Į kokius sapnus verta atkreipti dėmesį kiekvienam Zodiako ženklui

Sapnai pagal zodiaką

Kiekvienas iš dvylikos Zodiako ženklų sapnuoja tik jam būdingus sapnus. Žinia, Neptūno planeta daro įtaką sapnams, todėl tie  ženklai, kurie yra šios planetos įtakoje, gali sapnuoti pranašiškus sapnus. Astrologų tvirtinimu, sapnai – tai ir planetų, žvaigždžių, šviesulių išsidėstymo atspindys. Todėl jie visada tampa savotiškais laidininkais žmonėms sapnuojant sapnus. 

Sapnai – mūsų pasąmonės atspindys 

Ekstrasensai ir magai tvirtina, kad sapnas gali padėti numatyti ateitį, įspėti dėl tykojančių pavojų ir net padėti priimti vieną ar kitą konkretų sprendimą.  Bet ar visais sapnais galima tikėti? Astrologų įsitikinimu, sapnus reikia aiškintis priklausomai  po kuriuo Zodiako ženklu gimęs žmogus. Mat kiekvienam Zodiako ženklui ir jų atstovaujamai  stichijai skiriami savi, tik jiems būdingi simboliai ir ženklai. Pavyzdžiui, jei Avino žmonėms sapnuoti vandenį reiškia ligas, tai Vėžiui toks pats sapnas žada pinigus. 

Sapnai – mūsų pasąmonės atspindys, nes sapnuose neretai ilsimės, atsipalaiduojame, atsikratome per dieną patirtų stresų. Bet gyvuoja ir pranašiški sapnai. Ko gero taip pat ne visi žino, kad Zodiako ženklų pranašiški sapnai turi skirtingas reikšmes. Taigi, į kokius sapnus verta atkreipti ypatingą dėmesį kiekvienam Zodiako ženklui? Ką besusapnuotumėte, pirmiausiai visada klausykite savo vidinio balso ar intuicijos, nes tai gali padėti išspręsti net ir gana sudėtingas problemas.

Vandens stichijos ženklai - Žuvys, Vėžys,  Skorpionas 

Astrologų tvirtinimu, būtent Vandens stichijos Zodiako ženklų atstovai dažniau nei kiti sapnuoja pranašiškus sapnus. Nors neretai jų sapnai būna nesuprantami. Iš esmės šios stichijos ženklams būdinga sapnuoti tiek konkrečius sapnus, tiek ir visiškai abstrakčius ar miglotus. Šiame trejetuke stipriausias ir jautriausias ženklas – Žuvys. Jų sapnai praneša ar įspėja apie pokyčius meilės fronte, problemas su vaikais, taip pat siunčia užuominą, kad gali išlošti loterijoje. 

Vėžio žmonės sapnuoja lemtingus sapnus, dažniau susijusius su kelione, su persikėlimu į naujus namus ar tiesiog naują aplinką. Taip pat jiems gerą žinią neša sapnai, susiję su Aukščiausiojo apvaizda. Pavyzdžiui, gali sapnuoti angelus ar rojų. Ir dar viena sapnų rūšis, būdinga šio Zodiako ženklo žmonėms, tai vadinamieji pragmatiniai sapnai. Pavyzdžiui, apie palypėjimą karjeros laipteliais ar naują darbą. Tuo tarpu Skorpiono ženklo atstovams vertėtų atkreipti ypatingą dėmesį į sapnus apie bet kurią mokslinę veiklą: egzaminų laikymą, disertacijos gynimą ar parašyta knygą. 

Prieš rytą sapnuojami sapnai gali įspėti apie nemalonumus ar pateikti užuominas, kokių veiksmų reikia imtis, norint to išvengti. Be to, Vandens stichijos ženklams verta atkreipti dėmesį į kurias vietas jie patenka sapnuodami. Nemažos reikšmės šios stichijos atstovams teikia ir sapno atmosfera bei jausmas, kuris jį sukelia. Pavyzdžiui, sapnuojamas kraštovaizdis ir vanduo nurodo miegančiojo emocijas. O jei sapnuoja gražų gamtovaizdį ir puikų orą, tai - ženklas, kad bus harmoningi tarpusavio santykiai, tvyros ramybė ir džiaugsmas. Užtat, jei sapnuoja viesulą, uraganą, smarkų lietų, perkūniją ar pūgą, tai toks sapnas įspėja apie artėjančius  rūpesčius, problemas ir bėdas. 

Palankūs sapnų simboliai Vandens stichijos atstovams – drugeliai, žydintys medžiai, rami jūra, saldumynai, graži gamta, skaidrus vanduo. 

Nepalankūs ženklai yra kraujas ir mėsa. 

Ypatingi simboliai – voras, katė ir vaikelis. Šie susapnuoti ženklai būtinai turi būti iššifruoti. 

Sapnuoti mirusį – pranašiškas ženklas. Vandens stichijos atstovai, susapnavę tokį sapną, turėtų ypač atkreipti dėmesį, kaip jie bendravo su mirusiu žmogumi. 

Toliau atskirai panagrinėsime konkrečiam Zodiako ženklui būdingas sapnų reikšmes. 

Žuvys 

Šio ženklo atstovai gana dažnai sapnuoja sapnus, susijusius su idealiais dalykais ar reiškiniais. Be to, jie neretai pamato save sapne, kurioje nors egzotiškoje šalyje, draugų apsuptyje ir nepakartojamos gamtos prieglobstyje. Šiam Zodiako ženklui labiau būdingi sapnai, kupini mistikos ir nepaaiškinamų reiškinių. 

Vėžys 

Šio ženklo žmonėms sapnuojami sapnai ir jų reikšmės – nėra nepakeliama našta, kadangi jie sugeba gana sumaniai juos „išlukštenti“. Nors jų sapnų pasaulis visada pripildytas ypatingais simboliais ir kartais nesuprantamais, dviprasmiškais ženklais. Tikriausiai dėl to, kad šio ženklo žmonės nepaprastai jautrūs, imlūs ir išsiskiria iš kitų pavydėtina intuicija ir nuojauta. Be to, šio ženklo atstovai sugeba išsiaiškinti teisingai sapnų reikšmes, susijusias su  istoriniais herojais, emocijomis ir artimųjų mintimis. Beje, tarp Vėžio ženklo žmonių bene daugiausiai lunatikų. 

Skorpionas 

Gana dažnai šio Zodiako ženklo atstovų  sapnai, net ir paprasčiausi ar banaliausi neapseina be mistikos įsikišimo. Pavyzdžiui, pasaką primenantis siužetas, kupinas ryškių įvykių. Vienas iš išskirtinių šio ženklo atstovų sapnuojamų sapnų - tai persikūnijimas į gyvūnus arba priešingai. Tai susiję su Skorpiono sugebėjimu stipriai jausti ryšį su gamta. Be to, šio ženklo atstovai susapnuoja ir su siaubu ar baime susijusius vaizdus. Pavyzdžiui, kad klaidžioja ilgais koridoriais ir neranda išėjimo, nespėja į išeinantį traukinį arba pasiklydo tamsiame ir tankiame miške. Iš tikrųjų tokie sapnai negąsdina Skorpionų, greičiau priešingai -  stimuliuoja greičiau spręsti iškilusias problemas.

Oro stichijos ženklai - Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis 

 Šiai stichijai priklausantys Zodiako ženklai negali pasigirti pranašiškais sapnais. Nepaisant to, jie sapnuoja sapnus susijusius su įvairiais simboliais, raidėmis, skaičiais. Beje, Oro stichijos ženklai sapne atranda problemos sprendimo būdą, su kuria susiduria realybėje. O štai Vandenis gali  padaryti  net mokslinį atradimą sapne. 

