Savaitės horoskopas (vasario 5 - vasario 11): Skorpionus lydės sėkmė, o Liūtus - puiki nuotaika

Savaitės horoskopas (vasario 5 - vasario 11)

Ką antrosios vasario savaitės horoskopas žada kiekvienam Zodiako ženklui? Savaitės laimingieji, ir tie, kuriems pasisekė mažiau.

avinas zodiako zenklai

Avinas

Šios savaitės pradžioje jums patartina sulėtinti gyvenimo tempą. Tačiau atsigriebti galėsite antroje savaitės pusėje, kai visi apribojimai ir kliūtys bus bejėgiai prieš iš jūsų trykštančią energiją. Antradienį klausykite savo artimųjų patarimų. Kai kuriuos dalykus, iš šono, jie mato geriau. Trečiadienį nesivelkite į konfliktus su draugais ar kolegomis, jei kiltų ginčų, pasistenkite laikytis nuošalį.

Antroje savaitės pusėje norėdami išspręsti įsisenėjusią problemą, turite išlikti ramūs ir santūrūs. Pasistenkite atsiriboti nuo emocijų, šiuo metu jos tik trukdys. Penktadienis bus kupinas romantikos ir malonių akimirkų.

Savaitgalį palankus metas susitaikyti su artimaisiais, atleisti už praeities klaidas.

jautis zodiako zenklai

Jautis

Šią savaitę džiugins naujos patirtys. Tikėtina, kad būtent dabar atrasite naują jums patinkančią veiklą, kuriai norėsite skirti didžiąją dalį savo laisvalaikio. Antradienį palankūs kontaktai su artimaisiais, skirkite šiek tiek laiko bendravimui ne telefonu. Trečiadienį nesėkmės dėl smulkmenų gali sukelti susierzinimą, stenkitės vengti konfliktinių situacijų.

Jei antroje savaitės pusėje vadovausitės savo intuicija, galėsite išvengti skubotų sprendimų, dėl kurių ateityje gali tekti gailėtis. Penktadienį jūsų pastangos sulauks tinkamo įvertinimo.

Savaitgalį puikiai pailsėsite ir pasikrausite energijos ateinančiai savaitei.

dvyniai zodiako zenklai

Dvyniai

Tobulėjimo metas. Šiuo laikotarpiu bus palanku investuoti į įvairius kursus, asmeninio tobulėjimo seminarus, knygas, ir t.t. Antradienį tikėtini nesusipratimai ar net konfliktai, nes jūsų interesai gali šiek tiek skirtis nuo kitų žmonių interesų. Trečiadienį bet kokia nauja informacija vienaip ar kitaip jums pravers.

Antroje savaitės pusėje galite pajusti naujų jėgų antplūdį, pasistenkite tai tinkamai išnaudoti. Penktadienį norėdami sėkmingai užbaigti reikalus, turėsite elgtis itin apdairiai ir diplomatiškai.

Savaitgalį jums gresia romantiška pažintis su labai įdomia perspektyva.

vezys zodiako zenklai

Vėžys

Šią savaitę gali nutikti kažkas tokio, kas atvers jums naujas galimybes. Atsikratykite abejonių ir baimių, jos stabdo progresą. Antradienį patartina neprovokuoti konfliktų darbe. Trečiadienį nesigraužkite dėl to, ko negalite pakeisti. 

Antroje savaitės pusėje turėsite galimybę sužavėti aplinkinius savo idėjomis ir rasti bendraminčių. Penktadienis gali pasirodyti labai maloni diena, įvyks ilgai lauktas, arba visai netikėtas, susitikimas.

Nors savaitgalį darbų namuose netrūks, tačiau žvaigždės pataria šiek tiek laiko skirti nedideliems malonumams.

liutas zodiako zenklai

Liūtas

Beveik visą savaitę būsite puikios nuotaikos. Sklandi darbo reikalų eiga pripildys optimizmo. Palankus metas kūrybinei veiklai ar geram poilsiui. Tačiau šeimos gyvenime gali kilti audros. Diplomatija ir taktiškumas leis sėkmingai spręsti aktualias problemas, įskaitant labai opias. Antradienis tinkamas griauti seną ir kurti nauja. Trečiadienį stenkitės būti atlaidesni nedideliems aplinkinių trūkumams.

Antroje savaitės pusėje jūsų pakili nuotaika ir optimizmas leis greitai ir lengvai išspręsti net ir gana sudėtingus profesinius klausimus. Penktadienį suteikite sau galimybę daugiau pailsėti.

Savaitgalį nesistenkite iškelti save aukščiau kitų, tai gali apsunkinti santykius su aplinkiniais.

mergele zodiako zenklai

Mergelė

Šią savaitę darbas gali užimti didžiąją dalį jūsų laiko, bet pagal svarbą jis nebus pirmoje vietoje. Skirkite daugiau dėmesio santykiams su aplimkiniais. Dabar puikus laikas konfliktinių situacijų sprendimui, susitaikymui ir bendrų tikslų kūrimui. Antradienį greičiausiai turės priimti svarbų sprendimą arba pagaliau užbaigti uždelstą reikalą. Trečiadienį niurzgėjimas dėl smulkmenų gali įžiebti rimtą konfliktą.

Antroje savaitės pusėje verčiau venkite ilgų kelionių ir komandiruočių, nes jos nepateisins jūsų lūkesčių. Gali būti, kad užmegsite romaną su žmogumi, kuris šiuo metu yra toli. Penktadienį patartina mažiau kalbėti apie save nepažįstamose kompanijose.

