Kokias gėles padovanoti moteriai kovo 8-osios proga pagal Zodiako ženklus

Gėlės moteriai pagal zodiako ženklus

Specialistai tvirtina, kad augalai ne šiaip sau tapatinami su moterimis. Juk jie, kaip ir dailiosios lyties atstovės, tokie pat gležnūs ir trapūs. O kai kurios gėlės tiesiog neatsiejamos nuo moters asmenybės ir apdovanoja ją būdingais žydintiems augalams bruožais: grožiu, išdidumu, švelnumu, ištikimybe, išmintimi. Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo gėlę, kaip savotišką talismaną, saugantį ją nuo liūdesio, pykčio, staigių gyvenimo vingių. Taigi, kokią gėlę ar gėlių puokštę padovanoti savo mylimai moteriai, mamai, kolegei, mokytojai?.. Juk rytoj Tarptautinė moters diena. Taigi, vyrai, sukluskite...šis horoskopas jūsų dėmesiui... 

Avinas (kovo 21 – balandžio 20) 

Šio Zodiako ženklo moterys mėgsta ekstravagantišką stilių ir pirmiausiai renkasi ryškias spalvas:  sodriai geltoną, žalią, raudoną, citrinos ar apelsino. Todėl Avino moteris apsidžiaugs gavusi per šią gražią pavasarišką šventę gerberų, lelijų, tulpių, kad ir vieną ryškios spalvos rožę. Užtat ne jos sielos gėlės astros, jurginai, kardeliai, chrizantemos, ramunės, orchidėjos. 

Be to, moterys, gimusios po šiuo Zodiako ženklu turi suprasti, kad gėlės skirtos tik joms vienoms.  Todėl dar geriau būtų, jei prie gėlių puokštės pritvirtintumėte ir sveikinimo atvirutę su širdžiai maloniais žodžiais. 

Jautis (balandžio 21- gegužės 20) 

Dauguma Jaučio moterų nori ramybės, tylumos namuose. Jos nemėgsta ginčytis, ypač pakeltu tonu, nepaisant to, kad yra pakankamai iškalbingos. Taip pat Jaučio moterims sunku susitaikyti su išsibalansuotais santykiais. Todėl greičiau nusileis partneriui, mėgins prisitaikyti ar kantriai išlauks, kol viskas pasikeis į gerąją pusę. Beje, Jaučio moteris gali būti ne tik kilni, užjaučianti, bet ir šykšti egoistė. Nepaisant to, šio Zodiako ženklo moterims būdingas paprastumas, pragmatiškumas, intelektualumas, todėl jų priimami sprendimai paprastai būna iš anksto apgalvoti ir teisingi. 

Jaučio moteriai iš esmės tinka dovanoti puokštę iš bet kurių gėlių. Ypač, jei tai būtų rožės, lelijos narcizai, gerberos. Bet tikrai nevertėtų dovanoti orchidėjų, tulpių ir našlaičių.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 21) 

Dvynių moteris siekia atkreipti į save vyrų dėmesį, bet savo asmeninį gyvenimą stengiasi susitvarkyti pagal savo interesus. Todėl neretai neatsispiria lengviems, nieko neįpareigojantiems santykiams. Šio Zodiako ženklo moterys ne tik pasižymi subtiliu skoniu, smalsumu, bet, reikalui esant, gali būti gudrios kaip lapės. Tiesa, neretai patiria nesėkmę dėl savo nepastovumo, blaškymosi ir polinkio sutirštinti spalvas. Be to, neretai išgyvena dėl smulkmenų. Kai metasi į kraštutinumus, būna nenuoseklios, imasi kelių darbų vienu metu. Nepaisant to, jos būna ne tik praktiškos, racionalios, bet ir  egoistiškos bei smulkmeniškos. 

Su Dvynių moterimis pakankamai lengva bendrauti, nes jos intelektualios ir įdomios. Beje, mėgsta ginčytis. Kartais būna šiurkščios ar net grubios. Tiesa, reikalą neretai sugadina jų pakankamai dažnai besikeičianti nuotaika. Išskirtinis Dvynių moterų bruožas – sugeba gyventi dvilypį  gyvenimą. 