Dar viena išskirtinė Oro stichijos Zodiako ženklų savybė – juos gana retai aplanko sapnai. Be to, astrologų tvirtinimu, pakankamai sudėtinga iššifruoti šios stichijos atstovų sapnus. Mat daug situacijų, kurias jie sapnuoja, realybėje įgauna visiškai priešingą reikšmę. Pavyzdžiui, jei sapnuoja muštynes – tai susitaikys, o bučinys sapne gali reikšti melą ir veidmainiavimą realiame gyvenime. 

Palankiausi simboliai sapne – muzika, teatras, žiedas, gamtovaizdžiai, geras oras, paukščiai, pakilimai. 

Nepalankiausi ženklai – blogas kvapas, nemalonūs garsai, susižeidus kojas ar rankas, oro stygius ar pasmaugimas. 

Ypatingas ženklas - matyti savo atspindį veidrodyje. Jei jis sapnuojančiam patinka – tai geras ženklas. Jei nepatinka arba išvysta save sužalotą, tai tokį sapną reikia aiškinti identifikavus su tuo, kas vyksta iš tikrųjų. 

Šios stichijos atstovų pranašiški simboliai sapnuojant – skaičiai, vardai, laiškai, raidės. 

Dvyniai 

Beje, šio Zodiako ženklo žmonių dvilypumas atsispindi ir jų sapnuose. Jie gali kaip kempinė sugerti  viską, kas sklando ore ar vyksta aplinkoje Todėl šio ženklo žmonių sapnuose nėra tikslios ribos tarp realios informacijos, peržiūrėtų filmų siužetų ar išsigalvojimų. Vienas iš Dvynių sapnuojamų siužetų – tarsi jis žaistų kompiuterinį žaidimą,  kur daug kartų pasikartoja tie patys vaizdai ir  keli pabaigos variantai. Dažnai Dvyniai mato save sapne tarsi iš šalies, gali kreiptis į save, mėginti pakeisti savo išvaizdą. Tokius sapnus šio ženklo atstovai linkę laikyti mistiniais ar pranašiškais, bet iš tikrųjų jie labiau primena realybę. 

Svarstyklės 

Šio ženklo žmonės neretai patiria skrydžių malonumus sapne. Pavyzdžiui, kad skrenda į kurią nors šalį poilsiauti ar atostogauti. Viskas priklauso nuo aplinkybių. Be to, Svarstyklių žmonės sapnuoja, kad susitinka su svarbiais ir žinomais žmonėmis, net su filmų personažais ir būtybėmis. Pavyzdžiui, kad pas juos apsigyveno namų geroji dvasia – bildukas.  Astrologų tvirtinimu, Svarstyklėms būdingas labai stiprus ryšys su bildukais.  Tik belieka užmegzti su jais kontaktą ir bendrauti, kalbėtis, pasakoti. Vieną ar kitą atsakymą ar pritarimą, suprantama, išgirsta bildesiu ar netikėtai įskilusia vaza.  Tiesa, bet viskas priklauso nuo namų šeimininko požiūrio į šiuos reiškinius. Taigi, bildukas gali padovanoti šio ženklo žmogui malonius ir ramius sapnus, bet gali nutikti ir priešingai – trikdyti miegą košmariškais sapnais.

Vandenis

Tai tikriausiai vienintelis Zodiako ženklas, kuriam nereikia aiškinti sapnų. Kadangi jis pats savaip juos išsiaiškina ir lieka patenkintas. Vandeniui būdinga savybė sapnuojant išgyventi savo artimų žmonių ar pažįstamų bėdas bei nemalonumus. Kartais šio ženklo žmonės sapnuoja  intelektualius sapnus, susijusius su projektais ar mokslo atradimais. Taip pat gali sapnuoti ir avantiūrinius sapnus, kuriuose apstu greito veiksmo siužetų: bėgiojimų, lakstymų, gaudynių. Tiesa, jie neretai baigiasi laimingai.

