Ką apie Jus sako drabužių spalva?

Drabužių spalva

Pirkdamos naujus drabužius pirmiausia atkreipiame dėmesį į audinio spalvą. Psichologų teigimu spalvos pasirinkimas glaudžiai susijęs su žmogaus charakteriu, kuris su metais kinta. Tad ir spintoje dominuojančios drabužių spalvos keičiasi kartu su juo.

Taigi, žvilgtelėjusios į savo rūbų spintą sužinosite, kokia spalva vyrauja jūsų aprangoje ir ką tai sako apie Jūsų charakterį?

Raudona

Raudona – aktyvi, gyvybinga, stimuliuojanti spalva. Raudonos spalvos rūbus renkasi ryškios, drąsios, energingos, aistringos, pirmauti ir dominuoti mėgstančios asmenybės. Dažnai tokie žmonės būna impulsyvūs ar net įžūlūs. Moterys dėvinčios raudonos spalvos rūbus trokšta būti dėmesio centre.

moteris raudona suknele

Balta

Balta – teisingumo, tyrumo, išminties ir švaros spalva. Baltą spalvą paprastai renkasi ramesnio būdo, tvarkingos, dvasingos, tikslumą mėgstančios asmenybės. Kartais tokie žmonės gali būti pernelyg pedantiški.

moteris balta suknele

Juoda

Juoda – nepriklausomybės, griežtumo ir elegancijos spalva. Šią spalvą dažniausiai renkasi nepriklausomos, paslaptingos, užsispyrusios, griežtos ir į kompromisus nelinkusios asmenybės. Tačiau juodą spalvą gali rinktis ir į depresijas linkę, savimi nepasitikintys, viešumo vengiantys žmonės.

baltos ir juodos sukneles

Mėlyna

Mėlyna – ramybės, kuklumo, dvasingumo ir tolerancijos spalva. Mėlyną spalvą renkasi švelnios, šiek tiek uždaros, tolerantiškos, į konfliktus nelinkusios asmenybės. Tokie žmonės kartais būna linkę į melancholiją. Mėlyni atspalviai nuima įtampą, ramina, suteikia saugumo jausmą.

moteris melsvu kostiumeliu

Žalia

Žalia – dvasinės ramybės, jaunystės, gyvybingumo ir ištvermės spalva. Žalią spalvą renkasi ryžtingos, valdingos, energingos, bet dažniausiai šiek tiek uždaros asmenybės. Žalios spalvos rūbams pirmenybę teikiantys žmonės dažnai būna užkietėję karjeristai, be vargo kopiantys karjeros laiptais. Tačiau jų asmeninis gyvenimas paprastai būna nustumtas į šoną. „Žaliųjų“ namai visada švarūs ir tvarkingi.

moteris su zalia suknele

Geltona

Geltona – optimizmo, intuicijos ir intelekto spalva. Saulėtų tonų drabužius dažniausiai renkasi energingi, lengvai bendraujantys, optimizmo nestokojantys ir puikia intuicija apdovanoti žmonės. Perkalbėti juos pakeisti savo nuomonę gali būti labai sunku, prireiks rimtų argumentų. „Geltonieji“ dažnai būna labai kūrybingi, gebantys kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų.

moterys su geltona ir zalia suknele

Ruda

Ruda – žemės, jaukumo, pastovumo ir materializmo spalva. Rudos spalvos rūbų mėgėjus traukia žemiški dalykai. Jie dažnai būna konservatyvūs, vertinantys šeimą, namus ir trokštantys ramaus, jaukaus ir saugaus gyvenimo.

Violetinė

Violetinė – prabanga, elegancija, emocijos ir jausmingumas. Violetinę spalvą renkasi garbingi, dvasingi ir emocionalūs žmonės, pasižymintys ypatingu estetikos pojūčiu. Jie geba sukurti aplink save jaukią, harmoningą aplinką. „Violetiniams“ svarbus aplinkinių palaikymas ir dėmesys. Šiai spalvai pirmenybę teikiančios moters tikslas – patikti aplinkiniams.

moteris violetine suknele

Oranžinė

Oranžinė – gyvenimo džiaugsmo, energijos, optimizmo ir drąsos spalva. Oranžinei spalvai pirmenybę teikia linksmos, aktyvios, kūrybingos, gyvenimo džiaugsmu spinduliuojančios ir aplinkinių dėmesio bei pagarbos siekiančios asmenybės. „Oranžiniai“ – išdidūs, ambicingi, tvirtais žingsniais žengiantys gyvenimo keliu. Kartais tokie žmonės gali nuklysti į gilius apmąstymus.

Pilka

Pilka – ramybės, neutralumo, santūrumo ir draugiškumo spalva. Pilką spalvą renkasi uždari, dažnai atsargūs, ryžto stokojantys žmonės, dažnai nepasitikintys savo jėgomis. Jie tarsi stengiasi likti šešėlyje, neišsiskirti iš minios. Tačiau „pilkieji“ visada išklausys, supras, patars ir paguos.

bigstock Beautiful Sexy Girl Posing A 346817818

Rožinė

Rožinė – vaikystės, jausmingumo, romantikos, moteriškumo ir prisirišimo spalva. Rožinę spalvą renkasi švelnios, romantiškos, jausmingos bet, dažnu atveju, šiek tiek naivios moterys. Beje šios spalvos gerbėjoms gali trūkti atsakomybės jausmo.

moteris su rozine suknele

Mėgstate įvairiaspalvius rūbus? Tuomet, ko gero, esate įvairiapusiška asmenybė.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.