Būsto remontas pagal Zodiako ženklus: kurios statybininkų pareigos tinka kiekvienam

Būsto remontas pagal Zodiako ženklus

Ko gero gyvuoja tik vienintelė „stichinė nelaimė“, kurios nesiima gelbėtojai. Tai – būsto remontas. Nepaisant to, ji ir toliau nenustos būti „ypatinga situacija“ - ne mažiau įtempta nei kopimas į aukščiausio pasaulyje kalno viršukalnę. Sakoma, jei ruošiesi naujam remontui, tai akimirksniu gali priminti kančią ir penkių, septynių metų senumo įvykiai, susiję su remontu...  Todėl norint, kad „stichinė nelaimė“ baigtųsi be aukų ir sugriovimų, pravartu kiekvienam  Zodiako ženklui žinoti savo pareigas, atliekant remonto darbus savo namuose. 

Avinas 

Раgalbinis darbininkas 

Šis Zodiako ženklas - aktyvus Marso planetos globotinis. Iš tikrųjų pasirengęs imtis bet kurio darbo pradėjęs remontą: pradedant baldų perstatymu, baigiant sienų išgriovimu. Be to, Avinas visada pradeda darbuotis su didžiuliu entuziazmu, netausodamas jėgų.  Tiesa, tas perdėtas veržlumas ir energija trunka neilgai. Todėl norint, kad  įsikarščiavęs Avinas nesugriautų to, ką padarė, jam reikalinga vadovaujanti ir nurodanti ranka. Tiksliau, jo antrosios pusės ar kito giminaičio prilaikanti ranka. Be to, Avino žmonės nėra pretenzingi ar priekabūs ir paprastai lieka patenkinti remonto darbais, atliktais jų pačių rankomis. Nors butas gali priminti ir spartiečio kario namus. 

Аstrologinis patarimas Avinui: Vis dėlto geriau būtų, jei didelio kruopštumo reikalaujamus darbus, kaip antai,  išlyginti sienas, nugramdyti senus  grindų dažus, pravesti laidus patikėtumėte profesionalo rankoms. 

Jautis 

Mūrininkas 

Jis priklauso statybininkų kategorijai, ilgam užvedančiam „varikliuką“, bet lėtai važiuojančiam. Nepaisant to, visada pasiekia galutinį punktą. Jautis – labai atsakingas asmuo, todėl jam galima patikėti ir itin svarbius remonto ar statybos darbus. Pavyzdžiui, kloti pamatus, mūryti sienas. Tiesa, jis neretai dirba vangiai ir mėgsta patinginiauti. Todėl, jei šeimos nariams pavyko jį įkalbėti pradėti remonto darbus – vien tai didžiulis pasiekimas. Nes po remonto butas atrodys skoningai, šiuolaikiškas, jaukus ir stilingas. Nors jo paties rankomis įrengtos šildomos grindys ir valdomas buto apšvietimas pulteliu, atsisuks prieš jį patį: nebereikės keltis nuo minkštasuolio. Žinia, tai tikrai ne į sveikatą. Beje, Jautis sugeba, palyginti, nebrangiai atlikti remontą, nes taupo kiekvieną vinį! 

Аstrologinis patarimas Jaučiui: Negailėkite pinigų savo būsto remontui. Nes perdėtas taupumas visada atsiliepia galutiniam rezultatui. Tai yra, greičiau priartindamas kitą remontą, vadinasi, ir naujas išlaidas.

Dvyniai 

Buhalteris 

Šiam nenusėdinčiam vietoje Zodiako ženklui galima patikėti tai, kas susiję su skaičiais ir apskaičiavimais. Pradedant darbų sąmatos sudarymu, išlaidų apskaičiavimu bei atstumų, kampų išmatavimu. Todėl reikalingiausi Dvyniams instrumentai – matavimo ruletė, liniuotė ir skaičiuotuvas. Užtat jam jokiu būdu negalima patikėti medžiagų pirkimo. Priešingu atveju, paskui teks išmesti krūvą labai nepraktiškų dalykėlių. Žinoma, modernus įrankis varžtams prisukti ar juodos spalvos blizgios grindų plytelės nustebintų pamačiusius, bet kažin, ar tai būtų gera investicija. 

