Kaip pritraukti meilę per Šv. Valentino dieną

Valentino diena

Šios savaitės pabaigoje švęsime vieną gražiausių, romantiškiausių ir jausmingiausių visų įsimylėlėlių šventę – Šv. Valentino dieną. Tiesa, įvairiose šalyse ji švenčiama kiek skirtingai. Pavyzdžiui, vienose šalyse tą dieną labai populiaru kelti vestuves ar prisiekti prieš Dievą bažnyčioje. Tuo tarpu kitose šalyse per visų įsimylėjėlių dieną moteriai  suteikiama „teisė“ pasiūlyti mylimam vyrui savo ranką ir širdį. O kai kuriose šalyse netekėjusioms merginoms mylimieji dovanoja drabužius. Jei mergina priėmė tokią dovaną, vadinasi, ji sutinka už jo ištekėti. 

Prancūzų vyrai pirmieji sugalvojo „valentukus“ 

Viena iš populiariausių ir bene seniausiai švenčiamų Anglijoje švenčių - Šv. Valentino diena. 

Mat dar Viduramžių Anglijoje buvo labai paplitusios apeigos išsirinkti sau „Valentiną“. Susirinkdavo būrelis jaunų žmonių, ant pergamento skiaučių surašydavo merginų vardus, suberdavo juos į kepurę ir traukdavo burtus. Ta mergina, kuri ištraukdavo skiautelę su atitinkamu jaunuolio vardu, vienerius metus tapdavo jos „Valentinu“, o ji jo „Valentina“. 

Dabartinio britų jaunimo manymu, būtent tą dieną žmogui suteikiama didžiausia galimybė sutikti savo antrąją pusę. O merginos iki šiol tiki, kad tą dieną pirmas sutiktas vyras gatvėje ir taps jos sutuoktiniu. Be to, šios gražios šventės išvakarėse vaikinai ir merginos apsikeisdavo  ryškiai raudonos spalvos  „valentukais“ – kukliomis dovanėlėmis ir atvirutėmis su širdelėmis, prie kurių buvo pridedamos eilės: 

„Jei mane myli, 

atsiųsk raudoną juostelę, 

 jei manęs nemyli, 

atsiųsk mėlyną juostelę. 

Tuo tarpu prancūzai per Šv. Valentino dieną savo moterims paprastai dovanoja brangius papuošalus. Beje, galantiški prancūzų vyrai pirmieji sugalvojo „valentukus“ - ketureilius meilės laiškelius.

Iš pažiūros santūrūs ir ramūs lenkai vasario 14  dieną  apsilanko Poznanės metropolyje, kur, pagal legendą, saugomi Šv. Valentino reliktai. O virš pagrindinio sosto padėta stebuklinga ikona su jo piktograma. Lenkai tiki, kad prisilietus prie šios ikonos, padeda meilės reikaluose. 

Nemažai žmonių linkę slėpti savo tikruosius jausmus 

Užtat nerūpestingi, linksmi ir karšti italai švenčia Šv. Valentino dieną visai kitaip. Vyrai džentelmenai daugiausiai dovanoja savo mylimosioms saldumynus. Italijoje ta diena taip ir vadinasi: „Saldžioji“. 

Tuo tarpu konservatyvių pažiūrų vokiečiai įsitikinę kad Šv. Valentinas – sielos ligomis sergančių žmonių globėjas ir tą dieną papuošia psichiatrijos ligonines ir klinikas ryškiai raudonomis juostelėmis, o koplyčiose praveda mišias, skirtas Šv. Valentino dienai. 

Žinia, ne vienerius metus Šv. Valentino diena švenčiama ir Lietuvoje. Čia taip pat jau tapo tradicija tarp įsimylėjusių žmonių dovanoti „valentukus“ ir prisipažinti vienas kitam meilėje. Šv. Valentino diena – itin romantiška šventė, nors nemažai žmonių ir linkę slėpti savo tikruosius jausmus. Todėl bent tą dieną nebijokite ir duokite valią savo fantazijoms ir jausmams!  Juk taip gera mylėti ir būti mylimais! 

Ši diena kupina stebuklų: suteikia galimybę ir puikią progą kukliems bei droviems žmonėms prisipažinti, kad myli. O įsimylėjėliai gali iki galo atlapoti savo širdį ir išreikšti savo jausmų gilumą per meilę, atsidavimą ir rūpestį. 

Šv. Valentinas padeda išsipildyti norams 

Suprantama, Meilės dieną neapseinama ir be būrimosi. Juo labiau, kai toks stiprus jos globėjas – Šv. Valentinas. Vadinasi, jis negali suklysti ar apgauti. Todėl visais laikais jis buvo labai populiarus ir aktualus tarp jaunų žmonių.

