Kaip Mėnulio planeta daro įtaką Zodiako ženklų įsidarbinimui

Kaip Mėnulio planeta daro įtaką Zodiako ženklų įsidarbinimui

Žinia, susirasti mėgstamą ir gerai apmokamą darbą – labai nelengvas darbas. Žinomos Rusijoje astrologės, parapsichologės, numerologės ir ekstrasensės Julijos Mečnikovos tvirtinimu, Mėnulio planeta daro stiprią įtaką ne tik žmogaus asmenybei, bet ir jo socialinėms reikmėms. Pavyzdžiui,  įsidarbinant. Tai yra priklausomai nuo Mėnulio buvimo kiekviename Zodiako ženkle bei tos planetos ciklo dienų ir kitų dalykų gali pasisekti arba nepasisekti susirasti norimą darbą. 

Sukčiai išvilioja pinigus būtent tomis dienomis 

„Pirmiausiai supažindinsiu su bendra sistema, suteikiančia galimybę išsirinkti tinkamiausią dieną norintiems sėkmingai praeiti susitikimą ir pokalbį su potencialiu darbdaviu bei gauti geidžiamas pareigas“, - teigė J. Mečnikova. Anot jos,  bet kurio žmogaus emocinei būsenai daro įtaką Mėnulio dienos, jo fazių pokyčiai ir kiti astrologiniai procesai. Pavyzdžiui, per pilnatį jautresni žmonės būna labiau pažeidžiami, linkę į agresyvumą ir konfliktus, apskritai nenuspėjamą elgesį, net savižudybę.  O tie, kurie skundžiasi sąnarių ligomis gali patirti nemalonius fizinius pojūčius: pradeda „laužyti kaulus“, gelti kojas ir rankas. Tačiau pirmomis ir paskutinėmis Mėnulio ciklo dienomis žmogus paprastai jaučia, kad neturi jėgų, energijos, sveikatos. Be to, gali lengvai pasiduoti manipuliacijoms, apgavystėms. „Atkreipkite dėmesį, kad sukčiai ir aferistai, kurie dažnai yra ir geri psichologai, apgaudinėja žmones ir išvilioja iš jų pinigus būtent tomis dienomis“, - patikino pašnekovė. Jos teigimu, neigiami veiksniai atsispindi ne tik tarpusavio santykiuose artimoje aplinkoje, bet ir su tikėtinais darbdaviais. Taigi, kaip ne tik sėkmingai įsidarbinti Zodiako ženklų atstovams, bet ir koks darbas jiems labiausiai tinka ir netinka žvelgiant iš astrologijos pozicijos. 

4 ir 7 Mėnulio dienos 

Tomis dienomis pirmiausiai reikia trumpai ir aiškiai sau pasakyti ko norite, sutelkti dėmesį ties savo profesionalumu, žiniomis, patirtimi bei kitais pranašumais ir norimo atlyginimo dydžio. Tai yra aiškiai įvardinti  skaičius. Tai turi padaryti nemažą poveikį ar įtaką darbdaviui, priimant savo sprendimą. 

10 ir 11 Mėnulio dienos 

 Šios dienos labiau būna palankios norintiems įsidarbinti stambiose įmonėse, koncernuose, taip pat didelės svarbos valstybinėse institucijose, kur numatyta ir perspektyva kilti karjeros laipteliais ar net ilgainiui užimti pakankamai aukštą postą. Be to, bus ne tik stabili darbo vieta, bet ir didėjantis atlygis.

17 ir 21 Mėnulio dienos 

 Šios Mėnulio dienos turėtų būti itin sėkmingos kūrybinių profesijų atstovams, taip pat dirbantiems pagal autorines sutartis. Galų gale  žmonėms, pasirengusiems žengti ne tik atsakingus, bet ir rizikingus žingsnius. Tuo periodu patartina pradėti savo verslą, iš esmės keisti savo veiklos sferą ir realizuoti savo kūrybinį potencialą. 

