite, jei nerandate meilės, ji ateis savaime. Tačiau paskutinį žiemos mėnesį yra galimybė rasti patikimą draugą.

Šeimas sukūrusios Mergelės taip pat neturėtų sėdėti namuose. Pasivaikščiokite kartu, eikite į kavinę, kiną ar teatrą. Juk vasaris – įsimylėjėlių mėnuo.

svarstykles zodiako zenklas

Svarstyklės

Sutelkite dėmesį į save, savo norus ir poreikius. Pagalvokite apie tai, ko tiksliai norite. Kažin ar vasaris yra prioritetinis laikas santykiams ir meilei. Meilė ateis nepastebėta, tik truputį vėliau.

Jei jau turi savo puselę, tai dėmesiu ir gerais darbais stiprinkite savo meilę.

skorpionas zodiako zenklas

Skorpionas

Harmonija ir pusiausvyra yra tai, ką turėtumėte atrasti vasario mėnesį. Jei norite rasti tikrąją meilę, turėtumėte nustoti rinktis netinkamus kandidatus. Neieškokite meilės naktiniame klube, ten rasite tik nuotykį. Kai suprasite ką darote ne taip, šalia atsiras dėmesio vertas kompanionas.

Jei jau turite partnerį, tuomet turėtumėte atvirai jam papasakoti apie savo norus ir lūkesčius. Jis negali skaityti jūsų minčių. Taip išvengsite nusivylimo.

saulys zodiako zenklas

Šaulys

Vasario mėnesį Venera jums palanki. Verta priimti draugų kvietimus, išeiti iš namų ir nustoti liūdėti vienumoje. Galite apimti noras pakeisti savo įvaizdį, papildyti garderobą ar kt. Nestabdykite ir būsite pastebėti.

Šeimas jau sukūrusiems Šauliams vertėtų pakeisti aplinką. Pasivaikščiokite arba leiskitės į romantišką kelionę. Daugiau laiko praleiskite kartu, atnaujinkite ir puoselėkite savo jausmus.

oziaragis zodiako zenklas

Ožiaragis

Vasario mėnesį pajusite energijos antplūdį. Laiko užteks ne tik darbui, bet ir asmeniniam gyvenimui. Bendrausite, flirtuosite, eisite į pasimatymus. Nesistenkite valdyti savo ar kitų žmonių jausmų. Visą energiją nukreipkite į savęs tobulinimą.

Jau užsimezgusiuose santykiuose padaugės impulsyvumo ir aistros. Kad ši būsena nesukeltų konfliktų, nukreipkite šią energiją į bendras fantazijas ir jas realizuokite. Pavyzdžiui, suorganizuokite neįprastą fotosesiją arba užsisakykite skrydį lėktuvu į meilės miestą Paryžių.

vandenis zodiako zenklas

Vandenis

Visata yra jūsų pusėje - išnaudokite Vasario mėnesį maksimaliai. Būsite ypač žavūs ir patrauklūs priešingai lyčiai. Pritrauksite daug gerbėjų dėmesio. Belieka išsirinkti sielos draugą, kuris atitiks jūsų norus, svajones ir siekius.

Jau įsimylėjusiems Vandeniams dabar tinkamas metas pasikalbėti apie ateities planus. Būsite labai įtaigūs, tad savo antrąją pusę galite įkalbėti padaryti bet ką. Nors malonu bus jaustis svarbiems, bet kartu jausite atsakomybės naštą.

zuvys zodiako zenklas

Žuvis

Vasario mėnuo Žuvims bus stebuklingas metas, kai pildosi asmeninio gyvenimo svajonės, kai tikrai galite gauti tai, ko norite. Tačiau nesėdėkite namuose, laukdami likimo dovanos. Bendraukite, šypsokitės, ar net imkitės iniciatyvos užmegzdami naujas pažintis.

Šeimas sukūrusioms Žuvims Vasario mėnuo bus karštas ir jausmingas. Stenkitės daugiau laiko praleisti kartu, pasidalinkite svajonėmis ir kurkite ateities planus. Nepamirškite apie Valentino dieną: tegul mylimasis būna nustebintas jūsų dėmesiu.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.