Kalėdų burtai: kaip žvakių liepsna išpranašauja ateitį

Kalėdų burtai

Šv. Kalėdų naktis – stebuklų, svajonių ir troškimų išsipildymo metas. Pagal tradiciją Kūčių vakarą mus aplanko magiškos jėgos, įvairios dvasios ir vaiduokliai, pasirengę užmegzti su mumis kontaktą. Tai žinojo dar mūsų protėviai, todėl būtent tuo laikotarpiu burdamiesi ir stengėsi sužinoti savo ateitį, meilės reikalus, ar išsipildys svajonės, norai ir kiti dalykai.

Gyvuoja įvairūs būrimai Kūčių vakarą, per Šv. Kalėdas ir visą pokalėdinį laikotarpį. Bene populiariausias iš jų - ateities prognozės. Bet norint gauti kuo tikslesnį atsakymą, reikia labai kruopščiai pasiruošti būrimams. Pirmiausiai privalu susikaupti, laikytis tylos ir ramybės. Nes bet kurie, net ir nestiprūs garsai, kad ir nedidelis triukšmas už lango, popieriaus čiuženimas gali nutraukti ir taip trapią giją tarp buriančiojo ir anapusinio pasaulio. Taip pat reikia žinoti, kad buriant negalima sukryžiuoti rankų ir kojų, nes tai prives prie magiškos jėgos kanalo uždarymo. Rezultatas - nenuoseklūs atsakymai ir neteisingi sprendimai. Galų gale paskutinis patarimas: niekada niekam nepasakokite, kad ruošiatės burti, nes gali „nužiūrėti“.

Būrimas su popieriaus lapeliais

Labai paprasta per Šv. Kalėdas sužinoti žmogaus vardą, su kuriuo ruošiatės ateityje susituokti ir sukurti šeimą! Tiesiog paimkite kelis popieriaus lapelius ir ant kiekvieno parašykite po vardą. Po to padėkite lapelius į pintinėlę ar kepurę, sumaišykite ir nežiūrėdami ištraukite vieną iš jų. Vardas, parašytas ant popieriaus, ir bus jūsų būsimos antrosios pusės vardas.

kaledos zvakes ant palanges

Būrimas su graikiškų riešutų kevalu

Ant nedidelių atskirų popieriaus lapų parašykite vardus ir svarbiausius, jūsų manymu, savo gyvenimo įvykius. Po to paimkite didelį, plačiais kraštais dubenį ir prie jo kraštų pritvirtinkite sulenktus lapelius. Įpilkite į dubenį vandenį ir įtemptai galvokite, ko konkrečiai norėtumėte arba paklauskite savęs. Paskui paimkite graikiško riešuto kevalą ir įstatykite į jį mažytę uždegtą žvakelę. Po to atsargiai stumtelėkite „laivelį“. Prie kurio indo krašto jis priplauks ir kurį lapelį prispaus, tai ir bus atsakymas į jūsų rūpimą klausimą ar norą.

Būrimas su žiedu

Šiuo visiškai paprastu būrimu galima sužinoti kiek jums bus metų, kai susituoksite. Įpilkite į stiklinę vandens, o greta pastatykite dvi uždegtas žvakes. Po to paimkite mamos ar močiutės tuoktuvių žiedą ir perriškite jį plonu siūlu. Atsargiai nuleiskite žiedą į stiklinę taip, kad jis neliestų vandens. Paskui reikia įdėmiai klausytis: įsisupęs žiedas pradės belsti į stiklinės sienelę, o jūs skaičuokite kiek kartų stuksens. Štai tiek metų suėjus jūs ir atšoksite savo vestuves.

kaledu zibintas

Būrimas su kiaušiniu

Reikia paimti šviežią kiaušinį, išgręžti jame mažą skylutę ir jo turinį išpilti į stiklinę su vandeniu. Kiaušinio baltymams nusistovėjus, įsižiūrėkite į jų formą. Jei matyti bažnyčios kontūrai – ten jūsų laukia tuoktuvės ir priesaika prieš Dievą. Tuo tarpu žiedas reiškia vestuves, laivas – kelionę, komandiruotes arba priešingai - mylimojo sugrįžimą iš tolimos kelionės. O jei baltymai nusės į dugną, tai - ženklas, kad įvyks nelaimė.

Būrimas su knyga

Šis būrimas – vienas iš populiariausių. Ir netrukus, per Šv. Kalėdas jis įgaus ypatingų galių. Paimkite bet kurią grožinės literatūros knygą ir neatvertę jos, spėkite kurį nors puslapį ir eilutę. Po to atverskite knygą ir perskaitykite nuspėto puslapio ir eilučių ištraukas. Išaiškinimas priklauso nuo to, kas jums svarbiausia bus tuo momentu.

Būrimas vašku

Šio populiariaus būrimo dėka merginos sužino, kas jų laukia ateityje. Paimkite dubenėlį ar puodelį ir įpilkite į jį pieno. Pastačiusios prie buto slenksčio, ištarkite šiuos žodžius: „Naminuk, mano šeimininke, ateik prie slenksčio išgerti pienelio ir pavalgyti vaško“. Po to įpilkite į pieną ištirpdytą vašką. Atidžiai patyrinėkite kontūrus, kuriuos paamtysite indelyje. Gėlės formos kontūrai liudija, kad jūsų laukia sėkmingos vedybos, šeiminis gyvenimas arba pažintis, kuri gali peraugti į audringą romaną. Jei vaškas įgaus kurio nors gyvūno kontūrus, vadinasi, kitais metais jūs greičiausiai persikelsite gyventi į naują vietą arba dažnai keliausite. Kryžiaus forma - tai signalas, kad neišvengsite ligų. O žvaigždės forma žada sėkmę darbe arba moksle.

vaikiukas prie lang0 kaledos

Būrimas su kate

Tai labai paprastas būrimas, kurį gali išmėginti bet kuris turintis katę namuose. Įtemptai pagalvoję ko labiausiai norėtumėte, pašaukite katę. Jei ji peržengs kambario slenkstį kaire letena, vadinasi, norai išsipildys. O jei dešine – ne. Tada pamėginkite savo laimę kuriuo nors kitu būrimu!

Pagal žvakių liepsną galima sužinoti mylimojo jausmus

Tikriausiai stebuklingą Šv. Kalėdų naktį norėsite praleisti su savo mylimu, artimu ir labiausiai rūpimu žmogumi. Surenkite vakarienę žvakių šviesoje. Ir tai bus tas atvejis, kai malonumą suderinsite su naudingumu. Stebėkite žvakių liepsnas, degančias greta to žmogaus. Lygi, rami žvakės liepsna liudija abipusius, šiltus jausmus bei jųdviejų minčių panašumą. Nelygiai, daugiau iš vienos pusės deganti žvakė, tai - užuomina, kad tas žmogus kažko nepasako arba paprasčiausiai meluoja. Jei žvakė „verkia“, tai yra vaškas teka į žvakidę, byloja, kad to vyro (ar moters) gyvenimas nėra lengvas, nes turi daug neišspręstų problemų ir bėdų. Tamsėjanti akyse, traškanti ir rūkstanti žvakė – blogas ženklas, liudijanti, kad to žmogaus negeros mintys ir ketinimai. Arba jis gali būti ir „nužiūrėtas“.

Pagal žvakių liepsną galima nuspėti ir ateitį

Prieš pat didžiąsias metų šventes reikia ne tik nusiprausti, atgaivinti visą kūną vandeniu, bet ir persirengti švariais drabužiais. Po to ant medinio padėklo pastatyti naują žvakę ir uždegti ją, o mintis sutelkti ties labiausiai rūpimu klausimu. Lygiai, bet silpna liepsna deganti žvakė liudija, kad ateityje jūsų laukia ramus gyvenimas, be didelių nesėkmių ir nusivylimų. Pritemdyta žvakės šviesa – tai liūdesio pranašas. Nelygi, bet ryški žvakės šviesa liudija, kad gyvenimas susiklostys sėkmingai. O jei žvakei degant ryškia liepsna dar girdėti ir traškesys, tada laimingas gyvenimas bus kupinas nuotykių. Beje, sužinoti ateitį galima ir pagal žvakės liepsnos spalvą. Jei gelsvai rausva žvakės liepsna – jūsų laukia didelės pajamos, geltona – džiaugsmas. O rūkstančios žvakės pranašauja nelaimes.