„Taigi, priklausomai nuo Mėnulio padėties ir pagal tuo metu jame esančius atitinkamus Zodiako ženklus, turi didelės įtakos ne tik sėkmingam įsidarbinimui, bet ir pasirenkant labiausiai sau tinkamą profesiją ar veiklos sferą. Pavyzdžiui, Avino Zodiako ženklui labiau tinka  bankininkystės veikla, operacijos su  vertingais popieriais ir užsienio valiuta. Be to, jie galės sėkmingai siekti karjeros aukštumų įsidarbinę farmacijos, kelių statybos, transporto, ypač transporto pervežimų  sferoje. Taip pat alkoholio, duonos, konditerijos gamyboje ir prekyboje“, - aiškino astrologė. Anot jos, užtat Avino žmonėms nepatartina įsidarbinti laivyboje, cheminių medžiagų gamyboje ar jas pardavinėti, taip pat nekilnojamo turto sferoje, neužsiimti butų nuoma ar keitimais, geriau neturėti reikalų su kailių gamyba ir pardavimais, taip pat prekėmis į namus. 

Mėnuliui atsidūrus Jaučio Zodiako ženkle – puikus metas  įsidarbinti  darbininkiškų profesijų atstovams. Pavyzdžiui, gamybos įmonėse, maisto pramonėje, žemės ūkio įmonėse. Taip pat santechnikams, elektrikams, siuvėjoms, suvirintojams elektra ir dujomis. Šių profesijų specialistai  turėtų pasiekti gerų rezultatų ir, suprantama, atitinkamo atlyginimo. Be to, Jaučio žmones lydės sėkmė ir statybos sferoje, versle, susijusiame su nekilnojamu turtu, butų remontais bei įrengimais, taip pat sveikatingumu ir grožiu. Ganėtinai palankus turėtų būti jiems ir verslas, susijęs su turizmu ir automobilių pardavimais. Taip pat auginantiems gėles ir globojantiems gyvūnus. 

Užtat rizikuoja ne tik pinigais, bet ir sveikata įsidarbinę chemijos produktų, medikamentų, kilimų gamyboje ir realizavime, įkūrus ar įsidarbinus privačiame apsaugos versle. 

Turėtų sektis prekyba antikvariniais baldais 

Tuo tarpu Dvynių žmonėms astrologė žada aukštų pasiekimų žiniasklaidoje: tiek televizijoje, tiek  ir spaudoje. Taip pat informacijos teikimo, ryšių bei reklamos sferose. Mados ir kosmetikos gamybos versle. 

Užtat po kiek laiko turėtų pasigailėti įsidarbinę kilimų ir kitų sintetinių produktų gamyboje, kelių statyboje. Reikėtų vengti darbo susijusio su santechikos pardavimu ir baldų restauravimu. 

Vėžio ženklo žmonėms turėtų gerai sektis pradėjus prekybą antikvariniais baldais ir kitais su antikvariatu susijusiais dalykais, taip pat  organizuojant aukcionus. Patartina nevengti darbo įmonėse, gaminančiose prekybos įrangą, šaldytuvus, galanterijos prekes bei minkštus žaisliukus. Ne vienas iš šio Zodiako ženklo atstovų galėtų užimti gana aukštas pareigas bankų, restoranų, viešbučių  sferoje. Galų gale fotografijos srityje ar įkurti savo dizaino studiją. 

Mėnuliui esant Liūto Zodiako ženkle –  sėkmingas periodas įgyvendinant didžiulius, visaapimančius karjeros tikslus. Tai reiškia, kad galima drąsiai darbintis pas konkurentus, išmėginti savo jėgas ir vadovaujančiose pareigose. Taip pat realizuoti idėjas investuojant savo lėšas arba pritraukiant investicijas. Minėtomis Mėnulio dienomis įsidarbinimo reikalai turėtų pasiekti savo tikslą: laukia pastovus, ilgalaikis darbas ir karjeros perspektyvos. Liūto žmonėms patariama užsiimti ir komerciniais reikalais: automobilių bei atsarginių dalių, priedų ir aksesuarų pardavimais. Be to, laukia sėkmė ir juvelyrikos versle. Taip pat  kosmetikos, audio ir video technikos prekyboje. 

Rizikuoja užsiimdami ginklų prekyba, apsaugos, sekimo ar privataus detektyvo veikla, medicinos įrangos pardavimais bei darbuodamiesi ritualinių paslaugų sferoje.

Laukia žlugimas įkūrus reklamos agentūrą 

Mėnuliui persiritus į Mergelės Zodiako ženklą –  vienas iš sėkmingiausių periodų įsidarbinant vidurinės grandies darbuotojams ir specialistams: buhalteriams, vadybininkams, padėjėjams, asistentams, apskritai  dirbantiems komandoje. Tai bene tinkamiausias laikas ir pasirengusiems darbuotis įmonės, firmos, kompanijos labui. Intelektualiai tobulėti ir įsisavinti naujas žinias bei patirtį. Mergelės ženklo žmonėms  patartina įsidarbinti nekilnojamo turto agentūrose, taip pat restoranų, viešbučių, ritualinių paslaugų sferose. Arba susirasti darbą per auklių ar guvernančių agentūras.  Taip pat tinka darbas skaitmeninės technikos, ūkiškų prekių prekyboje. Gali drąsiai imtis ir turistų gidų darbo. 

Užtat labai nusivils įsidarbinę prekyboje avalyne, vaikiškais žaislais, alkoholiniais gėrimais, tabako gaminiais, sporto prekėmis bei parfumerija. Taip pat laukia žlugimas įkūrus reklamos agentūrą. 

Tuo tarpu Svarstyklių ženklo žmonėms patariama įsidarbinti firmose ir kompanijose, susijusiose su kūrybos ir meno sferomis, šou, turizmo, reklamos versle, žiniasklaidoje. Gera idėja užsiimti ir laikrodžių prekyba. Turėtų lydėti sėkmė juvelyrikos versle bei teikiant viešbučių paslaugas. Nebloga karjera laukia šio ženklo žmonių įsidarbinus teismų sistemoje, advokatūroje, sveikatos apsaugoje. 

Beje, būtent šio Zodiako ženklo  atstovai sugeba patys nusistatyti, kuris darbas jiems tinka ir niekada neapsirinka. 

Užtat Mėnuliui atsidūrus Skorpiono Zodiako ženkle – pats laikas norintiems greitai praturtėti ir peržiūrėti laikinus bendradarbiavimo variantus. 

Be to, Skorpiono žmonių laukia sėkmė politikoje ir apsaugos bei komunikacijos sferose, žiniasklaidoje. Taip pat bankų veikloje, advokatūroje, reklamos gamyboje. Nė kiek neabejodami gali rinktis nekilnojamo turto veiklą, baldų projektavimą ir gamybą. 

Nepatartina atidaryti savo kirpyklos, netinka ir autoserviso verslas bei bet kurio tipo prekyba atsarginėmis automobilių dalimis, alkoholio ir rūkalų prekyba. 

Gerų rezultatų pasieks dirbdami statybos ir architektūros srityje 

Mėnuliui esant Šaulio Zodiako ženkle pirmiausiai seksis norintiems realizuoti savo ambicijas, pagerinti darbo sąlygas, bet nesitikintiems didesnio atlyginimo. Šaulio žmonių laukia pasisekimas įsidarbinus medicinos sferoje ir įmonėse, susijusiose su įvairiais mokymais. Finansinė padėtis pagerės pradėjus dirbti brokeriais, draudimo, ryšių ir informacijos srityje, modelio versle. Turėtų vengti verslo, susijusio su ginklų, degių medžiagų prekyba, transporto sferoje. 

