Kokius apatinius nešioja moterys pagal Zodiako ženklus

Apatiniai pagal zodiako ženklą

Prieš kiek laiko viena stambiausių Rusijoje apatinio trikotažo gamybos kompanija „Florange“ atliko tyrimą per kurį išsiaiškino, kad apie 80 proc. moterų  išsirenka netinkamo dydžio apatinį trikotažą! 

Juoda liemenėlė po balta palaidine atrodo vulgariai 

Anot apatinio trikotažo gamintojų, tikrai neestetiškai atrodo išlendančios iš viršutinių drabužių kad ir permatomos, skaidrios spalvos silikoninės liemenėlės petnešėlės. „Demostruodamos skaidrios spalvos petnešėles ant savo pečių, jūs tarsi sakytumėte aplinkiniams: „Ne viskas gerai su mano krūtimis!“, - teigė kompanijos „Florange“ atstovė. Anot jos, geriau rinktis liemenėlę be petnešėlių – „Bando“ arba liemenėlę  „Convertible“, suteikiančią galimybę keisti petnešėlių padėtį. 

Ne kartą teko matyti, kad kai kurios merginos baltą liemenėlę užsideda po juoda permatoma palaidine arba priešingai. Nepaisant to, kad, palyginti,  dar ne taip seniai toks derinys buvo madingas ir atrodė net seksualiai. Bet tai jau praeitis. Dabar tai atrodo ne tik kad negražiai, bet ir vulgariai 

Beje, prisipažinkite, juk ne viena iš jūsų namuose dažnai vaikštote be liemenėlės? Tai labai blogai! Mat krūtinės raiščiai išsitampo ir jau kažin ar besugrįš į ankstesnę padėtį. Krūtys apvysta. Taigi,  vis dėlto geriau nešioti tai, kas jas prilaiko. 

Viena didžiausių moterų klaidų - išsirenka netinkamo dydžio apatinį trikotažą. O prieš perkant liemenėlę, pirmiausiai reikia atkreipti dėmesį ne tik į kaušelių dydį, bet ir į petnešėlių ilgį.

Kelnaitės iš grynos sintetikos – tik ypatingomis progomis 

 Taip pat moterys daro didelę klaidą  pirkdamos kelnaites iš grynos sintetikos. Reikia įsidėmėti visam laikui: kelnaičių, skirtų nešiojimui kasdien, medžiaga turi būti 80 proc. iš medvilnės ir 20 proc. iš elastano. Pirmiausiai dėl to, kad neparastų savo formos. Kita vertus, leistų kūnui kvėpuoti. Todėl iš sintetinių medžiagų pagamintą apatinį trikotažą geriau palikti tik ypatingiems atvejams. O jei apatiniai pagaminti iš  100 proc. medvilnės, juos nešiosite neilgai. Mat medvilnė greitai išsitampo ir praranda savo formas. Todėl jų sudėtyje turi būti bent šiek tiek likros. 

Dar vieną didelę klaidą daro tos moterys, kurios apsimauna aptemtas baltas kelnaites, o jų kontūrai išryškėja per baltas viršutines kelnes. Iš tikrųjų tokiais atvejais reikia rinktis kūno spalvos ar baltas plono audinio besiūles kelnaites. Akivaizdžiai badančios akis kelnaičių linijos ir stambios jų siūlės, persispaudančios per viršutinius drabužius – tai barbariškas priminimas apie gūdų sovietmetį, kai nebuvo ne tik sekso, bet ir gražaus apatinio trikotažo.

Užtat dabar moterys gali nusipirkti labiausiai patinkančių modelių ir spalvų apatinį trikotažą.  Vis dėlto, koks apatinis trikotažas labiausiai tinka moterims pagal Zodiako ženklus? Vyrai, sukluskite. Jums gera proga sužinoti ir padovanoti seksualius apatinius bei maloniai nustebinti savo mylimą  merginą ar moterį.