Meilės dienos išvakarėse ant mažų popieriaus lapelių užsirašykite visų jums pažįstamų vaikinų (merginų) vardus ir  keletą jums visai nepažįstamų, pašalinių  žmonių vardų. Lapelių su vardais turi būti ne mažiau kaip 10-15 vienetų. Bet gali būti ir daugiau. Ir pasidėkite juos po pagalve.  Ryte, atsibudusios, atsitiktinai ištraukite pirmą po ranka pasitaikiusį vieną lapelį. Ir įsidėmėkite jo (jos) vardą, nes būtent tuo vardu ir bus jūsų  antroji puselė.

Dar vienas būrimas susijęs su obuolių magija. Pirmiausiai prireiks obuolio su koteliu. Po to susirašykite ant atskirų lapelių bent kelis patinkančių vyrų (moterų) vardus ir sudėkite ratu. Paėmę obuolį už kotelio, išsukite jį, ištardami iš eilės vardus. Ties kuriuo vardu obuolio kotelis sustos, tai ir bus jūsų antroji pusė.

Galima išsiburti ir susirinkus švęsti Visų įsimylėjėlių dienos draugų  kompanijoje. Ant atskirų vienodų lapelių parašykite po vieną norą. Pavyzdžiui, noriu ištekėti (vesti), sėkmingai baigti mokslus, padaryti karjerą ir panašiai. Aišku, tokius pageidavimus gali parašyti kiekvienas, net ir neįsimylėjęs žmogus. Po to tie lapeliai sukabinami ant bet kurio namuose laikomo vazoninio augalo šakelių. Po to vazonėlį su sukabintais lapeliais reikia apsukti kelis kartus. Paskui kiekvienas nusikabina nuo augalo šakelių po vieną norą, kuris ir turėtų išsipildyti artimiausiu metu.

Sulaukę vidurnakčio apeidavo aplink bažnyčią 12 kartų

Dar vienas įdomus būrimas per Šv. Valentino dieną  - su keliomis  gluosnio (karklų) šakomis. Tai yra šakos sumaišomos, o po to viena ištraukiama atsitiktinai ir pamėginama perlaužti ją. Jei šaka minkštai sulinko, tai reiškia, kad netrukus įvyks malonios staigmenos jūsų meilėje. O jei šaka trakštelėjo pusiau, vadinasi, bent šiais metais savo asmeniniame gyvenime trokštamos meilės nesulauksite.

Be to, vasario 14 dieną galima sužinoti ar judu – tvirta ir mylinti vienas kitą pora. Pirmiausiai  vienas nuo kito ženkite per penkis 5 metrus ir žiūrėdami vienas kitam į akis, pamažu artėkite. Tuo metu savo viduje turėtumėte pajusti trauką, o galva, „aplenkdama“ kūną, tarsi nesąmoningai veržiasi į priekį. Jei pajusite būtent tokius pojūčius, vadinasi, jūsų partnerystė sėkminga ir ilgalaikė.

Tuo tarpu vienišiai žmonės, kurie vis dar negali atrasti savo antrosios pusės, anksčiau atlikdavo tokį ritualą: vasario 14 -osios vakare ateidavo į bažnyčią, o sulaukę vidurnakčio apeidavo aplink bažnyčią 12 kartų.  Jų įsitikinimu, ši magiška procesija padeda pritraukti  meilę ir greičiau atrasti savo antrąją puselę.

Aišku, gal ir neverta visu rimtumu žiūrėti į Šv. Valentinos dienos būrimus. Gal ne vienas iš jų greičiau primena žaidimą ar pasilinksminimą draugų kompanijoje. Bet juk ne veltui sakoma, kad kiekviename pokšte yra ir dalelė tiesos. Taigi, kas žino, kaip  „nuspręs“ Šv. Valentinas – visų įsimylėjėlių globėjas.

Jei beplaukiant laiveliai išsiskyrė į šonus - neištikimybė čia pat

  Šv. Valentino diena – tai ir puiki proga pamėginti pažvelgti ir į savo ateitį. Žinia, įvairiose šalyse šios dienos būrimo tradicijos kažkiek skiriasi viena nuo kito. Bet įsimylėjėlių dieną visų pasaulio tautų netekėjusias merginas ar moteris vienija svarbiausias klausimas: kaip išsiburti savo būsimą mylimąjį ar vyrą? Beje, nelikdavo nuošalyje ir jauni vyrai, norėdami sužinoti savo meilės prognozes. Pavyzdžiui, Anglijoje   burti per Meilės dieną – šventas reikalas. Todėl iki šiol tikima,  kad vasario 14-ąją netekėjusiai merginai atsikėlus prieš patekant saulei ir atsisėdus prie lango, pirmas pamatytas vyras ir bus jos mylimasis ar būsimasis sutuoktinis. O kai kuriose Anglijos grafystėse iki šiol gyvuoja prietaras, kad mergina, Meilės šventės vidurnaktį, dešimt kartų apėjusi vietinę bažnyčią, greitai sutiks savo  didžiausią gyvenimo meilę.