Ugnies stichijos ženklai – Avinas, Liūtas, Šaulys

 Šios stichijos ženklai dažniau susiduria sapne su koviniais veiksmais. Tarkim, jei vakare  šie ženklai žiūri įtempto siužeto filmą, tai paskui nuėjus miegoti gali pamatyti filmo „tęsinį“.  Be to, Ugnies stichijos ženklai gali susapnuoti sapnus, susijusius su pasaulinės reikšmės įvykiais ir kurie po kiek laiko išsipildo.

Šios stichijos atstovai – Avinas, Liūtas ir Šaulys gana dažnai sapnuoja save. Kitaip tariant, kokį jie veiksmą atlieka sapne, netrukus tą patį veiksmą jie pakartoja ir realybėje.

Šių Zodiako ženklų sapnuojami sapnai – pakankamai  aiškūs ir vienareikšmiai. Jei sapnuojantis nugali ką nors, vadinasi, jo laukia pergalė ir realiame gyvenime. Svarbu galutinis veiksmo rezultatas: jei žmogus nugriūva ant žemės, tai - blogas ženklas, jei įkopia į kalną – jo laukia didelė sėkmė.

Palankiausi sapnų simboliai – žvaigždė, šviesa, saulė.

Nepalankiausi - sapnuoti žaizdas, kraują, iškritusius ar sugedusius dantis, skaudančias akis, žilus plaukus.

Ypatingi ženklai, kuriuos privalu išsiaiškinti, tai sapnuoti ginklą, auksą, brangenybes.

Pranašiški simboliai, galintys nukreipti reikiama linkme – angelai ir kitos įvairios mistinės būtybės.

Avinas

Šio ženklo atstovai turėtų gerai įsidėmėti savo sapnus, juk jų pasąmonė neišsijungia visiškai ir miegant. Todėl paprastai jų sapnai - tai dienos rūpesčių ir reikalų tvarkymo tęsinys. Užtat jie beveik nesapnuoja pranašiškų sapnų. Be to, šio ženklo atstovų pasąmonėje labai tiksliai atsideda tie veiksmai, kuriuos jie sapnuoja. Todėl ir realiame gyvenime gana lengvai įgyvendinami.

Liūtas

Šio Zodiako ženklo žmonės retai įsimena savo sapnus, bet jei vis dėlto taip nutiko, tai turėtų būti daug informacijos tokiame sapne. Tai gali būti ir  dabarties ar netolimos ateities užuominos. Retsykiais Liūtas susapnuoja ir pranašišką sapną – rimtą ir prasmingą. Todėl branginkite šią savo dovaną ir nežiūrėkite į tuos dalykus pro pirštus. Žinoma, aplanko Liūto žmones ir vadinamieji tušti sapnai. Bet net ir tada jie kažką reiškia bei numato.

Šaulys

Šio Zodiako ženklo  žmonės – racionalūs, blaiviai mąstantys, todėl neįžvelgia savo sapnuose nieko mistiško ar stebuklingo. Išimtis nebent tik erotinės fantazijos, kurios persikelia į jų sapnus. Todėl dažnas Šaulys gali pasigirti sapnavęs nuogus kūnus ar sekso scenas. Gal net ir patys jose dalyvavo. Kai kurie šio ženklo atstovai sugeba savo sapnuose išvysti net genialių idėjų. Pavyzdžiui, kad kažką sukuria, išranda mokslo srityje. Nors neretai Šaulio sapnai – tai išgyventos realios dienos  nuotrupos.

