Tarp kurių Zodiako ženklų daugiausiai nusikaltėlių, taip pat žudikų ir prievartautojų

Nusikaltėliai pagal Zodiako ženklą

Prieš kiek laiko JAV Federalinių tyrimų biuras (FTB) paviešino įregistruotų ir išaiškintų  nusikaltimų statistikos duomenis. Jais pasinaudojo astrologai atlikę savo tyrimą. Ir paskelbė išvadas, priklausomai nuo nusikaltimo pobūdžio ir nusikaltėlio Zodiako ženklo. Anot astrologų, Zodiako ženklas, po kuriuo gimė žmogus, gali tiesiogiai nuteikti jį atitinkamam nusikaltimo tipui rašo, - astrotheme.com. 

Šio ženklo žmonės žinomi kaip serijiniai žudikai

Žinia, Zodiako ženklai priklauso keturioms stichijoms: Oro – Vandenis, Dvyniai ir Svarstyklės. Vandens – Vėžys, Žuvys ir Skorpionas. Ugnies – Avinas, Liūtas ir Šaulys. 

Žemės -  Ožiaragis, Jautis ir Mergelė. 

Anot astrologų, atlikusių šį tyrimą, iš trijų Ugnies stichijos ženklų Šaulys apibūdinamas kaip turintis didelės kriminalinės nusikalstamos patirties, todėl jį sunkiau sugauti ir suimti. Avino ženklo atstovas paprastai būna ginkluotas. Liūto žmonės ypač pavojingi. Tuo tarpu iš trijų Oro stichijos ženklų, Svarstyklės turi didžiausios nusikalstamos patirties bei įgūdžių. Šio ženklo atstovai  taip pat būna ginkluoti ir labai pavojingi. 

Dvyniai dažnai būna susiję su atsitiktiniais sukčiavimo atvejais, o Vandenis paprastai įvykdo nusikaltimus iš keršto. 

Tarp Žemės stichijos atstovų Jautis apibūdinamas kaip temperamentingas ir linkęs rizikuoti ženklas. Mergelės ženklo žmonės paprastai būna ginkluoti, o Ožiaragio - universalūs nusikaltėliai. 

Tuo tarpu tarp Vandens stichijos atstovų Vėžys – bene pavojingiausias nusikaltėlis iš visų Zodiako ženklų. O Žuvys išsiskiria  nervingumu, baime darant nusikaltimus. 

Taip pat remiantis informacija, gauta iš FTB, Vėžio ženklo atstovai yra vieni iš dažniausiai sulaikomų nusikaltėlių. Tuo tarpu Jaučio atstovai įvykdo daugiausiai nusikaltimų. Taip pat Vėžio ženklo žmonės žinomi kaip serijiniai žudikai. Jie neretai palieka „braižą“ ant savo aukos kūno. Tai ir skiria juos nuo kitų žmogžudžių. Be to, tarp šio Zodiako ženklo žudikų nemažai nestabilios psichikos ir neretai būna nepakaltinami.

Ožiaragio ženklo atstovai siejami su organizuotu nusikalstamumu

Užtat Jaučio Zodiako ženklo atstovai dažnai būna susiję su pinigų plovimu. Šio ženklo žmonės išsiskiria savo įžvalgumu, analitiniu mąstymu ir gali įvykdyti nusikaltimą be pašalinių pagalbos.

Tarp Šaulių daugiausiai vagių, plėšikautojų ir sukčių. Jie stengiasi nesuteikti aukai fizinio skausmo, žinoma, jei gauna to, ko nori be didelių pastangų. Avino žmonės gana dažnai būna samdomais žudikais.

Ožiaragio ženklo atstovai siejami su organizuotu nusikalstamumu. Būna itin žiaurūs, net sadistiški lyginant su Skorpiono Zodiako ženklu. FBR statistikoje  įsilaužėlių ir programišių daugiausiai tarp Mergelės ženklo atstovų.

Svarstyklės Zodiako ženklas gali pasigirti turintis daugiausiai korumpuotų žmonių. Tuo tarpu Žuvys įsivelia į nusikaltimus, susijusius su narkotikais. O tarp Dvynių  daugiau vagių ir sukčių.  Tai dažnai būna susiję su finansiniais dalykais. Pavyzdžiui, pinigų plovimu. Liūtai paprastai vykdo nusikaltimus norėdami įtvirtinti savo jėgą ir galybę. Tiesa, jie nelinkę daryti smulkių nusikaltimų.  Skorpiono žmonės taip pat neretai būna samdomi žudikai. Vandenis apibūdinamas kaip stambių machinacijų organizatorius. Tarp jų nemažai ir sukčių bei programišių, kuriais daugiau manipuliuojama.

Anot psichologijos specialistų, polinkis daryti nusikaltimus žmoguje susiformuoja įvairiai. Tarp dažniausiai minimų veiksnių – genų įtaka, paveldėjimas ir aplinka. Kitaip tariant, viskas priklauso nuo paties žmogaus, o ne jo Zodiako ženklo. Tuo tarpu  astrologai tvirtina, kad ne vienam linkusiam nusikalsti turi įtakos ir po kuriuo Zodiako ženklu jis gimęs.  Norėdami įrodyti savo tiesą, astrologai net sudarė linkusių daryti  nusikaltimus reitingus pagal Zodiako ženklus. Aišku, ne visi žmonės yra savo Zodiako ženklų įkaitai, nes dauguma iš jų sąžiningai laikosi įstatymų.

Nusikaltėlių tarp Zodiako ženklų reitingas:

1 vieta: Jautis
2 vieta: Liūtas
3 vieta: Avinas

4 vieta: Vėžys
5 vieta:  Ožiaragis
6 vieta:  Mergelė
7 vieta:  Dvyniai
8 vieta: Svarstyklės
9 vieta:  Skorpionas
10 vieta: Šaulys
11 vieta: Žuvys
12 vieta: Vandenis

Žudikų pagal Zodiako ženklus reitingas:

1 vieta: Vėžys
2 vieta: Jautis
3 vieta: Dvyniai
4 vieta: Šaulys
5 vieta: Svarstyklės
6 vieta: Ožiaragis
7 vieta: Avinas
8 vieta: Mergelė
9 vieta: Žuvys
10 vieta: Liūtas
11 vieta: Skorpionas
12 vieta: Vandenis

Prievartautojų pagal Zodiako ženklus reitingas:

1 vieta: Žuvys
2 vieta: Jautis
3 vieta: Avinas
4 vieta: Dvyniai

5 vieta: Ožiaragis
6 vieta: Vėžys
7 vieta: Liūtas
8 vieta: Svarstyklės
9 vieta: Mergelė
10 vieta: Vandenis
11 vieta: Šaulys
12 vieta: Skorpionas

Avinas

Žinia, Ugnies stichijos ženklai, kuriems priklauso ir Avino atstovai, iš prigimties pasižymi impulsyviu temperamentu. Jie nekantrūs, užsiplieskia kaip degtukai. Konflikto metu juos apima įniršis, neretai ištinka net afekto būsena. Užtat šio ženklo atstovams neegzistuoja nepilnavertiškumo kompleksas. Tiesa, neturi ir didelio noro tobulėti bei siekti aukštumų. Mat ant Avino veido „parašyta“, kad jis labai geros nuomonės apie save.

Pasikliauja tik  savo sugebėjimais ir jėgomis, kurias neretai linkęs pervertinti. Agresyvumo motyvacija: greičiau įveikti kliūtis nei kažką griauti.

Avinas žudikas. Gali nusikalsti vedamas iškreipto teisingumo jausmo. Jo avantiūrizmas neretai tampa nepataisomų ir negrįžtamų poelgių priežastimi. Vis dėlto jame daugiau nuožmumo ir atkaklumo nei žiaurumo.

Avinas prievartautojas. Nesistengia pažeminti ar išsityčioti iš aukos arba įrodyti savo pranašumą. Tiesiog įveikia pasipriešinimą, kai jį, Aviną - užsispyrusią ir despotišką natūrą, priveda prie įniršio.

Jautis

Šio ženklo atstovai linkę kaupti savyje agresiją bei iš anksto ir kruopščiai apgalvoti būsimą nusikaltimą. O tai reiškia, kad Jautis – ir labai pavojingas nusikaltėlis. Dar vienas įrodymas: niekada neįvykdo nusikaltimo būdamas afekto būsenos. Greičiau priešingai:  iš anksto pasirūpina alibi ir kruopščiai slepia pėdsakus bei kitus įrodymus. Jautis įsitikinęs, kad tai, kas jam (jo manymu)  priklauso, turi priklausyti bet kuria kaina. Šio ženklo nusikaltėlis mėgsta demonstruoti aplinkiniams, kad jis labai gerai gyvena, nors iš tikrųjų taip ir nėra.

Jautis žudikas. Neretai nusikaltimą įvykdo dėl savanaudiškų paskatų. Beje, jis nėra kerštingas. Bet geriau nepažeisti jo interesų. Priešingu atveju, galima tikėtis labai liūdnų pasekmių.

Jautis prievartautojas. Nepasižymi impulsyvumu. Auką pasirenka iš anksto. Įdomu tai, kad iš pradžių ir atvirai išdėsto aukai savo ketinimus. O sulaukęs pasipriešinimo, paima „uždraustą vaisių“ jėga.

Dvyniai

Labai nerimastingos asmenybės. Nors pagal savo prigimtį ir nėra avantiūristai. Beje, jų veiksmai gali būti nenuspėjami ir spontaniški. Tiksliau, jų motyvacija paprastai būna argumentuota, bet atsiranda taip greitai, jog iš šalies atrodo, kad nusikaltimą įvykdė atsitiktinai ira neprognozuotai.

Dvyniai žudikai. Ryžtingi, žiaurūs ir klastingi. Savo užmačias įgyvendina nedelsiant.

Dvyniai prievartautojai. Itin ciniški, o neretai ir tikri sadistai. Prievartaudami neretai muša auką ir demonstruoja iškrypėliškus veiksmus. Tiesa, itin retai nužudo auką, norėdami paslėpti pėdsakus.

Vėžys

Keliami aukšti reikalavimai ir pageidavimai, ne visada atitinka jo galimybes. Paprastai įvykdo sunkius nusikaltimus be pasigailėjimo. Tai yra niekada nepalieka aukos gyvos. Jam būdingi ypatingi nusikaltimų įvykdymo metodai. Tai vienas iš pavojingiausių nusikaltėlių. Ne vienas iš jų nuteistas iki gyvos galvos.

Vėžys žudikas. Ypatingai klastingas. Labai gerai apgalvoja savo nusikaltimo planą. Nustelbęs aukos budrumą, suduoda netikėtą, tikslų ir naikinantį smūgį. Pagrindinis žudymo motyvas  neretai būna materialinė nauda.

Vėžys prievartautojas. Dažniausiai įvykdo šį nusikaltimą iš keršto. Tai gali būti kerštas dėl nesėkmių meilėje ar sekso sferoje. Taip pat ir dėl aukos arogancijos ar įžūlumo.  

Liūtas

Valdingi, agresyvūs, ryžtingai nuslopina bet kurį pasipriešinimą. Nors šio ženklo atstovams nebūdingi nusikaltimai iš keršto, bet daryti juos verčia per aukštai užkelta savivertė ir nepajudinamas tikėjimas savo teisingumu. Todėl paprastai nusikaltimą įvykdo iki galo. Liūto žmonėms taip pat būdingi užpuolimai, apiplėšimai, terorizmo aktai, bet ne rafinuotas žiaurumas. Taip, gali susprogdinti oro uostą, bet kad kažkurį žmogų kankintų įkaitinta geležimi ar lygintuvu, - to niekada nesulauksite iš Liūto.

Liūtas žudikas. Įvykdo nusikaltimą taip staigiai ir greitai, kad auka nespėja net aiktelėti. Be to, mėgsta parodyti savo jėgą ir užmojus.

Liūtas prievartautojas. Įveikia kliūtį su jam būdingu arogantiškumu ir be jėgos nuslopina aukos pasipriešinimą.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo nusikaltėlio pagrindinės savybės:  nuolatinis nerimo jausmas bei agresyvus nepasitikėjimas. Menkiausias aukos krustelėjimas ir puikus pretekstas nugalabyti. Be to, Mergelės ženklo atstovai galvoja, kad jų agresyvumas – normali reakcija.

Mergelės žudikai. Itin atsargūs ir viską gerai apskaičiuojantys. Neretai prieš darydami nusikaltimus patikrina ir apgalvoja. Svarbiausia – nė kiek nedvejodami eina iki galo.

Mergelės prievartautojai. Dažnai daro įtaką ir stumia įvykdyti šio pobūdžio nusikaltimą įvairūs šio ženklo atstovų seksualiniai kompleksai. Auka jiems – tiesiog  priemonė įgyti vidinę ramybę ir pusiausvyrą.

Svarstyklės

Jų motyvacija daryti nusikaltimus apibūdinama trumpa fraze: „Tai turi būti arba priklausyti man!“.  Šio ženklo žmonės eidami trokštamo tikslo link, kliūtis pašalina be jokio pasigailėjimo. Pasirinktu nusikalstamu keliu padeda eiti įsitikinimas savo teisingumu, kuri neretai tampa ideologija. Šio ženklo atstovai  įsitikinę, kad turi teisę daryti įtaką pasitelkę jėgos metodus. Akivaizdu, tuo metodus panaudoja nė kiek nesvyruodami ir neabejodami.

Svarstyklės žudikai. Daugumos atvejų įvykdo nusikaltimus vedami „fixe“ idėjų. Be tuo pačiu pademonstruoja ir savo šaltakraujiškumą bei žiaurumą.

Svarstyklės prievartautojai. Labai mėgsta žodį „mano“. Tarp jų nemažai agresyvių ir seksualinių iškrypėlių.

Skorpionas

Negailestingi ir itin kantrūs belaukdami savo keršto valandos. Nuo kitų Zodiako ženklų skiriasi itin didele motyvacija. Šio ženklo žmonėms nebūdingas bandos instinktas, todėl dažniausiai nusikaltimą įvykdo vieni ir niekieno nepadedami. Tik išimtinais atvejais gali organizuoti grupinį nusikaltimą. Itin išradingai planuoja nusikaltimus. Jų trokštamas tikslas – ne aukos kančios, o pats įvykdyto keršto aktas.

Skorpionas žudikas. Vienu metu neįprastai drąsus ir atsargus. Daug neišaiškintų žmogžudysčių turi gulėti ant šio ženklo atstovų sąžinės.

Skorpionas prievartautojas. Vėlgi, įvykdo šio pobūdžio nusikaltimą pirmiausiai keršto vedamas. Gali išprievartauti auką, kuri jam padarė didelių materialinių nuostolių arba  įžeidė jo garbę bei orumą.

Šaulys

Jo azartiškas ir kovingas charakteris. Ne vienas iš šio ženklo atstovų - užkietėjęs lošėjas bei avantiūristas. Savo agresyvumą realizuoja drąsiose ir tuo pačiu nenuspėjamose kautynėse akis į akį. Spontaniški įtūžio pliūpsniai dažnai tampa tragiškos atomazgos priežastimi net ir banalaus konflikto metu. Beje, šio ženklo atstovai neretai dalyvauja ir grupiniuose nusikaltimuose.

Šauliai žudikai. Išsiblaškę, nelogiški ir neatidūs norėdami paslėpti įrodymus. Jų klaidos kartais būna tokios akivaizdžios ir grubios, jog sunku būna patikėti, kad tai padarė patyręs nusikaltėlis.

Šauliai prievartautojai. Drąsūs, įžūlūs ir nevaldomi. Bet neretai įvykdo nusikaltimą paskubomis. Linkę demonstruoti lytinius iškrypimus.

Ožiaragis

Šio ženklo atstovas – valingas ir ištvermingas, o jo užmojai - toli siekiantys. Tiesa, gana dažnai padaro nusikaltimą pagautas įsiūčio, neapykanto ar net azarto. Nors veiksmai ir nebūna inpulsyvūs. Greičiau priešingai: iš anksto gerai apgalvoti ir tikslingi. Dauguma nusikaltimų įvykdo iš godumo. Visus besikėsinančius į šio Zodiako ženklo gerovę naikina ryžtingai ir negailestingai.

Ožiaragiai žudikai. Išsiskiria iš kitų žiaurumu ir apgalvotais veiksmais. Negali pakęsti drebančių iš baimės aukų, todėl naikina be gailesčio.  Jam svarbiausia – pasiekti savo tikslą ir kruopščiai sunaikinti įrodymus.

Ožiaragiai prievartautojai. Išprievartauja norėdami užvaldyti arba morališkai sunaikinti geidžiamą auką.

Vandenis

Šio Zodiako ženklo atstovai išlieka gana ramūs net ir darydami nusikaltimus. Stengiasi bet kuria kaina sugriauti nustatytą tvarką ir gyvuojančius įstatymus. Šis tikslas  suteikia Vandeniui įkvėpimo.  Nors šio Zodiako ženklo žmonėms nebūdingas žiaurumas, tačiau valdžios, viršenybės ar keršto troškulys gali pastūmėti juos nusikaltimų link.

Vandenis žudikas. Nors jis nusikalsdamas elgiasi kiek ekscentriškai, bet nusikaltimus apgalvoja ir planuoja kruopščiai.

Vandenis prievartautojas. Kaip bebūtų keista, bet auką išprievartauja ne dėl seksualinių motyvų.

Žuvys

Patiria nuolatinius emocinius svyravimus, nuotaikos kaitą, o kur dar pilnas kompleksų rinkinys?.. Jų būsena keičiasi pradedant nuo euforijos iki depresijos ir priešingai. Todėl sunkiai prognozuojami. Be to, alkoholinė ir narkotinė priklausomybė gerokai sustiprina jų polinkį daryti ir rimtus kriminalinius nusikaltimus.

Žuvys žudikai. Ganėtimai žiaurūs ir azartiški. Pagrindiniai nusikaltimo motyvai –  praturtėti.  Todėl dažniau įvykdo nusikaltimus tik dėl pinigų, norėdami vien apiplėšti auką.

Žuvys prievartautojai. Agresyvūs ir neretai išprievartauja auką iškreiptu būdu.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.