Avinas

Be jokios abejonės, šio Zodiako ženklo moterų seksualumą pabrėžia erotiška ryškiai raudona spalva. Beje, raudona spalva niekada neišeina iš mados. Kelnaitės ir liemenėlė iš raudono atlaso arba šilko tarsi kaitri liepsna, bylojanti, kad moteris yra aistringa  ir jausminga. Apskritai raudona spalva yra pati seksualiausia apatinio trikotažo spalva. Žinia, šio ženklo moterų pakankamai aktyvus gyvenimo būdas. Todėl, pavyzdžiui, sportuojant jos mielai renkasi ir visai kitos spalvos apatinius. Beje, Avino moterys mėgsta apatinius ir su įvairiomis detalėmis: raišteliais, sagutėmis ir net pagamintus iš labai plonos natūralios odos, tinkančius erotiniams žaidimams.

Jautis

Šio Zodiako ženklo moterims apatinio trikotažo pirkimas - tai savotiškas išsigelbėjimas nuo nuobodulio ir pilkos kasdienybės. Todėl jos mėgsta nešioti kontrastingų spalvų apatinius. Taip pat ryškių spalvų ir su nėriniais ar net išsiuvinėtus. Šio ženklo dailiosios lyties atstovių  moteriškumą ir meilumą pabrėžia  ir įvairiaspalvis apatinis trikotažas su švelnių  tonų raštais ar intarpais.  Taip pat su kaspinėliais ir gėlytėmis. Apskritai Jaučio moteriai – apatinis trikotažas - neatsiejama jos  įvaizdžio dalis. Tačiau dažnai renkasi apatinio trikotažo spalvą pagal savo nuotaiką. Jaučio moterys mėgsta įvairias spalvas. Nepaisant to, jų pagrindinės spalvos yra persiko ir rožinė - kaip tikro moteriškumo įsikūnijimas. O dailiai prigludusius prie kūno apatinius ir gražią krūtinę padeda išlaikyti liemenėlės pakietinimai. 

Dvyniai

Dvynių Zodiako ženklo dailiosioms lyties atstovėms artimas minimalizmo stilius. Todėl jos  įsitikinusios, kad apatinis trikotažas turi atverti kuo daugiau moteriškų perliukų. Aišku, tam reikalui tinka kelnaitės „Tango“. O taip pat kelnaitės pasiūtos iš permatomos medžiagos, kad galėtų gundyti vyrus savo intymiausia vietele. Žinia, Dvynių Zodiako ženklas priklauso  Oro stichijai, todėl jos atstoves traukia prie dangiškų spalvų bei lengvų  audinių - kaprono, šilko, gipiūro. Žinoma, tokie apatiniai tiesiog prikausto vyrų dėmesį. Be to, Dvynių Zodiako ženklo atstovės mėgsta pabrėžti savo seksualumą daugiafunkcinėmis ir įvairių atsplavių kūno spalvos apatiniais. Taip pat ir smulkaus ar stambaus rašto tinkleliu prisegamomis kojinėmis. Tuo tarpu mėgstamos kelnaitės šortukai pabrėžia jų žaismingumą ir nerūpestingumą.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo  atstovėms labiausiai prie širdies švelnių ir pastelinių spalvų apatinis trikotažas. Bet bene dažniausiai renkasi rožinę spalvą. Panašu dėl to, kad ši spalva labiausiai atitinka jų romantišką ir jausmingą prigimtį. Be to, rožinė spalva traukia vyrų akis ir savo seksualumu ir savotišku saldumu, koketiškumu bei moterišku bejėgiškumu. Vyrui taip ir norisi priglusti prie jos rožinio užpakaliuko ir padėti galvą ant kelių.  Tiesa, manoma, kad neretai rožinei spalvai pirmenybę teikia drovios ir naivios merginos, o fukcijos ir purpurinę spalvą renkasi labiau savimi pasitikinčios moterys. Mat pastarosios  spalvos tiesiog trykšta gyvenimo džiaugsmu.
Nors iš esmės, gimusioms po šiuo Zodiako ženklu,  tinka visos pastelinės spalvos, pradedant auros spalvomis, padedančiomis ne tik emociškai, bet ir fiziškai atsipalaiduoti.Taip pat sidabro, persiko, šviesiai gelsva, dūmų, švelniai mėlyna, net žydra, šampano ir kremo spalvos. Vėžio moteris mėgsta puošnias liemenėles su nėriniais ar iš gipiūro. Todėl jos turi ir ne vieną permatomą palaidinę. 

Liūtas

Šio Zodiako ženklo moterims labiausiai tinka oranžinės spalvos apatinis trikotažas. Pagal jų energiją ir prigimtį ši spalva artima raudonai spalvai. Be to, žvelgiant iš moteriškos psichologijos pozicijos, oranžinė spalva asocijuojasi su skanėstais ir pagardais, priverčiančiais stipriau plakti vyrų širdis. Nepaisant to, ko gero mažai merginų ar moterų, kurios teikia pirmenybę oranžinės spalvos apatiniam trikotažui. Užtat Liūto ženklo moterys mielai perka gelsvos spalvos ar saulės, gintaro, medaus, aukso spalvų apatinį trikotažą. Tokių spalvų apatiniai itin gražiai ir seksualiai atrodo  tiek ant įdegusio Liūto moters kūno, tiek ir ant blyškios odos. 

Gimusioms po šiuo Zodiako ženklu tаip pat tinka apatiniai su leopardų ar  tigrų raštais,  pabrėžiančiais jų „katinišką“ prigimtį ir charakterį: ne juokais gali įsikabinti savo aštriais nagučiais ne tik į vyro širdį, bet ir į jo skruostą. Be to, apatiniai su leopardų ar tigrų raštais atrodo erotiškai ir ištaigingai.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo dailiosioms lyties atstovėms svarbiausia gyvenime – ramybė, stabilumas ir saugumas. Todėl vargu, ar Mergelės rinksis ryškių ir aštrių spalvų apatinį trikotažą. Šios žemiškos natūros nelinkusios ir į avantiūras, nemėgsta rizikuoti. Gal būt dėl to jos ir renkasi rudos spalvos bei jo atspalvių apatinį trikotažą. Pavyzdžiui, kavos, šokolado, karamelės. Šios spalvos – tai ir moteriško orumo bei savigarbos simbolis, liudijantis, kad šio ženklo moterys žino savo vertę. 

Anot astrologų, ruda spalva – tai ir užuomina, kad šio Zodiako ženklo atstovės linkusios flirtuoti bei koketuoti. O jų požiūris į seksą greičiau fizinis nei romantiškumo protrūkis. Prie šio įvaizdžio labai dera ir ilgas peniuaras, pasiūtas iš lengvo ir permatomo audinio. Pavyzdžiui, iš šifono, kurio kraštai apsiūti gundamomis plunksnelėmis ar kailiuku.

Svarstyklės

Tikriausiai niekas neabejoja šio Zodiako ženklo moterų jausmingumu ir erotiškumu. Todėl joms labiausiai tinka burlesko stiliaus apatinis trikotažas. Be to, šį stilių renkasi seksualiausios, elegantiškiausios ir norinčios kaip reikiant įkaitinti vyrų kraują būtybės. Žinia, dabar ir vėl madingi vadinamieji  retro stiliaus apatiniai, pasiūti iš aksomo, veliūro, satino. Su nėriniais ar išsiuvinėtais įvairiaspalviais karoliukais.
Nors tokie apatiniai ir atrodo kiek teatrališkai, bet  tai ir neatsiejami nuo erotiškumo apdarai: korsetai su detalėmis iš atlaso, kelnaitės aukščiau liemens, nėriniuoti diržai, ažūrinės kojinės.

Skorpionas

Gimusios po šiuo Zodiako ženklu moterys labai kruopščiai ir atidžiai renkasi apatinį trikotažą. Mat jos nori kuo seksualiau atrodyti savo partnerių akyse. Be to, Skorpiono moterys linkusios intriguoti bei provokuoti. Todėl jos renkasi ne tik madingus, bet ir itin gundančio stiliaus apatinius: kelnaites, permatomus intymiausioje vietelėje, taip pat ir liemenėles, per kurias matosi krūtų speneliai, kojines su gumelėmis, raišteliais suvarstomą korsetą.  Todėl ekstravagantiškiau gali atrodyti nebent  ant krūtų spenelių pritvirtintos spindinčios žvaigždutės ar gėlytės. Prieš meilės naktį pasipuošia kelnaitėmis ir su kaspinėliais bei raukinukais.
Tiesa, kai miega vienos, renkasi A silueto naktinius marškinėlius.

Šaulys

Rinkdamosios apatinį trikotažą Šaulio moterys pirmiausiai atsižvelgia į  savo temperamentą. Su šio Zodiako ženklo moterimis niekada nebūna nuobodu ir nyku. Tą patį galima pasakyti ir apie jų apatinį trikotažą: jos niekada nesirenka vienodus ir blyškių spalvų apatinius.

Gimusios po šiuo Zodiako ženklu mėgsta eksperimentuoti lovoje. Todėl jos teikia pirmenybę  vadinamajam „agresyviam seksualumui“: pusiau permatomiems juodos spalvos apatiniams, iš juodo gipiūro ir su nėriniais, taip pat juodoms kaproninėms kojinėms su gumelėmis. Be to, ažūriniams ir su nėriniais peniuarams. Kuris vyras atsilaikytų, išvydęs taip pasidabinusią Šaulio moterį lovoje?..

Ožiaragis

Ožiaragio Zodiako ženklo moteris – dama iš prigimties, todėl dažniausiai renkasi klasikinių spalvų apatinį trikotažą – baltą arba juodą, vengdama visokių bereikalingų detalių ir raukinukų. Žinia, balta spalva pabrėžia moterišką grožį, trapumą ir švelnumą. Ši spalva taip pat liudija, kad moteris ištikima ir atsidavusi, žino savo vertę. Aišku, jos ir renkasi vyrus su rimtais ketinimais. Moteris su baltais apatiniais, vyrų pasąmonėje tai ir ženklas, kad ji yra šeimos žmogus. Tiesa, tos moterys, kurios negali pasigirti idealiomis kūno linijomis, renkasi erotiškas tunikas iš tvirto šilko.

Vandenis

Šio Zodiako ženklo moterims erotiški apatiniai su blizgučiais ar dirbtiniais deimantais – jau praeitis. Mat jos puikiai žino, kad yra gerokai daugiau įdomesnių dalykų. Pavyzdžiui, korsetas iš džinsinio audinio arba peniuaras su plunksnelėmis. Vandenio moterys stengiasi būti originalios ir nepanašios į kitas. Nors viena detalė jų apdaruose turi būti nestandartiška. Vandenio moterims ne taip svarbu audinys, iš kurio pasiūti apatiniai, bet daug svarbiau modelis ir spalva. Nors jos ir neužsiangažuoja ties viena spalva, nes linkusios rinktis  ryškiaspalvį apatinį trikotažą. Norėdamos įkvėpti vyrams daugybę jausmingų minčių šio Zodiako ženklo moterys mėgsta ir violetinę spalvą, dažnai siejamą su paslaptimi ar net magija.

Žuvys

Šio Zodiako ženklo moterims apatinis trikotažas turi blizgėti, žvilgėti, „keisti“ spalvas, persiliejančias viena į kitą.  Be to, Žuvų moterims patinka ir pastelinės spalvos. Tarp jų -  primenančios perlo perlamutrą, ledkalnio spindesį, iš tamsesnių - primenančias jūros gelmes, dramlio kaulą, net turkio spalvos dangų. Žinia, šio Zodiako ženklo moterys labai romantiškos ir jausmingos. Todėl jei vienam iš vyrų ir nusišypsotų laimė užsukti į svečius pas šio Zodiako ženklo moterį, tai jį greičiausiai pasitiktų  trumpučiu peniuaru ir tokios pat spalvos kelnaitėmis, išsiuvinėtomis blizgančiais karoliukais.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.