Natūralios plaukų kaukės

Plaukų kaukės - pasigamink pati!

Turbūt sutiksite, kad gražūs, sveiki, išpuoselėti plaukai kiekvienos moters puošmena. Pigus, paprastas ir efektyvus būdas atgaivinti, pamaitinti ir sustiprinti plaukus yra plaukų kaukės, kurias galite pasigaminti namuose iš natūralių produktų. Šiame straipsnelyje rasite keletą kaukių plaukams receptų.

Rudojo cukraus kaukė 

Ši kaukė naudinga pažeistiems plaukams. Rudajame cukruje gausu vitaminų ir mineralų. Kuo cukrus tamsesnis, tuo daugiau jame naudingų medžiagų. 250 gramų rudojo cukraus užplikykite puse litro šaltinio vandens, nuolat maišydamos kaitinkite ant silpnos ugnies, kol susidarys tirštas sirupas. Atvėsusiu sirupu įtrinkite plaukus ir galvos odą, apdenkite polietileno plėvele, apsukite pašildytu rankšluosčiu (šilumoje geriausiai išsiskiria veikliosios medžiagos) ir laikykite 30 minučių, paskui išplaukite plaukus šampūnu.

Plaukus stiprinanti kaukė

5 šaukštus pašildyto alyvuogių aliejaus sumaišykite su pusės citrinos sultimis. Mišiniu įtrinkite galvos odą ir plaukus nakčiai, o ryte išplaukite plaukus šampūnu.

Maitinanti kaukė sausiems plaukams

2 kiaušinio trynius išmaišykite su 3 šaukštais arnikų aliejaus, ištepkite plaukus, apdenkite polietileno plėvele, apsukite pašildytu rankšluosčiu ir laikykite vieną valandą, paskui išplaukite plaukus šampūnu.

Kokoso aliejaus kaukė 

Ši kaukė naudinga sausiems, pažeistiems, saulės nualintiems ar vėjo nugairintiems plaukams. Kokoso aliejaus kaukės stiprina ir maitina plaukus, priduoda jiems sveiko blizgesio, minkštumo. Du šaukštus kokoso aliejaus įdėkite į stiklinį indą, kurį įstatykite į šilto vandens vonelę. Kai aliejus suskystės, ištepkite juo plaukus nuo šaknų iki pat galiukų ir palaikykite mažiausiai valandą, bet geriausia kaukę palikite per naktį. Tik nepamirškite ant pagalvės pasikloti švarų rankšluostį. Ryte išplaukite plaukus įprastu šampūnu. Išplovus plaukus kokoso aliejus nepalieka riebaus pėdsako.

Alyvuogių aliejaus kaukė

Ši kaukė padės saulės ir vėjo nualintiems plaukams. Sumaišykite 1 valgomąjį šaukštą alyvuogių aliejaus, 1 valgomąjį šaukštą migdolų aliejaus, 1 kiaušinio trynį, 1 šaukštą medaus ir pusės citrinos sultis. Mišiniu ištepkite plaukus, apdenkite polietileno plėvele ir apvyniokite šiltu rankšluosčiu. Kaukę laikykite 2-3 valandas, paskui ištrinkite galvą šampūnu ir gerai išskalaukite.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (3 balsai (-ų))