Tuo tarpu tropiniuose, egzotiškuose kraštuose merginos meta į upelį ar ežerą popieriaus lapelius ant kurių surašo vaikinų vardus. Tas lapelis, kuris atplaukia pirmas, ir nurodo merginai, kuo vardu bus jos mylimasis.

Be to, per Šv. Valentino dieną kai kuriose Europos šalyse merginos buria, norėdamos iš anksto sužinoti, ar būsimasis vyras ar mylimasis bus ištikimas, neišduos jos. Tada merginos išsilanksto iš popieriaus du laivelius, paima nedideles žvakes ir pritvirtina ištirpdytu vašku prie laivelių pagrindų. Ir paleidžia plaukti į vonią, dubenį ar kitą didelės talpos indą. Paskui žiūri ir laukia atsakymų  įjoms labiausiai rūpimus klausimus apie savo mylimą žmogų. Jei žvakės plaukia greta ir dega, vadinasi, viskas bus gerai: juo du taip pat eis per gyvenimą greta, o jų meilė liepsnos. Jei beplaukiant laiveliai išsiskyrė į šonus, tai reiškia, kad neištikimybė čia pat ir pora greičiausiai išsiskirs. O jei laiveliai apvirto ir,suprantama, žvakės užgeso, tai reiškia kad tarp jų meilės neliko, o gal niekada ir nebuvo. O jei viena žvakė užgeso anksčiau kitos, vadinasi, vienas iš poros įsimylėjęs ar myli labiau, nei jo antroji puselė. Таip pat įsimylėjėlių jausmus galima patikrinti ir uždegus du degtukus. Jei degdami jie pasisuka vienas į kitą, vadinasi, meilė tvirta, o jei -  į priešingas puses – meilės tarp jų nėra.

Mylimojo fotografija ir žiedas „pasakys“, ar judu būsite kartu

Tai pat manoma, kad per Šv. Valentino dieną mergina gali susapnuoti savo mylimąjį.  Reikia suvilgyti vandeniu maždaug du vienodo dydžio rožių lapelius ir prieš einant miegoti kryžiumi sudėjus pasidėti juos po pagalve, o po to ištarti šiuos žodžius: „Šv. Valentinai, padėk man, kad susapnuočiau  savo būsimąjį mylimąjį ar vyrą“.

Įdomu tai, kad galima išsiburti ir su  žirnių ankštimi. Svarbu, kad jame būtų devyni žirneliai. Tada reikia perverti ankštį siūlu ir pakabinti virš durų. Kuris pirmas viengungis vyras (suprantama, ne giminaitis) įeis į kambarį, vadinasi, tas ir bus būsimasis vyras, už kurio mergina ištekės.

O būsimo vyro charakterį galima išsiaiškinti net pagal paukščius. Tai yra, kai kuriose šalyse merginos per Šv. Valentino dieną išeina į gatvę ir jei pamato, tarkim, šarką, vadinasi, būsimosios nuotakos vyras bus plepus, o jei – dagilį, turės apsirūpinusį vyrą, jei – strazdą – ištekės už keliautojo ar jūrininko, o jei – žuvėdrą, vadinasi, būsimas vyras bus kaip vėjo pamušalas ir nenustygs vietoje.

Galų gale vienas populiariausių ir bene labiausiai žinomų tarp pasaulio merginų būrimo būdų su mylimojo fotografija ir žiedu. Tai yra, reikia pastatyti prieš save mylimo žmogaus nuotrauką ir laikyti per siūlą pervertą žiedą. Svarbu, kad nedrebėtų rankos iš jaudulio ir netrukdytų žiedui laisvai suktis. Todėl pasistenkite susikaupti ir ramiai nusiteikti būrimui. Taigi, jei žiedas nepajuda iš vietos, akivaizdu, kad vestuvių nebus. Jei žiedas pamažu įsisiūbuoja iš vienos pusės į kitą – neišvengiamas išsiskyrimas. O jei žiedas pradeda suktis ratu, vestuvės ne už kalnų.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.