Užtat visada kupinos idėjų, sumanymų, nagingos ir išradingos. Taip pat Dvynių moterys būna ir mielos, sukalbamos, mėgsta keliauti. Visada ateina kviečiamos į susitikimus, pasimatymus. Bet dažnai apsiriboja trumpalaikiais santykiais. 

Dvynių moterims taip pat galima dovanoti puokštes iš įvairių gėlių ir augalų: astrų, gvadzdikų, kardelių, mimozų, bijūnų, rožių, žibuoklių. Bet kuo didesnė puokštė, tuo geriau. 

Vėžys (birželio 22 – liepos 22) 

Šio Zodiako ženklo moterys išsiskiria iš kitų inteligentiškumu,  pasižymi intelektualumu, neįtikėtina atmintimi. Tik nereikėtų išnaudoti jų savanaudiškiems tikslams pasiekti. Nors ir nelinkusios keršyti. Taip pat nelaukite iš jų gailesčio bei užuojautos.  Nei vieno kito  Zodiako ženklo moteris nesugeba būti tokia žaisminga ir mylėti, kaip  Vėžio moteris. O nesulaukusi meilės atsako arba atstumta šio Zodiako ženklo moteris užsisklendžia giliai savo kiaute ir nieko nebeprisileidžia. Tokiu būdu stengiasi pabėgti nuo žiaurios realybės. 

Dar vienas išskirtinis Vėžio moterų bruožas tas, kad nei vienas iš Zodiako ženklų taip nesiilgi savo namų, Tėvynės, kaip šio ženklo atstovės. Todėl, jei nuspręstumėte būti su Vėžiu moterimi ir užteks kantrybės, iš niekur kitur nesulauksite didesnio atsidavimo, kaip iš jos. Bet šio ženklo moters negalima varžyti, jai diktuoti sąlygas. Priešingai – jai reikia laiko apmąstymams, jos negalima skubinti. Vėžio moterys  kruopščiai rūpinasi savo išvaizda ir kūnu. Ypač daug dėmesio skiria savo ilgiems plaukams, kuriuos nepaprastai puoselėja. Taip pat mėgsta šilko audinius, nėrinius, švelnius atspalvius. Joms būdingas subtilus skonis ir elegantiškumas. Jei įteiksite Vėžio moteriai gėlių puokštę iš vilkdalgių, rožių ar baltų lelijų, ji labai apsidžiaugs. Bet šio ženklo moterims galite drąsiai dovanoti ir narcizų, kamelijų ir orchidėjų. Net mažytę puokštelę iš pakalnučių ar ciklameno. Bet Vėžiui geriau nedovanokite gvazdikų, mimozų ir bijūnų.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23) 

Saulė reiškia gyvenimą, šilumą, ugnį, liepsną, šviesą. Liūto moterys -  ugningos, aistringos ir didingos. Jos niekada negroja antruoju smuiku. Laiko save Visatos centru, žvaigžde ir savo lakios vaizduotės atspindžiu. Šio ženklo atstovės linkusios vadovauti, nurodinėti, įtikinti, ginti ir linksmai pramogauti. Liūto moterys tiesiog trokšta būti pastebėtos ir žinomos, todėl kitais rūpinasi ir padeda tik norėdamos parodyti save. 

Patinka šilkas, audiniai su ornamentais, ryškios gėlės ir aštrūs kvepalai. Ne viena iš jų gali sau daug leisti. Todėl negaili pinigų drbužiams. O jei nutinka priešingai – tada drabužių kiekybė būna proporcinga kokybės nenaudai. Be to, nesibodi pasipuošti dirbtiniais kailiais, brangenybių imitacijomis, pasikvėpinti pigiais, vulgariais kvepalais. 

Nepaisant to, bet kuriai Liūto moteriai labai nepatiks, jei padovanosite jai jurginų, kardelių, chrizantemų, mimozų, tulpių, našlaičių, bijūnų ar gvazdikų. Užtat sulauksite jos palankumo įteikus ryškiai raudonų ar geltonų rožių puokštę. Beje, orchidėjos – taip pat Liūto moterų gėlės. 

