Ženklai ant rankos: kuris žada amžiną meilę?

Chiromantija - ženklai ant delno

Žinia, kad be  daugybės kauburių, kalvelių ir linijų rankų delnuose, chiromantijoje didelės reikšmės turi ir ženklai, galintys pakeisti žmogaus gyvenimo įvykius ar net likimą. 

„Beje, šiuos įvairių formų ženklus turi toli gražu ne kiekvienas žmogus. Užtat chiromantijoje šiems ženklams suteikiamas ypatingas vaidmuo. Jie yra ir gali būti tiek nuolatinis ženklas ant rankos, tiek ir laikinas ženklas (kuris po to gali išnykti ir po kiek laiko vėl atsirasti), įspėjantis  apie tykojančius pavojus“, - teigė žinomas chiromantijos specialistas Viktoras Dolya. Anot jo, vienas iš   mistiškiausių yra kryžiaus ženklas, apgaubtas okultinėmis paslaptimis. Beje, dar senovės chiromantai delnų kalvoms (kauburiams) suteikė planetų pavadinimus. 

Ženklo „Žvaigždė“ reikšmės

© ANGLIJA.today iliustr.

Žinomo chiromanto tvirtinimu, žvaigždės ženklas ant rankos reiškia įvykius, nepriklausančius nuo žmogaus laisvos valios ir pastangų. Jam būdingas netikėtumas. Paprastai šis ženklas aptinkamas ant delno kauburėlių. Bet neretai galima pamatyti žvaigždės ženklą ir ant kurios nors delno linijos.

Žvaigždės ženklas ant linijos visada reiškia didžiulį, nemalonų ir liūdną įvykį, kuriuo gali baigtis žmogaus gyvenimas. Tuo tarpu žinomam žmogui, įžymybei, priklausomai nuo šio ženklo išsidėstymo vietos, gali  reikšti prievartinę mirtį ar tragišką žūtį.

Taip pat nesėkminga žvaigždės ženklo dislokacijos vieta - ant Saturno kalvos. „Tokio žmogaus gyvenimas gali baigtis didžiule nelaime arba tas žmogus gali išgarsėti būtent dėl savo baisaus likimo, ypač, jei šis ženklas yra po  Saturno kauburiu“, - tvirtino V. Dolya.

Tuo tarpu jei žvaigždė yra ant Mėnulio  kalvos, ji nurodo, kad tas žmogus - veidmainis, apsimetinėja, linkes į niekšybes ir išdavystes. „Geriau iš tolo vengti žmonių su ženklu toje vietoje. Nes šis ženklas atneš vien nelaimes. Be to, kyla pavojus ir nuskęsti“, - įspėjo chiromantas.  Žvaigždė ant Marso kalvos reiškia žmogžudystę, ugnies pavojų, gaisrą, šautinę žaizdą. Žvaigždės ženklas Veneros kalvos apačioje įspėja apie nelaimę ir kančią, kurią gali suteikti kažkuri iš moterų.

Šis ženklas ant Apolono kalvos liudija apie neteisėtą praturtėjimą. Jei žvaigždė sutampa su delno linija, tai reiškia smurtaujančią, užtat didelio talento įžymybę. O jei žvaigždę aptiktumėte ant Jupiterio kalvos - bene geriausias ir sėkmingiausias ženklas. Tai byloja, kad tas žmogus sulauks didelio pripažinimo ir turės valdžią savo rankose. Tai ir  realizuotos ambicijos, laiminga meilė, netikėtas paaukštinimas.  „Juk Jupiteris apskritai laikomas geru ženklu, kadangi  - tai idealo viršūnė“, - sakė chiromantas. Žvaigždė ant Merkurijaus kalvos liudija apie žmogaus iškalbingumą. Tai ir ženklas neatsiejamas nuo didelių pasiekimų moksle ir versle. Užtat šis ženklas ant išorinės rankos pusės reiškia apgaulę ir nesąžiningumą.

Ženklo „Kryžius“ reikšmės

© ANGLIJA.today iliustr. 

