Didysis vasario mėnesio horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui (2024)

Didysis vasario mėnesio horoskopas (2024)

Vasaris nežada būti ramus ir švelnus. Daug kam teks pabusti iš žiemos snaudulio. Su įvairiais sunkumais susidurs visi Zodiako ženklai. Tačiau tai nereiškia, kad reikėtų pasiduoti ar iš anksto nusiminti.

Šis mėnuo bus naujų galimybių metas ir gera proga įvertinti savo ankstesnius pasiekimus, analizuoti klaidas ir nubrėžti ateities planus. Pats laikas pradėti dirbti su naujais projektais ir įgyvendinti senus sumanymus.

Paslaptingasis vasario mėnuo, kurį vainikuoja Valentino diena, daug kam asocijuojasi su romantika, atbundančiais jausmais ir meile. Ir šis vasaris daugumai Zodiako ženklų žada nepakartojamus atradimus asmeniniame gyvenime.

avinas zodiako zenklas

AVINAS (kovo 21–balandžio 20 d.)

Vasario mėnesį Avinas bus nuolatinio streso ir nerimo būsenos. Šio Zodiako ženklo atstovai jausis nesaugūs ir nepatenkinti savo pasiekimais, tačiau tai nėra priežastis pasiduoti. Priešingai, jie turi sutelkti dėmesį į savo tikslus ir toliau judėti į priekį, nepaisydami visų sunkumų.

Karjera ir finansai

Vasario mėnesį Avinas gali imti kalbėti daugiau nei paprastai. Tačiau reikėtų skirti laiką ne tik pokalbiams, bet ir darbams. Patartina nepraleisti progos nuveikti ką nors prasmingo iki vasario 23 d., kai Merkurijus gali sukelti finansinį sąstingį. Būkite ryžtingi ir energingi, ypač mėnesio pradžioje.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Avinas turėtų iš naujo susidėlioti prioritetus. Tai bus svarbiausia užduotis šiuo laikotarpiu. Vasario mėnesį suprasite, kokios iliuzijos jus lydėjo asmeniniame gyvenime, ir galiausiai imsite siekti gilesnių santykių. Ankstesnės situacijos galbūt privertė jus pasijusti kaltu dėl savo perdėtų lūkesčių, tačiau vasaris atskleis jūsų tikruosius poreikius, leis jums iš naujo įvertinti save ir savo tikslus.

jautis zodiako zenklai

JAUTIS (balandžio 21–gegužės 20 d.)

Jaučiui vasaris bus permainų ir naujos pradžios metas. Jis gali susidurti su netikėtais iššūkiais ir kliūtimis, tačiau bijoti neverta. Vietoj to jis turėtų panaudoti šią patirtį savo augimui ir tobulėjimui.

Karjera ir finansai

Jaučiui vasaris gali būti gerų pokyčių mėnuo, tačiau tik tuo atveju, jei pavyks pakeisti savo vidines nuostatas. Tikėkite savimi ir savo jėgomis. Gebėjimas planuoti ir strategiškai mąstyti bus jūsų pagrindinis įrankis. Apsvarstykite galimybę investuoti į įvairias sritis, išlaikydami sisteminį požiūrį.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Jautis vasario mėnesį turėtų pabrėžti savo taktiškumą. Tikri ir apčiuopiami rezultatai jums bus ypač svarbūs santykių srityje. Jei pažadai liks tik žodžiais, gali tekti išsivaduoti iš nepatikimų ryšių. Šis mėnuo mokys jus vertinti sąžiningumą ir suprasti, kad žodžiai svarbūs tik tada, kai jie derinami su veiksmais. Jūsų priimti sprendimai šia kryptimi padės pakeisti padėtį ir pasiekti naują nuoširdumo lygį jūsų santykiuose.

dvyniai zodiako zenklai

DVYNIAI (gegužės 21–birželio 21 d.)

Dvyniams vasarį teks susidurti su tam tikrais pokyčiais asmeniniame gyvenime. Galbūt jie susitiks su nauju partneriu arba nuspręs nutraukti senus santykius. Tai gali būti sunkus metas, tačiau Dvyniai turi išlikti ramūs ir priimti sprendimus, atitinkančius jų norus ir poreikius.

