Loterijos numerologija: kaip laimėti milijoną

Loterijos numerologija: kaip laimėti milijoną

Ko gero nėra žmogaus, kuris bent kartą gyvenime nebūtų pirkęs loterijos bilieto. Juk daugelis tiki Jo Didenybe Sėkme, tačiau nežino, kaip pritraukti tą sėkmę, norint laimėti loterijoje. Žinia, yra loterijos numerologija, pagal kurią galima išsiaiškinti laimingus skaičius ir tuo pačiu tikėtis Sėkmės Fortūnos palankumo. 

Sėkmė nusigręžia nuo trokštančių laimėti 

Kodėl kai kurie žmonės laimi milijoninius „džekpotus“, o kiti žaidžia daugybę metų ir neišlošia? Vis dėlto gal laimėjusieji naudojo skaičius pagal numerologijos dėsnius? Anot loterijas organizuojančių specialistų, dažniausiai žmogus perka loterijos bilietą tada, kai jam verkiant reikia pinigų. Tuo tarpu kiti tik prieš lošimo tiražą susimąsto, kaip laimėti loterijoje pasitelkus magiją. O treti nusprendžia, kad kuo daugiau nusipirksi bilietų, tuo didesnė tikimybė laimėti. 

O kodėl nenusipirkus loterijos bilieto tiesiog šiaip sau, be jokio reikalo? Perskaičius ar išgirdus, kad kraštietis, kažkoks senjoras iš provincijos miestelio išlošė pusę milijono ar net milijoną, turėtų kaip reikiant apimti pavydas ir paskatinti nusipirkti loterijos bilietą. Po to užbraukti atitinkamus skaičius, sėsti prieš televizoriaus ekraną ir laukti, kai jie bus skelbiami. Kas žino, gal ir jums nusišypsos laimė. Turite butą? Puiku. O gal laimėsite antrą. Galėsite išnuomoti ir prisidurti prie atlyginimo. Automobilį taip pat turite? O kodėl neišlošus naujutėlaičio visureigio. Sėkmė nusigręžia nuo tų, kurie žūt būt trokšta laimėti. Tokiais atvejais jokia loterijos numerologija jums nepadės. Sėkmė aplanko tuos žmones, kurie jos mažiausiai laukia ir tikisi, kurie apskritai apie tai negalvoja. Kaip keistai benuskambėtų, bet norint laimėti loterijoje, reikia į ją žiūrėti lengvai, nerūpestingai, tarsi į kokį pokštą. 

Asmeninis numerologijos kodas – vienas iš laimėjimo galimybių 

Ar kada nors teko užbraukti jums artimus skaičius biliete? Tarkim, artimų žmonių gimimo datas ar jūsų asmeninio gyvenimo reikšmingas datas. Kodėl neretai žmogus renkasi būtent tuos skaičius? Labai banali priežastis - tai pasąmonė jam „padiktuoja“. Numerologijos specialistų manymu, pasąmonei darant įtaką, padvigubėja „nusižiūrėtų“ skaičių vibracija, todėl juos žmogus pasirenka tarsi nepriklausomai nuo jo valios. 

Prieš kelerius metus spaudoje buvo rašoma, kad Amerikoje Harris‘o šeimyna nusipirko loterijos bilietų, užbraukė skaičius pagal visų savo šešių anūkų gimimo datas ir laimėjo 270 mln. JAV dolerių. Pasinaudoję paprastu numerologijos būdu, žmonės praturtėjo per vieną naktį.

Kitas žingsnis, norint padidinti savo galimybę laimėti loterijoje, reikia pirkti loterijos bilietą tą dieną, kuri yra analogiška jūsų gimimo dienai. Po to tiesiog ant bilieto užbraukiami skaičiai pagal savo gimimo datą: metus, mėnesį ir dieną. Dar galima papildyti skaičiais, atitinkančiais jūsų vardo raides pagal numerologiją. Taip pat gali kelis kartus padidinti jūsų galimybę laimėti loterijoje panaudojus savo asmeninį numerologijos kodą. Žinia, jį galima išsiaiškinti, sudėjus visus savo gimimo datos skaičius, kol lieka vienas skaičius. Sėkmės medžiotojai tvirtina, kad tie skaičiai - laimingiausi, nes kiekvieno žmogaus jie yra individualūs. Numerologai išaiškino ir 84 metų Glorios C. Mackenzie fenomeną, kuri „Powerball“ skaičių loterijoje laimėjo 590,5 mln. JAV dolerių ir tapo didžiausia vienintele laimėtoja JAV loterijos istorijoje! Moteris surašė skaičius, numerologijoje atitinkančius jos vardo raides, o bilietą nusipirko per savo gimimo dieną. Numerologai išsiaiškino, kaip galima apversti savo gyvenimą aukštyn kojomis!