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23) 

Šio Zodiako ženklo moterys retai gilinasi į, jų manymu, nereikšmingus dalykus. Retai analizuoja, nes galvoja, kad viską mato pernelyg aiškiai ir puikiai supranta. Užtat nesibodi kritikuoti kitus, pirštu baksnoti, ką padarė blogai ir nuolat tai priminti. Šio ženklo moterims būdingas perdėto  tvarkingumo ir švaros poreikis. Dėl numesto trupinio ant grindų gali pakelti didelį skandalą. Nepaisant to, jos protingos, darbščios, patikimos. Bet Mergelės moterys gali būti ne tik vidutinybės, įkyrios, nuolat priekaištaujančios ir nuobodžios, bet ir talentingos, kūrybingos, net genialios asmenybės. 

Mergelių moterų charakteris atsispindi ir aprangoje: mėgstamiausias – klasikinis, nepriekaištingas stilius. Tačiau didelį dėmesį skiria ir detalėms: sagėms, skarelėms, šalikėliams ir panašiai. Žodžiu, kuriant savo aprangos kodą, negaili vaizduotės bei fantazijų, bet trūksta drąsos, laisvės pojūčio, ypač seksualumo. Kaip ten bebūtų, bet „teigiama“ Mergelė kruopščiai renkasi drabužius ir palieka gerą įspūdį.

Mergelės moteris plačiai šypsodamasi priims puokštę gėlių iš astrų, mimozų, bijūnų, gvazdikų, rožių, baltų lelijų. Bet greičiausiai apsimes, kad patiko gerberos, kardeliai, tigrinės lelijos, jurginai ir tulpės.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Šio ženklo atstovės – saikingumo ir santūrumo ženklas. Bet Svarstyklių moteris niekada nesiima tarpininkės vaidmens. Tiesiog jai tai nepriimtina, nes nori tiesiogiai dalyvauti įvykių sūkuryje. Jų asmenybė - tai daugybė daugtaškių. Svarstyklės linkusios atsisakyti idėjų dėl geresnio gyvenimo. Tai yra, kol jos nenutveria, nepačiupinėja realybei už skverno, nepriima sprendimų. Ir juo labiau neatskleidžia savo jausmų. Joms iš esmės sunku įveikti perdėtą pasyvumą. Yra atsargios, užtat mėgsta humoro jausmą.

Svarstyklių moterys – elegantiškumo viršūnė. Jos mėgsta palikti stulbinantį įspūdį, išsikvėpinusios subtilaus švelnumo ir nenusakomo gaivumo kvepalais. Tačiau būtinai atkreipia dėmesį, kaip apsirengęs vyras, koks jo drabužių stilius. Teikia pirmenybę pilkai, mėlynai ir šviesiai žaliai spalvoms.

Gėlių puokštė, skirta Svarstykių moteriai turėtų būti iš astrų, gvazdikų, jurginų, tigrinių lelijų, įvairiausių spalvių rožių, net chrizantemų. Jokiu būdu nedovanokite Svarstyklėms našlaičių, gerberų, taip pat  vilkdalgių ir lelijų. Žinoma, jei nenorite sugadinti jai šventinę nuotaiką.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpiono moterys išsiskiria iš kitų visai nemoteriškomis dviem pagrindinėmis savybėmis: egoizmu ir net agresyvumu. Šio Zodiako ženklo moterys gyvena pilnakraujį gyvenimą, nuolat persipinantį su sėkmėmis ir nesėkmėmis. Skorpionas – tai meilės ir mirties, energijos, dramos, aistros, paslapties, individualizmo, maišto dvilypumas. Skorpiono moteris išsiskiria  stipria aistra, nors neretai snūduriuojančia, bet nemirštančia. Šio ženklo moterų charakteris iš esmės nesikeičia net ir apvirtus gyvenimui aukštyn kojomis. Patenkinta savimi, nežiūrint į išorės pokyčius. Ji žino, ko nori. Skorpiono asmenybės pagrindas – ryžtingumas. Jos – puikios kulinarės. Fiziškai stiprios: vidutinio ūgio, kresno sudėjimo, su tvirtomis galūnėmis, ryškiais veido bruožais. Ir nepaprastai  darbingos. Be to, aktyvios, išdidžios, išlaikytos, reiklios, smalsios, nors greitai susierzina, nervingos, kartais skandalingos ir susimąsčiusios. Skorpiono moterys puikios tyrėjos ir stebėtojos, reformų iniciatorės, ironiškos ir prieštaringos. Užtat jos labai jausmingos, traukia kaip magnetas ir išsiskiria stipriu seksualumu. Tarp jų yra ir aiškiaregių. Sugeba sukurti toliaregiškus planus ir išnaudoti savo stiprią valią. Linkusi grumtis dėl vietos po saule, niekada nenuleidžia rankų, įveikia bet kuriuos sunkumus. Tarp jų galima sutikti ir tris lemtingų moterų tipus.

Moterims, gimusioms po šiuo Zodiako ženklu, geriausiai dovanoti rožių, baltų ar tigrinių lelijų. Taip pat kalijų ar narcizų. Tačiau neįvertins jūsų dėmesio, jei padovanosite jai neužmirštuolių, raudonų rožių, jurginų, kardelių ar mimozą.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)

Tai ryžtingos, racionalios ir iškalbingos moterys, kurių gali klausytis ištisa auditorija.  Ne viena iš jų mąstytoja ir filosofė iš prigimties. Kitos - užkietėjusios kolekcininkės. Be to, dauguma iš mėgsta tolimas keliones. Šio Zodiako ženklo moterys dažnai pasiekia aukštą fizinį, dvasinį, karjeros ir socialinį lygį. Neretai primena amazones, nes be kovos niekada nepasiduoda. Taip pat siekia lygiateisiškumo su vyrais, net nori būti pranašesnės, pavyzdžiui, vairuodamos automobilį ar šaudydamos iš lanko.  Išskirtinis Šaulio moterų bruožas – mėgsta nešioti kelnes, džinsus, tvido kostiumus, švarkus ir trumpus plaukus. Bet, reikalui esant, kaip tikrų tikriausios ponios pasipuošia ištaigingais drabužiais: apgaubia pečius natūraliu  kailiu, pasidabina stilinga šukuosena ir  papuošalais su brangakmeniais. Jos teikia pirmenybę kokybei.

Kaip bebūtų keista, bet Šaulio moterų mėgstamiausios gėlės nepasižymi prabangumu. Tai  gvazdikai, kardeliai, chrizantemos. Kažkodėl šio ženklo atstovėms ne prie širdies mimozos, vilkdalgiai, kalijos, net snieguolės ir baltos lelijos.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

Iš esmės Ožiaragio moterys per daug nesuka galvos, kad atrodytų patraukliai ir žavingai. Retai kalba apie save, bet jų didžiausia vertybė – žavėti vyrus „nematomai“. Tai yra jos  nedemonstruoja savo pranašumų, todėl neretai iš šalies atrodo, kad jos apskritai nedaro jokio įspūdžio. Beje, Ožiaragio moterys tiesiog dievina blankią, pritemdytą šviesą kambaryje.

Taip pat šio ženklo atstovės gali būti ir šaltakraujės verslininkės, geležinės ledi, mokančios vyriškai vesti derybas. Išsiskiria iš kitų savitvarda. Tai ir kantrios, teisingos, mylinčios, nors ir griežtos motinos, nedemonstruojančios savo meilės.

Ožiaragio moterų žavesys ir patrauklumas neretai atsispindi jų aprangos stiliuje. Pagrindinis jo motyvas – paprastumas, saikingumas, taip pat kuklumas, taupumas ir mažai fantazijos. Jos neretai būna asketiškos jaunystėje, bet subrendus gali tapti ir ekstravagantiškos. Bene vienintelė priežastis,  priverčianti jas skirti aprangai daugiau dėmesio – ambicija. Tačiau labiau linkusios atrodyti koketiškomis, nei sukelti susidomėjimą.

Ožiaragio moterys su džiaugsmu priims puokštę gėlių iš gerberų, raudonų rožių ar tigrinių lelijų. Taip pat ir tulpių, raudonų gvazdikų, kardelių bei jurginų. Gal kiek skersomis pažvelgs ir padovanotus varpelius, astras ar  pakalnutes.

Vandenis (sausio 21 – vasario 20)

Yra silpnos ir stiprios Vandenio moterys. Beje, tai angelo ir šėtono derinys. Joms nebūdingas  teatrališkumas, nelinkusios padaryti įspūdį ar efektą, vengia impozantiškumo, bet nieko prieš šokiruoti. Smalsios, jas traukia viskas, kas nauja. Įdomu tol, kol pasiekia savo. Jos itin retai puola ant pirmo pasitaikiusio po ranka. Mat dažniausiai turi laiko apgalvoti ir apmąstyti prieš žengdamos žingsnį. Bet gali būti dosnios savo siela. Vandenio moterys subtilios, švelnios, linkusios prisitaikyti.  Nors neretai svyruoja, rinkdamosios instinktą ar protą. Jų esminis pranašumas – paprastumas. Kai  kurios iš jų pernelyg patiklios, nepragmatiškos, kažkiek naivios. Joms svetimas atgailavimo, kaltės jausmas. Tuo tarpu kitos – priešingai: giliai slepia savo jausmus, stipriai išgyvena dėl kiekvienos nesėkmės. Užtat pasitelkusios savo intuiciją ir sugebėjimus numatyti ateitį, pasiekia aukščiausių tikslų.

Vandenio moterų drabužių stilius įvairus ir prieštaringas. Šio Zodiako ženklo moterys mėgsta originalumą. Kai kurios sugeba padaryti pritrenkiantį įspūdį ir be brangių papuošalų. Mat sugeba puikiai derinti spalvas. Kai kurios priveda originalumą iki ekstravagantiškumo ar net ekscentriškumo. Neretai dairosi retų, unikalių, šokiruojančių  ar net skandalingų apdarų. Tarp jų galima pamatyti ir ultramadingų.

Vandenio moterims geriausia dovana – raudonų ir baltų rožių gėlių puokšė. Taip pat ir iš gerberų, tulpių, narcizų. Paglostys širdį ir padovanotos lelijos ir neužmirštuolės.  Beje, labai maloniai nustebtų gavusi orchidėjų.

Žuvys (vasario 21 – kovo 20)

Šio Zodiako ženklo moterų gana silpna energetika, todėl joms būdingas nuolatinis nuovargis. Joms per daug sunku, dažnai neužtenka jėgų ir energijos pašalinti kliūtis. Reikia labai pastangų ir smulkiems darbams buityje. Jų gyvenimas panašus į namą be langų, per kuriuos skersai pučia vėjas. Net ir menkiausias skausmas, karštis ar šaltis – daro poveikį ir tučtuojau atsiliepia Žuvų moterų sveikatai bei savijautai. Tai yra silpnumas dažnai neapleidžia jų, todėl šio ženklo moterys retai jaučiasi geidžiamos. Joms reikia pasakyti mažiausiai du kartus per dieną, kad yra gražios ir mylimos.  Nepaisant to, tai bene pačios ištikimiausios, atsidavusios  ir prieraišios moterys iš visų Zodiako ženklų. Todėl bet kuriam vyrui norisi prisiimti jos skausmą, sumažinti jos liūdesį, padėti atrasti save, paimti ją už rankos ir išvesti iš to nelemto rūko... Tiesa, bet reta Žuvų moteris leidžiasi tai daroma. Mat jos pripranta prie savo išgyvenimų, kančių, kurias klaidingai priima kaip realybę ir tarsi savaime suprantamą dalyką. Štai kodėl tarp Žuvų ženklo atstovių daug lemtingų moterų. Mistika ir fantazija dominuoja ir renkantis drabužius. Jos per daug nesigilina į mados tendencijas, bet visada rengiasi skoningai ir elegantiškai. Žuvų ženklo atstovės aplinkiniams atrodo kaip svajoklės, gal kiek  neryžtingos moterys, užtat žavingos. Jų mėgstamiausios gėlės – rugiagėlės, žibuoklės. Ypač - orchidėjos. Bet šiltai priims ir gerberas, tulpes, tigrines lelijas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.