Lanko sukimas

Lanko sukimas: smagu ir naudinga

Turbūt daugeliui lanko sukimas primena vaikystę. Tačiau tai ne tik smagi pramoga, bet ir puiki mankšta talijai padailinti. Kartu padedama kvėpavimo sistemai, gerinama kraujotaka. Sukant lanką deginami ant liemens susikaupę riebaliukai, todėl lanko sukimas skirtas būtent toms, kurios nori padailinti liemens sritį, taliją.

Lanką galite įsigyti bet kurioje sporto prekių parduotuvėje. Jų yra kelių modelių.

  • Tradicinis lankas yra toks, kuris jau pažįstamas daugiau nei pusę amžiaus. Dažniausiai tai plastikinis ar aliuminis lankas, neturintis jokių papildomų funkcijų ar priedų. Gali skirtis jo skersmuo, svoris. Toks lankas puikiai tinka pradedantiesiems.
  • Masažuojantis lankas – šių dienų mada. Tai lankas, kuris turi daug pritvirtintų įvairių kamuoliukų ar limpančių detalyčių, kuriuos masažuoja Jūsų kūną priklausomai nuo sukimo tipo. Tokie lankai labiau skirti šiek tiek patyrusiems ar itin pažengusiems (renkantis lanką galima pastebėti, kad būna nurodyti pažangumo lygiai), tačiau paprastesni masažuojančių lankų modeliai puikiai tinka ir pradedantiesiems.
  • Pasunkintas lankas yra skirtas patyrusiam sukėjui. Sunkinti lanką rekomenduojama palaipsniui. Jei norite universalesnio lanko – rinkitės tokį, kurio svorį galiam reguliuoti (yra padaryta anga įpilti smėliui ar kt.). Jei nenorite išlaidauti ir turite namuose seną tuščiavidurį lanką – padarykite skylutę ir pripilkite sauso smėlio, o skylutę užklijuokite. Nepatyrusiems sukti sunkaus lanko nerekomenduojama, kadangi dar nėra susiformavęs reikiamas raumenų sluoksnis.
Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto