Kaip elgiasi Zodiako ženklai juos pasiuntus... ir kaip jie keršija

Zodiako ženklų kerštas

Ko gero kiekvienam teko susidurti su situacija, kai artimi žmonės (ir ne tik jie) savo elgesiu arba žodžiais labai įskaudino. Žinia, visada lengviau pakelti fizinį skausmą nei moralinę ar dvasinę nuoskaudą. Ir tai sukelia žmogui apmaudą, jis jaučiasi įžeistas ar  pažemintas. Kas atsitinka po to? Nuskriaustam žmogui norisi kuo greičiau atsilyginti tuo pačiu. Kitas, gal net svarbesnis klausimas: kodėl adekvatūs ir iš prigimties nepikti žmonės  įskaudina vienas kitą? Kaip suprasti, kad žmogus jums atkeršys?.. 

Žinia, kerštas – tai visada sugrąžinama nuoskauda. Atkreipkite dėmesį: būtent sugrąžinama. 

Daug žmonių keršija nesąmoningai 

Psichologijos specialistų tvirtinimu,  gali būti du keršto variantai. 

 Kai žmogus sąmoningai nori atkeršyti kitam ir tam reikalui ruošiasi iš anksto bei tikslingai. Kitas variantas – žmogiškesnis. Tarkim, ne taip suprato vienas kitą, todėl vienas iš jų liko įskaudintas, o po to atkeršijo skriaudėjui. Įdomu tai, kad vis dėlto daug žmonių keršija nesąmoningai, o kartais net nesuvokdami to. Be to, įžeistas ar įskaudintas žmogus galvoja, kad jis „angelas su baltais sparnais“, vos ne šventasis. Iš tikrųjų po kiek laiko tas „šventasis“ grąžina nuoskaudą kitiems, visai nieko dėtiems žmonėms. Tiesa, jis keršija neretai pats to nepastebėdamas, atitinkamai negali to ir kontroliuoti. 

O jums ar teko kada nors „grąžinti nuoskaudą?“. Aišku, tai nereiškia, kad iš keršto reikia padegti ar net susprogdinti buvusio mylimojo ar kaimyno automobilį. Užtenka ir „įkasti“  žmogui žeminančiais ir menkinančiais jį žodžiais. Ypač tai pataikius „reikalingiausiu“ momentu. Juk tai tas pats kerštas. 

Ką čia slėpti, kiekvieno žmogaus gyvenime susiklosto nekasdieniškos ar nestandartinės situacijos. Tarkim, žmogui kažkas nepatiko ir jis pasiuntė jus „ant trijų raidžių“ . Dažniausiai toks akibrokštas užklumpa pasiūstąjį netikėtai, jis netenka žado. Todėl ir jo  reakcija būna įvairi ir neuspėjama. Tai pamėgino išsiaiškinti ir astrologijos specialistai, atitinkamai pagal 12 Zodiako  ženklų atstovų prigimtines savybes, charakterį ir elgesio ypatybes.

Avinas

Pasiuntus šio Zodiako ženklo atstovą „ant trijų raidžių“, jis žingsniuoja ten aukštai iškelta galva, neatsisukdamas, bet garsiai trepsėdamas kojomis iš įsiūčio ir pykčio. Užtat nepalikdamas nė menkiausios vilties pasiuntusiam susigrąžinti ištartus žodžius. Taigi, įsivaizduoti  kerštingąjį Avino žmogų – pakankamai sudėtingas reikalas. Jei kas nors užlipa Avinui ant skaudamos vietos, tai jis paprastai be jokių įžangų ir įspėjimų trenkia niekadėjui per ausį. Bet tai Avinas nelaiko ir kerštu, nes, anot jo, tai normali adekvataus žmogaus reakcija. Tikriausiai labai pasiseka tiems, kurie mėgina ar net užsikabaroja Avinui ant skaudamos vietos virtualiai. Suprantama, tada šio ženklo atstovas negalėtų trenkti į ausį skriaudėjui dėl paprastos priežasties: būtų nepasiekiamas. Užtat Avinas per valandą gali viską pamiršti, o po dienos – tarsi apskritai nieko nebūtų buvę. Priešingai: gal net apsikabintų su tuo skriaudėju ar net pasiūlytų turėti bendrų reikalų.  Taigi, norint, kad Avinui atsirastų didžiulis noras atkeršyti, reikia jį „užknisti“ nuosekliai ir per pakankamai ilgą laiką. Be to, labai rimtai ir apgalvotai. Pavyzdžiui, kasdien ir girdint aplinkiniams atskleisti jo  silpnąsias vietas ir ydas. Tiesa, tada jis taip pat gali iš karto trinktelėti į ausį. Bet jei jums užtektų drąsos ir toliau tęsti šio ženklo žmonių pristatymą tuo pačiu stiliumi, tai po kurio laiko jie imsis panašių atsakomųjų veiksmų: žodžiais ne tik  išves oponentą  iš pusiausvyros, bet ir pargriaus jį ant žemės. Mat Avino kerštas visada radikalus. Jis niekada nenusileidžia iki kokių nors menkų atsakomųjų niekšybių. Šio ženklo atstovo tik vienas tikslas: kad keršto objektas nustotų egzistuoti. Bent jau toje erdvėje, kur sukiojasi ir Avinas. O tai jis, anksčiau ar vėliau, bet būtinai pasieks. Žodžiu, bet kuriuo atveju priešininkas bus priverstas pakeisti darbą. Arba su visa šeima persikelti gyventi į kitą miestą, kad tik Avinui nepasipainiotų po kojomis. Įdomiausia tai, kad šio ženklo atstovas tokiame savo poelgyje net neįžvelgia keršto.  Jis tai laiko savigyna.

Jautis

Šio ženklo atstovas paprastai netenka žado išgirdęs, kad ji pasiuntė „ant trijų raidžių“... Kiek atsitokėjęs skambina mamai ir skundžiasi: „Taip, būtent ten, tu įsivaizduoji? Bet kodė-ė-ė-ė-l...?“.  Po to įsižeidžia ir giliai atsidusęs bei kažką burbėdamas po nosimi vis dėlto tipena ten, kur jį pasiuntė. Tačiau norint pažadinti šio Zodiako ženklo žmogaus keršto jausmą, reikia labai pasistengti. Mat Jautis laikosi tvirtos nuomonės, kad pavadinti žmogų niekšu galima tik gerai išanalizavus neigiamus jo biografijos ir gyvenimo faktus. Pasitvirtinus jiems, Jautis keršija gerokai žiauriau ir negailestingiau, lyginant su Avino žmonėmis. Tikėtina, filmo „Vendettas“ pagrindinis herojus - būtent Jaučio Zodiako ženklas. Beje, išvien su juo ir Skorpionas...  Jautis savo kerštą paprastai įvykdo iki galo,   be jokios sąžinės graužaties nukirsdamas visus  juos jungusius saitus. Bet tai nereiškia, kad jis taip pasielgia norėdamas įrodyti savo viršenybę. Reikalo esmė ta, kad jis turi savo nuomonę ir poziciją, kurių tvirtai laikosi. Bet niekam jų neperša ir neprimeta. Todėl, jei sulauksite Jaučio keršto, būkite pasiruošę tam, jog jis kategoriškai nepriims bet kokių jūsų pasiteisinimų. O tai reiškia, kad jūs tikriausiai būsite eliminuotas iš jo aplinkos. Net tą, kuris mėgins jus užstoti, tikėtina, Jautis išbrauks iš savo pažįstamų ir draugų rato.  Ir taip pasielgs su kiekvienu mėginančiu užtarti. Todėl nesitikėkite, kad jis kada nors atšauks šias savo sankcijas. Norint vėl užsitarnauti jaučio pagarbą ir pasitikėjimą, tektų labai ilgai atgailauti ir  mėginti įrodyti savo lojalumą jam. Panašu, kad lengviau būtų užsinerti kilpą ant kaklo.

Dvyniai

Šio ženklo atstovas niekur neina net ir siunčiamas „ant trijų raidžių“... Neina ir nors tu ką! Рatogiai įsitaisęs krėsle, jis gurkšteli viskio ar vyno ir akies krašteliu stebi jį pasiuntusį.  Kol pastarajam nebeišlaiko nervai ir jam nieko kito nelieka, kaip pačiam eiti... Šio reikalo esmė ta, kad Dvynių žmonės tiesiog trokšta būti didžiais, įžymiais, kad juos gerbtų ir šlovintų. Todėl tikrai neteks ilgai laukti jų keršto valandos. Taigi, tapę šio Zodiako ženklo keršto auka, greičiausiai tapsite neįtikėtinų gandų ir apkalbų objektu. Kitaip tariant, sužinosite apie save tai, ko niekada pats nesate girdėję. Vadinasi, toks Dvynių kerštas gali labai pakenkti ne tik jūsų reputacijai, bet ir savigarbai bei orumui. 

Tuo tarpu jauno amžiaus šio ženklo atstovai, juos pasiuntus, pirmiausiai paleidžia kumščius į darbą net jei ir daug stipresnės priešininko jėgos. Tiesa, bet jau praėjus dviem minutėms tas Dvynių „donkichotas“ nuleis rankas ir pradės inkšti kaip šunelis kur nors kamputyje. Bet jei tai būtų kompiuterinis mūšis, tada šio Zodiako ženklo keršytojas parodytų ką sugeba. Ten jam nėra lygių. Taigi, Dvynių atstovas jums gali atsiųsti gražų laišką su... virusu, kuris kaip mat išvestų iš rikuotės kompiuterį. Bet gali nutikti ir visai nenumatytas dalykas. Mat daugumos Dvynių nuotaika keičiasi greičiau nei oras. Ryte nusprendęs keršyti skriaudėjui  iki pensijos, apie pietus šio ženklo atstovas jau gali pasiūlyti priešininkui abipusiai naudingą sandorį arba pasidalinti su juo gandais ir apkalbomis apie naują keršto objektą. Beje, jei po šių žodžių nusprendėte, jog neverta bijoti Dvynių keršto, tai labai klystate. Pirmiausiai dėl to, kad žmonės linkę tikėti net ir neįtikėtinais gandais. Kita vertus, šio Zodiako ženklo atstovai turi savybę žinoti viską ir apie visus.Todėl kurdami eilinį gandą, gali pataikyti į dešimtuką. Pavyzdžiui, atskleis dešimties metų senumo skausmingą jūsų gyvenimo faktą arba kompromituojančią jūsų asmenybę medžiagą. Apskritai, šio Zodiako ženklo žmonės įsitikinę, kad turintys daug informacijos valdo visą pasaulį.

Vėžys

Šio ženklo atstovas neina siunčiamas „ant trijų raidžių“, kol tiksliai neišsiaiškina, ar teisingai užsirašė adresą bei telefono numerį, kur yra siunčiamas.  O kai užsirašo ir perskaito, nepatiki savo akimis: „Kaip?.. Ką, tiesiai ten? O jūs neklystate? O gal kitą kartą? Sakote, ne? Na gerai...“ Norėdamas neišsiduoti, kad labai nusiminė, Vėžys išdidžiai trenkia durimis ir išeina... ten kur pasiuntė. 

Kaip bebūtų keista, bet pats paprasčiausias ir gana paplitęs šio ženklo atstovo kerštas – išeiti šaltą naktį be kepurės, kad visiems būtų blogai. Beje, šį metodą naudoja neretai dėl menkiausios smulkmenos, o kartais ir visai be preteksto. Pagal nuotaiką. Bet yra ir daug rimtesnis Vėžio keršto būdas – tai visiškas santykių nutraukimas. Tai reiškia, kad šio Zodiako ženklo žmonės apskritai neraguoja į savo skriaudėją. Niekaip ir niekada. Kitaip tariant, priešininkas tampa nuliu arba tuščia vieta, net jei jis ir kupinas jausmų Vėžiui. Tiesa, jei Vėžys nelabai įskaudinamas, didelė tikimybė, kad atsiprašius jis atleis. Tačiau šio ženklo atstovą rimtai užkabinus, pasekmės gali būti labai liūdnos. Bet net ir norėdamas nugalabyti musę šio ženklo atstovui reikia nemažai pastangų ir jėgų.  O ką kalbėti apie rimtus priešininkus. Todėl šio Zodiako ženklo atstovo kerštavimai labiau primena vaikiškus išdykavimus. Pavyzdžiui, Vėžiui nieko nereiškia nuskandinti  artimiausiame tvenkinyje skriaudėjo rankinę arba sudeginti jo dokumentus. Bet jei vis dėlto reikalas prieina iki muštynių, tai gali paleisti į darbą ir laužtuvą arba taburetę su geležinėmis kojomis. Įtūžęs Vėžys - labai žiaurus ir pavojingas. Bet vis dėlto baisiau ne Vėžio fizinis kerštas, o jo nuoskauda. Tas sutvėrimas taip pažiūrės į jus savo didelėmis ir  graudžiomis akimis, kad niekadėjui gali pradėti slysti žemė iš po kojų. Ir jam pasidarys  labai gėda... Greičiausiai skriaudėjui nepavyks užglaistyti savo kaltės, todėl jį pradės kankinti sąžinė.

Liūtas

Šio Zodiako ženklo žmones pasiuntus į vieną vietą eina iš karto, nė nesusimąstydami. Panašu, žino, kur ta vieta, nes jau ne vieną kartą buvo ir anksčiau pasiųsti. Tiesa, atėjęs paskambina, kad jau vietoje... ir viskas tvarkoje. Dėl viso pikto paklausia, o kada galima grįšti, jei ką? Suprask, laukiu tolesnių nurodymų.

Tačiau norint pažadinti Liūto asmenyje keršto troškulį, jį reikia ne tik pasiųsti, bet ir rimtai ir apgauti. Pavyzdžiui, pasiūlus investuoti didžiulę pinigų sumą  į pelningą projektą ir juos paprasčiausiai pasisavinti. Bet ar jums to reikia? Nes tada Liūto kerštas – baisesnė už mirtį. Tuo tarpu lengviausias šio Zodiako ženklo žmogaus kerštavimo būdas – išgirsti iš jo lūpų, kad esate visiška menkysta ir nieko bendro neturite su žodžiu „asmenybė“. Ir priešininko pykčiui,  jis ima demonstruoti savo pranašumus. Toliau Liūto kerštavimo reitinge: priešininkas viešai iškeikiamas. Tai yra Liūtas, girdint aplinkiniams, pasako apie savo skriaudėją viską, ką apie jį galvoja. Beje, ir visada sulaukia aplinkinių simpatijų bei palaikymo. Ir tuo lengvas Liūto kerštas baigiasi... O žiaurus ir negailestingas šio ženklo sutvėrimo kerštas nesibaigia niekada. Jo priešininką gali imti persekioti neaiškios kilmės žmogystos tol, kol jis nebeišlaikys įtampos. Taip pat Liūtui tarpininkaujant, gali pranešti, kad sėdo neblaivus prie vairo, nors iš tikrųjų taip ir nėra. Žodžiu, skriaudiko laukia ilga vilkstinė Liūto kerštų.  Šio ženklo kerštautojo pasalos gali tykoti bet kur ir bet kada.

Mergelė

Pasiuntus kuo toliau Mergeles, iš karto apsipila ašaromis. Verkia ilgai, graudžiai, iš visos širdies ir net pasikūkčiodamos. Po to trumpam stabteli, išsišnypščia nosį, giliai atsidūsta ir prisiminusios, kad jau seniai laikas būti vietoje, sparčiai nueina nurodyta kryptimi. Tiesa, pakeliui dar keletą kartų stabteli, tikėdamosios, kad siuntėjas persigalvos, todėl galutinį punktą pasiekia labai negreitai. Iš tikrųjų sunku įsivaizduoti, ką būtent reikia padaryti, kad Mergelė atkeršytų su kaupu. Nors šio malonumo Mergelės tikrai neatsisako.  Beje, keršija šio Zodiako ženklo atstovai gana įmantriomis formomis. Jei reikės, prileis vandens skriaudėjui per ausis, kad šis nebenorės gerti mažiausiai savaitę. Apskritai,  Mergelių kerštas gana subtilus, bet skiriasi viena ypatybe: žmogus, kuriam keršijama, sužino paskutinis apie tai, kas su juo nutiko. Beje, šio ženklo atstovai daugiau nei bet kuris kitas Zodiako ženklas linkę keršauti pasitelkę oficialius dokumentus. Pavyzdžiui, nei iš šio, nei iš to kažkur pradingsta pristatyti dokumentai pagal kuriuos žmogui turėjo būti išduota pažyma. Po to keršto aukai tenka pereiti iš naujo visas instancijas. Aišku, ji nesupranta, kad tai Mergelės darbas, bet užtat keršto metodas – tiesiai į paširdžius. Todėl jei kuris nors iš jūsų įžeisite ar įskaudinsite Mergelę, laukite blogų žinių iš oficialių instancijų.

Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovai gali su šypsenėle nueiti „ant trijų raidžių“. O tos, kurios nenueina iš karto, pademonstruoja pavydėtiną solidarumą: pasiūlo eiti ten kartu. Vis linksmiau! Nepaisant to,  Svarstyklės – pakankamai greitai įsižeidžiantis ženklas. Bet iš tikrųjų keršyti jos nelabai ir moka. Tokiais atvejais elgiasi kaip tie vaikai: „Ach tu man taip, na gerai, o aš tau taip“.  Šio ženklo atstovai visada jaučia ribą. Tiesa, ir pasiųstos Svarstyklės nesupranta, kad dėl to reikia keršyti.

Todėl bene populiariausias tarp šio Zodiako ženklo atstovų kerštavimo būdas – tai iškviesti skriaudėją į žodžių dvikovą, pateikti jam savo kaltinimus ir pareikalauti paaiškinimų. Nors oponentų paaiškinimai neretai būna daugiau nei išsamūs, bet nereiškia, kad jie objektyvūs ir teisingi. Tačiau šio Zodiako ženklo atstovai turi ir stipriąją savo keršto pusę. Pavyzdžiui, gali padaryti taip, kad kaip mat pasikeis į blogąją pusę aplinkinių nuomonė apie Svarstykles nuskriaudusį asmenį. Beje, labai originalus ir šio ženklo moterų keršto būdas. Jos mėgsta vidury šaltos žiemos išvykti į kurią nors egzotišką šalį ir iš ten per „Skype“ parodyti skriaudėjui liežuvį, kad jam taptų pavydu ir apmaudu. Apskritai, šio Zodiako ženklo atstovai galvoja, kad psichologinio pobūdžio intrigos - intelektualaus keršto požymis.

Skorpionas

Šio Zodiako ženklo žmogų pasiuntus „ant trijų raidžių“ apsimeta, kad neišgirdo arba nesuprato. Iš tikrųjų Skorpionas net nesiruošia ten eiti, kadangi jo visiškai kiti gyvenimo prioritetai ir karminė misija. Užtat šio Zodiako ženklo atstovas, kaip nei vieno kito, atkešys taip, kad ne tik praeis bet koks noras vėl jį pasiųsti, bet apskritai pasipainioti po kojomis. Beje, šis ženklas garsėja ir savo krečiamomis kiaulystėmis. Bet kartais gal ir nepelnytai. Iš tikrųjų, gal net daugiau kiaulysčių ir niekšybių gali iškrėsti ... romantiškosios Žuvys. Taigi, normalus ir adekvatus Skorpionas pirmiausiai žiūri savo  interesų ir reikalų. Jis linkęs ne tik visus kontroliuoti, bet ir laikyti „pakabintus ant kabliuko“. Tačiau užtenka kam nors vos pirštu paliesti Skorpiono interesus, šis kaip mat stveria niekadėją už pakarpos ir suleidžia jam „nuodų“. Nors pagrindinis šio Zodiako ženklo atstovo tikslas yra ne visiškas priešininko nuginklavimas, o suduoti jam kuo  stipresnį moralinį smūgį žemiau juostos, kad nebepajėgtų atsitiesti. Beje, Skorpionas nepraleis progos suteikti savo priešininkui ir fizinį skausmą, traumą, dėl kurios jis kankintųsi iki savo gyvenimo pabaigos.  Apskritai Skorpiono žmonės laikosi principo: „Mušk savus, kad svetimi bijotų“. Todėl neretai palieka saviems gilias, ilgai kraujuojančias ir negyjančias žaizdas. Mat, jiems šimtą kartų lengviau padaryti tai saviems nei svetimiems. Juk gerai žino saviškių visas silpnąsias vietas ir nėra sunku daug kartų bakstelėti į jas. Įsidėmėkite: nei vienas šio ženklo atstovas niekada nepamiršta jį įskaudinusio asmens. Todėl pasitaikius bet kuriai, kad ir menkai, progai, vėl užbers  druskos ant šviežiai beužsitraukiančios žaizdos, kad jo keršto objektas nepamirštų su kuo turi reikalų.

Imunitetą Skorpiono įkandimams turi nebent Dvynių ženklo atstovai. Mat ne vienas iš jų yra užsiauginęs kietą odą ir net sugeba juokauti, tarsi juos ne įžeidinėtų, o kutentų padus plunksnele.

Šaulys

Pasiuntus šio Zodiako ženklo atstovus jie pirmiausiai susimąsto : “O gal iš tikrųjų jau laikas?“ Nors eidami ten, daug kartų atsisukinės ir žvalgysis į šalis, norėdami nepamiršti kelio atgal. Priėję iki reikiamos vietos, kur juos pasiuntė, liks ten ilgam. Bet retsykiais duos apie save žinoti: „Girdi, gal jau laikas būtų grįžti? Niekada? Labai gaila“...

Tagi, Šaulio žmones galima pavadinti įkyriais keršytojais. Viena išskirtinė, o gal ir ypatinga jų keštavimo motyvacija: džiaugiasi turėdami galimybę vardan teisingumo ir principų pribaigti tuos, kurie pasitaikė po ranka. Tiesa, kol šio Zodiako ženklo atstovai  samprotauja ir filosofiškai išvedžioja savo teisingumo ir moralės principų supratimą, paaiškėja, kad nebėra ką ir pamokyti. Be to, Šaulys nesiims to reikalo, jei tai nekvepia diktatūra. Vadinasi, norėdamas įrodyti savo teisingumą, Šaulys iš pradžių paaiškina susirinkusiai tautai, kiek šioje žemėje blogų žmonių, o paskui laukia garsių plojimų ir kad būtų išlydėtas su fejerverkais ir saliutais. Be to, šio Zodiako atstovas – principingas iki panagių, todėl ilgai nešioja pyktį užanty ir kerštingas. Kitaip tariant, susitikęs savo skriaudėją praėjus ir 20 metų, jis sėkmingai realizuoja ilgai kurtą ir puoselėtą savo keršto scenarijų. Ir tai padaro su didžiausiu malonumu ir džiaugsmu. Beje, Šaulio žmonės, kaip nei vienas kitas Zodiako ženklas, sugeba atkeršyti rafinuotai. Štai, tarkim, jums reikia gauti pažymą, kad pasiskiepijote nuo kurios nors infekcinės ligos. O tos institucijos valdininkei, Šaulio Zodiako ženklo atstovei, prieš penketą metų užlipote ant kojos ir neatsiprašėte. Tai dabar laikykitės... Beje, atkeršys laikydamasi visų instrukcijų. Dėl tos nelemtos pažymos jums teks apeiti trisdešimt pragaro ratų, kol iš naujo surinksite visas reikiamas pažymas apie savo šeimos sudėtį, atlyginimo dydį, turimą turtą ir pateiksite kaip įrodymą turintys teisę gauti prašomos pažymos. Ir tai dar ne viskas. Paskui Šaulė valdininkė mažiausiai trejetą metų tikrins ir derins pristatytas pažymas dešimtyse komisijose. Ir tai dar ne viskas. Galų gale išduos jums pažymą be antspaudų. O paskui pasiųs uždėti vieną iš jų viename miesto gale, o kitą – kitame miesto gale.

Ožiaragis

Siunčiamas „ant trijų raidžių“ Ožiaragis žingsniuoja ryžtingai, nė kiek neabejodamas ar dvejodamas. O jei sugalvotumėte atsiimti savo žodžius, net nemėginkite jį pasivyti. Nes jis grįš pats ir atkeršys. Galite tuo nė kiek neabejoti. Ką reikia padaryti, norint, kad Ožiaragis atkeršytų? Nebent pasiųsti kuo toliau... Mat šio Zodiako ženklo žmonių iš esmės neįmanoma išvesti iš pusiausvyros. Kadangi jie išsiskiria iš kitų ištvermingumu ir kantrybe. Greičiau jie kurį nors išves.  Tarkim, jau minėtu būdu pasiuntus Ožiaragį ten ir pavyktų jį įsiutinti. Žinoma, tai - blogai, bet keršto vis tiek nesulauksite. Beje, tai nereiškia, kad šio ženklo atstovas šį reikalą paliks likimo valiai.  Tiesiog Ožiaragis prisikas iki skriaudėjo patyliukais, kol visi koziriai bus jo rankose. Bet  būna ir blogiau. Tada įsiutęs Ožiaragis gali padaryti daugiau nei pykčio pagauta padaro Mergelė. Tai yra, jei Mergelė gali tiesiog palikti „lašantį čiaupą“ ir išeiti, tai Ožiaragis išims iš „lašančio čiaupo“ kurią nors detalę, kad vanduo pradėtų tekėti upeliu. Užkirsti kelią šio Zodiako ženklo atstovo kerštui galima nebent užminavus rajonus mažiausiai 300 km. spinduliu. Bet tik tuo atveju, jei įsitikinsite, kad Ožiaragis neturi saviškio kariniame dalinyje, kuriam ir pavesta susprogdinti. Beje, tipiškas Ožiaragis, filmo apie Šerloką Holmsą herojus, profesorius Moriartis.