Аstrologinis patarimas Dvynams: Žinia, arklių perkėloje nekeičia. Todėl tiksliai  laikykitės numatytos sąmatos ir nesusigundykite skubotais planų keitimais. 

Vėžys 

Tiekėjas 

Vėžio žmonėms namų židinio šiluma ir jaukumas – pirmoje vietoje, todėl jie su dideliu entuziazmu ir kruopštumu imasi remonto darbų. Ypač virtuvėje. Būtent šio Zodiako ženklo žmonėms galima patikėti statybinių medžiagų ir instrumentų supirkimą. Tai jie padaro kaip tikri profesionalai! Paprastai Vėžio žmonės nuperka kokybiškas prekes ir stebėtinai, palyginti, žema kaina. Žodžiu, Vėžys - tiekėjas iš prigimties. Tiesa, dirbdami komandoje šio Zodiako ženklo atstovai toli gražu nėra geriausi darbininkai. Mat jie paprastai atranda sau patogią „nišą“, kur galima pasėdėti, atsipūsti, kol kiti darbuojasi iš peties. Pavyzdžiui, perrenka senus žurnalus arba vaikštinėja gerą valandą, kol atranda tinkamą vietą krištolo vazai pastatyti. Todėl geriau jam iš karto skirti švarų darbą, nesusijusį su sienų glaistymu ar dažymu. 

Аstrologinis patarimas Vėžiui: Jei nenorite, kad butas po remonto atrodytų tarsi be savo veido,  „tuščias“, daugiau rodykite asmeninės iniciatyvos remontuojant namus.

Liūtas 

Generalinis užsakovas 

Ne veltui sakoma „Liūtas-karalius“, todėl iš tikrųjų negi jam nešioti plytas ar dažyti sienas?! Bet šio Zodiako ženklo žmonės ir nesitepa rankų. Jie pasirengę nemažoms išlaidoms, kad tik galėtų perkelti  remonto darbus ant kitų pečių. Dažniau nei visi kiti Zodiako ženklai,  Liūtas linkęs samdyti profesionalius statybininkus. O jei ir tenka savo rankomis išklijuoti ruloną tapetų, tai tas faktas bus nutylėtas arba Liūtas papasakos tai taip, tarsi būtų pastatęs tunelį po Lamanšo sąsiauriu.  Todėl vargu, ar Liūto žmonės būtų geri pagalbininkai atliekant remontą jūsų namuose. Nebent padėtų savo patarimais ar tiesiog nuomonės išsakymu. 

Аstrologinis patarimas Liūtui: Atliekant remontą savo namuose  reikėtų vengti ryškių ir įvairių spalvų. Stenkitės išlaikyti vientisą interjero stilių. Geriausiai jums tinka tradicinis klasikinis  stilius. 

Mergelė 

Apdailininkas/plytelių klojėjas 

Šio ženklo atstovai - darbštūs, sumanūs, kūrybiški žmonės. Todėl jiems labai tinka itin didelio kruopštumo ir atidumo reikalaujantys apdailos darbai.  Mergelė paprastai prieš pusmetį planuoja remonto darbus savo namuose ir rimtai jiems ruošiasi. Bent po kelis kartus apvažiuoja dauguma statybinių medžiagų parduotuvių, turgavietes ir nusiperka viską, kas reikalinga. Dar nemažai ir atsargų. Dėl viso pikto, kad nepritrūktų. Paskui  apskambina mažiausiai dešimčiai meistrų ir numojusi ranka pradeda daryti remontą pati. Reikia pripažinti, rezultatas visada būna puikus! O tai dėl to, kad Mergelės ženklo žmonės į bet kurį darbą žiūri labai skrupulingai. Pavyzdžiui, kai reikia  padėti plytelę 48,5 laipsnių kampu arba nupoliruoti visų vinių galvutes. 