Atkreipkite dėmesį ir į pravažiuojančio automobilio numerį 

Anot numerologų, loterijos numerologijos esmė ta, kad loterijos bilieto sėkmė priklauso ne tik nuo to, kurią savaitės dieną jį nusipirkote, bet ir kurią valandą. Sėkmingos lošimui laikomos savaitės dienos - pirmadienis ir antradienis, iki pietų ir šeštadienis bei sekmadienis nuo pietų iki vakaro. 

Taip pat žinomas ne vienas atvejis, kad pavyko laimėti loterijoje padedant magijai ir prietarams. Kitaip tariant, bet kur perkant loterijos bilietą negalima apsirengti raudonos ir geltonos spalvos drabužiais. Reikia vilkėti tamsius drabužius, dar geriau - juodos spalvos. Loterijos bilietas tikrai neatneš sėkmės, jei vilkėsite palaidinę su žirneliais ar gėlytėmis, juostuotą ar languotą sijoną, ar kelnes. Papuošalai taip pat atbaido sėkmę. Reikia vengti ir visai naujų drabužių, ne jie nespėja „sugerti“ to žmogaus energiją. Taigi, prieš einant pirkti loterijos bilietą, papuošalus nusiimkite. Arba jie turi būti ne iš aukso. Be to, norint sustiprinti sėkmę vertėtų į vidinę marškinių ar palaidinukės apykaklės pusę įsegti smeigtuką - galvute žemyn. 

Prieš einant pirkti loterijos bilietą reikia atkreipti dėmesį iš esmės į viską. Tarkim, kad ir į pravažiuojančio automobilio numerį. Paprastai žmogus gal ir nekreipia jokio dėmesio į juos, bet tuo metu tai gali būti lemtingas ženklas. Aišku viena, norint laimėti loterijoje, pirmiausiai reikia nusipirkti loterijos bilietą. 

Nors loterijas rengiantys specialistai neslepia, kad laimėti loterijoje - itin menka tikimybė, atitinkanti santykį: 1: 76 000 000! Nepaisant to, numerologai ramina, kad vis dėlto yra ne vienas būdas pritraukti auksinę loterijos gyslą. Tiesa, pirmiausiai reikalinga didžiulė kantrybė ir užsispyrimas. Pavyzdžiui, nuolat užbraukti tuos pačius skaičius. Taip vienam užkietėjusiam loterijos žaidėjui, amerikiečiui, praėjus net 17 metų, pavyko laimėti beveik milijoninį „džekpotą“. Aišku, tiek laiko laukti – ne kiekvieno žaidėjo jėgoms ir kantrybei. Todėl numerologai pataria susidaryti dažniausiai iškrentančių kamuoliukų-skaičių sąrašą ir jau pagal tuos skaičius išsirinkti laimingus skaičius. 

Reikia laikyti pinigus ne tik piniginėje 

Tuo tarpu nemažai žmonių galvoja, kad kuo daugiau nusipirksi loterijos bilietų tuo didesnė galimybė laimėti. Deja, bet loterijas rengiantys specialistai tvirtina, kad laimėjimas visiškai nepriklauso nuo įsigytų bilietų skaičiaus. Juk nusipirkus kad ir vienu bilietu daugiau, lieka milijonai kitų derinių. Tai tas pats kaip smėlio krislelis vandenyno pakrantėje. Jei to krislelio neliks, ar pasikeis paplūdimys?.. 

Iš tikrųjų kartais pakanka nusipirkti vieną vienintelį bilietą ir laimėti jį. Šiuo atveju didesnė galimybė išlošti atsiradus reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku. Kitaip tariant, atsiras didesnė galimybė atsidurti loterijos laimėtojų sąraše, jei nepamiršite panaudoti vadinamąjį mistinį, sėkmingą skaičių 8. 

Tuo tarpu ekstrasensai ir aiškiaregiai pataria pinigus laikyti ne tik piniginėje, bet ir kišenėse. Tokiu būdu vieni pinigai pritraukia kitus pinigus ir uždegama žalia šviesa, kad jų padaugėtų. 

Taigi, paimkite nelyginį skaičių monetų (3 arba 5 vienetus) ir įsidėkite jas į tų drabužių kišenes, kuriuos nešiojate kasdien. Žiemą galima ir į viršutinius rūbus - paltą ar striukę, o vasarą - į džinsų, palaidinės ar marškinių kišenę.