Karjera ir finansai

Astrologai įspėja Dvynius apie galimus finansinius ir darbo sunkumus vasario mėnesį, tačiau nusiminti nereikia. Prieš priimdami svarbius sprendimus, pasitarkite su patyrusiais žmonėmis. Stenkitės atidžiai išanalizuoti visas smulkmenas.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Dvyniams vasaris atneš naujų prošvaisčių asmeniniame gyvenime, sustiprins poreikį atsikratyti pasenusių idėjų apie santykius ir nutraukti varginančius ryšius. Šis mėnuo bus savęs atradimo metas, kai suprasite, kad ankstesnis jūsų požiūris tebuvo baimės ir visuomenės primestų stereotipų mišinys. Vasaris atskleis, kas nebėra efektyvu, ir leis suprasti, kokie nauji elgesio modeliai gali pakeisti pasenusius.

vezys zodiako zenklai

VĖŽYS (birželio 22–liepos 22 d.)

Vėžys vasarį ims labiau pasitikėti savo jėgomis. Dėl savo atkaklumo ir kruopštumo jis galės pasiekti reikšmingų rezultatų darbe ir asmeniniame gyvenime. Jie taip pat gali susidurti su tam tikromis kliūtimis kelyje į savo tikslus, tačiau jie neturėtų pasiduoti.

Karjera ir finansai

Vėžio laukia pokyčiai karjeroje ir finansinėje srityje, kai Venera pereis į Vandenio ženklą. Būkite pasiruošę darbo sąlygų pokyčiams ir išlikite produktyvūs. Nesitikėkite, kad sėkmė ir pinigai ateis savaime, bet aktyviai prisitaikykite prie pokyčių.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Vėžį paskutinį žiemos mėnesį globos Venera ir suteiks papildomų impulsų meilės gyvenimui. Vasaris jūsų kasdienybę nušvies romantiškomis kibirkštimis, suteiks daug progų gilintis į esamus ar besikuriančius santykius. Tiksliai suprasite, kokio požiūrio į save seniai troškote, aiškiau suvoksite savo jausmus ir poreikius.

liutas zodiako zenklai

LIŪTAS (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)

Liūto ženklo žmonės vasario mėnesį patirs stiprų meilės ir rūpinimosi poreikį. Jie gali jaustis vieniši ir nepatenkinti savo santykiuose. Tačiau nederėtų nusiminti. Verčiau reikėtų ieškoti būdų, kaip parodyti savo meilę ir rūpestį artimiesiems.

Karjera ir finansai

Svarbiausius reikalus ir stambius įsigijimus Liūtui patartina atlikti pirmoje vasario mėnesio pusėje. Po to nusilps Marso ir Merkurijaus poveikis, todėl pergalių karjeroje tikėtis neverta. Mėnesio pabaigoje venkite nereikalingos rizikos ir išlaidų.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Liūtas vasarį pradės džiaugsmingai, leis pasireikšti savo „vidiniam vaikui“ ir išsakyti savo užgaidas bei troškimus. Prieš pasinerdami į naujus nuotykius, pagalvokite, kaip svarbu turėti ryžtingą ir atvirą partnerį. Šis mėnuo suteiks jėgų kelti savo standartus ir reikalauti daugiau iš santykių. Jei kas nors nėra pasiruošęs neatsilikti nuo jūsų, tai laikas parodys, kad reikia užleisti vietą naujiems santykiams.

mergele zodiako zenklai

MERGELĖ (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)

Didelės sėkmės darbe Mergelės ženklo žmonės galės sulaukti vasario mėnesį. Jie parodys savo energiją ir kūrybiškumą, o tai padės jiems daryti karjerą. Tačiau jie taip pat turėtų daugiau dėmesio skirti savo asmeniniams santykiams ir sveikatai, kitaip negalės džiaugtis savo profesiniais laimėjimais.

Karjera ir finansai

Kontroliuojantiems savo išlaidas Mergelės ženklo atstovams vasarį žadamas finansinis stabilumas. Ieškokite naujų karjeros galimybių ir nebijokite imtis papildomų projektų. Keiskite požiūrį į darbą, atsisakykite konservatyvumo, tobulinkite darbo procesus ir atrasite naujų pajamų šaltinių.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Mergelės paskutinį žiemos mėnesį laukia ne tik dosnios dovanos, bet ir unikalios galimybės pagilinti santykius – ne tik su kitais, bet ir su savimi. Pagaliau suvoksite, kad jūsų vidinė ramybė yra prioritetas ir jūs jau nebesate pasiruošę jos paaukoti, kad kažkam patiktumėte. Šį mėnesį suprasite, kad per daug atiduodate ir per mažai gaunate, todėl nuspręsite labiau rūpintis savimi ir savo poreikiais.

