Paakių kaukės namuose

Paakių kaukės

Natūralios kaukės paakių odai - efektyvus ir pigus būdas kovoti su raukšlelėmis, tamsiais ratilais aplink akis, paakių maišeliais ar kitais mūsų metus išduodančiais "negerumais".

Medaus kaukė paakiams

Sudėtis:
1 arbatinis šaukštelis medaus;
1 arbatinis šaukštelis morkų sulčių;
1 arbatinis šaukštelis porų sulčių.

Lygiomis dalimis sumaišykite medų, porų ir morkų sultis. Patepkite paakius ir palaikiusios 15-20 minučių nuplaukite šiltu vandeniu. Ši kaukė lygina raukšles aplink akis.

Žalios tarkuotos bulvės kaukė paakiams

Sudėtis:
Žalia bulvė

Nuskuskite, nuplaukite ir sutarkuokite žalią bulvę. Tarkius sudėkite į kelis marlės sluoksnius. Du ryšulėlius bulvės tarkių uždėkite ant paakių odos ir palaikykite 15 minučių. Nuplaukite drungnu vandeniu. Ši kaukė švelnina tamsius ratilus aplink akis, naikina paakių maišelius.

Migdolų ir pieno kaukė paakiams

Sudėtis:
Keli migdolo riešutai;
Šlakelis pieno.

Kelis migdolo riešutus užpilkite vandeniu ir palikite per naktį. Ryte migdolus sumalkite ir į šią masę įpilkite truputį pieno. Gautą mišinį tepkite ant paakių odos ir palaikiusios 10-15 minučių nuplaukite šiltu vandeniu.

Avokado kaukė paakiams

Sudėtis:
1 šaukštas avokado minkštimo;
2 arbatiniai šaukšteliai migdolų aliejaus.

Avokadą sutrinkite iki kreminės konsistencijos. Į avokado košelę supilkite migdolų aliejų. Gautą masę paskirstykite ant odos aplink akis, palaikykite 20-30 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Agurko kaukė paakiams

Sudėtis:
Gabalėlis arba visas agurkas (pagal dydį)

Agurką sutarkuokite, įdėkite į kelis marlės sluoksnius. Du tarkuoto agurko ryšulėlius uždėkite ant paakių odos ir palaikykite 15-20 minučių. Nuėmusios ryšulėlius, paakius paplaukite drungnu vandeniu. Agurko kaukė šviesina tamsius ratilus aplink akis. Jeigu turite mažai laiko tiesiog dėkite ant akių griežinėlį agurko.

Arbatos kompresai paakiams

Arbatos pakelius užplikykite karštu vandeniu, atvėsinkite šaldymo kameroje ir laikykite ant paakių 10-15 minučių. Juodosios ir žaliosios arbatos kompresai švelnina tamsius ratilus po akimis. Ramunėlių ir pipirmėčių arbatos kompresai mažina paakių paburkimą.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.