Аstrologinis patarimas Mergelei: Вeje, gydytojai perfekcionizmą (nuolatinį idealo siekimą) laiko psichikos sutrikimu. Todėl siekdami tobulybės, atliekant remontą savo namuose, sugebėkite laiku sustoti. Juk idealo vis tiek nepasieksite.

Svarstyklės 

Dizaineris 

Šio Zodiako ženklo atstovus labiau jaudina būsto estetika, o ne tobulai atlikti remonto darbai. Vos pastebima skylutė tapetuose sunervina šias nuolat svyruojančias asmenybes labiau, nei kapsiantis vanduo iš čiaupo. Nors neretai šio ženklo žmonės pasiruošę apsiriboti kosmetiniu remontu, nei užsiimti buto perplanavimu ar net išgriauti kurią nors sieną. Nepaisant to, Svarstyklės apskritai linkusios viską atnaujinti nieko negriaudamos. Šio Zodiako ženklo žmonės – dizaineriai iš prigimties. Jiems nereikia nei specialaus išsilavinimo, nei diplomų. Svarstyklės gali patarti, kaip sukurti puikų  interjerą su minimaliomis išlaidomis ir priemonėmis. Be to, šio ženklo atstovai nelinkę konfliktuoti nei su užsakovais, nei su partneriais, dirbant komandoje. Žinia, remontuojant būstą labai sunku nesusipykti. 

Аstrologinis patarimas Svarstyklėms: Labiau pasitikėkite savo skoniu, nepriklausomai nuo to, ką sakys aplinkiniai. Darant techninius pakeitimus, ieškokite tos srities specialisto tarp savo pažįstamų ar draugų. 

Skorpionas 

Stalius-santechnikas 

Galima sakyti, tiesiog nepakenčiama šio dinamiško, nenuspėjamo ir emocionalaus Zodiako ženklo atstovo pagalba remontuojant namus. Mat jis bus sarkastiškas, „trauks per dantį“, erzins, nuolat primindamas prašovimus pro šalį. Kaip bebūtų keista, bet pats apsiims daryti sudėtingiausius ir pavojingiausius darbus, kuriems kažin ar ryžtųsi kitas. Pavyzdžiui, Skorpionas nebijo  persisverti per 12 namo aukšto balkoną, norėdamas jį nudažyti. Taip pat jam nieko nereiškia išgręžti skylę sienoje, vos per milimetrą nuo elektros laido. Bene svarbiausia vieta Skorpiono namuose – vonios kambarys, kur jis praleidžia nemažai laiko. Todėl galite drąsiai patikėti remontuoti šią erdvę būtent jam. Ir nepasigailėsite! 

Аstrologinis patarimas Skorpionui: Pasistenkite nesuvedinėti sąskaitų su savo artimu prasidėjus remonto darbams namuose. Būkite pakantesni kitiems.

Šaulys 

Suvirintojas 

Gimusieji po šiuo Ugnies stichijos ženklu, artėjant remontui, kuria didžiulius, beveik neįgyvendinamus planus. Įgyvendinti tai, ką prisvajoja Šaulys, beveik tas pats, kaip pastatyti antrą Cheopso piramidę. Mat vos ne kiekvieną idėją, aptiktą kuriame nors kataloge ar pamatytą per televizorių, jis būtinai nori pakartoti savo namuose. Iš tikrųjų šio ženklo atstovai vadovaujasi principu: „viskas arba nieko“. Tačiau, jei pirmasis  Šaulio užmojis padaro įspūdį, tai rezultatas paprastai būna kuklus. Todėl, kad besivaikydamas efektingų dalykų, neretai pamiršta svarbias detales. Bet į Šaulio žmones reikėtų žiūrėti pagarbiai vien dėl to, kad jie niekada nestokoja entuziazmo, su kuriuo griebiasi kiekvieno darbo. Nors ypatinga kokybe jų darbai neišsiskiria, užtat džiugina greitumu. 