Vasarį turėsite išmokti naudotis savo teise priimti sprendimus ir nebeleisti, kad aplinkinių įtaka nulemtų jūsų pasirinkimus meilės, sekso ar kitose asmeninio gyvenimo srityse.

svarstykles zodiako zenklai

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24–spalio 23 d.)

Svarstyklėms vasario mėnesį bus sunku išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Jos jaus poreikį daugiau laiko praleisti su savo artimaisiais, tačiau taip pat jaus spaudimą dėl darbo. Joms reikės rasti būdą, kaip subalansuoti savo gyvenimą ir nepamiršti apie savo sveikatą.

Karjera ir finansai

Vasario mėnesį Svarstyklių laukia nenumatyti įvykiai, tačiau jie gali būti naudingi. Ryžtingi žingsniai versle duos papildomų pajamų ir pagerins reputaciją. Venkite nenaudingų darbų, beprasmiško laiko gaišinimo, susitelkite į svarbiausias užduotis.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Svarstyklės vasario mėnesį bus skatinamos išeiti už komforto zonos ribų. Paskutinį žiemos mėnesį būsite kupini energijos, pajusite savo žavesį ir suprasite, kaip svarbu pirmenybę teikti sau. Jus ims traukti aplinkiniai žmonės ir galbūt per bendrus draugus jūs užmegsite naujas pažintis. Patirsite nepamirštamų akimirkų su naujais žmonėmis, todėl būkite atviri viskam, ką šis mėnuo gali pasiūlyti jums ir nebijokite permainų.

skorpionas zodiako zenklai

SKORPIONAS (spalio 24–lapkričio 21 d.)

Skorpiono ženklo žmonės vasarį patirs sunkumų santykiuose su artimaisiais. Kils konfliktų ir nesutarimų, dėl kurių santykiai gali pašlyti arba visai nutrūkti. Tačiau Skorpionas turi išlikti ramus ir nepriimti skubotų sprendimų.

Karjera ir finansai

Skorpionui vasario mėnesį pranašaujama sėkmė darbe ir didesnės pajamos. Dėl sustiprėjusio Marso poveikio būsite energingi ir motyvuoti. Nuo vasario vidurio apdairumas ir atidumas detalėms taps svarbiais atributais siekiant finansinės gerovės.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Skorpionui vasaris žada būti pažinčių ir aistringų susitikimų mėnuo. Marsas, aistros ir seksualumo planeta, sustiprins savo poveikį ir suteiks jums papildomo žavesio. Stengsitės išreikšti save ne tik miegamajame, bet ir už jo ribų, o aplinkiniai bus atviri jūsų idėjoms ir pasiūlymams. Šį mėnesį patys galite net nesuvokti, kad traukiate kitus kaip magnetas, kai būnate kupini pasitikėjimo savimi. Tačiau aplinkiniai tai pajus ir negalės atitraukti nuo jūsų akių.

saulys zodiako zenklai

ŠAULYS (lapkričio 23–gruodžio 21 d.)

Šaulio ženklo žmonės vasarį ilgėsis naujų nuotykių ir kelionių. Jie gali išvykti į komandiruotę ar leistis į turistinę kelionę, kad praplėstų akiratį ir įgytų naujos patirties. Tačiau jie turi būti atsargūs, nerizikuoti be reikalo ir nepamiršti atsakomybės.

Karjera ir finansai

Pirmoje vasario pusėje Šaulys bus kupinas energijos, todėl galės užbaigti tai, ką pradėjo. Nuo mėnesio vidurio situacija gali greitai pasikeisti, todėl patartina vengti sudėtingų projektų ir stambių pirkinių.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Šaulys vasario mėnesį bus priverstas atidžiau pažvelgti į savo kasdienius įpročius ir suvokti, kaip jie veikia asmeninį gyvenimą. Savo standartų pakėlimas ir pageidaujamų santykių reikalavimų nustatymas padės jums atsirinkti ir susitikti su tinkamais žmonėmis. Siekdami kito žmogaus meilės, nepamirškite savo vystymosi. Kuo daugiau investuosite į save, kuo labiau stengsitės tobulėti, tuo palankesnės bus jūsų meilės santykių perspektyvos.

oziaragis zodiako zenklai

OŽIARAGIS (gruodžio 22–sausio 20 d.)