Savaitgalį nesusitikinėkite su žmonėmis, kurie jus veikia blogai.

svarstykles zodiako zenklai

Svarstyklės

Šią savaitę teks gerokai pasistengti, kad pasiektumėte norimą rezultatą. Klausykite savo intuicijos ir parodykite iniciatyvą, tada atsiras galimybė paaukštinimui. Antradienį gali iškilti senos neišspręstos problemos. Trečiadienį būsite linkę dėl susiklosčiusių aplinkybių kaltinti aplinkinius, tačiau turite suprasti, kad tai nieko nepakeis. 

Antroje savaitės pusėje galite atsidurti įvykių centre. Stenkitės išlikti neutralūs ir neimti visko giliai į širdį. Penktadienį nesistenkite aprėpti daugiau nei galite, nes noras nudirbti daug darbų vienu metu gali pakenkti jūsų nervų sistemai ir sugadinti nuotaiką visam savaitgaliui.

Savaitgalis labai palankus naujoms pažintims.

skorpionas zodiako zenklai

Skorpionas

Šią savaitę sėkmė jums aktyviai šypsosis. Jei planuojate leistis į kelionę, geriau tai darykite antroje savaitės pusėje. Ypač seksis kūrybinių profesijų Skorpionams. Paprasti sprendimai gali papildyti šeimos biudžetą. Bent vieną dieną skirkite savo namų valymui ir tvarkymui. Antradienį susidarys palanki situacija senoms problemoms ir uždaviniams spręsti. Trečiadienis žada būti viena sėkmingiausių šios savaitės dienų, kai jums seksis viskas ko imsitės. 

Antroje savaitės pusėje stenkitės atsikratyti abejonių, neigiamos nuomonės apie žmones ir situacijas, būkite malonesni ir kantresni aplinkiniams. Penktadienis džiugins įdomiomis naujienomis ir/ar gerais pasiūlymais.

Savaitgalį smagiai leiskite draugų ar artimųjų rate.

saulys zodiako zenklai

Šaulys

Šią savaitę pasistenkite atsikratyti visko, kas nereikalinga, kas trukdo jums tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime. Palankus metas visiškai atnaujinti savo tikslus ir planus. O gal net įvaizdį, ar garderobą. Antradienį galimi nesklandumai, tačiau jų galėsite išvengti, jei pasistengsite susitelkti tik į vieną veiklą. Trečiadienį gali varginti santykių problemos.

Antroje savaitės pusėje be vargo gausite tai, ko norite. Užbaikite tai, ką pradėjote, kurkite naujus planus ir ramiai priimkite tai, kas vyksta. Penktadienį daugiau laiko skirkite mylimam žmogui.

Savaitgalį suorganizuokite ką nors neįprasto ir originalaus savo artimiesiems.

oziaragis zodiako zenklai

Ožiaragis

Šią savaitę atsisakykite didelių ambicijų ir pasistenkite elgtis kukliau. Taip pasieksite daugiau nei ko nors reikalaudami ir žiūrėdami į pašnekovus iš aukšto. Antradienį išaugs įdomių susitikimų ir pažinčių tikimybė, o senus santykius su kai kuriais žmonėmis galite išvysti naujoje, palankioje šviesoje. Trečiadienį turėsite galimybę pademonstruoti, koks vertingas ir nepakeičiamas darbuotojas esate.

Antroje savaitės pusėjep pasistenkite išmokti klausytis ir išgirsti kitus, sužinosite daug įdomių dalykų, ir tapsite išmintingesni. Penktadienį būkite atsargūs - rizikuojate pasiduoti neapgalvotiems potraukiams.

Savaitgalį gali tekti susidurti su pavydžių žmonių apkalbomis, tačiau žvaigždės pataria į tai niekaip nereaguoti.

vandenis zodiako zenklai

Vandenis

Šią savaitę jūsų darbui keliami reikalavimai gali padidėti. Vertėtų sumažinti darbų kiekį, tačiau atkreipti dėmesį į jų kokybę. Atsižvelkite ir į kolegų interesus, dažniau imkitės iniciatyvos, kelkite naujas idėjas. Antradienį tikėkitės draugų pagalbos, tačiau stenkitės nesivelti į ginčus, kurie gali sugadinti gerą nuotaiką. Trečiadienį būsite nusiteikę eksperimentuoti ir išbandyti naujoves.

Antroje savaitės pusėje jus gali pradžiuginti iš artimų draugų gauta informacija. Artėjant savaitgaliui turėtumėte būti itin atsargūs priimdami viliojančius pasiūlymus. Viskas nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Jūsų laukia gana judrus ir net šiek tiek chaotiškas savaitgalis.

zuvys zodiako zenklai

Žuvys

Ši savaitė tikriausiai suteiks jums kelias galimybes. Jei negalite sugriebti visko, gaudykite už uodegos tą, kuri jums labiausiai tinka. Tradicinis požiūris į problemų sprendimą nepasiteisins. Panašu, kad turėsite būti išradingesni. Antradienį gali kilti problemų santykiuose, bet tai bus labiau susiję su jūsų emocine būsena. Trečiadienį jus užplūs nostalgiški prisiminimai, todėl bus sunku susikaupti.

Antroje savaitės pusėje jūsų laukia gana chaotiškas metas. Nors šiuo laikotarpiu norėsite ramybės, tačiau kol kas jos dar teks palaukti. Penktadienį verta susitikti su draugais arbatos puodeliui.

Savaitgalį nepersistenkite sportuodami – šiuo laikotarpiu bus didesnė traumų tikimybė.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.