Аstrologinis patarimas Šauliui: Nepaisant siūlomų statybinių prekių didžiulio asortimento, toli gražu ne visas rašytojų fantastikos idėjas galima įgyvendinti. Kadangi buto remontą rekomenduojama atlikti  vieną kartą per 5 metus, pasilikite idėjų ir kitam kartui. 

Ožiaragis 

Darbų vykdytojas 

Jei kuris nors iš Zodiako ženklų  ir vertas vadovauti remonto darbams, tai pirmiausiai Ožiaragio ženklo žmonės.  Jie - puikūs organizatoriai, ne tik teoriškai pasikaustę, bet nestokoja ir praktiškų įgūdžių. Štai jums tikrasis darbų vykdytojas! Būkite užtikrinti, kad Ožiaragiui sumaniai vadovaujant viskas bus padaryta kaip reikia, o ne „kaip visada“. Šio ženklo žmogus visada laikosi darbų grafiko, apgalvotai ir racionaliai paskirsto darbus ir naudoja medžiagas. Tikrai niekam neleis dažyti sienų, jei pamatys, kad dar kaip reikiant neišdžiuvęs gruntas! Be to, uždraus daryti pertraukėles ir tuščiai plepėti, kol nebus padarytas numatytas dienos darbas iki galo. Beje, savo būstą jis gali  susiremontuoti savo rankomis. Ir viskas bus padaryta kokybiškai. 

Astrologinis patarimas Ožiaragiui: Kai visi pagrindiniai darbai bus atlikti, o baldai sustatyti į savo vietas, nusipirkite 1-2 ryškias dekoro detales (paveikslą, vazą). Jos pagyvins jūsų taip mėgstamą griežtą interjero dizaino stilių.

Vandenis 

Inžinierius-elektrikas 

Vandenis dažniau nei kiti Zodiako ženklai nusprendžia imtis šio nedėkingo darbo - daryti savo buto remontą. Tiesiog vieną gražų rytą šio ženklo žmogus tebegulėdamas lovoje ir žiūrėdamas į lubas nusprendžia, kad jos nebe tokios baltos, kaip anksčiau. Tačiau iškilusių klausimų: „kodėl?“ ir „ką daryti?“ šio Zodiako ženklo žmonės paprastai neužduoda sau, o iš karto pradeda veikti.  Kadangi Vandenis jaučiasi tarsi žuvis vandenyje remontuodamas savo namus. Jis gerai susigaudo bei išmano  technikos naujoves. Jam neblogai sekasi dirbti ir su komanda. Bet, jei bus įmanoma, Vandenis pats, be niekieno pagalbos atliks remontą savo namuose. Neginčijamas jo pranašumas – sugebėjimas atrasti originalius sprendimus. 

Аstrologinis patarimas Vandeniui: Prieš imdamiesi trečio remonto per pusmetį, pagalvokite, ar ne geriau būtų keisti butus? 

Žuvys 

Dažytojas-tinkuotojas 

Šios romantiškos ir jausmingos būtybės neretai neturėdamos tikslaus plano, savo vizija kompensuoja užsibrėžtus darbus. Tačiau šio ženklo žmonėms reikia stipraus stimulo, norint, kad jie atliktų remonto darbus iki galo. Nes neretai nutinka taip, kad šios kūrybiškos asmenybės nebaigusios vieno darbo, pradeda kitą. Pavyzdžiui, įsimylėjusioms Žuvims tikrai neberūpi namai. Be to, Žuvys gana dažnai prasilenkia su realybe, nes ne visada žino, ko nori. Tarkim, atvyksta į parduotuvę pirkti žalių dažų, o išvažiuoja nusipirkusios žydras užuolaidas. Šio Zodiako ženklo žmonių remontas gali tęstis nežinia kiek laiko, kol galų gale šeimininkas paprasčiausiai jį pamiršta. 

Аstrologinis patarimas Žuvims: Pradėkite remontą tik kraštutiniu atveju, kai jo jau nebeįmanoma daugiau atidėlioti. Ir nepulkite iš karto remontuoti viso buto. Geriausiai pradėkite nuo vieno kambario.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.