Ožiaragio ženklo atstovams vasarį kils stiprus noras pakeisti savo gyvenimą. Jie gali nuspręsti persikelti į kitą miestą ar šalį, pradėti naują verslą ar imtis naujo hobio. Tačiau prieš priimdami tokius sprendimus jie turi gerai apgalvoti visas galimas pasekmes.

Karjera ir finansai

Mėnesio pradžioje pasiekti reikšmingų laimėjimų Ožiaragiui padės ambicijos. Kruopščiai planuokite savo žingsnius, vadovaudamiesi sveiku protu. Racionalus apsipirkimų planavimas ir išlaidų taupymas antroje mėnesio pusėje padės sustiprinti jūsų finansinę padėtį.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Ožiaragis vasario mėnesį bus paskatintas nustatyti naujus prioritetus, o tai tiesiogiai paveiks asmeninį gyvenimą. Atskirdami tai, kas svarbu, nuo to, kas nereikšminga, ir į pirmą vietą iškėlę save ir savo poreikius, atsiversite gyvenimą keičiantiems susitikimams. Tada susipažinsite su žmogumi, kurio vertybės ir svajonės derės prie jūsų. Jūs abu stebėsitės, kodėl jūsų keliai anksčiau niekada nesusikirto. Dabar pats tinkamiausias laikas pradėti žingsniuoti sutartinai drauge.

vandenis zodiako zenklai

VANDENIS (sausio 21–vasario 19 d.)

Vasario mėnesį Vandenio ženklo asmenys taps atviresni ir draugiškesni. Jie stengsis bendrauti su naujais žmonėmis ir plėsti savo socialinį ratą. Tačiau jie turėtų būti atsargūs ir vengti nedorų žmonių, apsimetinėjančių geraširdžiais, kurie gali jiems pakenkti.

Karjera ir finansai

Vasario mėnesį Vandeniui gali kilti sunkumų darbe, užtat sumažės konfliktų ir nesusipratimų tarp bendradarbių ir verslo partnerių, nes susilpnės Marso poveikis. Laikykitės santūriai ir nesikiškite į sudėtingas situacijas ar abejotinus reikalus. Pinigų pritrauksite tiesioginiu darbu ir kruopštumu bei atidumu smulkmenoms.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Vandeniui vasario mėnesį pranašaujami reikšmingi pokyčiai asmeniniame gyvenime. Venera, meilės planeta, ims stipriau veikti jus ir privers suprasti, kad nusipelnote daugiau. Artimesnė pažintis su žmogumi, kuris ilgai buvo šalia, bet neišsidavė, jog jaučia jums simpatiją, nustebins jus ir parodys, kokia svarbi yra iniciatyva meilės ir santykių srityje.

zuvys zodiako zenklai

ŽUVYS (vasario 20–kovo 20 d.)

Vasario mėnesį Žuvys mėgausis laisve ir nepriklausomybe. Jos darys tai, kas joms patinka, ir nepaisys socialinių normų. Tačiau jos turėtų atsiminti, kad laisvė nereiškia neatsakingumo ir kad jos vis tiek turi rūpintis savo artimaisiais ir nepakenkti kitiems žmonėms.

Karjera ir finansai

Žuvų laukia aktyvus mėnuo, tačiau vienu metu griebdamiesi kelių darbų galite per greitai pajusti nuovargį. Mėnesio pradžioje sutelkite dėmesį į svarbiausius dalykus. Antroje mėnesio pusėje sąmoningai venkite nereikalingos veiklos, kurios galima atsisakyti. Stenkitės vasarį kruopščiai atlikti pagrindinius prasmingus darbus, tada finansinė padėtis kovo mėnesį taps stabilesnė.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Žuvys vasario mėnesį ne tik pradeda naujuosius savo gyvenimo metus, bet ir užbaigia ankstesnį etapą. Būsite pasiruošę pereiti į naują, nuoširdesnį santykių lygį ir patys tobulėti. Todėl kruopščiai išnagrinėkite savo praeities klaidas, kad pasimokytumėte ir daugiau jų nekartotumėte. Pamirškite praeities nesėkmes ir nusivylimus. Dabar pats laikas panaudoti savo galią bei žavesį ir tapti geriausia savo versija.

alfa logotipas

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.