NASA skelbia apie tryliktą Zodiako ženklą: pasitikrinkite, ar jis ne jūsų

Gyvatnešis

Manote, jog jūsų horoskopo ženklas - Vandenis, tačiau galbūt iš tiesų esate Ožiaragis? NASA neseniai sudarė naują Zodiakų ženklų sąrašą pagal asmenų gimimo datas. Negana to, 12 Zodiako ženklų papildė 13-asis. 

1977 metais buvęs Mičigano universiteto Ambrams'o planetariumo direktorius Lee Shapiro atkreipė dėmesį, jog astronominė informacija nėra tolygi astrologijai. 

"Sutinku, jog įtaka egzistuoja. Tačiau akcentuoju tai, jog nors kosminė (ypač Saulės ir Mėnulio) įtaka yra akivaizdi, nėra įrodymų, jog dangiškųjų kūnų išsidėstymas gali būti pasitelktas prognozuojant individų charakterio bruožus", - sakė L. Shapiro. 

Tačiau Amerikos gamtos ir mokslų mokymo centro "A Time for Science" direktorius Brian Baker aiškina, jog dėl astronomijos pokyčių keičiasi ir astrologijos reiškiniai. 

B. Baker teigia, kad dėl lėto periodinio Žemės judėjimo erdvėje aplink ašį atsirado 13-asis Zodiako ženklas. "Jūsų Zodiako ženklas gali turėti keleto mėnesių paklaidą, ši situacija jau yra kurį laiką. Per tūkstančius metų vyksta lėti pokyčiai", - aiškino B. Baker. 

13-asis Zodiako ženklas - Gyvatnešis. Teigiama, jog Gyvatnešis perėmė Skorpiono Zodiako ženklo mėnesį. 

NASA sudarytas 13 Zodiako ženklų sąrašas: 

Ožiaragis: sausio 20 d. - vasario 16 d.
Vandenis: vasario 16 d. - kovo 11 d.
Žuvys: kovo 11 d. - balandžio 18 d.
Avinas: balandžio 18 d. - gegužės 13 d.
Jautis: gegužės 13 d. - birželio 21 d.
Dvyniai: birželio 21 d. - liepos 20 d.
Vėžys: liepos 20 d. - rugpjūčio 10 d.
Liūtas: rugpjūčio 10 d. - rugsėjo 16 d.
Mergelė: rugsėjo 16 d. - spalio 30 d.
Svarstyklės: spalio 30 d. - lapkričio 23 d.
Skorpionas: lapkričio 23 d. - lapkričio 29 d.
Gyvatnešis: lapkričio 29 d. - gruodžio 17 d.
Šaulys: gruodžio 17 d. - sausio 20 d. 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.