Iš esmės tai blogas ir įspėjamasis ženklas, išskyrus retus atvejus, kai jis būna teisingos formos. Tai yra, kai jo sukryžiuotos linijos  būna vienodo ilgio.  Jei kryžius yra ant Jupiterio kauburio – tai geras ženklas, nurodantis sėkmingą ir laimingą santuoką. Tiesa, tik jis būtinai turi būti ryškus. Šis ženklas tampa ypatingu, jei yra ant Saturno kalvos. Tai ir pražūtingas misticizmo ženklas, keliantis pavojų to žmogaus    likimui. Net bet kuri linija, einanti Saturno kalvos žemyn, įspėja, kad laukia sunkus metas ar nelaimingas nutikimas. Ant Merkurijaus kauburio kryžiaus ženklas nurodo, kad tai nesąžiningas žmogus, linkęs vogti ir apgaudinėti.  Kuo asimetriškesnės ir kreivesnės to ženklo linijos, tuo tos savybės labiau išryškėja. 

Kryžiaus ženklas ant Santuokos linijos įspėja, kad bus nutraukta santuoka. Užtat kryžius ant Veneros kalvos reiškia vienintelę, lemtingą gyvenimo meilę. O kryžius ant Jupiterio kauburio reiškia, kad ši pora mylės vienas kitą iki grabo lentos. 

Ant Marso kalvos kryžius byloja, kad žmogus – įžūlus,  mėgsta ginčytis ir nevengia niekšybių. Be to, tokie žmonės neretai puola į kraštutinumus arba elgiasi neapgalvotai.  Ženklas toje vietoje taip pat gali nurodyti įvykius, susijusius su tiek psichologinio, tiek ir materialinio pobūdžio prievarta.  Taip pat kryžiaus ženklas  nurodo operacijas, kurios buvo atliktos tam žmogui.  Nors žmogus joms ryžosi sąmoningai ir apgalvotai, bet jo savisaugos  instinktas primena, kad organizmas bus pjaustomas priverstinai.

Kryžius ant Mėnulio kalvos nurodo, kad žmogus linkęs apgaudinėti, sukčiauti ir  gali taip įsitraukti į tuos dalykus, kad nė pats nepajunta apgaule išviliodamas pinigus iš kitų. Dvi linijos ant Mėnulio kalvos, sudarančios tarpusavyje tiesų kampą, reiškia skenduolio ženklą. Jei jis yra tarp Širdies ir Galvos linijų ir delno centre,  ženklą toje vietoje vadina mistiniu kryžiumi. Jis nurodo, kad asmenybė aktyviai domisi okultiniais mokslais. Dažnai būna, kad žmogus ir neįtaria turintis paslėptų talentų. „Taip pat verta įsidėmėti, kad kai kryžiai ant delno būna ryškūs ir tikslūs, o rankos - proporcingos, tai chiromantijoje tai laikoma geru ženklu. Bet jei kryžiai būna kreivi, išsiklaipę, neteisingų formų – tai  ypač nelaimingas šis ženklas“, - patikino V.Dolya.

Ženklo „Salos“ reikšmės 

© ANGLIJA.today iliustr. 

Šis ženklas, aptiktas tiesiog ant delno linijų nusako, kad laukia nelengvas gyvenimo periodas. 

Tuo tarpu, jei salos atsiduria ant likimo linijos, nurodo paleistuvystę, kad žmogus amoraliai elgiasi ir santuokinę neištikimybę. Taip pat dažnai sunkią finansinę situaciją. Be to, kad tas žmogus turi klastingų užmačių, keršto planą. Apskritai salų ženklas  reiškia kliūtis, užtvarus, užgriozdinimus. Šis ženklas ant širdies linijos parodo, kad žmogus turi problemų su kraujotakos sistema, širdies ligomis, Didelės ir ryškios salos tiesiog ant gyvenimo linijos reiškia, kad žmogaus gyvybei iškils pavojus. „Taip pat nurodo, kad ir ateityje netrūks ligų ir yra ypatingai neigiamas ženklas toje vietoje. O ant sėkmės linijos mažos salelės reiškia sunkumus bei gerų visuomeninių arba tarnybinių pareigų netekimą“, - tvirtino žinomas chiromantas. Anot jo, ant Merkurijaus kauburio – sveikatos pablogėjimą, kepenų ligas. Taip pat reiškia ir bankrotą.  Ant galvos linijos ženklas gali liudyti psichologinį, emocinį protrūkį, depresiją. 

Ženklo „Kvadratas“ reikšmės

© ANGLIJA.today iliustr. 

Kvadratas ant rankos pirmiausiai nurodo didžiulę energiją toje vietoje kur jis yra. Iš esmės šis ženklas – palankus: saugantis, šalinantis iškilusias kliūtis  ir švelninantis neigiamas situacijas gyvenime. 

Tačiau jei šis ženklas yra arti gyvenimo linijos, ant Veneros kalvos ar net prisispaudęs prie gyvenimo linijos, rodo, kad žmogaus laisvė ar laisva valia  apribota ar kaip nors kitaip suvaržyta. 

„Kai šitaip paaiškinu, paprastai visi turi omeny kalėjimą, bet ne visada  jis reiškia įkalinimo vietą. Bet kuris laisvos valios apribojimas gali būti išreikštas kvadratu. Nesvarbu, ar tai tarnyba armijoje, ar sunki liga, prikausčiusi žmogų prie lovos. Todėl tik atsižvelgus ir į kitus rankos požymius, galima tiksliai nustatyti šio ženklo reikšmę“, - sakė chiromantijos specialistas.

Ženklo „Тaškas“ reikšmės

© ANGLIJA.today iliustr. 

Tai – ženklas, reiškiantis netikėtus, staigius smūgius, įvykius, susijusius su planetų įtaka. Taškas ant širdies linijos -  netikėtas ir staigus  sielvartas, gedulas.  Taškas ant Saturno kauburio – įvykis, pribloškiantis žmogų savo netikėtumu. „Šiuo atveju tai itin labai blogas ženklas jautriam žmogui. Balti taškeliai – nelabai geras ženklas, bet, palyginti, tuščias. Ant galvos linijos taškeliai gali numatyti nedideles nervines arba smegenų ligas. Taip pat gali būti ir netikėto atradimo ženklas“, - teigė pašnekovas. Jo įsitikinimu, taškeliai ant širdies linijos  - pergalių ir laimėjimų meilės sferoje ženklas. Ant gyvenimo linijos taškeliai pranašauja traumas arba ligas, bet jos tarsi atsitiktinės. Tai yra nutinka priklausomai nuo kokių nors aplinkybių, o ne dėl pačios susilpnėjusios sveikatos. Tuo tarpu tamsūs taškeliai nurodo rimtas nelaimes.   O jei taškas ant gyvenimo linijos, priklausomai, kurioje vietoje jis yra, galima išsiaiškinti ir apytikslę datą. Dažnai galima aptikti ir nedidelius, iš pažiūros nepastebimus taškelius, bet  norint juos pamatyti ant linijos, reikia ištempti  rankos  odą. 

Ženklo „Ratas“ („Žiedas“) reikšmės 

Tai gana retas ženklas ant rankos. Ratas ant delno kauburių primena aureolę. Šis ženklas nurodo šlovę ir pasisekimą toje sferoje, kur žmogus dirba. Tačiau, jei ratas ar žiedas yra ant gyvenimo ar galvos linijos, tai reiškia rimtą akies ligą ar net jos praradimą, o du ratai – abiejų akių aklumą. „Kaip matote, truputį ne toje vietoje ženklas ir akimirksniu viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Nepamirškite, kad bet kurio ženklo daroma įtaka žmogui, daugumos atvejų priklauso nuo rankų tipo ir kur yra tas ženklas. Tai yra gali įvairiai atsispindėti įvykiuose“, - įspėjo chiromantijos specialistas.

Ženklo „Тrikampis“ reikšmės

© ANGLIJA.today iliustr. 

Tai – geras ženklas, parodantis, kad jo turėtojas turi didelių gabumų, yra talentingas. Taip pat linkęs į mokslus,  protinį darbą, siekia žinių. Bet, deja, ir ši taisyklė ne be išimčių. Šis ženklas taip pat lengvai, kaip ir ratas, gali tapti nesėkmingu ar net pavojingu, jei išsidėsto ne taip, kaip reikia. 

Ant Jupiterio kalvos trikampio ženklas rodo, kad žmogus turi didelių diplomatinių sugebėjimų, bet jo galva kupina beveik neįgyvendinamų  idėjų. „Trikampis ant Saturno kalvos nurodo, kad  žmogus – okultinių mokslų specialistas, kurio pagrindas iš esmės juodoji magija. O taip pat nurodo jo  sugebėjimus arba polinkį į spiritizmą, magnetizmą, hipnozę.  Ant kitų delnų vietų trikampis įgauna visai kitokią reikšmę. Pavyzdžiui, ant Apolono kalvos šis ženklas reiškia ypatingus sugebėjimus ir talentus. Trikampio ženklą šioje vietoje turėjo Mikelandželas, Leonardas da Vinčis. Ant Marso kalvos – meistrišką sugebėjimą viską iš anksto numatyti ir apskaičiuoti bei puikius gebėjimus karinėje srityje. Yra šaltinių, kad tokį ženklą turėjo Napoleonas“, - aiškino chiromantijos vingrybes V.Dolya.  

Anot jo,  jei šis ženklas stovi ant Veneros kalvos, tai, tikėtina, kad išlošite loterijoje ar kitame žaidime. O jei trikampis yra tiesiog ant gyvenimo linijos, žmogus gali nukentėti fiziškai. Greičiausiai stipriai nudegs gaisre. Tai labai blogas ženklas.  Kitais atvejais trikampio ženklas gali reikšti ir vedybas iš išskaičiavimo. 

Ženklo „Grotelės“ reikšmė

© ANGLIJA.today iliustr. 

Šis ženklas ant rankos primena nedideles figūrėles, dažniausiai keturkampio formos, susidedančias iš horizontalių ir vertikalių linijų, primenančių groteles.  Dažniausiai šis ženklas simbolizuoja kraštutinumus, pomėgius ir kliūtis. Grotelės ant Veneros kalvos reiškia didžiulį norą patenkinti savo seksualinius poreikius, besaikius seksualinius ryšius, net iškrypimą, nedarantį garbės žmogui.  Ant Marso kauburio šis ženklas reiškia šėtonišką aroganciją, didybės maniją, norą sublizgėti.  Tai – taip pat ir žmogaus kvailumo ženklas. 

Jei grotelės yra ant Saturno kauburio, tai nurodo nelaimę,  vargą,  apgailėtiną egzistavimą ar sunkų gyvenimo periodą.
Ant Apolono kauburio šis ženklas reiškia didžiulį išdidumą, kvailumą, plepumą, o kartais net beprotybę, taip pat prarastas jėgas, pavydą ir melą.

Ant Merkurijaus kalvos – nusikaltimą, vagystę, veidmainiavimą. Taip pat skandalingą reklamą  ir neišprusimą.  „Apskritai – tai neigiamas ženklas toje vietoje, todėl reikia būti atsargiems, susidūrus su žmonėmis, kurie turi šį ženklą“, - įspėjo chiromantijos žinovas.  Beje, jei grotelės yra ant jau minėto Marso kauburio, žmogui  būdingas grubumas, nemandagumas, pyktis, neteisybė, akiplėšiškumas, kraujo troškimas, polinkis į tironiją.  Gali reikšti ir prievartinę mirtį, taip pat riziką žūti nuo žudiko rankos. 

Jei ženklas ant Mėnulio kalvos – žmogus pasineria į melancholiją, tai ir kaprizinga asmenybė, kuriai būdingas nuolatinis nerimas ir nerviniai priepuoliai. Moterims labiau būdingas isterija, nuolatinis nepasitenkinimas. 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.