Vandenis

Šio ženklo atstovas eina „ant trijų raidžių“ lengvai ir nerūpestingai, pasikvietęs į kompaniją pora savo draugų, kad būtų su kuo paplepėti pakeliui. O jei žingsniuoja vienas, tai linksmai pašvilpaudamas ir neatsisukdamas. Deja, bet ne visi žino, kad ir dėl tų trijų raidžių Vandenis gali atkeršyti. Nepaisant to, jie ir keršija  žaismingai juokaudami, tarsi visai nerimtai, bet pasiuntusiam jį asmeniui iš tikrųjų atsirūgsta su kaupu. Tiesa, kai kurie  šio ženklo atstovai kerštą supranta kaip kito žmogaus išdavimą, begėdišką apgavystę ar melą. Vienaip ar kitaip, bet iš esmės neįmanoma išvesti Vandenį iš kantrybės ar pusiausvyros taip, jog šis pultų keršyti. Mat šio Zodiako ženklo atstovai nesiskundžia  humoro jausmo stygiumi, todėl greičiau „užknis“ ir padarys visišku idiotu savo priešininką. Tipiškas Vandenis - žinomas personažas filme „Vienas namuose“. Tai yra, jis savo veiksmais, net pats to nesuprasdamas, gali privesti priešininką net iki mirties. Tarkim, be jokių blogų ketinimų prislinksite patyliukais prie Vandenio iš nugaros. O jis kaip tik tuo momentu prisimins, kad puikiai moka daryti salto atgal. Kaip manote, ir kas po to bus?  Teisingai. Vandenis pataikys jums į galvą abiem savo kojomis, o paskui iškvies greitąją pagalbą ir palydės į ligoninę. Bet ten prisimins, kad moka perrišti žaizdas ir netyčia jums perriš taip, kad net pamiršite kaip reikia kvėpuoti. O prisiminus jau gali būti per vėlu...

Žuvys

Šio Zodiako ženklo žmonės pasiųsti „ant trijų raidžių“ eina tyliai, net antakiais nekrusteli. „Pagalvok ir ne taip buvo. O gal tai tik į gerą. Ačiū ir už tai, nes juk ir užmušti galėjo. Šiandien tiesiog man labai pasisekė!“, - ramina save. Nors iš tikrųjų labai nesunku įskaudinti ar įžeisti Žuvų ženklo žmones. Bet įskaudinti taip, kad norėtųsi atkeršyti, gali tik pakankamai artimas žmogus. Mat visų kitų padarytas nuoskaudas Žuvys pamiršta gana lengvai ir greitai. O keršija šio ženklo atstovai visais įmanomais būdais. Jos rezga už nugaros intrigas, užkerta kelią skriaudėjui būtent ten, kur jis visai nesitiki ir nelaukia. Bene paprasčiausias Žuvų moters kerštas –  vaikščioti nuoskaudų kupinu veidu ir visiems pasakoti, koks jis negeras žmogus ir kaip žiauriai pasielgė su ja. Tai Žuvims pavyksta padaryti labai natūraliai, todėl, kad jos ir įsižeidžia labai nuoširdžiai. O jei  šio ženklo atstovėms pasirodys, kad tai  per menkas kerštas, gali paskleisti apie savo skriaudėją baisiausius gandus, ne ką blogesnius nei Dvyniai. O gal ir geresnius, nes Žuvų prigimtinė savybė – daug ko nepasakyti iki galo ar nutylėti. Todėl įniršusi žuvelė gali padaryti įspūdį, kad ji visai ir nepyksta. O paskui apsimetusi norinti labai padėti skriaudėjui, gali tiek privirti košės jam, kad šis ilgai ją srėbs ir neišsrėbs. Beje, nepavyks apkaltinti šio Zodiako ženklo atstovo ir piktais kėslais, kadangi iš anksto pasirūpina „alibi“. Be to, Žuvys sugeba užkabinti kitų  skaudamas vietas ne blogiau nei Skorpiono žmonės.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.