kaledos

Būrimas su trimis puodeliais

Šiam būrimui prireiks trijų puodelių: į vieną iš jų reikia įdėti žiedą, į antrą – cukraus gabalėlį, į trečią – pripilti vandens. Po to stipriai užsimerkus ir tris kartus apsisukus ir išsirinkti bet kurį puodelį. Jei išsirinksite puodelį su žiedu, vadinasi, jūs netrukus susipažinsite su būsimu vyru arba susituoksite. Jei puodelyje - cukrus, sulauksite daug džiaugsmingų gyvenimo dienų ir pinigų. Jei puodelyje bus vanduo, ateinančiais metais neverta laukti jokių didelių įvykių. Tai yra metai praeis vienodai, lygiai, gal net nuobodžiai.

Būrimas su ryžiais

Paimkite puodelį ir įberkite į jį ryžių. Prieš įmindamos norą, puodelį pridenkite kaire ranka. Anksčiau merginos ištardavo šiuos žodžius: „Likime, pasakyk, kokie metai laukia manęs - geri ar blogi?“ Po to puodelis apverčiamas ir išberiami ryžiai. Vėlgi kaire ranka pasisemkite išbirusių ryžių. Po to belieka suskaičiuoti, kiek pasisėmėte grūdų. Jei skaičius nelyginis – noras neišsipildys, o jei skaičius lyginis – jis išsipildys artimiausiu metu.

kaledine eglute

Būrimas su pirštine

Paimkite paprastą pirštinę ir mestelėkite ją aukštyn. Metusiam reikia pamatyti, kaip ji nukris. Jei viršuje bus pirštinės didysis pirštas, vadinasi, ateinančiais metais būtinai susipažinsite su jums skirtu žmogumi. O jei didysis pirštas bus apačioje, kitais metais nerasite sau poros.

Būrimas su trimis žiedais

Šis būrimas skirtas iš karto kelioms merginoms. Reikia paimti vieną sidabrinį, auksinį ir žalvarinį žiedelius. Sudėti juos į švarų kibirą ar indą, ant viršaus užberti dirbtinio sniegelio ar uždėti blizgučių skirtų eglei papuošti. Žodžiu, kad nebūtų matyti žiedų. Po to merginoms iš eilės reikia ištraukti žiedą. Sidabrinis žiedas reiškia greitą pasimatymą su vyru, kuris, tikėtina, ir bus būsimasis vyras. Žiedas iš žalvario reiškia, kad nieko naujo neįvyks asmeniniame gyvenime. O aukso žiedelis – ženklas, kad vestuvės ne už kalnų.

12 vokų ir 12 atsakymų norint sužinoti savo ateitį

Reikia paruošti 12 vokų (juos galima ir sunumeruoti), į kuriuos ir bus įdėti atsakymai, kas jūsų laukia ateityje. Po to sumaišyti juos ir pasidėti po pagalve. Prabudus Šv. Kalėdų rytą, dar neišlipus iš lovos, paimkite bet kurį voką ir perskaitykite atsakymą.

1. Jūsų ateitis nebus be debesėlių, nes netrūks problemų, susijusių su pinigais. O taip pat tikėtini konfliktai su kolegomis. Užtat pavydėtini meilės reikalai: abipusė meilė, tarpusavio supratimas. Be to, harmoningi santykiai ne tik su savo antrąja pusele, bet ir su draugais bei tėvais.

2. Labai daug dirbsite, užtat rezultato neteks ilgai laukti. Galite sulaukti paaukštinimo, solidaus atlyginimo, premijos ar kitokio finansinio apdovanojimo. Ne veltui sakoma, kad už viską reikia mokėti. Todėl, tikėtina, gali neigiamai atsiliepti jūsų šeiminiams santykiams. Galimos net skyrybos arba didžiulis skandalas. Greičiausiai teks rinktis: darbas arba šeima.