Bet tuo momentu, kai dėsite monetas į kišenę nepamirškite pasakyti: „Vanduo visada veržiasi prie kranto, o pinigai prie mano pinigų“. Tai kartokite kasdien, prisiliesdami prie monetų. Tokiu būdu monetoms įkrausite savo energijos ir jos tarsi magnetas pradės traukti kitus pinigus. Tik niekur neišleiskite tų smulkių monetų ir niekam neperduokite jų.

Mistinis skaičius neatsiejamas nuo laimėjimo

Žinoma amerikiečių numerologė Ellin Dodge parašė daug knygų, kaip skaičiai daro įtaką kasdieniniame žmonių gyvenime. Autorės tėvynėje jos buvo išleidžiamos didžiuliais tiražais, o šios numerologės tinklalapis tapo itin populiarus interneto platybėje. Ellin dirba vykdančiąja direktore viename Niujorko tyrinėjimų pagal Silva metodą centre. Ši moteris taip pat viena iš tų, kuri dalyvavo atidarant nacionalines loterijas Didžiojoje Britanijoje, Londone.

Anot E. Dodge, verta išmėginti sėkmę ne tik savo šalies, bet ir įvairiausiose pasaulio loterijose, turint omeny savo ir jums artimų bei brangių žmonių gimimo datas, loterijos pravedimo dieną ir laiką! Ellin tvirtinimu, norint sulaukti sėkmingų rezultatų labai svarbu žaisti loterijoje su savo asmeniniais skaičiais, taip pat metų, mėnesių ir dienų skaičiais. Didžiausia tikimybė išlošti tada, kai tiksliai apskaičiuosite reikalingą derinį. Jūsų dėmesiui vienas iš jų:

Pirmas žingsnis (1)
Išsirinkite mėnesį ir atitinkantį jį skaičių: sausis-1, vasaris-2, kovas-3, balandis-4, gegužė-5, birželis-6, liepa-7, rugpjūtis-8, rugsėjis-9, spalis-10, lapkritis-11, gruodis-12

Antras žingsnis (2)
Pridėkite skaičių, atitinkantį mėnesį.

Trečias žingsnis (3)
Sudėkite gautus skaičius su einamaisiais metais.

Ketvirtas žingsnis (4)
Sužinokite rezultatą.

Penktas žingsnis (5)
Sudėkite vienetinius skaičius prie sumos iš 2 ir 3 žingsnių ir sudėkite tol, kol gausite vieną skaičių. Pavyzdžiui:

sausio 7 diena, 2016 metai

Mėnuo=1 (sausis)

Kalendorinė diena=07

Kalendoriniai metai=2016

Suma=2033

Po to sudėjus visus skaičius: 2 + 0 + 3 + 3 mes gauname vadinamąjį mistinį skaičių 8. Žinia skaičius 8 reiškia materialinę sėkmę arba sėkmę piniguose. Kita skaičiaus 8 reikšmė – patikimumas ir stabilumas. Taip yra dėl to, kad padalinus šį skaičių pusiau gauname lyginius skaičius 4 ir 4 – dvigubą kvadratą. Po to dar padalinus ketvertus, vėl gauname lyginius skaičius, tai yra dvejetus. Šį metodą galima sėkmingai pritaikyti ir loterijos numerologijoje. Taigi, tikrai verta parašyti arba užbraukti skaičius: 2, 4 ir 8, norint padidinti galimybę laimėti.

O jei nutiko taip, kad sudėjus skaičius jums nesigavo mistinis skaičius, tokiu atveju reikia pasirinkti vieną iš dviejų galimybių (alternatyvą). Ypač, jei žaidžiate loterijoje su keliais bilietais. Alternatyvūs skaičiai gali būti apskaičiuoti pagal formulę. Tarkim, jei jūsų skaičius -5, tai papildomai galite panaudoti skaičius, kuriuos sudėjus gaunasi: 5 14 (1+4), 23 (2 + 3 = 5), 32 (3 + 2 = 5), 41 (4 + 1 = 5). Dar vienas pavyzdys, tarkim, jei sudėjus visus skaičius jūs gavote skaičių 1. Jo  alternatyvūs skaičiai šie: 10 (1 + 0 = 1), 19 (1 + 9 = 10, 1 + 0 = 1), 28 (2 + 8 = 10, 1 + 0 = 1), 37 (3 + 7 = 10, 1 + 0 = 1), 46 (4 + 6 = 10, 1 + 0 = 1).

Tokiu būdu galima sėkmingai apskaičiuoti visų savo laimingų skaičių derinius. 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.