Mėnulis Ožiaragio Zodiako ženkle – tai geras ženklas siekiantiems šlovės ir populiarumo, todėl pirmiausiai sėkmių sulauks įsidarbinę vadinamosios siauros profesijos sferose. Ožiaragio žmonės  bus patenkinti dirbdami nekilnojamo turto sferoje, su automobiliais ir vertingais popieriais. Taip pat užsiimdami žaliavos perdirbimu, santechnikos ir sporto įrangos prekyba. Gerų rezultatų pasieks dirbdami statybos ir architektūros srityje. Nepasiteisins lūkesčiai įsidarbinus žemės ūkio produktų gamyboje. Taip pat pirotechnikos ir sprogstamų medžiagų, tabako gaminių, žaisliukų ir odinės galanterijos gamyboje.

Mėnuliui atsidūrus Vandenio Zodiako ženkle – puikus laikas susirasti gerą darbą kūrybinėms asmenybėms: muzikantams, poetams, rašytojams, reklamos specialistams. Vandenio žmonės  sėkmingai darbuojasi ir sanatorijų, poilsių namų, viešbučių aptarnavimo sferoje.  Taip pat prekiaujant žaisliukais, sporto prekėmis, treniruokliais, knygomis ir muzikos instrumentais. Užtat dažnai greitai palieka darbą įsidarbinę laivyboje, banke. Prekiaudami indais ir drabužiais.

Tuo tarpu Mėnuliui esant Žuvų Zodiako ženkle – geras metas žmonėms, užsidirbantiems pragyvenimui padedant betarpiškam bendravimui: psichologams, sporto treneriams, konsultantams. Teigiami rezultatai laukia  įsidarbinus leidybos, finansų, viešbučių versle. Taip pat dirbant su užsieniečiais,  turizmo ir kelionių versle. Įkūrus savo grožio saloną. Galanterijos ir bižuterijos, plaunamų ir valomų priemonių prekyboje. Patartina vengti bet kurio su automobiliais susijusio verslo. Prekiauti tabaku ir alkoholiu. 

„Dabar peržiūrėsime periodus, kurių reikia kategoriškai vengti ieškant naujo darbo ar einant į pokalbį su potencialiu darbdaviu. Be to, tuo metu negalima prisiimti naujų ir atsakingų pareigų, nes tai gali baigtis visišku žlugimu“, - teigė astrologė. 

1 ir 2 Mėnulio dienos 

Laukia nestabilumas, nusivylimas bei nepasiteisinę lūkesčiai. Užsibrėžti tikslai nebus įgyvendinti. 

9 ir 19 Mėnulio dienos 

Apgaulės ir  neišsipildžiusių svajonių bei iliuzijų periodas. Tiėtina, kad nepavyks ilgai susirasti darbo ir laukia pinigų stygius, apskritai finansinis štilis. 

29 Mėnulio diena 

 Susidursite su neteisybe ir sunkumais  įsidarbinant ateityje bei prisidarysite nuostolių. 

„Mėnulio pilnatis – pats nepalankiausias ir sunkiausias įsidarbinimo periodas. Jums teks įdėti nepaprastai daug pastangų ir jėgų, kol galų gale viskas baigsis žlugimu ir nuolatiniu pinigų stygiumi ateityje“, - tvirtino astrologijos specialistė.  Anot jos, prieš einant į susitikimą su galimu darbdaviu labai pravartu  būtų apgalvoti savo profesines žinias, įgūdžius ir patirtį. Tokiu būdu galima išvengti klaidų įsidarbinant,  atrasti savęs vertą darbą ir ,suprantamą, atitinkamą atlygį. „O dar geriau -  prieš tai pasikonsultuokite su savo astrologu, kuris padės pasiekti jūsų norimo tikslo be didelių kliūčių apskaičiavęs jums labiausiai tinkamą laiką pagal tuo metu esančias Mėnulio dienas ir jo įtaką atitinkamam Zodiako ženklui“, - pridūrė pašnekovė.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.