Pilates

Pilates - kūno tobulinimo metodika

Pilates – tai kūno treniravimo bei tobulinimo metodika skirta lieknos, grakščios, sveikos, harmoningos figūros formavimui. Pilates kūną treniruoja kitaip nei kitos metodikos, iš vidaus į išorę. Pilates pratimai treniruoja giliuosius kūno raumenis, kurie atsakingi už laikyseną, stabilumą ir judesio kontrolę. Mankštinantis akcentuojamas žmogaus kūno centras – pilvo ir nugaros raumenys. Didelis dėmesys skiriamas taisyklingam kvėpavimui, judesio plastiškumui.   

Pilates teikiama nauda

Pilates treniruotės gerina laikyseną, lankstumą, pusiausvyrą, stiprina raumenis, ugdo koordinaciją ir ištvermę. Nuolat mankštindamasi pagal pilates metodiką tapsi lieknesnė, grakštesnė ir sveikesnė. Taip pat pilates treniruotės ramina ir atpalaiduoja, mažina stresą, todėl ne veltui sakoma, kad pilates - tai sportas kūnui ir sielai. Tai saugi kūno treniravimo sistema, todėl ją galima naudoti reabilitacijai po traumų.

Kam tinka?

Pilates treniruotės tinka įvairaus amžiaus, bet kokį fizinį pasirengimą turintiems žmonėms, net vaikams. Vaikams pilates naudingas tuo, kad padeda apsisaugoti nuo stuburo iškrypimo, nes sustiprina nugaros raumenis. Pilates rekomenduojama visiems, kas nori pagražinti savo figūrą ir laikysena. Taip pat tiems, kas kenčia nugaros skausmus dėl netaisyklingos laikysenos, ar nori išvengti osteoporozės.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto