Atkinso dieta

Atkinso dieta: iki 5 kilogramų per savaitę

Gerai pasaulyje žinoma Roberto Atkinso dieta padėjo numesti nepageidaujamų kilogramų daugybei žmonių, todėl jei pasiryšite savo laikinai apriboti ir planuojate laikytis taisyklių – ši dieta gali padėti ir Jums. Tiesa, labai dažnai Atkinso dieta yra vadinama Atkinsono dieta, tačiau pastarasis yra ne dietos autorius, o gerai žinomo personažo Pono Byno aktorius, tad venkite šios kiek juokingos klaidos.

Šios dietos metu iš maisto raciono išstumiami angliavandeniai, juos pakeičia baltyminis maistas. Taigi, Atkinso dietos metu reiks pamiršti miltinius gaminius, saldumynus, o mėgautis gana neįprastais dietoms patiekalais iš kiaušinių, neriebios mėsos, įvairių pieno produktų (tarp jų net ir majonezas!) Taigi, septynių Atkinso dietos dienų meniu:

1 diena

Pusryčiams išgerkite puodelį juodos nesaldintos kavos. Pietums išsivirkite porą kiaušinių ir pasiruoškite žalios spalvos salotų bei 1 pomidorą. Vakarienei pasimėgaukite jautienos kepsniu, kuris būtų paruoštas su natūraliu aliejumi (nedaug!)

2 diena

Pusryčiams pasiruoškite ne tik puodelį juodos nesaldintos kavos, bet ir džiūvėsėlį be priedų (razinų ar pan.) Pietums šiandien jautienos kepsnys ir žalios salotos su pomidoru. Vakarienei išsivirkite daržovių sriubos.

3 diena

Pusryčiai kartojasi kaip vakar – juoda kava ir džiūvėsėlis. Pietus šiandien vėl sudarys jautienos kepsnys su žaliomis salotomis, tik be pomidoro. Vakarienei – 2 kiaušiniai (kietai virti) ir pora gabaliukų neriebaus kumpio.

4 diena

Pusryčių meniu jau turėtų būti įprastas – juoda kava ir džiūvėsėlis. Pietums visko po vieną – kiaušinis, morka ir gabalėlis sūrio. Vakarienei mėgaukitės stikline kefyro ir vaisių asorti.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto