Savaitės horoskopas visiems Zodiako ženklams (vasario 12 - vasario 18): ką žada žvaigždės?

Savaitės horoskopas (vasario 12 - vasario 18)

Savaitės horoskopas gana populiarus būdas sužinoti, kokie iššūkiai ir galimybės gali laukti žmogaus pagal jo zodiako ženklą. Šis horoskopas suteikia galimybę paskirstyti ateinančios savaitės energijos išteklius ir atsižvelgti į tam tikrus aspektus, kurie gali paveikti žmonių gyvenimą, nuotaiką ir santykius.

Ką trečiosios vasario savaitės horoskopas žada kiekvienam Zodiako ženklui? Savaitės laimingieji, ir tie, kuriems pasisekė mažiau. 

avinas zodiako zenklai

Avinas

Dinamiška savaitė. Avinai jausis energingi ir labai motyvuoti, norintys pradėti naujas veiklas ir įgyvendinti savo tikslus. Jie turėtų pasinaudoti šia energija, kad padarytų rimtus pakeitimus savo gyvenimuose. Antradienį svarbu būti drąsiems ir veikti strategiškai. Trečiadienį be vargo galėsite pasiekti prognozuojamus rezultatus.

Antroje savaitės pusėje gali tekti susidurti su tam tikrais išbandymais. Bet jūsų drąsa ir ryžtingumas padės išspręsti problemas. Jūs pasirengę veikti ir prisiimti atsakomybę.

Savaitgalį labiau rūpės šeimos reikalai. Galbūt turėsite spręsti šeimynines problemas arba skirti laiko artimiesiems. Nepamirškite poilsio.

jautis zodiako zenklai

Jautis

Jaučiams savaitės horoskopas žada didesnį stabilumą ir pasitikėjimą savimi. Prisiminkite savo tikslus, siekius ir pagalvokite, kaip tai įgyvendinti. Antradienį jus bus lengva suklaidinti gražiais pažadais ir viliojančiais pasiūlymais. Būkite atsargūs. Trečiadienį tikėtinas nuotaikos pakilimas. Būsite pilni entuziazmo.

Antroje savaitės pusėje tikėtina finansinė sėkmė ar naujos galimybės. Tačiau būkite atsargesni ir nesiimkite per daug darbų vienu metu. Penktadienį nepasiduokite aplinkinių spaudimui. Tik patys galite nuspręsti, kas jums yra geriau.

Savaitgalį atsipalaiduokite, pasivaikščiokite miške. Tai išvalo blogas mintis, nuramina ir atstato jėgas. Norite kitokių pramogų? Puikiai tiks ir vandens procedūros.

dvyniai zodiako zenklai

Dvyniai

Dvyniams savaitė bus kupina naujų pažinčių ir įdomios patirties. Būsite labai komunikabilūs ir sutelksite savo dėmesį į naujus žmones ir galimybes. Antradienį svarbu išlaikyti koncentraciją  atliekant užduotis ir labiau pasitikėti savimi. Trečiadienį susiklosčiusios aplinkybės gali sujaukti visos dienos planus

Antroje savaitės pusėje gali tekti tvarkyti finansinius klausimus arba spręsti verslo problemas. Būkite atsargūs ir išmintingi priimdami sprendimus. Penktadienį jūsų vaizduotė bus labai laki. 

Savaitgalis darbingas, palankus iš pagrindų tvarkytis namus, atlikti smulkų remontą. Perstatyti baldai, ar kitaip išdėlioti daiktai suteiks nemažą pasitenkinimą.

vezys zodiako zenklai

Vėžys

Vėžiams šią savaitę tikėtinas didesnis emocinis jautrumas. Jausite poreikį rūpintis savimi ir būsite labai suinteresuoti savo asmeniniu augimu. Taip pat visą savaitę bus aktuali jausmų tema. Antradienis palankus spręsti šeimos ar giminės problemas. Trečiadienį galite sulaukti netikėtos pagalbos iš mažai pažįstamo žmogaus.

Antroje savaitės pusėje skirkite daugiau laiko bendravimui su šeima ir artimaisiais. Penktadienį galite tikėtis malonios staigmenos.

Savaitgalį tinkamas metas pasirūpinti savimi. Apsilankykite baseine, sporto klube, atnaujinkite savo garderobą. Darykite viską, kas teikia malonumą ar leidžia pasijusti geriau.

liutas zodiako zenklai

Liūtas

Liūtams savaitės horoskopas žada naujas galimybes. Tiesa bus ir iššūkių, bet, dėka savo kūrybingumo ir išprusimo, su jais nesunkiai susitvarkysite. Galite jausti įkvėpimą ir norą išplėsti savo žinias ir gebėjimus. Tai bus puiki savaitė pradėti kūrybinei veiklai arba priimti inovatyvius sprendimus savo profesinėje veikloje. Antradienis gali būti šiek tiek sudėtingesnis, nes gali iškilti tam tikri sunkumai ar konfliktai. Svarbu išlaikyti ramybę ir koncentruotis į savo tikslus. 

Antroje savaitės pusėje Liūtams gali tekti peržengti savo komforto zoną ir išbandyti kažką naujo. Keli pasikeitimai ar iššūkiai pašalins rutiną ir įtrauks jus į įdomias ir motyvuojančias veiklas. Penktadienis gali pasižymėti paslėptomis galimybėmis ir naujais atradimais. 

Savaitgalį būtų malonu ištrūkti iš kasdienybės ir kur nors išvykti.

mergele zodiako zenklai

Mergelė

Mergelės šią savaitę jaus didesnį poreikį tvarkai ir organizacijai. Tai gali būti puiki savaitė pabaigti užduotis ir sutvarkyti dalykus, kurie leis judėti į priekį. Be to, šis laikotarpis palankus pradėti labiau rūpintis savimi, atsikratyti žalingų įpročių ir pradėti sveikiau gyventi. Antradienį gali apsunkinti jūsų emocinis nestabilumas. Būkite atidūs ir gerai apsvarstykite savo veiksmus prieš priimant sprendimus.

Antroji savaitės pusėi kupina iššūkių. Bet būkite drąsesnis ir pasitikėkite savimi. Jūs galite įveikti bet kokius sunkumus. Penktadienis puikus bendravimui ar meilės ryšiams.

Savaitgalį gali tekti priimti tam tikrus sprendimus arba imtis veiksmų, kad patobulintumėte savo gyvenimą. Esate pasirengę siekti savo svajonių ir įgyvendinti savo tikslus.

svarstykles zodiako zenklai

Svarstyklės

Svarstyklėms savaitės horoskopas žada didesnį susidomėjimą santykiais ir bendradarbiavimo sritimis. Galbūt galvosite, kaip pagerinti santykius su mylimu žmogumi ar artimaisiais. Tai puiki savaitė paprašyti atleidimo, susitaikyti ar užbaigti nesutarimus su partneriu, šeimos nariais ar kolegomis. Trečiadienis - puiki diena įgyvendinti idėjas ir siekti savo tikslų. Jūsų energijos lygis bus aukštas, todėl galite efektyviai dirbti ir pasiekti gerus rezultatus.

Antroje savaitės pusėje turėsite galimybių papildomai užsidirbti ir, žinoma, išleisti tai, ką uždirbote. Tačiau būkite atsargūs, kad neišleistumėte per daug. Penktadienis - puiki diena kurti ir išreikšti save meniniu būdu. Taip pat gali būti naudinga sutelkti dėmesį į santykius su artimaisiais. 

Savaitgalį puikus metas atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramybe. Tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte pamiršti savo atsakomybes. Verta rasti pusiausvyrą tarp pareigų šeimoje ir poilsio.

skorpionas zodiako zenklai

Skorpionas

Skorpionams šią savaitę emocijos veršis pro kraštus, tačiau jausite didesnį pasitikėjimą savimi ir norą veikti. Tai puiki savaitė imtis ryžtingų veiksmų ir daryti pokyčius savo gyvenime. Antradienį darbe galite patirti iššūkių, tačiau tai tik puiki galimybė išmokti kažko naujio ir tobulinti savo gebėjimus. Trečiadienį jus gali įkvėpti naujos idėjos.

Antroje savaitės pusėje laukia svarbios atradimų ir pažinimo akimirkos. Jums bus suteiktos galimybės artėti prie savo tikslų ir pademonstruoti savo stipriąsias savybes. Penktadienį galite jausti emocinį nestabilumą, todėl būkite atsargūs ir atraskite ramybę savo viduje. 

Savaitgalį būkite atviri pokalbiams ir palaikykite konstruktyvius santykius su savo artimaisiais. 

saulys zodiako zenklai

Šaulys

Šauliams savaitės horoskopas žada didesnį susikaupimą ir ryžtą pasiekti savo tikslus. Būsite labai nusiteikę rimtam darbui ir sieksite nuveikti kuo daugiau. Tai puiki savaitė parodyti ką sugebate ir pasistūmėti į priekį profesinėje srityje. Antradienį reikės skirti daugiau dėmesio savo emociniam stabilumui. Trečiadienį jums teks apsvarstyti savo pasirinkimus ir priimti tinkamus sprendimus. 

Antroje savaitės pusėje jūsų laukia aktyvus bendravimas ir galimybė įgyvendinti savo idėjas. Pasitelkite savo komunikacijos sugebėjimus. Penktadienį budrumas ir nuovokumas padės jums išspręsti bet kokias problemas.

Savaitgalį turėsite galimybę sustiprinti ir pagerinti savo santykius su artimaisiais. Būkite atidūs ir įsiklausykite į kitų žmonių nuomonę.

oziaragis zodiako zenklai

Ožiaragis

Ožiaragiams savaitės horoskopas žada finansinę sėkmę ir tvirtą pagrindą po kojomis. Tai puiki savaitė užsiimti finansiniais reikalais ir planuoti savo ateitį. Šiuo laikotarpiu labiau pasitikėsite savimi ir savo sprendimais. Antradienį turėsite progą pademonstruoti savo nuoseklumą ir atkaklumą. Trečiadienį būkite kantrūs ir gerbkite savo ir kitų žmonių ribas. 

Antroje savaitės pusėje galite jaustis labai energingi ir motyvuoti. Panaudokite šią energiją savo labui. Penktadienis palankus atviram pokalbiui su artimu žmogumi.

Savaitgalį tikėtina maloni išvyka ar netikėtas svečių apsilankymas.

vandenis zodiako zenklai

Vandenis

Šią savaitę būsite energingi, jūsų protas bus aštrus. Tai puiki savaitė pradėti naujus projektus, mokytis naujų dalykų arba įgyvendinti savo tikslus. Bet nepamirškite ilsėtis, jauskite ribas. Antradienį pasistenkite išnaudoti visus savo talentus, ypač bendravimo srityje. Trečiadienį, prieš imdamiesi kažko svarbaus, teisingai įvertinkite savo galimybes.

Antroje savaitės pusėje atkreipkite dėmesį į tai, kas vyksta aplinkui. Labiau pasitikėkite savimi ir išlaikykite emocinę pusiausvyrą. Penktadienį būsite romantiški ir svajingi.

Savaitgalį jūsų laukia vakarienė dviese arba labai aistringas pasimatymas.

zuvys zodiako zenklai

Žuvys

Žuvims savaitės horoskopas žada padidėjusį kūrybinį potencialą ir norą dalintis su kitais savo idėjomis. Tai puiki savaitė kurti ir naudoti savo intuiciją kūrybiniuose projektuose. Antradienį svarbu laikytis logiškos veiksmų sekos, o ne mėtytis nuo vieno darbo prie kito. Trečiadienį būkite atsargūs su nauja informacija, tikėtini iškraipymai, kurie gali suklaidinti.

Antroje savaitės pusėje būsite geros nuotaikos, dėl to viskas, kas suplanuota, pavyks iš pirmo karto. Jeigu penktadienį pasiduosite emocijoms, neatsargiai išsakytos pastabos gali įskaudinti aplinkinius, o vėliau teks sukti galvą, kaip atitaisyti padarytas klaidas.

Savaitgalį geriau skirkite poilsiui gamtoje, o ne triukšmingiems renginiams ar vakarėliams.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.