Depiliacija cukrumi

Depiliacija cukrumi namuose

Šiuo metu vis daugiau dailiosios lyties atstovių susidomi depiliacija cukrumi. Tai labai panašus būdas pašalinti nepageidaujamiems plaukeliams nuo kūno kaip ir depiliacija vašku, tačiau tai ekologiškesnis depiliacijos variantas, nes naudojamas tik cukrus ir vanduo, kartais šiek tiek kitų priedų.

Depiliacija cukrumi traukia ne tik dėl ekologijos, bet ir dėl gana ilgalaikio efekto – depiliacija reikalinga 1-2 kartus per mėnesį. Cukraus vaškas puikiai pašalina net visai trumpus plaukelius. Be to, tokio depiliacija yra efektyvesnė nei depiliavimas įprastu vašku, kadangi pašalinami plaukeliai su visomis šaknimis, o depiliuojant vašku jie gali tiesiog nutrūkti. Dar vienas privalumas – depiliacija cukrumi gali būti naudojama net ir veido plaukelių šalinimui.

Kaip ir daugelį kitų depiliacijos būdų, šį rekomenduojama patikėti specialistams, rinktis patikrintas, kokybiškas priemones, tačiau esant norui depiliaciją cukrumi galima pasidaryti namų sąlygomis. Tam reikės šiek tiek laiko ir medžiagų.

Pasiruoškite 2 puodelius cukraus (puikiai tinka tiek baltasis, tiek rudasis), ¼ puodelio citrinos sulčių ir tiek pat vandens. Visą tai reikia suberti į puodą ir virti vidutiniame karštyje. Tik pradėjus mišiniu virti reikėtų dar labiau sumažinti karštį ir leisti užvirti. Tuomet būtina maišyti ir stebėti temperatūrą. Mišinys turėtų būti maždaug 125 laipsnių jei naudojate tamsų cukrų arba apie 115 laipsnių jei naudojate baltą cukrų. Ištirpęs mišinys turi tapti tirštas, tuomet reikia jam leisti atvėsti. Prieš pat naudojimą mišinį vėl reikės pašildyti, tam puikiai tinka mikro bangų krosnelė.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto