Kaip apgauti balandžio 1-ąją pagal Zodiako ženklus

Kaip apgauti balandžio 1-ąją pagal Zodiako ženklus

Rytoj balandžio 1-oji – Tarptautinė Melagių ir Juokų diena. Kai kurie atranda pirmojo balandžio pokšto ištakas dar iš Antikos laikų. Tuo tarpu kiti sieja šios dienos šventimą su ХVI amžiaus Prancūzija. Pasakojama, kad Naujuosius metus perkėlus į sausio 1 dieną,  dauguma žmonių pagal nusistovėjusias tradicijas ir toliau pažymėdavo šią šventę kovo  25 - balandžio 1 dienomis. Todėl juos vadino „balandžio pirmosios kvailiais“. Tikėtina, kad dėl šios priežasties ne vienoje Europos šalyje ta diena vadinama būtent „Kvailių diena“. 

Kaip ten bebūtų, bet iki šiol populiaru balandžio pirmąją pokštauti ar apgauti  savo draugus, kolegas, giminaičius. Gyvuoja daugybė įvairių pokštų. Pavyzdžiui,  mergina pasako savo vaikinui, kad laukiasi jo kūdikio. Arba kolegai ant nugaros užkabina baltą popieriaus lapą su juokingu užrašu. Bet galima papokštauti ir daug įdomiau. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir sugebėjimo juokauti rimtu veidu. Kuo originalesnis jūsų pokštas, tuo daugiau laiko prireiks jūsų draugams ar pažįstamiems, kol supras, kas per reikalas. Tuo tarpu mes siūlome jums susipažinti, kaip galima apgauti ar papokštauti balandžio pirmąją su kiekvienu Zodiako ženklu. 

Avinas 

Avino žmonėms pomėgis pokštauti atėjo dar iš mažumės. Bet jei šio Zodiako ženklo atstovas pasakys, kad jūs išsitepėte nugarą baltais dažais arba per petį žingsniuoja tarakonas, arba ausys kyšo iš telefono, vadinasi, prieš jus amžinai vaikas Avinas. Beje, bet jei kas nors pamėgintų su juo panašiai pajuokauti, tai pirma reakcija  - staigiai pašoktų iš vietos ir užsimotų... Tačiau jau po minutės, nuleidęs „garą“ , jis nuoširdžiai pasijuoktų iš savęs ir tuo pačiu įvertintų jūsų sugalvotą pokštą. Nors apgauti šio Zodiako ženklo atstovą galima įdomiai ir visai paprastai. Pavyzdžiui, sugalvokite neegzistuojančio vaisto pavadinimą ir paprašykite jį nueiti į vaistinę. Žinant Avino impulsyvumą, galima tik įsivaizduoti, kaip jis pradėtų aiškintis su farmacininkais, kodėl tokioje solidžioje vaistinėje nėra norimo preparato.

Jautis

Rimtai nusiteikęs ir nuolat bemąstantis Jautis įvertintų jūsų pokštą kaip vien bereikalingą  laiko gaišinimą. Žinoma, jei suprastų, kad buvo apgautas. Nes pakankamai dažnai šio Zodiako ženklo atstovai viska priima už gryną pinigą. Tarkim,  jūs sugalvojote papasakoti  Jaučiui išgalvotą  tokią istoriją: „Žinomas britų psichologijos specialistas Rogeris Gray susikrovė turtus iš vyriškų ašarų. Mat jis iškėlė teoriją, kad vyrai gyvena vidutiniškai beveik dešimt metų trumpiau už moteris dėl to, jog jie užgniaužia savyje savo  jausmus ir emocijas. Todėl psichologas pradėjo rengti kursus, kur  vyrai mokomi išsiverkti. Ir jam tai atnešė nemažai pelno“. Jautis  atidžiai išklausys pirmą kartą girdimą, bet jo akimis, labai įdomią informaciją ir netrukus pats imsis efektyvaus verslo plano ta tema. O paskui, aišku, nė už ką nenorės patikėti, kad tai buvo pokštas. Taigi, jei jums įdomi vyriškų ašarų tema, pajuokaukite su šio Zodiako ženklo atstovais.

Kitas labai senas pokštas, išmėgintas ne vienos kartos, kol Jaučio žmonės - jūsų draugas ar draugė miega, prisiūkite antklodę prie čiužinio. Tiesa, teks kaip reikiant paprakaituoti su adata, o  rezultatas gali ir nepateisinti lūkesčių.

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo atstovai - bene didžiausi anekdotų ir visokių kitokių pokštų pasakotojai balandžio 1-ąją tikrai  nenusėdi vietoje. Jų pokštavimų spektras labai platus, kaip ir jų humoro jausmas. O jei neturi laiko ką nors greitomis sugalvoti, gali tiesiog išgąsdinti tamsiame koridoriuje. Bet Dvynių ženklo žmonėms mieliausi pokštai, susiję su telefonais, sms ar internetu. Pavyzdžiui, jiems nieko nereiškia užpildyti anketą  pažinčių tinklalapyje, suprantama, ne savo vardu ir nurodyti ten savo draugo ar bičiulio telefono numerį. Tiesa, Dvyniai pokštauja draugiškai, geranoriškai ir neįskaudina žmonių. Be to, šio Zodiako ženklo atstovai sugeba objektyviai įvertinti ir kitų aštrų liežuvį, todėl greičiausiai jūsų pajuokavimus ar melą priims pozityviai.  Bet kaip patyrusius humoristus juos gana sunku apgauti. Vis dėlto galite pamėginti.  Įdėkite į kurį nors skelbimų portalą trumputį tekstą: „Perku kilmingos veislės šunį“. Ir nurodykite Dvynių ženklo atstovo telefono numerį. Be jokios abejonės, per dieną jam bus pasiūlyti įvairiausių veislių augintiniai. Bet būkite atsargūs, jei Dvynių ženklo atstovas – intravertas... gali ir nesuprasti jūsų humoro.

Vėžys

Įvairūs pokštai ir juokeliai – ne šio Zodiako ženklo atstovams. Nors jie ir nestokoja humoro jausmo, bet mėgsta pajuokauti intymioje namų aplinkoje ir tik su artimais žmonėmis. O jei mėginsite Vėžį „išdurti“ darbe, galite paprasčiausiai įžeisti jo savigarbą ir orumą. Juk jie tokie jautrūs ir lengvai pažeidžiami. Todėl patartina šio Zodiako ženklo atstovus geriau apeiti ratu. Bet, tikėtina, kad Vėžys savo viduje iš anksto ruošiasi galimoms balandžio pirmojo pokštų ir apgavysčių atakoms. Bet jei vis dėlto jums labai norisi pralinksminti Vėžį, papasakokite jam iš tikrųjų įdomų ir juokingą anekdotą. Šio ženklo žmogus ne tik kad draugiškai nusišypsos, bet ir nuoširdžiai nusijuoks. Beje, vienas iš populiariausių tarp Vėžio atstovų pokštas su raktais. Ką čia slėpti, „vėžiukai“ dažnai kur nors nukiša ar pameta raktus namuose. Taigi, jei ir Melagių dienos išvakarėse Vėžys kur nors numes raktus, paimkite juos, įdėkite į stiklainį ar puodelį, pripilkite iki viršaus vandens ir  įdėkite į šaldiklį.

Liūtas

Šio ženklo atstovai – tikri pokštų meistrai. Jie iš jų kuria tiesiog spektaklius: sugalvoja dekoracijas, kostiumus, veiksmus ir herojų žodžius. Tuo pačiu suteikia sau puikią progą pasijausti režisieriais. Užtat Liūto žmonės nelabai mėgsta, kai pokštaujama su jais. Mat labai bijo likti pajuokos objektu. O ką jau kalbėti apie įžeistą ar užgautą jų karališką savimeilę... Aišku, jei pokštautojas atsiprašys, Liūtas išdidžiai linktelės galva ir atleis. Vienaip ar kitaip, bet norinčiam apgauti šio Zodiako ženklo atstovą, reikėtų labai pasistengti. Pavyzdžiui, jei pasakytumėte Liūtui, kad buvo filmuojamas mobiliuoju telefonu, kai neblaivus sėdo prie vairo, tai jis nertųsi iš kailio, norėdamas atrasti dariusį įrašą žmogų. Lygiai taip pat sėkmingai galima apgauti ir šio Zodiako ženklo dailiosios lyties atstovę. Žinia, apskritai moterys bijo visokių gyvių – pelių, gyvačių, tarakonų. Todėl norint apgauti, o gal greičiau išgąsdinti savo draugę ar kolegę prireiks dviejų sagų ir dviejų sąvaržėlių arba dantų krapštukų. Per vienos sagos skylutes perverkite siaurą, maždaug 50 cm. ilgio gumelę  ir jos galą perverkite per kitą sagą, kurias pritvirtinkite krapštukais arba sąvaržėlėmis. Po to gumelę įtempiant susukite labai tvirtai, kad net vos prisilietus prie jos, pradėtų smarkiai suktis. Paskui šią „pelę“ ar „gyvatę“ įdėkite į moters ar merginos rankinę. Norint, kad susidarytų dar stipresnis  įspūdis, šią konstrukciją suvyniokite į  popierių. Tada „gyvis“ ima garsiai čežėti.

Mergelė

Šio ženklo atstovas išsiskiria iš kitų savo rimtu veidu, nes pagal jį labai sunku nustatyti, jis juokauja, ar iš tikrųjų šį mėnesį jums padidins atlyginimą. O jei jums šovė mintis į galvą pajuokauti su šio Zodiako ženklo žmogumi, vadinasi, jūsų labai stiprūs nervai. Nes Mergelė įvertins jūsų pokštą ne tik pasitelkusi logiką, bet ir  pagal įstatymo raidę. Taip pat pasinaudos ne tik sintakse bei kalbos kultūra, norėdama įvertinti jūsų pavartotų žodžių junginį dėl baltų miltelių ant jos nugaros, bet ir galimybe atlikti tų miltelių cheminį tyrimą. O gal jie pavojingi svaikatai?! Žodžiu, kol galų gale patys atsidursite kvailio vietoje.

Svarstyklės 

Kaip ir Dvyniai, Svarstyklių žmonės taip pat laikomi aštraliežuviais. Skirtumas tik tas,  kad pastarieji vis dėlto teikia pirmenybę estetiškiems ir padoriems pokštams.  Tačiau, jei šio ženklo atstovui šūktelėsite: „Išsitepei nugarą baltais dažais“, tai išvysite vien didžiulį nusivylimą jo veide, kuris bylos: „Tai beviltiškai pasenęs pokštas“.  Užtat šio ženklo atstovai su malonumu priims ironiškus ar žodžių žaismą primenančius pokštus. Pavyzdžiui, jei vietoje ledinukų į popierėlius įvyniosite alyvuogių ir pavaišinsite savo draugę ar draugą, kolegą, pažįstamą, gimusį po šiuo Zodiako ženklu. Nors šis pokštas ko gero taip pat žinomas ne vienam, bet daug įdomesnis. Ir tikrai bus netikėtas. Beje, ši apgavystė įdomi ir tuo, kad galima įvairiai improvizuoti. 

Skorpionas 

Šio ženklo atstovai balandžio pirmąją be savo gyvatiško, įgeliančio sarkazmo ar juodojo humoro kaip be rankų. Jų pokštai neretai įžeidžia ar įskaudina, bet užtat  nelieka nepastebėti ir įsimintini. Ne vienas „išdurtas“ nė nepajunta, kaip sušunka: „Bet ir sugalvok tu man taip!“. Užtat nereikia būti aiškiaregiu norint suprasti, kad visokiausius juokus savo atžvilgiu Skorpionas priima kaip asmeninį įžeidimą. Todėl keršija su didžiuliu entuziazmu ir pasitenkinimu. Beje, atkeršyti gali ir tą pačią dieną - per balandžio 1 dieną, išplatinę apie jus kompromituojančią ar itin intymaus turinio informaciją. Juk visokie juokavimai „žemiau juosmens“ -  taip pat skorpioniško charakterio bruožas. Šio ženklo atstovo pokšto „vinis“ – kol mergina miega, priklijuoja jos šlepetes prie grindų. Prabudusi  ji nuleidžia kojas, įsispiria į šlepetes, bet nesupranta, kodėl negali pajudinti iš vietos...

Šaulys 

Šio ženklo atstovai tiesiog dievina pokštus su filosofine potekste. Be to, jei būtų jų valia, apgautų minią žmonių. Juk Šaulio žmonės mėgėjai keliauti, todėl jie dažnai parsiveža pokštų ir anekdotų iš kelionių. Bet ir kelionėse išnaudoja galimybę pademonstruoti savo erudiciją pokštų pavidalu. Taigi, Šauliui nieko nereiškia balandžio pirmąją įrodinėti, kad žodis „okazionalizmas“ buvo iškaltas Egipto piramidėse dar Faraonų laikais. Tuo tarpu su Šauliu reikėtų labai atsargiai juokauti. Nors jis kitų pokštus savo atžvilgiu priima taikiai, bet su viena sąlyga: apgavystė neturi žeminti jo savigarbos ir orumo bei sutepti jo reputaciją. Todėl smeigtukai arba kramtomoji guma, padėta ant Šaulio kėdės arba prisegtas ant jo nugaros užrašas: „Aš - kvailys“,  gali ne juokais jį įskaudinti.

Ožiaragis

Dažnai rimtai nusiteikęs, išlaikytas ir susimąstęs Ožiaragis greičiausiai negaiš laiko tokiam niekalui, kaip pokštavimui. „Penktadienis – balandžio pirmoji!“ – nieko neįvyko, nesijuokiame ir dirbame toliau“, - greičiausiai pagalvos šio Zodiako ženklo atstovas. Užtat tą dieną savo kolegų kvailiojimą jis įvertins kaip keistą linksminimosi būdą pagal  iš anksto nustatytą datą. Ožiaragio ganėtinai subtilus humoro suvokimas, todėl, tikėtina, kad jis paprasčiausiai neturi humoro jausmo. Iš tikrųjų šio Zodiako ženklo žmonės galvoja, kad viskam turi būti savo laikas ir vieta. Be to, Ožiaragio ženklo atstovai labai gerai viską prisimena. Todėl neverta kartotis. O jei vis dėlto sugalvosite su jais pajuokauti, siūlome „nekaltą“ pokštą su siūlų kamuoliu. Tarkim, padėkite savo brangiausiam ar brangiausiai apsivilkti švarką ar paltą, prieš tai, jam ar jai nematant, ant peties uždėkite visiškai kitos spalvos, bent kelių metrų ilgio siūlą taip, kad jo kraštas būtų apykaklės išorėje, o kitas kyšotų iš po rankovės. Po kiek laiko pamatę siūlą, jie pamėgins jį nusiimti, bet tai, suprantama, nepavyks padaryti iš karto... kol supras, kad tai – balandžio pirmosios pokštas.

Vandenis

Šio Zodiako ženklo žmonės ne tik patys mėgsta pokštus, bet su malonumu priima ir kitų pajuokavimus. Tiesa, jie neturi būti banalūs ir nuvalkioti, o originalūs ir su humoro gaidele. Todėl, jei Vandenis dėl laiko stygiaus nuspręstų pasinaudoti „baltos nugaros“ variantu, bet pasistengtų tai pateikti naujoviškai ir neįprastai. Pavyzdžiui, artima Vandenio draugė ar draugas gali ir namuose su juo pajuokauti. Į besibaigiančią dantų pastą iš vakaro pripildykite majonezo ar grietinės ir padėkite į vietą. Ir rimtu veidu laukite ryto.

Tuo tarpu kolegos, balandžio pirmosios išvakarėse, Vandenio kabinete, galėtų pervesti ant sienos kabančio laikrodžio rodykles valandą į priekį, (nesvarbu, kad beveik prieš savaitę tai jau padaryta) ir gamybinis posėdis turėtų  įvykti per pietų pertrauką. „Išdurtas“ šio ženklo atstovas tik nusišypsos ir pasiūlys visiems eiti papietauti.

Taip pat darbe, ant informacijai skirtos lentos, pakabinkite tokį tekstą: „Visi, neatlikę labializacijos, kuo skubiau atvykite į kabinetą Nr...“  Suprantama, tai kurio nors iš jūsų kabineto numeris. Labializacija – tai lūpinimas arba garsų tarimas suapvalinus ir iškišus į priekį liežuvį. Visiems atėjusiems ir panorusiems sužinoti kas ir kur, pasiūlykite suapvalinus ir iškišus liežuvį ištarti: „Balandžio pirmoji – Melagių diena“. Arba pakabinkite skelbimą, kad visi bendradarbiai turi kuo skubiau pristatyti savo augintinį į veterinarijos kliniką, kur bus patikrintas jo intelekto lygis.

Žuvys

„Ironija  - bene svarbiausias ir vienintelis beginklių ginklas“, -  sakė išminčiai. Todėl iš ko nors juokdamiesi ar patys juokaudami šio ženklo atstovai pirmiausiai turi omenyje save. Kaip nei vienas kitas Zodiako ženklas jie supranta, kad dabar pasakius, jog kažkieno „baltais dažais ištepta nugara“, kitą akimirką gali ir paties pokštautojo nugara būti „ištepta baltais dažais“. O norėdami apgauti Žuvų ženklo žmogų, vertėtų gerai prieš tai pagalvoti. Štai jums gyvenimiškas pavyzdys. Kaimynas balandžio pirmąją dieną ant savo namo sienos išvydęs užrašą: „Andriuša - žydras!“, tik nuoširdžiai nusijuokė. Tučtuojau paskambino savo mylimai žmonai ir pranešė šią „džiugią“ naujieną...

Žinia, Žuvų ženklo moterys labai jausmingos, jautrios ir neretai priima pokštus už gryną pinigą. Todėl be jokios abejonės patikės, kad jos vyras - netradicinės seksualinės orientacijos ar „pabėgo pėdkelnių akis“. Iš pradžių apsipils ašaromis dėl naujos, bet nekokybiškos prekės. O paskui, atvėrus jai akis, pasakys, kad negalima pasitikėti žmonėmis.

Vietoj epilogo

Vis dėlto prieš pokštaujant balandžio 1 dieną su kuriuo nors Zodiako ženklu, patariame sugalvoti ypatingą pokštą Avinui, prieš tai apskaičiuoti, ar apsimoka juokauti su Jaučiu, pridėkite į pokštą „pipirų“Dvyniams, atsiklauskite ir gaukite palaiminimą pokštauti su Vėžiu, tam reikalui parašykite scenarijų kartu su Liūtu, atlikite pokštų analizę ar tyrimą su Mergele, įberkite kvapnių humoro prieskonių Svarstyklėms, aptarkite filosofinę pokštų prasmę su Šauliu, iš anksto įspėkite kerštingąjį Skorpioną ir rimtuolį Ožiaragį, perverskite pokštą aukštyn kojomis kartu su Vandeniu ir pasinerkite į ašarų jūrą kartu su Žuvimis.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.