Žemės stichijos ženklai – Jautis, Mergelė, Ožiaragis

Šios stichijos Zodiako ženklai – žemiškiausi iš visų. Todėl jiems susapnuoti pranašišką sapną, tolygu fantastiniam filmui. Nepaisant to, jie taip pat sapnuoja sapnus, į kuriuos verta atkreipti  dėmesį.  Jei Jaučio žmonės dažniau sapnuoja aprangą, drabužius, įvairų maistą, tai Mergelės žmonėms verta atkreipti dėmesį į sapną, susijusį su knygomis ir apskritai į bet kurias nereikšmingas detales. Būtent smulkmenose ir glūdi sapno paslaptys. Tuo tarpu Ožiaragis turi suklusti, jei sapnuoja pastatus, didelį namą, taip pat jei sapnuoja darbo įrankius.

Apskritai visi Žemės stichijos ženklai sapnuoja namus, kambarius ar patalpas. Ypatingą reikšmę jų sapnuose turi interjeras, apstatymas ir dizainas. Sapnuojančių griuvenas, ankštą patalpą, dulkes ir betvarkę laukia ligos ir nemalonumai. Ištaigingas ar jaukus interjeras – sėkmės ženklas.

Nors Žemės stichijos atstovai retai sapnuoja ryškius ar košmariškus sapnus, bet taip nutikus neverta teikti tokiems sapnams ypatingą reikšmę.  Neįprasti, košmariški sapnai – tai nervinės įtampos ir streso pasekmė.

Palankiausi ženklai – valgis, baldai, drabužiai, kalnai.

Nepalankiausi simboliai – purvas, griuvėsiai, gamtos kataklizmai, kuproti žmonės, sužeistas pilvas, kojos ir nugara.

Ypatingi ženklai, kai verta suklusti - ryškiaspalvė žolė, gėlės, alkis ir šaltis.

Pranašiški ženklai, suteikiantys svarbią informaciją, konkretūs žodžiai ir veiksmai sapnuojant.

Jautis

Šio ženklo žmonės kartais susapnuoja itin ryškius sapnus, kurie gali suteikti labai svarbios informacijos. Jie gali būti susiję su artėjančiu įvykiu, nuotaika arba kito žmogaus pojūčiais. Įdomu tai, kad Jautis sugeba atsirinkti iš sapno reikiamą ir svarbią informaciją. Bene labiausiai paplitęs siužetas šio ženklo atstovų sapnuose, tai įvairios, malonios fantazijos – pradedant erotinėmis, baigiant kulinarinėmis. Ir savo sapnuose jie sugeba sukurti tikrus šedevrus.

Mergelė

Šio ženklo atstovai neretai sapnuoja, kad persikūnija į kitą žmogų, kartais net į kelius. Taip Mergelė pastato save į kitų vietą ir pradeda žvelgti į įvykį tarsi iš šalies. Nors jų sapnuose netrūksta ir romantiškų detalių. Tai gali būti sapnai ir apie riterius, damas, aukštuomenės pokylius, nepakartojamą meilę. Netrūksta ir žemiškų sapnų, kupinų daug gyvenimiškų problemų. Dažnai šio ženklo žmonės sapnuoja ištraukas iš matytų kino filmų apie gamtą ar gamtos reiškinius, bet būtinai su ryškių emocijų atspalviais.

Ožiaragis

Kartais šio Zodiako ženklo atstovai sapnuoja savo praėjusį ar būsimą gyvenimą. Tačiau suprasti juos gali toli gražu ne visi. Pavyzdžiui, Ožiaragis sapnuoja, kad susitinka su ateiviais, skrenda į kitus pasaulius arba bendrauja su mirusiais žmonėmis.  Nors lygiai taip pat kaip ir kiti sapnuoja ir dabartinio kasdienio gyvenimo rūpesčius. Ožiaragio žmonių sapnai būna ir  apie santykius su mylimais žmonėmis, primenantys melodramą, kurioje netrūksta džiaugsmo, ašarų, gėlių ir romantiškų žygdarbių. Beje, kai kuriems  šio ženklo atstovams atrodo, kad jie apskritai nesapnuoja sapnų. Iš tikrųjų paprasčiausiai jų neprisimena. 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.