3. Panašu, kad Jūsų gyvenime prasidėjo arba netrukus prasidės pilkasis periodas. Nepavyks įgyvendinti savo planų ir sumanymų. Apskritai, niekas nesigaus taip, kaip sugalvojote. Bet nepaisant to, nepatirsite didžiulio nusivylimo.

4. Tikėtinas šeimos pagausėjimas. Bet tai gali būti ir namų augintinis. Tačiau norint pasakyti, kad jums viskas puikiai klostysis, reiškia nieko nepasakyti. Sėkmės fortūna ne tik pasisuks į jus veidu, ji tiesiog nešios jus ant rankų. Išsipildys jūsų norai. Realizuosite šimtu procentų visus savo sumanymus ir planus. Darbe - stabilumas, meilėje – santykių viršūnė, puiki sveikata!

5. Jūsų laukia pakankamai ramus gyvenimo tėkmė. Bet nežiūrėkite pro pirštus į savo sveikatą. Mat iš pažiūros net paprastas peršalimas gali baigtis komplikacijomis -rimtu uždegimu. Todėl saugokite save ir nepersivalgykite. Geriau laikytis sveikos dietos ir sportuoti.

6. Jums žiauriai nesiseks. Netrūks problemų ir darbe, kurias bus gana sunku įveikti. Suprantama, vadovybė bus nepatenkinta, o tai gali atsiliepti ir atlyginimui. Taip pat bus nepatenkinta ir šeima, nes jai trūks reikiamo dėmesio. Džiugins nebent tai, kad tas periodas ilgai nesitęs.

7. Jūs mėgausitės meilės ir aistros akimirkomis. O susitikimas su doru ir garbingu žmogumi pakeis jūsų gyvenimą iš esmės. Neberūpės ir karjera, ir finansinė padėtis. Kadangi jus lydės vienas vienintelis noras: būti kartu su mylimuoju, ištirpti jo glėbyje, skęsti jo žvilgsnyje. Panašu, kad pamesite galvą dėl jo.

8. Deja, bet jūsų neišsenkanti dalykinė energija ir organizaciniai sugevbėjimai apleis jus ir kažkur dings. Todėl, tikėtina, pridarysite daug klaidų, o tai iš karto atsispindės ir jūsų santykiuose su vadovybe, vertinusią jus kaip profesionalą ir puikų darbuotoją. Bet neverta per daug nusiminti, nes su mylimu žmogumi bus viskas gerai. Susitvarkys, jei iki šiol buvo nekokie santykiai. Tik nepamirškite surengti romantišką vakarienę per šventines atostogas, net jei ir būsite išvykę į tolimą šalį.

9. Turėtumėte greitai sužinoti naujieną, kuri iš esmės apvers jūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Priklausomai nuo to, kaip jūs sureaguosite, taip ir susiklostys tolimesnis likimas. Tik pasistenkite nepasiduoti panikai, neatsižvelgiant į tai, naujiena bus gera ar bloga.

10. Jūsų laukia atostogos ir turininga kelionė, kur susipažinsite su žmonėmis. Jie turėtų tapti ne tik gerais patarėjais, bet ir draugais. O jei įsiklausysite į jų nuomonę, tikėtina, ne tik pasikeisite, bet ir savo ateitį pakeisite į gerąją pusę. Todėl jokiu būdu nesipriešinkite savo likimui.

11. Jūs svajojate, kaip pailsėti nuo užgriuvusių pastaruoju metu rūpesčių ir problemų? Taigi, ateina metas, kai jums nebeteks sukti galvos, nes už jus kažkas tai padarys.

12. Jūs greitai galėsite mėgautis gyvenimu, nes sunkus gyvenimo periodas jau praeina. Greitai galėsite džiaugtis ir nauja meile, pasisekimu ir pripažinimu. Tikriausiai ilgai teko laukti ir atkakliai siekti, bet netrukus įsitikinsite, kad tikrai vertėjo įdėti daug pastangų ir eikvoti energiją. Galite didžiuotis savimi. Jūs to nusipelnėte.

Artėja Šv. Kalėdos. Nepamirškite, kad būtent šventinėmis dienomis sustiprėja magiškos jėgos ir padeda išpranašauti savo likimą. Todėl nepraleiskite progos sužinoti savo ateitį!

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.