Stangrus užpakaliukas

Stangresnis ir dailesnis užpakaliukas: kaip tai pasiekti?

Stangraus ir gražaus užpakaliuko trokšta daugelis moterų. Turėdamos didelį norą, šiek tiek užsispyrimo ir valios, nesunkiai galite tai pasiekti. Žinoma, vienos pasieks rezultatą greičiau, kitoms prireiks įdėti daugiau pastangų, tačiau, kad ir kokia būtų jūsų figūra, sustangrinti ir padailinti sėdmenis tikrai įmanoma.

Pirmiausia sutelkite visą dėmesį į savo tikslą - stangresnį ir dailesnį užpakaliuką. Pasižadėkite nuo šiol jam skirti bent valandą per dieną savo laiko. Beje geriausias laikas pradėti juo rūpintis ne nuo pirmadienio, bet jau šiandiena.

Atsikratysite nereikalingų riebaliukų, padailinsite sėdmenis ir atrodysite dailiau dėvėdamos kelnes, sukneles ar maudymosi kostiumėlį. O svarbiausia, kad tai naudinga sveikatai, tad ne tik atrodysite gražesnės, dailesnės bet ir geriau jausitės, bei turėsite daugiau energijos. Taigi, ką reikia saryti?

Sveikiau maitinkitės

Jeigu dailindamos sėdmenis dar tikitės numesti ir kelis kilogramus, sumažinkite gaunamų kalorijų kiekį. Nereikia badauti, ar skaičiuoti kiekvieno kąsnio kalorijas, tiesiog galvokite ką valgote. Atsisakykite, saldumynų, konditerijos gaminių, nesveikų užkandžių ir riebios mėsos, valgykite daugiau daržovių, vaisių, liesų pieno produktų, liesos mėsos. Juk tikslas to vertas?

Daugiau vaikščiokite ir lipkite laiptais

Piemiausia ką galime padaryti, tai, esant galimybei, nesėsti į mašiną, o eiti pėsčiomis. Gal ir sunku tuo patikėti, bet mokslininkai teigia, kad greitas ėjimas dažnai efektyvesnis ir naudingesnis mūsų organizmui nei prakaito liejimas sporto salėje. Be to, greitas ėjimas naudingas širdžiai, tad ilgainiui ne tik padailinsite kūno linijas, bet ir pagerinsite sveikatą, o tuo pačiu ir savijautą.

Taip pat, esant galimybei, siūlome ne važiuokite liftu, o lipkite laiptais. Tai puiki alternatyva liftui ar eskalatoriui, o kartu ir didelė nauda stangrinant sėdmenis.

Atlikite pratimus

Pritūpimai

Tai paprasčiausias pratimas, kuris puikiai dailina ir stangrina sėdmenis, tik, norint išvysti rezultatą, bent jau kurį laiką jį reikia atlikti reguliariai. Svarbiausia čia ne greitis, o judesys, todėl neskubėkite. Atsistokite taip, kad kojos būtų pečių plotyje, ištieskite rankas į priekį iki pečių linijos. Tuomet, tiesia nugara, lėtai tūpkite iki pajusite tempimą nugarinėje kojų dalyje. Jūsų šlaunys turi būti lygiagrečios grindims, giliau netūpkite. Tokioje padėtį išbūti kelias sekundes ir lėtai atsistokite. Pratimą pakartokite tris priėjimus po 10-20 kartų, tarpuose pailsėkite. Dar geriau, jei atlikdamos šį pratimą, rankose laikysite po svarmenį.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (3 balsai (-ų))