Kokių profesijų atstovai kutena mūsų fantazijas

Seksuali profesija

Būna ir taip, kad, susipažinus su žmogumi, pirmasis įspūdis – nieko ypatingo: simpatiškas, nekvailas, bendraujantis. Bet, kai sužinome jo profesiją – oi kaip viskas pasikeičia… Tiesa? Taip yra todėl, kad tikrai egzistuoja sąrašas profesijų, kurių atstovai mums dėl kažkokių priežasčių tampa seksualesni ir patrauklesni. Tik kiekvienam skirtingai.

Žinoma, negalima teigti, kad bet kuris žmogus, dirbantis mus jaudinantį darbą, jau savaime bus seksualus. Bet jei neturėsime konkretaus asmens galvoje, o leisime sau pafantazuoti, tada nesunku pamiršti seną ir akiniuotą senmergę pradinių klasių mokytoją, nes jos vieton stoja jauna ilgaplaukė gražuolė, šelmiškai žvelgianti pro stilingų akinių viršų nepaklusniam paaugliui tiesiai į akis…. Ir kuris gi dabar jau suaugęs nepaklusnusis neprisimena tų aukštakulnių batelių kaukšėjimo ilgu koridoriumi?

Mokytojo, dėstytojo, lektoriaus profesija daugeliui vyrų ir moterų atrodo seksuali. Žmogus, apdovanotas gebėjimu keletą valandų kalbėti įdomiai ir nenuobodžiai, kelia susižavėjimą. Moterys myli ausimis. Vyrams mokytoja įkūnija valdžią ir griežtumą, o jos gebėjimas vadovauti kartais nenusileidžia didžiausių korporacijų vadovams. Mokytoja privalo savyje suderinti visiškai priešingas savybes – motinos švelnumą ir valdingos moters galią. Tad nenuostabu, kad toks kontrastas pakeri vyrus nuo pat mokyklos suolo. O gal tokiam požiūriui į pedagogus ,,pasitarnavo” vyresnei kartai gerai žinomi senieji vokiečių erotiniai filmai ,,Moksleivių pasakojimai”…?

Gydytojai ir medicinos seselės užima pirmąją vietą tarp seksualiausiųjų. Tik iš karto išbraukiam stomotologus ir ginekologus. Jie kažkodėl neatrodo patrauklūs nei moterims, nei vyrams. Šiap jau medikai – didvyriai, herojai, kasdien gelbstintys žmonių gyvybes. Vyrus traukia (kad ir nesąmoningai) išskirtinai moteriškos savybės: gebėjimas negailint jėgų rūpintis kitais, geraširdiškumas, gerumas. O kur dar gydytojams paprastai būdingąs griežtumas ir intelektas. Neįtikėtinai seksualus ir patrauklus paveikslas. Ne veltui būtent medicinos seselės kostiumas populiariausias suaugusiems skirtose parduotuvėse.

Argi įmanoma moterims neįsimylėti kokio pusdievio baltu chalatu? Prisiminkime kad ir vieną garsiausių pastarųjų laikų kino daktarų – daktarą Hausą. Jį vargu ar galima pavadinti gražuoliu, be to, jis grubus, įžūlus, kategoriškas, neturi principų, nepripažįsta autoritetų, bet tai nesutrukdė jam pavergti pusės pasaulio moterų širdis.

Karys, policijos pareigūnas, pilotas. Vien tik ištarus šiuos pavadinimus, prieš akis iškyla uniformuoti, drąsūs, ištvermingi, savimi pasitikintys žmonės. Ar gali nejaudinti stiprus policininkas, besišypsantis jums pro pravertą mašinos langą? Ar nežadina geidulingų minčių pasitempusi rimtuolė leitenantė? Moteris, kuri sugeba dirbdama tokį darbą nevirsti kareiviu ir išsaugoti žavesį bei moteriškumą, neabejotinai pavergs paties reikliausio vyro širdį. Nėra nieko seksualiau nei harmoningas dvasios (ir kūno) jėgos ir moters silpnumo derinys.

Uniformuoti vyrai įvairiuose televizijos serialuose yra tik teigiami herojai. Todėl nenuostabu, kad policininkai, moterų akimis, - seksualiausios profesijos lyderiai. Pranešama, kad teisėtvarkos pareigūnai užtikrintai aplenkė gelbėtojus, kurie anksčiau taip pat buvo užėmę lyderio pozicijas dėl serialo „Gelbėtojai“ populiarumo. Tai išsiaiškino seksologų tyrinėtojų grupei vadovaujanti Serenella Salomony, apklaususi tūkstantį, 25-55 metų amžiaus moterų.

Aktorius, muzikantas, šokėjas – paslaptingos profesijos. Išrinktųjų, dievo numylėtų, todėl talentais apdovanotų asmenybių profesijos. Moteris žavi jų talentas, artistiškumas, šlovė, ir jos gali juos įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Vis dėlto sekso simboliais dažniausiai vadinami aktoriai – nes jie moka persikūnyti ir parodyti savo geresnę pusę.

Moteris, kuri profesiniame gyvenime pasirenka sceną, vyruose pažadina medžiotojo instinktą. Aktorėms ir dainininkėms būdingas emocionalumas, ekstravagantiškumas. Be to, būtent šių profesijų atstovėms paprasčiau nei visoms kitoms moterims nuolat būti kitokiomis, stebinti įvaizdžių kaita. Prie jų neįmanoma priprasti – tai būtent ta savybė, kuri visuomet pavergia vyrus.

Virėjai irgi nėra paskutinėje vietoje. Ir kaip galėtų ten būti? Kelias ne tik į vyro, bet ir į moters širdį eina ta pačia kryptimi. Žmogaus smegenys turi tokį ,,malonumų centrą”. Jei jums gera, tai dėl to, kad kaip tik ta smegenų sritis buvo stimuliuojama. Ir žinote, į kokį stimuliatorių ji reaguoja greičiausiai? Teisingai – į maistą. O dabar įsivaizduokime, kad jums davė rinktinių jūsų skoniui gardėsių, o po to dar pamalonino seksu… Euforija.

Moterys vienbalsės: geriausi virėjai – vyrai. Geriausi vyrai – virėjai. Įsižiūrėkite į juos įdėmiai – kaip jie, pasiraitoję rankoves, pjausto mėsą ar gamina kokį egzotišką patiekalą, argi tai nėra seksualu?

Vadovai, advokatai,verslininkai stipriai dirgina vaizduotę… Privalumai: balta apykaklė, nublizginti batai, metroseksualas, protingas ir gerai išauklėtas berniukas….jūsų glėbyje, kur vadovauja, teisia, gina ar baudžia, sprendžia ir įsako visai ne jis, o jūs… Uch‼ Vadovai ir viršininkai turi viską, kad moterys jų geistų. Jie yra valdingi, pasitikintys savimi, moka pajungti žmones savo valiai ir priimti teisingus sprendimus, griežtai laikosi užsibrėžtų tikslų. Toks sėkmės sulaukęs šiuolaikinio pasaulio tipažas yra seksualiai patrauklus. Juk vadovai nepripažįsta pralaimėjimo ir ko gero padarys viską, kad pasiektų pergalę ir meilės fronte.

Savo pliusų turi ir kitos specialybės. Kiekvienas ir kiekviena (tai jau tikrai) nueitų į pasimatymą su sporto treneriais, mielai atsiduotų masažuotojų rankoms… Kiek žmonių, tiek nuomonių… Ir gerai, nes jei visus vyrus žavėtų vien stiuardesės, o moterys alptų dėl ugniagesių, tai kas tada benorėtų rinktis pilką buhalterio kasdienybę?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.